Ostatné služby - Ponuka

128 inzerátov
Upratovanie,výpomoc starším ľuďom,odvoz,nákupy....
Upratovanie,výpomoc starším ľuďom,odvoz,nákupy....
Ponúkam upratovanie,umývanie,preprava,sťahovanie.... Výpomoc starším luďom. Dohodou.
Trnava
dohodou
Domáce zákusky, torty a koláče.
Domáce zákusky, torty a koláče.
Pečiem domáce zákusky,torty,koláče,slane',kysnute' a t'ahsne' štru'dle.Všetko z kvalitny'ch surovin. Cena dohodou.
Sása
dohodou
Daňové priznanie
Daňové priznanie
Podanie daňových priznaní za rok 2019 sa blíži. Ja Vám ponúkam vypracovanie DP typu A, Typu B. Spracovanie aj zahraničných DP. Samozrejme spracovanie elektronickou formou nie je problém. Ponuka platí pre celú SR (formou pošty). Rýchle vypracovanie. Cena od 10 EUR podľa druhu DP.
Močenok
10 €
Domáce ručne robené slíže do polievky
Domáce ručne robené slíže do polievky
Ponúkam na predaj doma ručne robené slíže na polievku. 500 g za 5 € a 1 kg za 10 €. Osobný odber
Bratislava V - Petržalka
5 €
Búda pre psa s výbehom / psia búda
Búda pre psa s výbehom / psia búda
Výroba a predaj, zateplené búdy pre psov s uzatvárateľným výbehom, otváracia strecha, deliaca priečka v búde je vyberateľná, možnosť volby umiestnenia búdy voči výbehu -ľavá-pravá strana/pri pohľade na búdu/, šindel vo farbe - hnedá, červená, čierna, vzorkovník lazúr na foto, rozmer aj na mieru, psia búda - 80x60cm + výbeh 80x60cm /celkový rozmer 80x120cm/...330eur, psia búda - 100x70cm + výbeh 100x70cm /celkový rozmer 100x140cm/...378eur, psia búda - 120x80cm + výbeh 120x80cm /celkový rozmer 120x160cm/...425eur, psia búda - 140x80cm + výbeh 140x90cm /celkový rozmer 140x160cm/...473eur, psia búda - 160x90cm + výbeh 160x100cm /celkový rozmer 160x180cm/...519eur, doprava 19cent/km, možná v celej SR a blízkom okolí,
Nitrica
330 €
Výroba a predaj vstavaných skríň za bezkonkurenčné
Výroba a predaj vstavaných skríň za bezkonkurenčné
Sme začínajúca firma v oblasti výroby nábytku. Vyrábame vstavané skrine všetkých veľkostí a typov. Zákazníci majú k dispozícii bezplatné zameranie a aj montáž, pričom ak nakúpia tovar v januári môžu počítať so zaujímavými zľavami. Náš vernostný program zahŕňa doživotnú záruku. Cenník: - kuchyňa komplet 2,5 m linka od 650 eur - vstavaná skriňa 2,5 m od 500 eur - sektorová skriňa 2,5 m od 320 eur
Banská Bystrica
dohodou
Doučím  ANJ
Doučím ANJ
Učiteľka ANJ spoľahlivo a kvalitne doučí žiakov a študentov Anglický jazyk v priebehu celého dňa , aj cez prázdniny.
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
VEŠTENIE z KARIET, VÝKLAD SNOV, LÁSKA, EZOTERIKA
VEŠTENIE z KARIET, VÝKLAD SNOV, LÁSKA, EZOTERIKA
LÁSKA - Pozrime sa spoločne na Váš milostný život a na to, či je Váš partner alebo partnertka ten pravý/pravá. ZDRAVIE - Zistíme spoločne Váš zdravotný stav a možné problémy, ktoré by Vás do budúcna mohli čakať. KARTY - Naša kartárka Vám vyložia karty, ktoré Poodkryjeme Vašu budúcnosť a smer, ktorým by ste sa mali uberať. Ešte stále neviete, či zavolať alebo nie? My Vás chápeme, ale taktiež chápeme ako sa mnohí z našich klientov cítia a preto im chceme čo najrýchlejšie pomôcť. Ak Vás niečo trápi, s určitosťou sa to odráža aj na Vašom zdravotnom, či už fyzickom, ale hlavne psychickom stave. Preto neváhajte a zdôverte sa anonymne s Vašími problémami. My Vám poradíme a spolu vyriešime, čo bude pre Vás najlepšie.
Bratislava
dohodou
Opatrovanie zvierat
Opatrovanie zvierat
Opatrím , vyvenčim alebo okúpem . . . vášho domáceho miláčika .
