154 inzerátov
Predaj drevenej brikety RUF
Predaj drevenej brikety RUF
Predám drevené brikety RUF vyrobené zo smrekovej a bukovej piliny a hobliny cenu 135€ / Paleta Vhodné do všetkých druhov pecí Možný dovoz v okrese Spišská Nová Ves
Spišský Hrušov
135 €
Revízie elektro a projekty
Revízie elektro a projekty
Na čo je dobrá revízia elektrickej inštalácie ? ​ Veľa ľudí podceňuje jej dôležitosť. Význam revízie si uvedomia až pri problémoch s elektrickými rozvodmi. Alebo pri naťahovačkách s poisťovňou. A vtedy už býva neskoro. Čo získate vďaka revízii elektrickej inštalácie? Hlavne už spomínanú bezpečnosť. Zistíte, či nehrozí porucha alebo skrat elektrických rozvodov a zariadení. Revízia je dôležitým dokumentom aj v prípade živelnej udalosti. Majitelia majú často mylné informácie o tom, či musia vykonať revíziu. revízia elektrickej inštalácie rodinných domov bytov, administratívnych budov, výrobných objektov, nákupných centier a pod. revízia elektrickej prípojky revízia bleskozvodov revízia aktívnych bleskozvodov revízia pracovných strojov revízia elektrických spotrebičov revízia ručného náradia Projekcia elektrickej inštalácie rodinných domov, bytov, administratívnych budov, výrobných objektov a pod. Projekcia elektrickej prípojky. Projekcia bleskozvodov. v prípade záujmu ma kontaktujte
Považská Bystrica
dohodou
Betónové ploty
Betónové ploty
Predaj betónových plotov od certifikovaného slovenského výrobcu.Výroba,dovoz,výkladka hydraulickou rukou,montáž na kľúč.Šedé,pieskovcové a antracitové prevedenie(prímes priamo v betóne) Bezplatné poradenstvo a zameranie priamo u vás doma.
Košice
dohodou
Kupaci sud, Kupacia kada
Kupaci sud, Kupacia kada
Nerezové kupacie sudy, kupacia kada vírivky, jacuzzi, ochladzovacie sudy. Ponúkame výrobu celonerezových kúpacích sudov podľa požiadaviek zákazníka. Sudy vyrábame v rôznych veľkostiach a tvarov majú zabudované nerezové sedenie vďaka čomu je výrazná úspora vody potrebnej pre ohrev, kvalitnú izoláciu a drevený alebo drevoplastový obklad. Ponúkame 3 rôzne variatny ohrev vody. Doplnkové príslušenstvo ako bublinovú masáž s ohrevom vzduchu, hydromasáž, osvetlenie, el. ohrev vody alebo inteligenté ovládanie je možné objednať si za príplatok. Ceny už od 2400 Eur. Vyrobené modely skladom. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Turzovka
2 400 €
Kupaci sud, Kupacia kada Kupaci sud, Kupacia kada Kupaci sud, Kupacia kada
Polyuretanova izolacia striekana pur izolacia
Polyuretanova izolacia striekana pur izolacia
Moderná Izolácia 21storocia, ktorá vám šetrí peňaženku. Použitie izolačného systému pur vám prinesie: -Výrazne zníženie spotreby energie, vykurovania -výrazne zníženie prehriatia domu v lete -zvýšená zvuková izolácia strechy,podkrovia -dokonalé vyplnenie všetkých ťažko prístupných dutín a priestorov -zamedzuje vzniku plesní a hniloby -záruka dlhodobej funkcie a živostnosti izolácie - rýchlosť prevádzania, vysoká kvalita -izolácia je nehorľavá -neničí drevo krovu Neváhajte nás kontaktovať , cenová kalkulácia je bezplatná.
Nové Zámky
dohodou
Starožitný nabytok do Vášho kaštiela
Starožitný nabytok do Vášho kaštiela
Kompletne Vám zariadime Váš kaštiel ,kúriu , luxusný dom . Od podlahy až po strop -parkety, štuky, zlátené štuky , dvere a okna všetko podľa konceptu ktorý Vám nakreslime a zladíme z Vašimi predstavami . V spolupráci z celou Európou a zánorím Vám zabezpečíme závideniahodný nábytok ,ktorý aj na vysokej profesionálnej úrovni zreštaurujeme , obrazové rámy nazlatime ... Obrazy nadrozmerné 16-17 storočie , hodiny , zrkadla atd . Všetko Vám dovezieme po Vašom odsúhlasení . Po dohode Vám pošlem par fotiek našej práce .Nech je Váš objekt kdekoľvek v Európe nemáme stým problem . Ručime Vám za profesionálný prístup a diskrétnosť ! Tešíme sa na spoluprácu .Nábytok na fotkách je ilustračný väčšinou je už v zariadených priestoroch .
