Ostatné služby

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné služby

Starožitný nabytok do Vášho kaštiela
Kompletne Vám zariadime Váš kaštiel ,kúriu , luxusný dom . Od podlahy až po strop -parkety, štuky, zlátené štuky , dvere a okna všetko podľa konceptu ktorý Vám nakreslime a zladíme z Vašimi predstavami . V spolupráci z celou Európou a zánorím Vám zabezpečíme závideniahodný nábytok ,ktorý aj na vysokej profesionálnej úrovni zreštaurujeme , obrazové rámy nazlatime ... Obrazy nadrozmerné 16-17 storočie , hodiny , zrkadla atd . Všetko Vám dovezieme po Vašom odsúhlasení . Po dohode Vám pošlem par fotiek našej práce .Nech je Váš objekt kdekoľvek v Európe nemáme stým problem . Ručime Vám za profesionálný prístup a diskrétnosť ! Tešíme sa na spoluprácu .Nábytok na fotkách je ilustračný väčšinou je už v zariadených priestoroch .
Bratislava
dohodou
Certifikovaná cestná posypová soľ technická
ZIMA JE UŽ ZA DVERAMI.. Zabezpečujeme dodávky certifikovanej priemyselnej cestnej technickej posypovej soli na báze chloridu sodného. Soľ balená aj voľne ložená. DODANIE - CELÁ SR / ČR. Predmetná posypová soľ je schválená aj MDaS SR pre používanie na štátnych komunikáciach a diaľniciach v SR. Bezkonkurenčne najvyššia kvalita soli na slovenskom a českom trhu potvrdená protokolmi o skúške a medzinárodne uznávanými certifikátmi kvality - TUV, výrobný certifikát, VÚSAPL certifikát zhody. Certifikátom VÚSAPL sa potvrdzuje zhoda uvedeného typu výrobku v súlade s požiadavkami podľa technických špecifikácií: - TP 09/2010 „Technické podmienky - Používanie posypových materiálov na báze chloridu sodného na pozemných komunikáciách“, máj 2010, MDPT SR - STN 58 0111 Metódy skúšania soli CERTIFIKOVANÁ POSYPOVÁ SOĽ (vysokopercentná) určená na údržbu chodníkov, ciest - rozpúšťa sneh a ľad Obsah NaCl , min : 97 % Vlhkosť: 0,02 % Veľkosť zŕn: 0 – 5,6 mm v účinnosť až do - 14°C v doba účinnosti až 12 hod / 1 posyp v je prírodného pôvodu - šetrí životné prostredie, nepoškodzuje dlažby ani komunikácie Už niekoľko rokov zásobujeme posypovou soľou samosprávy SR, mestské a obecné úrady, školy, obchody, záhradné centrá, stavebniny, železiarstva, autoservisy a mnohé firmy, veľkoodberateľov a maloodberateľov po celom území SR.Soľ dodávame za výhodných podmienok aj na ďalší predaj. CENY - CELÁ SR / ČR - NA VYŽIADANIE.
Košice IV - Juh
dohodou
Spracovanie účtovníctva,miezd a daní
Naša spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami,ponúka malým a stredným podnikateľom svoje služby,ktoré sú založené na zodpovednosti, spoľahlivosti a serióznom prístupe ku každému klientovi.Spracovávame mzdy,výkazy,DPH,daňové priznania pre FO,PO,zastupovanie pred inštitúciami,poradenstvo pre klientov zdarma. Platí pre Gabčíkovo a okolie,Bratislavu
Gabčíkovo
dohodou
Predaj Drevenej brikety RUF
Predám drevené brikety RUF vyrobené zo smrekovej a bukovej piliny a hobliny. Vhodné do všetkých druhov pecí , kotlov Cena 150€ / Paleta (960kg) Mozný dovoz v okrese Spišská Nová Ves a okolie
Spišská Nová Ves
150 €
garažová braná dvojkrídlová s dovozom a montážou
Výroba, predaj a montáž. Dvojkrídlová braná nezateplená, šírka 250 cm x výška 220 cm, farba strieborna RAL 9006 , plech uložený vertikálne. Je možnosť vyrobenia brány: - Zateplenej - V prevedení drevo dekór - V inej farbe podlá RAL (lesklej alebo matnej) - O iných rozmeroch - S vmontovanými dverami
Hurbanovo
350 €
BURACIE PRACE -VYPRTAVANIE-ODVOZ ODPADU
Ponúkame VYPRATÁVANIE bytov, domov, pivníc,vypratanie garáže, záhrady a iných priestorov, odvoz odpadu na skládku,búracie práce,čistenie pozemkov, odvoz starého nábytku, autodoprava. K dispozícií aj víkendy OBHLIADKA ZDARMA, CENA PO DOHODE PEVNÁ.
