162 inzerátov
Kované brány, ploty, zábradlia a schody
Výroba kovaných brán, plotov, zábradlí, schodov a iných kovaných výrobkov na mieru. Poradenstvo, zameranie a cenová ponuka zdarma. Montáž priamo na mieste určenia. Povrchová úprava: • pieskovanie • pozinkovanie • polyvinylová farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • rustikálna farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • miešané farby (podľa aktuálneho vzorkovníka farieb) • patina (medená, strieborná, zlatá, zelená, zlato-bronzová)
Sabinov
dohodou
opatrovanie seniorov ztp
S trpezlivosťou a úctou sa postarám o Vašich seniorov. Mám 54 rokov, som aktívna vodička. Mám dlhoročné skúsenosti s opatrovaním aj imobilných seniorov. Rada sa postarám aj o Slovákov žijúcich v zahraničí. Časové obmedzenia nemám, som flexibilná a spoľahlivá. Mám absolvovaný opatrovateľský kurz.
Nitra
dohodou
Najlacnejšie plechové garáže, voliery pre psov
Zaoberáme sa výrobou a predajom plechových garáží, garážových brán a oceľových konštrukcií na individuálnu objednávku, ako napríklad: – plechové garáže – nádrže na uhlie, – skrinky na náradie, – stavebné sklady, – plechové garáže na bicykle, motorky, štvorkolky Ponúkame takisto bohatý výber kotercov a klietok pre psy, ktoré zabezpečia maximálne pohodlie a bezpečnosť psa. Materiály, ktoré používame na výrobu konštrukcií, sú zbavené ostrých hrán a všetky vystávajúce skrutky sú dôkladne zbrúsené vďaka čomu sne eliminovali riziko zranenia Vášho psa. Zaručujeme: - najvyššiu kvalitu výrobkov - dôraz na detail - dôsledné spracovanie - pohodlné splátky - bezplatná montáž - milú a profesionálnu obsluhu - odborné poradenstvo pri každej fáze objednávky Všetky vykonané boli zo strany našich zákazníkov pozitívne hodnotené. Naše plechové garáže sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu Vám môžeme poskytnúť najvyššiu kvalitu spracovania.
Tvrdošín
ponúknite
CHLADIARENSKY VOZIK
Ponúkam na prenájom chladiarenský príves vhodný na svadby, oslavy, stužkové a iné spoločenské akcie. Príves je vybavený hliníkovými regálmi. Napájanie na 230V. Rozmery š 1700 x h 3400 x v 2000 mm, objem 12 m3.
Ostatné krajiny
dohodou
Betónové ploty
Certifikovaná firma ponúka na predaj betónové ploty najvyššej kvality. Jednostranné aj Obojstranné oplotenia. Ponúkam Vám predaj, montáž a dopravu betónového oplotenia. Výhody betónového oplotenia: dlhodobá životnosť, odolný voči vetru, dažďu, snehu a mrazu. V prípade záujmu nás kontaktujte a využite naše zľavy. V ponuke farebné odtiene PIESKOVEC alebo ANTRACIT, kde je farba priama prímes v betóne!!!
Trebišov
dohodou
Agroslužby preprava
Ponúkam prepravu sypkých materiálov traktorom. V prípade ceny a ostatných podrobností ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom tel. čísle.
Levice
dohodou
garažová braná dvojkrídlová s dovozom a montážou
Výroba, predaj a montáž. Dvojkrídlová braná nezateplená, šírka 250 cm x výška 220 cm, farba strieborna RAL 9006 , plech uložený vertikálne. Je možnosť vyrobenia brány: - Zateplenej - V prevedení drevo dekór - V inej farbe podlá RAL (lesklej alebo matnej) - O iných rozmeroch - S vmontovanými dverami
Hurbanovo
350 €
Betónové ploty
Ponúkame na predaj certifikované jednostranné a obojstranné betónové oplotenie od slovenského výrobcu. Široký sortiment, farebné prevedenie pieskovec, antracit a stará tehla. Možnosť dopravy a montáže, bezplatné zameranie a poradenstvo.