Bratislava
dohodou
Betónové ploty
Betónové ploty
Ponúkame na predaj certifikované jednostranné a obojstranné betónové oplotenie od slovenského výrobcu. Široký sortiment, farebné prevedenie pieskovec, antracit a stará tehla. Možnosť dopravy a montáže, bezplatné zameranie a poradenstvo.
Prešov
dohodou
Hydraulické hadice, výroba a servis
Hydraulické hadice, výroba a servis
Ponúkame výrobu a servis hydraulických hadíc. Používame kvalitné vysokotlakové, stredotlakové a nízkotlakové hadice, certifikované BRiDGESTONE a MADEJSKI 1SN, 2SN R2K, 4SP s vnútorným priemerom od DN6 až DN32, Pevné aj hybné, s celou sadou zakončení. Výrobu prevádzame na certifikovaných zariadeniach, so zárukou vysokej kvality. Stačí doniesť starú hadicu a o ostatné sa postaráme.
Tvrdošín
dohodou
Elektrikár NONSTOP
Elektrikár NONSTOP
Ponúkam Vám elektroinštalačné práce: -elektrické prípojky -bleskozvody -výmena rozvádzačov -montáž elektrospotrebičov -elektrické podlahové kúrenie -výmena a oprava starých elektroinštalácií -montáž vypínačov, zásuviek a svietidiel -odstraňovanie porúch na elektroinštalácií Obhliadka a vypracovanie cenovej ponuky je ZDARMA BA TT NR TN kraj
Piešťany
dohodou
Kované brány, ploty, zábradlia a schody
Kované brány, ploty, zábradlia a schody
Výroba kovaných brán, plotov, zábradlí, schodov a iných kovaných výrobkov na mieru. Poradenstvo, zameranie a cenová ponuka zdarma. Montáž priamo na mieste určenia. Povrchová úprava: • pieskovanie • pozinkovanie • polyvinylová farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • rustikálna farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • miešané farby (podľa aktuálneho vzorkovníka farieb) • patina (medená, strieborná, zlatá, zelená, zlato-bronzová)
Sabinov
dohodou
CHLADIARENSKY VOZIK
CHLADIARENSKY VOZIK
Ponúkam na prenájom chladiarenský príves vhodný na svadby, oslavy, stužkové a iné spoločenské akcie. Príves je vybavený hliníkovými regálmi. Napájanie na 230V. Rozmery š 1700 x h 3400 x v 2000 mm, objem 12 m3.
Ostatné krajiny
dohodou
Palivove drevo v palete BA,SC,MA
Palivove drevo v palete BA,SC,MA
VAZENY ZAKAZNICI ZABEZPECTE SI DREVO CIM SKOR A PREDIDETE STRESOM V JESENNOM OBDOBI.ZAROVEN SI PRESUSITE UZ DODANE DREVO V TOMTO OBDOBI.PONUKAME NA PREDAJ PALIVOVE DREVO UKLADANE V PALETE.{VYOBRAZENA PALETA OBSAHUJE 2m3}.CENA JE UVEDENA ZA 1m3.DREVO JE NASTIEPANE A NAPILENE NA 33 CM KUSY.PONUKAME DREVO VYSOKEJ KVALITY.NAJMENSIE MNOZSTVO NA DOVOZ Z NASEJ STRANY SU 4 m3 COMU ZODPOVEDAJU 2 VYOBRAZENE PALETY.PRI ZAUJME ZAKAZNIKA O MENSIE MNOZSTVO,RIESI DOPRAVU EXTERNENY PREPRAVCA KTORY VAM NASE DREVO DORUCI. DOPRAVU VIEME ZABEZPECIT V BRATISLAVE AJ MIMO BRATISLAVY PO DOHODE. VYKLADKA SA REALIZUJE CEZ HYDRAULICKU PLOSINU (ČELO) A NASLEDNE PALETOVYM VOZIKOM. JE NEVYHNUTNE ZABEZPECIT PEVNU BEZBARIEROVU PLOCHU.POKIAL NEBUDE POZIADAVKA SPLNENA,PALETY SA VYLOZIA NA NAJBLIZSIE MOZNE MIESTO PODLA UVAZENIA VODICA.
