Ostatné služby

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné služby

Svadobné vozidlo Audi A5
Ponúkam na prenájom športovo elegantné Audi A5 na spríjemnenie cesty ku svadobnemu obradu. Auto máte k dispozícii na 3hodiny s ochotným šoférom,svadobnou výzdobou,ŠPZ,pripadne vlastná výzdoba po dohode. Cena za prenájom je 100€ v cene je zahrnutých 100km a za každý km naviac 0,30€km Odvoz na spoločenské večierky,výročia atd ...cena 50€ v cene je zahrnutých 50km . Viac info po telefóne
Bytča
100 €
Pizzová múka silná v 5 kg vrecku
aj dobierkou - hladaj na internete -Nový obchod mlyn zrno- Pšeničná múka pizzová T 400 - silná v 5 kg šitom vrecku- Uvedená múka je vyrobená z pšenice potravinárskej /triticum aestivum L./. Múka Pizzová T.00-400 je druh múky, ktorá sa používa na výrobu pizze , v cukrárstve , na piškóty, štrúdle, vianočné oplátky a pod. Vyrába sa starým osvedčeným spôsobom mletia
Veľké Hoste
2,70 €
Starožiný nabytok, zariaďovanie , kaštiel ,
Od podlahy až po strop Vám Zariadíme kaštiel kúriu historickú budovu luxusnú Vilu .Parkety štuky nábytok obrazy napr 17 storočie 6x 4 m , všetko zabezpečíme , po dohode vytvoríme koncept ktorý zladíme s Vašími predstavami . Mame 25 rokov skúsenosti . Komplexné zariaďovanie ,reštaurovanie , zlátenie . Po telefonickom rozhovore pošlem fotky našej doterajšej práce ,už zariadených priestorov . S nami spoznáte krásu luxusu ,ktorú nám vytvorila história . Nábytok na fotkách je ilustračný ...väčšinou je už v zariadených priestoroch . Aktuálne je len obr. č. 8 Pracovna -20 000 euro cena už z dovozom k Vám . Nábytok pri zariaďovaní len dovážame od našich partnerov z Európy a zámoria . Nič na sklade nedržíme . Volajte dozviete sa viac -:) Tešíme sa na spoluprácu .
Banská Bystrica
dohodou
Životné poistenie pre deti
Najlepšie životné a úrazové poistenie pre deti. Myslite na budúcnosť,buď zodpovedný rodič , chráňte svoje deti. Za 15-20 Eur mesačne môžete mať plnohodnotne poistené dieťa na úrazy a choroby. Kontaktujte ma a ja Vám rád poradím s poistením Vašich blízkych. Celé Slovensko
Senica
dohodou
Agát. Tvrdé suché palivové drevo.
Predám prvotriedne suché tvrdé palivové drevo agát. Naštiepané,napílene. Agát je najtvrdšie a najkvalitnejšie drevo na Slovensku. Cena za ročný suchý agát je 48e sypaný meter. Tenká metrovica s priemerom cca 15cm. (Jaseň a dub) 35e ukladaný meter. Suchá borovica naštiepaná 35e sypaný meter. Dovoz zabezpečím!
Bešeňov
35 €
Hodinový manžel
Som univerzálny opravár a pomocník ponúkam svoje služby ako hodinový manžel : opraviť, zmontovať, namontovať, presťahovať, navŕtať, vymaľovať, vymurovať a vymeniť. Viem spraviť aj obklad a položiť podlahu, upchatý odpad aj kvapkajúci kohútik. Zdokonaliť exteriér pokosením trávniku a postavením chodníku.
Bratislava
dohodou
Elektroinštalácie a bleskozvody
Realizujeme komplexné elektroinštalácie pre rodinné domy, vrátane bleskozvodov, projektovej dokumentácie a revízií. V starších bytoch realizujeme najčastejšie kompletnú výmenu elektrických rozvodov, ističov v súlade s najnovšími normami. Popri komplexnejších elektroinštaláciách ponúkame našim klientom aj menšie elektroinštalačné práce – montáž svietidiel, zásuviek, vypínačov, rozvádzačov, senzorov a pod.
Šurany
dohodou
Ponúkame výstavbu rodinných domov
Plánujete výstavbu rodinného domu a hľadáte seriózneho dodávateľa na ktorého sa môžete spoľahnúť? Obráťte sa na nás a my Vám váš vysnívaný domček s radosťou postavíme. Ponúkame Vám kompelxné služby: - výber vhodného stavebného pozemku - vypracovanie projektovej dokumentácie - vybavenie stavebného povolenia - výstavbu MUROVANÉHO alebo MONTOVANÉHO domu - dokončenie domu podľa požiadaviek, do štádia HOLODOM alebo na KĽÚČ - a skolaudovanie stavby Máme za sebou, len spokojných zákazníkov a veríme, že aj vy budete patriť medzi nich. Pre viac informácií nás kontaktujte na tel.čísle.