Poprad
dohodou
Predaj drevenej brikety RUF
Predám drevené brikety RUF vyrobené zo smrekovej a bukovej piliny a hobliny cenu 135€ / Paleta Vhodné do všetkých druhov pecí Možný dovoz v okrese Spišská Nová Ves
Spišský Hrušov
135 €
Zavolajte kartárce Helen
Odpoviem Vám na vaše otázky týkajúce sa osobného a partnerského života. Pre odpoveď potom prevažne využívam tarotových kariet a vášho znamenia. Pomôžem s rozhodnutím v láske, prácu, financiami a vo všetkom, na čo sa ma spýtate Výklad robím ako na prítomnosť, tak na budúcnosť, zodpoviem otázky okolo vzťahov, zdravie. Tiež otázky na peniaze, prácu, alebo osobný rast.
Bratislava
dohodou
Revízie elektro a projekty
Na čo je dobrá revízia elektrickej inštalácie ? ​ Veľa ľudí podceňuje jej dôležitosť. Význam revízie si uvedomia až pri problémoch s elektrickými rozvodmi. Alebo pri naťahovačkách s poisťovňou. A vtedy už býva neskoro. Čo získate vďaka revízii elektrickej inštalácie? Hlavne už spomínanú bezpečnosť. Zistíte, či nehrozí porucha alebo skrat elektrických rozvodov a zariadení. Revízia je dôležitým dokumentom aj v prípade živelnej udalosti. Majitelia majú často mylné informácie o tom, či musia vykonať revíziu. revízia elektrickej inštalácie rodinných domov bytov, administratívnych budov, výrobných objektov, nákupných centier a pod. revízia elektrickej prípojky revízia bleskozvodov revízia aktívnych bleskozvodov revízia pracovných strojov revízia elektrických spotrebičov revízia ručného náradia Projekcia elektrickej inštalácie rodinných domov, bytov, administratívnych budov, výrobných objektov a pod. Projekcia elektrickej prípojky. Projekcia bleskozvodov. v prípade záujmu ma kontaktujte
Považská Bystrica
dohodou
Klimatizácie - predaj, montáž, servis
Tejto profesii sa venujem viac ako 8 rokov. Keďže som vyučený mechanik chladiarenských zariadení, mám všetky potrebné certifikáty pre montáž klimatizácií. Na všetky klimatizácie vrátane montáže dávam záruku. Samozrejmosťou je aj každoročný servis. Obhliadka je zdarma... Viac mojich montáži na facebooku a instagrame - @klimatizacie.machala Kontakt aj na WhatsApp a Viber
Bratislava
dohodou
Skladové kontajnery.
Predávame a prenajímame nové, použité nepoškodené, použité poškodené skladové námorné kontajnery, rôzne dĺžky /6m, 12m, 13,7m/. Sú vhodné ako mobilné sklady na stavbu, k firmám, do záhrady, vinice, sadu, ako garáže. Zrealizujeme aj dodanie na miesto ťahačom alebo vlakom, celé Slovensko.
