Pôžičky a hypotéky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Pôžičky a hypotéky

Rýchla pôžička do 10 000 €
Rýchla pôžička pre zamestnaných, starobných dôchodcov, živnostníkov (s.r.o) aj opatrovateľky v Rakúsku . Stačí zavolať, napísať mail a vyriešime - do 24 hodín peniaze na účte. BEZ POPLATKOV ! Prípadne potrebujete zrefinancovať svoje nevýhodné úvery? Som tu pre vás.
Zvolen
zadarmo
Pozicka
Ponuka pôžičiek od súkromného investora, pre ľudí s príjmom. Okrem dôchodcov a mamičiek na MD a RD Ponúkame pôžičky s 5% úrokom od 1000€ do 30000€ bez ručenia. Minimum dokladov a rýchle vybavenie.
Veľké Kostoľany
dohodou
Rýchle pôžičky do 24hod.
Poskytujeme rýchle spotrebné úvery do 10tis.eur. (aj bez ručenie) Nemusíte nikam chodiť, všetko vyriešime online z domu. Informujte sa
Nitra
zadarmo
Hľadáte riešenie financovania, úveru, pôžičky...
Riešime, úvery, pôžičky, bankové, nebankové, prefinancovanie pohľadávok. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou. Stredné a západné Slovensko.
Nitra
dohodou
Úvery aj pre živnostníkov a podnikateľov
Nebankové úvery pre živnostníkov a podnikateľov. Schvaľovanie na základe čestného vyhlásenia, bez potreby osobného stretnutia. Úverové registre neoverujeme, sme nebanková spoločnosť. Bezplatná registrácia, jednoduché vybavenie, ústretová komunikácia. Po schválení, podpíšete dokumenty na notárskom úrade, ktorý vám najviac vyhovuje, peniaze pošleme na bankový účet. Ak sa chcete informovať, ako vybaviť úver jednoducho a rýchlo, pošlite e- mail. Odpoveď, pošleme do vašej e- mailovej schránky takmer obratom.
Bratislava
dohodou
Ne banky,Ak máte nízke príjmy a veľa úvery,pôžičky
Upozornenie: bez telefónneho kontaktu nemôžeme vám pôžičku vybaviť, preto nezabudnite ho uviesť! Dôležité: Ak žiadate o pôžičku, vždy o sebe uvádzajte len pravdivé informácie, ušetríme si čas! VYBAVÍME seriózne žiadosti: malé aj väčšie úvery: Finančný DOM Steinhaus, Hlavná 90 Prešov - 20 rokov na trhu. - Hypotéka v najlepšej banke takmer pre každého s úrokom od 0,79% akcia fix to rokov - Spotrebný úver v banke do 30 000€ s úrokom od 4,9% - Hypotéka bez registra do 200 000€ - šikovné pre klientov, ktorí majú príjem, ale ho nevedia celkom preukázať - Malé pôžičky aj mimo bankového registra max do 4500€ dofinancovanie, konsolidácie a refinančné úvery aj bez dokladovania výšky príjmu, nebankové pôžičky
Prešov
zadarmo
Výhodná pôžička do výšky 50.000 Eur
Sprostredkujeme pôžičky pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov, firmy, opatrovateľov až do výšky 50.000 Eur! Spolupracujeme s rôznymi licencovanými nebankovými subjektmi a tiež so spoločnosťami peer to peer, pôžičky od súkromných osôb. Pri žiadosti sa vždy zameriavame na potreby a súčasnú situáciu klienta. Podľa toho zvolíme vhodný postup pre získanie úveru. Záznam v úverovom registri nie je prekážkou pre získanie Vami požadovaného úveru. Pre viac informácií nás kontakujte telefonicky alebo vyplnte nezáväznú žiadosť na našej webovej stránke a náš obchodný zástupca Vás bude kontaktovať.
Bratislava II - Ružinov
zadarmo
Rozumná pôžička Humenné, Vranov nad Topľou
Úvery bez poplatkov pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov (aj začínajúcich), právne subjekty a opatrovateľky v zahraničí. Splatnosť 12 až 60 mesiacov. S možnosťou predčasného splatenie.