Pezinok
dohodou
Striekanie penovej izolácie
!!PONÚKAME STRIEKANIE PENOVEJ IZOLÁCIE, ktorá zahŕňa: - tepelnú izoláciu stien, podkrovia, podláh, striech, - vonkajšiu izoláciu fasád, plochých striech, - hydroizoláciu základov, bazénov, plochých striech, - zvukovú a priemyselnú izoláciu, - zateplenie drevodomov. Taktiež ponúkam MOŽNOSŤ DOPRAVY MATERIÁLU DO 3,5t.!!! Cena závisí od hrúbky a m2 striekanej peny.
Čadca
dohodou
Betónové ploty -objednajte ešte tento rok
Certifikovaná firma ponúka na predaj betónové ploty najvyššej kvality. Jednostranné aj Obojstranné oplotenia. Ponúkam Vám predaj, montáž a dopravu betónového oplotenia. Výhody betónového oplotenia: dlhodobá životnosť, odolný voči vetru, dažďu, snehu a mrazu. V prípade záujmu nás kontaktujte a využite naše zľavy. V ponuke farebné odtiene PIESKOVEC alebo ANTRACIT, kde je farba priama prímes v betóne!!!
Rožňava
dohodou
Betónové ploty
Ponúkame na predaj certifikované jednostranné a obojstranné betónové oplotenie od slovenského výrobcu. Široký sortiment, farebné prevedenie pieskovec, antracit a stará tehla. Možnosť dopravy a montáže, bezplatné zameranie a poradenstvo.
Prešov
dohodou
Betonove ploty
Akcia 1/2DPH do odvolania Certifikovaná firma ponúka na predaj betónové ploty najvyššej kvality. Jednostranné aj Obojstranné oplotenia. Ponúkam Vám predaj, montáž a dopravu betónového oplotenia. Výhody betónového oplotenia: dlhodobá životnosť, odolný voči vetru, dažďu, snehu a mrazu. V prípade záujmu nás kontaktujte a využite naše zľavy. V ponuke farebné odtiene PIESKOVEC alebo ANTRACIT, kde je farba priama prímes v betóne!!!
Košice II - Lorinčík
dohodou
JESEŇ 2019 betónové ploty
Predaj betónových plotov od certifikovaného slovenského výrobcu.Výroba,dovoz,výkladka hydraulickou rukou,montáž na kľúč.Šedé,pieskovcové a antracitové prevedenie(prímes priamo v betóne) Bezplatné poradenstvo a zameranie priamo u vás doma.
Trebišov
dohodou
Kupaci sud, Kupacia kada
Nerezové kupacie sudy, kupacia kada vírivky, jacuzzi, ochladzovacie sudy. Ponúkame výrobu celonerezových kúpacích sudov podľa požiadaviek zákazníka. Sudy vyrábame v rôznych veľkostiach a tvarov majú zabudované nerezové sedenie vďaka čomu je výrazná úspora vody potrebnej pre ohrev, kvalitnú izoláciu a drevený alebo drevoplastový obklad. Ponúkame 3 rôzne variatny ohrev vody. Doplnkové príslušenstvo ako bublinovú masáž s ohrevom vzduchu, hydromasáž, osvetlenie, el. ohrev vody alebo inteligenté ovládanie je možné objednať si za príplatok. Ceny už od 2400 Eur. Vyrobené modely skladom. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Turzovka
2 400 €
Montáž nábytku
Kúpili ste nový nábytok ? Kuchyňu, obývačku, spálňu, posteľ,kancelársky nábytok,... ? Nemáte čas na montáž ? Alebo Vás to jednoducho nebaví ? My to za Vás zmontujeme ! Dovoz nábytku ku Vám vieme zabezpečiť tiež ! Bez problémov - vybavíme všetko ! Profesionálne, precízne a kvalitne.