Bratislava
65 €
Betónové ploty
Betónové ploty
Certifikovaná firma ponúka na predaj betónové ploty najvyššej kvality. Jednostranné aj Obojstranné oplotenia. Ponúkam Vám predaj, montáž a dopravu betónového oplotenia. Výhody betónového oplotenia: dlhodobá životnosť, odolný voči vetru, dažďu, snehu a mrazu. V prípade záujmu nás kontaktujte a využite naše zľavy. V ponuke farebné odtiene PIESKOVEC alebo ANTRACIT, kde je farba priama prímes v betóne!!!
Trebišov
dohodou
Agroslužby preprava
Agroslužby preprava
Ponúkam prepravu sypkých materiálov traktorom. V prípade ceny a ostatných podrobností ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom tel. čísle.
Levice
dohodou
Výroba Brán a oceľových konštrukcií
Výroba Brán a oceľových konštrukcií
Výroba oceľových konštrukcií. Brány, mreže, ploty, konzoly, prístrešky, zrkadlá v kovovom ráme, kovový nábytok, skleníky a rôzne iné výrobky z kovu. Ďalej delenie materiálu, stáčanie a zakružovanie profilov, zváračské práce na dielni aj v teréne. Montážne práce.
Trenčín
dohodou
garažová braná dvojkrídlová s dovozom a montážou
garažová braná dvojkrídlová s dovozom a montážou
Výroba, predaj a montáž. Dvojkrídlová braná nezateplená, šírka 250 cm x výška 220 cm, farba strieborna RAL 9006 , plech uložený vertikálne. Je možnosť vyrobenia brány: - Zateplenej - V prevedení drevo dekór - V inej farbe podlá RAL (lesklej alebo matnej) - O iných rozmeroch - S vmontovanými dverami
Hurbanovo
350 €
JÚNOVÁ AKCIA - betonové ploty
JÚNOVÁ AKCIA - betonové ploty
TERAZ je najvhodnejší čas na objednávku betónového plotu! Rôzne vzory, jednostranný, obojstranný, PIESKOVEC, ANTRACIT /farebný pigment primiešaný do betónu/ Zameranie, cenová ponuka priamo u Vás. Doprava, montáž.
Bardejov
dohodou
Betónové ploty
Betónové ploty
Ponúkame na predaj certifikované jednostranné a obojstranné betónové oplotenie od slovenského výrobcu. Široký sortiment, farebné prevedenie pieskovec, antracit a stará tehla. Možnosť dopravy a montáže, bezplatné zameranie a poradenstvo.
Poprad
dohodou
Opatrovateľské služby
Opatrovateľské služby
Spoločnosť ARELLA s.r.o. v Spišskej Novej Vsi v zmysle Zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách poskytuje Opatrovateľské služby pre občanov na riešenie ich nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku. ARELLA s.r.o. je zapísaná v Registri poskytovateľov sociálnych služieb VÚC Košice ako neverejný poskytovateľ sociálnych služieb. Registračné číslo 399/2018-OSV. Pokiaľ máte záujem o naše služby, radi Vám zabezpečíme skúsenú opatrovateľku s viacročnou praxou. Poskytujeme: 24 hodinové opatrovanie v rámci celého Slovenska Denné / nočné opatrovanie – 4 hodiny – 12 hodín za deň/noc Nepravidelné opatrovanie – len v dobe keď službu potrebujete Pravidelné opatrovanie – sami si určíte kedy a na aký čas službu potrebujete Pomoc v domácnosti – podľa Vašich požiadaviek Bližšie informácie Vám radi poskytneme na uvedenom kontakte, alebo osobne. Opatrovateľské služby a poradenstvo ARELLA s.r.o. Hviezdoslavova 29, 052 01 Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
dohodou
Domáce torty
Domáce torty
Pečeiem domáce torty z kvalitných domácich surovín na rôzne príležitosti : narodeninové, detské, svadobné, krstové, na PSP, na birmovku na promocie a na rôzne iné príležitosti podľa Vášho výberu a chuti.
Šaľa
dohodou
1 2 8