Martin
dohodou
Predávame Jalapeno chilli papričky čerstvé
Predávame čerstvé domáce pestované chilli papričky – možné k odberu osobne v Ivanke pri Nitre alebo posielame kurierom zabalené v balikoch. • JALAPEŇOS čerstvé - zelené CENA = 1kg / 5,-EUR (cca 30 veľkých papričiek) + dobierka 5,-EUR www chilli-jalapeno sk Papričky pestujeme v skleníkoch na záhrade v Ivanke pri Nitre výhradne prírodnou výživou, čím dosahujeme kvalitné plody. Navštívte našu novú internetovú stránku, kde mame všetky druhy papričiek s cenami a objednajte si kontaktným formulárom, e-mailom alebo telefonicky / SMS. Možný osobný odber v Ivanke pri Nitre alebo posielame v balíkoch poštou formou dobierky alebo kuriérom DPD.
Ivanka pri Nitre
5 €
Jačmeň v kuchyni
Jačmeň v kuchyni Jačmenné zrno, ktoré melieme v mlyne, má žltkastú farbu slnka, je oblečené do úhľadného fraku zo žltej šupky. Zrelý jačmeň už v júli hlási, že chladná jeseň je na ceste, treba sa obliecť, rána sú už chladné. Keď mu v mlyne dávame dolu šupkové oblečenie, moc sa mu to nepáči, no napokon súhlasí . Pod frakom zažiari snehobiele telo, ktoré sa premení na užasnú múku.
Veľké Hoste
0,59 €
Múka z mlyna dobierkou
Ponúkame rôzne múky bezlepkové aj z obsahom lepku vhodné aj kváskové použitie po objednaní zasielame kuriérom prípadne osobný odber. E shop - hľadaj na internete - nový obchod mlyn zrno .
Bánovce nad Bebravou
dohodou
PLAŠIČE HOLUBOV
Čo funguje a nefunguje proti holubom? ...alebo ako sa humánne a účinne zbaviť holubov? Máme v tejto oblasti bohaté skúsenosti, návrhy sa opierajú o vedecké poznatky a prax. Na balkón a parapety Na zábradlie a parapety špirálové zábrany, maketu mačky alebo človeka, na podlahu holubí repelent. Na strechy, budovy, sklady Na malé strechy a ku vstupom do hál dravec na flexiprúte a špirálové zábrany, na väčšie strechy ultrazvukový plašič s meniacou sa frekvenciou. Na areály, ulice, mestá Ak je početnosť holubov vo vašej oblasti, podľa vás, neprimerané veľká, oslovte bytové spoločenstvo alebo rovno obec/mesto, aby zabezpečili systémové riešenia. Za tie sa pokladajú pravidelný odchyt do živolovných pascí, čistenie a sanácia povál a budovanie holubníkov s regulovaným rozmnožovaním holubov, tiež inštalácia búdok pre sokoly a kavky.
Trenčín
dohodou
HUMÁNNY ODCHYT HOLUBOV
Zabezpečujeme humánny odchyt holubov, účinne a bez usmrcovania (a teda bez kafilérie), vďaka tomu aj za najnižšiu cenu na trhu! Odchytené holuby vyvážame a vypúšťame v dostatočnej vzdialenosti tak, aby sa už nevrátili, v poľnohospodárskej krajine, za orografickou prekážkou, ďaleko od miest, pri farmách, kde to máme vopred dohodnuté a kde nebudú nikomu prekážať. Máme na to know-how z Nemecka, ide o populárnu metódu aplikovanú v celej EÚ. Návratnosť holubov je zanedbateľná (0-5 %), chytáme mestské holuby, nie poštové (ktoré sa vracajú vďaka tzv. vdovskej metóde). Odchytené jedince krúžkujeme a fotografujeme, celý odchyt je transparentný, kontrolovateľný pri dodržaní etických zásad zaobchádzania so zvieratami, ktoré presadzujeme. Okolo holubov sa rozšírilo množstvo fám a nepravdivých informácií, mestské holuby nie sú žiadne "okrídlené potkany". Ak Vám ich počet ale prerastá cez hlavu, vieme pomôcť. Dá sa to riešiť aj humánne, bez zabíjania. Kontrolu mestských populácií holubov je možné vykonávať napr. odchytom a premiestňovaním bližšie k farmám a na polia, výstavbou a manažmentom holubníkov a sanáciou a čistením povál a podkroví. V prvom prípade trvá účinok 1-2 sezóny, ale je okamžitý. V druhom a treťom prípade redukujete natalitu holubov, účinok sa dostaví až po dlhšej dobe, ale je trvalý. Akú metódu si vyberiete, je len na Vás, všetky vieme zrealizovať. Na odchyt a transport odchytených živých holubov máme všetky potrebné povolenia! (napr. povolenie prepravcu). Ako ornitológovia máme navyše (ako jediní holubiari na Slovensku) aj povolenie na odchyt voľne žijúceho vtáctva, ktoré by sa mohlo nedopatrením dostať do odchytových voliér (a fakt sa to stáva). A hlavne, ako ornitológovia, máme s odchytom vtákov bohaté skúsenosti a znalosti o ich správaní a pohybe. V prípade záujmu realizujeme aj čistenie povál, viac na cisteniepoval sk a odchytholubov eu