Banská Bystrica
dohodou
Skladanie PC zostav na mieru
1. Počítače sú pre vás neznáma oblasť ? 2. Potrebujete počítač ale ceny v bežných obchodoch sa vám zdajú pritiahnuté za vlasy ? 3. Hľadáte počítač výkonovo prispôsobený pre vaše potreby ? Ak ste odpovedali áno na body uvedené hore neváhajte a kontaktujte na email uvedený dole v inzeráte. Poskladáme vám počítač cenovo aj výkonovo prispôsobený vašim požiadavkám. Ako to celé prebieha ? Celý proces sa rozdeľuje na 5 častí. Prvá fáza : Komunikácia so záujemcom a zhrnutie informácii : Na ktoré účely sa bude zostava využívať: Herné, Kancelárske (office), Profesionálne Očakávaná rýchlosť počítača a potrebná kapacita pamäte. USB3.0/ USB3.1 , HDD , SSD , M2 , SATA2, SATA3... Ďalšie špeciálne požiadavky, ktoré by mal počítač spĺňať. napríklad: dizajn skrinky, RGB podsvietenie , vodné chladenie .... Cenové kritéria, ktoré by mala zostava spĺňať (koľko ste ochotný investovať). Za aký čas potrebujete mať zostavu doma. Druha fáza : Hľadanie najlepšieho riešenia čo sa tyká ceny a potrebného výkonu. Tretia fáza : Oboznámenie záujemcu s výslednými parametrami počítača a výslednou cenou. Výsledná cena zahŕňa : Cena komponentov + cena operačného softvéru (ak už máte operačný softvér inštalácia je zadarmo ) + cena práce + cena za urýchlené zloženie (ak o to záujemca bude žiadať, bežné dodanie je do jedného mesiaca , urýchlené je počas dvoch pracovných týždňov ). Štvrtá fáza : Pristúpime k objednaniu komponentov a zloženiu počítača. Piata fáza : Otestovanie počítača nami , poskytnutie záujemcovi po zaplatení na otestovanie počas 14-tich pracovných dní. Počas tejto doby je možné zostavu vrátiť bez udania dôvodu a budu peniaze okamžite vyplatené.
Trnava
dohodou
Polyuretanova izolacia striekana pur izolacia
Moderná Izolácia 21storocia, ktorá vám šetrí peňaženku. Použitie izolačného systému pur vám prinesie: -Výrazne zníženie spotreby energie, vykurovania -výrazne zníženie prehriatia domu v lete -zvýšená zvuková izolácia strechy,podkrovia -dokonalé vyplnenie všetkých ťažko prístupných dutín a priestorov -zamedzuje vzniku plesní a hniloby -záruka dlhodobej funkcie a živostnosti izolácie - rýchlosť prevádzania, vysoká kvalita -izolácia je nehorľavá -neničí drevo krovu Neváhajte nás kontaktovať , cenová kalkulácia je bezplatná.
Nové Zámky
dohodou
ŠPZ kľúčenka s vlastným motívom
Vyrobím a predám originálnu kľúčenku s ľubovoľnou ŠPZ, menom, logom auta, hocičím.... kľúčenka môže byť v tvare ŠPZ auta alebo ŠPZ motorky. Zaliate priesvitnou 3D živicou. Cena 5€ plus poštovné
Dubnica nad Váhom
5 €
Kované brány, ploty, zábradlia a schody
Výroba kovaných brán, plotov, zábradlí, schodov a iných kovaných výrobkov na mieru. Poradenstvo, zameranie a cenová ponuka zdarma. Montáž priamo na mieste určenia. Povrchová úprava: • pieskovanie • pozinkovanie • polyvinylová farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • rustikálna farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • miešané farby (podľa aktuálneho vzorkovníka farieb) • patina (medená, strieborná, zlatá, zelená, zlato-bronzová)
Sabinov
dohodou
Telefonická podpora
Telefonická podpora , Telefonické prijímanie objednávok , E-mailová podpora , Podpora live chatu 90 EUR mesačne
Tomášov
90 €
Ponukam brany, okna, dvere, oplotenia, rolety.
Ponukam za vyhodne ceny v najvyssej kvalite garazove brany, okna, dvere, oplotenia, rolety s montazou. Ponukame k nasim vyrobkom ich riadenie a kontrolu aplikaciou v mobile, ci tablete. Dlhorocne skusenosti a profesionalita, zarucny a pozarucny servis z nas robia jedneho z najlepsich predajcov v tomto smere. Vsetky nami predavane vyrobky su site na mieru podla vasich predstav.Nevahajte a kontaktujte nas.
Prešov
dohodou
-1