74 inzerátov
Ahoj, som  nová, lepšia pôžička
Ahoj, som nová, lepšia pôžička
Ponúkame Vám pôžičku na čokoľvek. Zamestnanci, dôchodcovia, podnikatelia od 400,€. do 10000,€ Individuálne posúdenie žiadostí Bratislavský kraj-,Plať za mňa, koľko len chceš. S pozdravom Roman Spišák
Bratislava
dohodou
PROFI úver od profesionálov Košice-Košice okolie
PROFI úver od profesionálov Košice-Košice okolie
Úvery pre všetkých s pravidelným príjmom, aj začínajúcim podnikateľom. Poskytujeme od 500 do 8 000€. Vieme Vám refinancovať skôr poskytnuté úvery v iných spol. Tolerujeme exekúcie do 500€ Ste v úverovom registri aj napriek tomu, že máte splátky dorovnané ? Pomôžeme Vám. * Nezabudnite nám poslať na Vás telefónny kontakt, zavoláme Vám.
Košice
zadarmo
Pôžička pre každého z vlastných zdrojov
Pôžička pre každého z vlastných zdrojov
ČÍTAJTE POZORNE CELÉ : Úver poskytujem z vlastných finančných zdrojov do 6000€ na dobu splácania od 12 do 96 mesiacov. Úver už do 24 hod na účte. Pôžičku poskytujem bez rozdielov, preto si môžu požičiať aj taký čo majú záznam v registri či exekúcie. Úver je na čokoľkvek, na krásnu dovolenku, auto atď. POPLATOK 1€ sa posiela na môj účet pre overenie schopnosti splácania a pre overenie, že s bankovým účtom môžete manipulovať. Po poslaní Vašej pôžičky na Váš účet sa Vám 1€ vracia späť. Nič iné sa neplatí. Kto súhlasí s týmito podmienkami a má záujem o pôžičku nech mi napíše. Všetko vyriešime behom dvoch troch emailov.
Krásny Brod
6 000 €
Dobrá pôžička Michalovce a Trebišov
Dobrá pôžička Michalovce a Trebišov
Pôžičky bankové aj rozumná nebanková pôžička. Zamestnaným, dôchodcom, živnostníkom a sro. Michalovce, Trebišov, Sobrance, Veľké Kapušany
Michalovce
5 000 €
Súrne potrebujem 1000€ o MESIAC VRÁTIM !!1600€!!
Súrne potrebujem 1000€ o MESIAC VRÁTIM !!1600€!!
Dobrý deň súrne potrebujem požičiať sumu 1000€ na jeden mesiac, cca do konca augusta, najlepšie od súkromnej osoby a bez skúmania registrov. Do konca augusta viem vrátiť investorovi ako poďakovanie 1600€. Je to skvelá šanca ako si zarobiť 600€ zs krátky čas. Prosím napíšte mi, budem vďačný akejkoľvek ponuke. Budete mať všetky moje údaje, svoje slovo dodržím a do konca augusta vrátim 1600€. Ďakujem za každú ponuku.
Prievidza
1 000 €
Všetky druhy hypoték a úverov
Všetky druhy hypoték a úverov
Ponúkam : -bezplatné poradenstvo a pomoc pri výbere hypotéky alebo úveru -nezáväzné porovnanie možností pri refinancovaní hypotéky a úverov. Úroková miera ešte neznamená, že je to naozaj aj najvýhodnejšia hypotéka pre Vás. Ušetríte si čas a hlavne peniaze. Dajte si poradiť od odborníka, budete spokojní.
Spišská Nová Ves
zadarmo
Rýchly úver do 6500 eur
Rýchly úver do 6500 eur
Dofinancovanie ku hypotéke na zariadenie domácnosti? Kúpa auta? Alebo hocičo iné? Zastavte sa u nás na pobočke v Senci. Podáme žiadosť. Schválenie do 3 hodín. Nie všetko z úverového registra berieme do úvahy.