Trenčín
dohodou
Kuchyne na mieru
Kuchyne na mieru V dnešnej modernej dobe túži väčšina žien po kuchyni na mieru za prijateľňú cenu. Ǔlohou našej firmy je splniť komplexne túto túžbu a to zameraním , návrhom a samotnou relaizáciou kuchyne na mieru vrátane samotnej montáže. Sme rodinná firma takže prístup ku každému nášmu zákazníkovi je individuálny a samozrejme profesionálny. Okrem kuchyne na mieru vieme ponúknuť prodesionálne služby aj v oblasti vstavané skrine , dvere z masívu, obývacie steny šatníky a iný podobný sortiment. Medzi portfólio služieb patri aj kompletná realizácia interiérov ako aj návrh interiérov na kľúč. Neváhajte a využite bezplatné zameranie Vašej budúcej kuchyne , skrine , dverí alebo komplexné služby od návrhu interieru až po realizáciu interieru na kľúč. Všetky informácie nájdete na našej webstránke
Bratislava
dohodou
údržba kosačiek a motorových píl
Ak potrebujete skontrolovať kosačku po sezone- vyčistiť a nabrúsiť nôž, vymeniť olej alebo iné, viem vám pomôcť. Taktiež brúsim reťaze na motorové píly,pílu vyčistím a pripravím na dalšie používanie.
Osuské
dohodou
Váš osobný bezpečnostný poradca
1. osobná konzultácia v oblasti bezpečnosti + káva v kaviarni zadarmo. Oblasti bezpečnosti - osobná, domácnosť, rodina, práca a iné.
Prešov
zadarmo
Palivové drevo BETIMBER
• Ponúkame Vám štiepané palivové drevo – 95% buk + 5% javor, jaseň, hrab • Napílime Vám presnú dĺžku polienok podľa Vašich požiadaviek v rozmeroch 25,33,40 až 50 cm • Drevo je možné odobrať osobne zo skladu v obci Ondrašová (okres Turčianske Teplice) alebo Vám ho dovezieme našim vozidlom MAN s hydraulickou rukou • Cena dopravy závisí od vzdialenosti a od odobratého množstva dreva • Máme v ponuke aj mäkké(smrekové) drevo DREVO SYPANÉ V SIEŤKE NA PALETE – AKCIOVÁ CENA - takto pripravené drevo Vám zložíme hydraulickou rukou k domu, garáži, pod prístrešok - stačí drevo zakryť plachtou, nemusíte drevo prácne ďalej ukladať - lacnejšia alternatíva oproti ukladanej palete 1 paleta = 1,65 PRMS – 81 EUR DREVO UKLADANÉ NA PALETE 1 PRMU – 69 EUR DREVO VOĽNE SYPANÉ NA KORBE AUTA - Cenovo najdostupnejšie a najviac žiadané zákazníkmi - Najrýchlejšia doba dodania 1 PRMS – 49 EUR DREVO V RAŠLOVÝCH (SIEŤOVÝCH) VRECIACH 9 KG /+-10%/ - ideálne na stanovanie, grilovanie, víkendové chaty - odnesiete v jednej ruke alebo hodíte do kufra auta - dokážeme Vám doručiť celú paletu /30 – 40 vriec/ 1 VRECE /9kg/ - 3 EUR Bližšie informácie na tel. čísle, FB - Palivové drevo Betimber
Žilina
49 €
previjanie a oprava motorov
ponukam sluzby previjanie elektrických motorov /elektromotorov /a oprava elektrických tocivých strojov adresa kukucinova 1 prievidza kontakt na obrazku
Prievidza
dohodou
Vysokopresné obrábanie vodným lúčom
3D cut s.r.o. sa venuje obrábaniu rôznorodých materiálov a výrobe atypických produktov. Využívame pri tom vysokopresný vodný lúč Flow Mach 200, ktorý patrí medzi technologickú špičku na svete. Okrem toho, že zrealizujeme výrobu vášho produktu, vieme vypracovať aj technickú dokumentáciu a zabezpečiť vhodný materiál. 3D cut – vodný lúč Malacky privedie vaše nápady k životu.
Malacky
dohodou
1 4 5