Senec
dohodou
Mobilné pieskovanie a tryskanie
Mobilné pieskovanie a tryskanie
Mobilne pieskovanie a tryskanie. Ponúkame mobilné pieskovanie a tryskanie špeciálnym tlakovým prístrojom,suchým aj mokrým procesom.Abrazívom je struska alebo soda bicarbona, ktorá nepoškodzuje znečistený material. Možnosť tryskania kovových aj nekovových dielov. Ponúkame aj tryskanie fasád, chalúp, plotov, zámkovej dlažby, oporných múrov, oceľových konštrukcii, betónu, starých náterov, plechových a hliníkových diskov, karosérii vozidiel, veteránov ako aj strojov, hliníkových profilov, blokov motorov a starožitnosti. Služby poskytujeme na celom Slovensku.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Zámočníctvo, zváračské práce a kovovýroba
Zámočníctvo, zváračské práce a kovovýroba
Ponúkam moje zručnosti a schopnosti: Zváračské a zámočnícke práce, zámočnícka výroba,delenie, zváranie, opravy strojových zariadení, konzultačná a poradenská činnosť.
Tvrdošín
dohodou
Vybavíme stavebné povolenie v okr. PK, SC a BA.
Vybavíme stavebné povolenie v okr. PK, SC a BA.
Ponúkame profesionálne realitné služby a tiež Vám ponúkame služby inžinieringu, vybavenie stavebných a iných povolení súvisiacich s nehnuteľnosťami. Viac informacii na. inziniering.kluc.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Stavebné povolenia, kolaudačné rozhodnutia
Stavebné povolenia, kolaudačné rozhodnutia
Zabezpečím kompletnú inžiniersku činnosť (služby) v stavebníctve smerujúcu k vydaniu: - územného rozhodnutia, - stavebného povolenia - kolaudačného rozhodnutia, - stavebného dozoru, - zmlúv potrebných k pripojeniu na inžinierske siete, - povolení potrebných na uskutočnenie stavby (napr. rozkopávkové povolenie), - povolenia k odstráneniu stavby, - odňatia pôdy z poľnohospodárskeho pôdneho fondu, - búracieho povolenia.
Malacky
dohodou
Chutné domáce torty, zákusky
Chutné domáce torty, zákusky
Pečiem chutné domáce torty (marcipánové, čokoládové), domáce zákusky i suché koláčiky z kvalitných, čerstvých surovín - na rôzne oslavy pre deti i dospelých alebo na svadby. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať (NR a okolie).
Nitra
dohodou
Torty
Torty
Peciem torty na rôzne prilezitisti
Brezno
dohodou
Ski pas na  2 dni / KRAHULE/  predaj
Ski pas na 2 dni / KRAHULE/ predaj
Predam voucher SKIPAS do lyziarskeho strediska Krahule pri Kremnici na 2dni platny od1.1. 2020 . do 22,3, . 2020 v case od 9,00 do16,00 hod /vpondelok az v piatok /cena vocheru na i den je 16 € takze na dva dni 32 € .
Banská Bystrica
32 €
Medveď z ruží
Medveď z ruží
Ponúkame výrobu z penových, umelých a živých kvetov, Medvede z ruží - možnosť zvoliť si formu aj iného zvieratka, farby a veľkosti. Srdce z ruží je tiež k dispozícii. Všetko zabalené v celofán alebo v darčekovej krabici. Ikebany z umelých ruží v drevených, kovových, ratanovych alebo sklenených košíkoch - boxoch. Živé kvety v boxe či už ruže alebo iné druhy kvetov. Čakacia doba pri objednaní je 4 až 14 dní.
Čečejovce
dohodou
Dj na svadbu ci inu akciu.
Dj na svadbu ci inu akciu.
Ponúkam produkciu hudby ako Dj na svadby, narodeniny, plesy, firemné večierky, spoločenské akcie, kongresy, stužkové a iné oslavy . Profi svetlá a zvuk. Disco, pop, rock, ľudové, oldies,house, talianská hudba, 70., 80., 90.roky, až po súčasnosť. V prípade potreby, na akciu zabezpečím aj harmonikára.
Zvolen
dohodou
Gravírované Darčeky Na Rôzne Udalosti
Gravírované Darčeky Na Rôzne Udalosti
Ponúkam gravírovanie na mieru na túto okrúhlu krabičku vhodnú ako darček na: - prstene (sobáš, zasnúbenie...) - ruženčeky k prvému svätému prijímaniu - prvé mliečne zúbky - mini poklady.... Text a obrázok podľa vašich predstáv. Rozmery: 5x4cm. Bardejov/Prešov - možné osobné vyzdvihnutie. Iné mestá poštou (podľa cenníka pošty). Predmety ako prstene a ruženec sú len pre ilustráciu.
Prešov
8 €
ZÁHRADY
ZÁHRADY
Ponúkame realizácie záhrad podľa projektu, záhony, závlahy, naslapne kamene, chodníky, okrasné múry z kameňa z dt tvárnic ale aj z tehly vizualizácie projektov, obhliadky a NACENENIE zadarmo pre bližšie informácie po telefóne
Trnava
dohodou
1 2 7