Bratislava II - Ružinov
1 450 €
Kupaci sud, Kupacia kada
Nerezové kupacie sudy, kupacia kada vírivky, jacuzzi, ochladzovacie sudy. Ponúkame výrobu celonerezových kúpacích sudov podľa požiadaviek zákazníka. Sudy vyrábame v rôznych veľkostiach a tvarov majú zabudované nerezové sedenie vďaka čomu je výrazná úspora vody potrebnej pre ohrev, kvalitnú izoláciu a drevený alebo drevoplastový obklad. Ponúkame 3 rôzne variatny ohrev vody. Doplnkové príslušenstvo ako bublinovú masáž s ohrevom vzduchu, hydromasáž, osvetlenie, el. ohrev vody alebo inteligenté ovládanie je možné objednať si za príplatok. Ceny už od 2400 Eur. Vyrobené modely skladom. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Turzovka
2 400 €
Starožitný nabytok do Vášho kaštiela
Kompletne Vám zariadime Váš kaštiel ,kúriu , luxusný dom . Od podlahy až po strop -parkety, štuky, zlátené štuky , dvere a okna všetko podľa konceptu ktorý Vám nakreslime a zladíme z Vašimi predstavami . V spolupráci z celou Európou a zánorím Vám zabezpečíme závideniahodný nábytok ,ktorý aj na vysokej profesionálnej úrovni zreštaurujeme , obrazové rámy nazlatime ... Obrazy nadrozmerné 16-17 storočie , hodiny , zrkadla atd . Všetko Vám dovezieme po Vašom odsúhlasení . Po dohode Vám pošlem par fotiek našej práce .Nech je Váš objekt kdekoľvek v Európe nemáme stým problem . Ručime Vám za profesionálný prístup a diskrétnosť ! Tešíme sa na spoluprácu .Nábytok na fotkách je ilustračný väčšinou je už v zariadených priestoroch .
Bratislava
dohodou
Hydraulické hadice, výroba a servis
Ponúkame výrobu a servis hydraulických hadíc. Používame kvalitné vysokotlakové, stredotlakové a nízkotlakové hadice, certifikované BRiDGESTONE a MADEJSKI 1SN, 2SN R2K, 4SP s vnútorným priemerom od DN6 až DN32, Pevné aj hybné, s celou sadou zakončení. Výrobu prevádzame na certifikovaných zariadeniach, so zárukou vysokej kvality. Stačí doniesť starú hadicu a o ostatné sa postaráme.
Nižná nad Oravou
dohodou
Zariadím Vám kaštiel kúriu penzión
Od podlahy až po strop cez parkety štuky nábytok obrazy napr 17 storočie 6x 4 m všetko zabezpečíme po dohode vytvoríme koncept ktorý zladíme s Vašími predstavami . Mame 25 rokov skúsenosti , ktoré Vám zaručujú vysokú profesionalitu a diskrétny prístup . Komplexné zariaďovanie ,reštaurovanie , zlátenie . Po telefonickom rozhovore pošlem fotky už zariadených priestorov . S nami spoznáte krásu luxusu ,ktorú nám dáva história . Nábytok na fotkách je ilustračný väčšinou je už v zariadených priestoroch . Teším sa na spoluprácu .
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Alternatívny spôsob pomoci
Ponúkam Vám alternatívne formy pomoci k riešeniu: - konzultácie a poradenstvo v rovine psychiky, pocitov emócií, strachu a podobne, - riešenie rôznych foriem strachu, fóbií, depresie a podobne, - alternatívna pomoc v riešení rôznych prekážok vo vzťahoch, práci, zdraví a finančnej hojnosti, - prečistenie rôznych vplyvov na človeka alebo priestor v ktorom bývate, alebo pracujete, vytvorenie harmónie v obydlí a práci rôznymi formami očistenia od negatívnych vplyvov a energií, - výklad kariet formou osobne, alebo na diaľku, - duchovný koučing,duchovná pomoc, - pomoc v zmiernení zdravotných a psychických potiaží, V prípade bližších informácií, alebo dohodnutie termínu alternatívnej formy pomoci si dohodnite telefonicky. Pôsobím v oblasti pomoci ľuďom už dlhé roky a to hlavne na úrovni konzultácií, terapie, poradenstva, liečenia a výkladu formou napojenia.
Košice
dohodou
Víkendové opatrovanie seniora
Počas víkendov opatrím Vášho seniora. Som pracujúca dôchodkyňa a mám skúsenosti v oblasti opatrovania starších.
Ostatné krajiny
dohodou
Ponukam pomoc v domacnosti aj na Rd .
Pomozem v domacnosti aj s nakupom , alebo na RD s opravami , aj likvidacia a odvoz odpadu atd. Som zrucny , zodpovedny , obhliadka zdarma , som z Ba .
Bratislava
dohodou
1 2 9