Trnava
dohodou
TOP ÚVERY 2019 - ONLINE ÚVERY KDE NEPREPLATÍTE!!!
TOP ÚVERY 2019 - ONLINE ÚVERY KDE NEPREPLATÍTE!!!
RIEŠENIE SA VŽDY NÁJDE !!! Najrýchlejšia a najjednoduchšia pôžička pre zamestnaných, dôchodcov, firmy a živnostníkov!!! Online rýchle vybavenie s minimálnym dokladovaním !!!
Žilina
zadarmo
TOP ÚVERY 2019 - ONLINE ÚVERY KDE NEPREPLATÍTE!!! TOP ÚVERY 2019 - ONLINE ÚVERY KDE NEPREPLATÍTE!!! TOP ÚVERY 2019 - ONLINE ÚVERY KDE NEPREPLATÍTE!!!
POŽIČKA DO HODINY
POŽIČKA DO HODINY
Najžiadanejšími pôžičkami sú expresné pôžičky s prevodom do hodiny, pôžičky na konsolidácie starých úverov, pôžičky na refinance nevýhodných úverov, pôžičky pre klientov v registri a pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke. Ponúkame všetky druhy pôžičiek, stačí si len vybrať a kontaktovať nás. Kontaktujte našich finančných špecialistov, ktorí s Vami vybaví expresne Vašu žiadosť. Expresné pôžičky ponúkame od 50eur s možnosťou poistenia, preto môžeme pomôcť aj Vám.
Trenčín
dohodou
Ponúkame pôžičky do 48 hodín od 500 € do 12 000 €.
Ponúkame pôžičky do 48 hodín od 500 € do 12 000 €.
A-Fin Slovakia spol. s r.o. ponúka pôžičky do 48 hodín pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov a opatrovateľkám v zahraničí za výhodných podmienok od 500 – 12 000 Eur. Do príjmu vieme zarátať aj vedľajšiu pracovnú činnosť, mzdu na ruku, alebo materskú dovolenku. Refinancujeme začínajúce exekúcie a kreditné karty. Bez ručenia a bez zakladania nehnuteľnosti! Daňové priznanie môže byť aj nulové! Ponuka platí pre celý Košický kraj. Akceptujeme drobné omeškania splátok v iných spoločnostiach. Info na tel, alebo emailom.
Košice
zadarmo
Rýchle pôžičky
Rýchle pôžičky
Nedostal si pôžičku ? Skús u nás. Najdostupnejšia pôžička na čokoľvek pre všetkých. Aj pre živnostníkov a Sro. Bez zabezpečenia.Bez poplatkov. Tvoja nová pôžička do 10 000 Eur. Peniaze na Tvojom účte do 48 hodín. Len Bratislavský kraj - okresy BA,PK ,SC. Volaj, píš aj cez víkend. skcredit.sk
Bratislava III - Nové Mesto
zadarmo
Pôžičky, úvery
Pôžičky, úvery
Ponúkam poradenstvo v oblasti úverov, leasingov, atd...Potrebujete finančnú rezervu?Znížiť splátku na existujúcom úvere a peniaze navyše?Kúpiť nové auto?Každá situácia ma riešenie!100% schválených žiadostí, minumum dokladovania a žiadne poplatky vopred. Každého klienta riešime osobitne a peniaze máte na vašom účte v čo najkratšom možnom čase. Celý Tn a Tt kraj.
Nové Mesto nad Váhom
zadarmo
RÝCHLA POŹIĆKA
RÝCHLA POŹIĆKA
ON LINE POŽIČKA pre zamestnaných,živnostníkov ,dôchodcov. v prípade záujmu udávajte svoje telefónne číslo
Banská Bystrica
zadarmo
NOVÉ PÔŽIČKY pre PODNIKATEĽOV a ZAMESTNANÝCH
NOVÉ PÔŽIČKY pre PODNIKATEĽOV a ZAMESTNANÝCH
NAJLEPŠIA A NAJRÝCHLEJŠIA PONUKA PRE VÁS - JEDNODUCHO A POHODLNE Z VÁŠHO DOMOVA - STAČÍ VYPLNIŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR NA NAŠEJ WEBSTRÁNKE - Špecializujeme sa na poskytovanie pôžičiek pre firmy, podnikateľov a živnostníkov, ale aj zamestnancov a dôchodcov. Každá žiadosť je posudzovaná individuálne, našou prioritou je profesionálny prístup a rýchle vybavenie úveru. Všetky ďalšie informácie radi poskytneme na našej webstránke...
Trnava
zadarmo
NOVÉ PÔŽIČKY pre PODNIKATEĽOV a ZAMESTNANÝCH NOVÉ PÔŽIČKY pre PODNIKATEĽOV a ZAMESTNANÝCH NOVÉ PÔŽIČKY pre PODNIKATEĽOV a ZAMESTNANÝCH
Pôžička na mieru
Pôžička na mieru
Poskytujeme pôžičky, úvery, Riešime prefinancovanie už existujúcich úverov - bankových, nebankových Vyplácame dlhy, exekúcie, dražby,ťarchy na nehnuteľnostiach. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou.
Nitra
zadarmo
Sprostredkovanie finančných služieb
Sprostredkovanie finančných služieb
Potrebujete vybaviť úver, zabezpečiť seba a svoju rodinu, majetok, prípadne uzavrieť cestovné poistenie? Radi Vám s tým pomôžeme. Vypracujeme pre Vás ponuku šitú na mieru podľa vašich požiadaviek a nájdeme najvhodnejšie riešenie. Ponúkame Vám kompletný servis a starostlivosť od poradenstva až po konečné vybavenie vybranej služby. U nás nájdete všetko pod jednou strechou. Všetko vybavíte na jednom mieste. Šetríme váš čas a peniaze. Služby poskytujeme na základe osvedčenia o zápise do registra vedeného Národnou bankou Slovenska.
Bratislava
dohodou
NOVÉ LACNÉ PÔŽIČKY
NOVÉ LACNÉ PÔŽIČKY
Rýchlo a jednoducho až do 10 000€ na čokoľvek s možnosťou predčasného splatenia pre zamestnaných, podnikateľov a dôchodcov. Dokladujete len OP a výpis z účtu. Neplatíte žiadne poplatky a každá žiadosť je posudzovaná individuálne.
Bratislava
zadarmo
DRAŽBY,EXEKUCIE,RUČENIE
DRAŽBY,EXEKUCIE,RUČENIE
Ponúkame úver pre každeho s ručením pozemkom alebo nehnutelnostou,riešime aj exekucie,dražby, ponúkame viac ako banka ,až 80% z hodnoty nehnutelnosti ,pri založeni majetku ostavate dalej bývať vo svojom,bez poplatkov vopred,bez registra,riešime cele Slovensko
Bratislava
zadarmo
Úvery pre podnikateľov, firmy aj opatrovateľky
Úvery pre podnikateľov, firmy aj opatrovateľky
Ponúkame úvery pre všetky formy podnikania v SR aj opatrovateľky v zahraničí. Sme jednotkou v poskytovaní profi pôžičiek. Jednoducho, s minimom dokladov, schválenie už aj do 20 minút a teraz ho vybavíte už aj z domu. Platí pre celú SR. Samozrejme bez poplatku.
Trebišov
dohodou
Rýchly úver do 8000 eur cez nebankovú spoločnosť
Rýchly úver do 8000 eur cez nebankovú spoločnosť
Potrebujete úver? Zastavte sa u nás na pobočke v Senci. Podáme žiadosť. Schválenie do 3 hodín. Peniaze na účte do 24 hodín od podpisu zmluvy. Musíte byť zamestnaný na pracovnú zmluvu viac ako 3 mesiace, nemôžete mať exekúcie.
Dunajská Streda
dohodou
1 2 4