Humenné
zadarmo
Ahoj, som nová, lepšia pôžička
Ponúkame Vám pôžičku na čokoľvek. Zamestnanci, dôchodcovia, podnikatelia od 400,€. do 10000,€ Individuálne posúdenie žiadostí Bratislavský kraj-,Plať za mňa, koľko len chceš. S pozdravom Roman Spišák
Bratislava
dohodou
POŽIČKA BEZ REGISTRA - PRE VŠETKÝCH KLIENTOV
Požiadajte o pôžičku do 24 hodín s možnosťou odovzdaním peňazí ihneď! Pôžička je bez nahliadnutia do registra dlžníkov a maximálna výška pôžičky je až 30.000 EUR Žiadosť o pôžičku posudzujeme individuálne, máme tak vysoké percento úspešnosti schválenia. S možnosťou bez nahliadnutia do registra S možnosťou odloženie splátok S možnosťou bez dokladovania príjmu S možnosťou bez ručenia S možnosťou poistenie Splácanie od 1 mesiaca až na 10 rokov Okamžité schválenie Použitie peňazí na čokoľvek Najnižšie úrokové sadzby
Košice
dohodou
TOP ÚVERY 2019 - ONLINE ÚVERY KDE NEPREPLATÍTE!!!
RIEŠENIE SA VŽDY NÁJDE !!! Najrýchlejšia a najjednoduchšia pôžička pre zamestnaných, dôchodcov, firmy a živnostníkov!!! Online rýchle vybavenie s minimálnym dokladovaním !!!
Žilina
zadarmo
POŽIČKA DO HODINY - POTREBUJETE PENIAZE RÝCHLO?
Najžiadanejšími pôžičkami sú expresné pôžičky s prevodom do hodiny Ponúkame všetky druhy pôžičiek, stačí si len vybrať a kontaktovať nás. Expresné pôžičky ponúkame od 50eur do 1.500eur Ocitli ste sa vo finančnej tiesni? Potrebujete si okamžite požičať a v banke vám povedali „nie“? Nemusíte sa obávať. V podobnej situácii sa denne ocitá mnoho ľudí. Ani takýto ľudia sa však nenachádzajú v bezvýchodiskovej situácii. Stačí, keď sa obrátia na nás a to isté by ste mali spraviť aj vy.
Banská Bystrica
dohodou
Ponúkame pôžičky do 48 hodín od 500 € do 12 000 €.
A-Fin Slovakia spol. s r.o. ponúka pôžičky do 48 hodín pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov a opatrovateľkám v zahraničí za výhodných podmienok od 500 – 12 000 Eur. Do príjmu vieme zarátať aj vedľajšiu pracovnú činnosť, mzdu na ruku, alebo materskú dovolenku. Refinancujeme začínajúce exekúcie a kreditné karty. Bez ručenia a bez zakladania nehnuteľnosti! Daňové priznanie môže byť aj nulové! Ponuka platí pre celý Košický kraj. Akceptujeme drobné omeškania splátok v iných spoločnostiach. Info na tel, alebo emailom.
Košice
zadarmo
Pôžičky, úvery
Ponúkam poradenstvo v oblasti úverov, leasingov, atd...Potrebujete finančnú rezervu?Znížiť splátku na existujúcom úvere a peniaze navyše?Kúpiť nové auto?Každá situácia ma riešenie!100% schválených žiadostí, minumum dokladovania a žiadne poplatky vopred. Každého klienta riešime osobitne a peniaze máte na vašom účte v čo najkratšom možnom čase. Celý Tn a Tt kraj.
Nové Mesto nad Váhom
zadarmo
Rýchle pôžičky
Nedostal si pôžičku ? Skús u nás. Najdostupnejšia pôžička na čokoľvek pre všetkých. Aj pre živnostníkov a Sro. Bez zabezpečenia.Bez poplatkov. Tvoja nová pôžička do 10 000 Eur. Peniaze na Tvojom účte do 48 hodín. Len Bratislavský kraj - okresy BA,PK ,SC. Volaj, píš aj cez víkend.
Bratislava III - Nové Mesto
zadarmo
Rýchla a jednoduchá pôžička. (Žiadne poplatky.)
Získajte kredit tu. (Rýchla a jednoduchá pôžička) Získajte finančnú pomoc od súkromných. (Súkromné financovanie). Získajte finančnú podporu na osobné použitie. Založenie firmy alebo rozšírenie podnikania. Ľahký proces aplikácie. Okamžité schválenie. Nízka úroková sadzba. Žiadny kolaterál. Žiadny poplatok za prevod. Naša transakcia je veľmi rýchla. Prijímajte prostriedky nasledujúci pracovný deň. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte !! Zašlite nám svoje meno, e-mail a telefónne číslo. Vďaka.
Bratislava
zadarmo
NOVÉ PÔŽIČKY pre PODNIKATEĽOV a ZAMESTNANÝCH
NAJLEPŠIA A NAJRÝCHLEJŠIA PONUKA PRE VÁS - JEDNODUCHO A POHODLNE Z VÁŠHO DOMOVA - STAČÍ VYPLNIŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR NA NAŠEJ WEBSTRÁNKE - Špecializujeme sa na poskytovanie pôžičiek pre firmy, podnikateľov a živnostníkov, ale aj zamestnancov a dôchodcov. Každá žiadosť je posudzovaná individuálne, našou prioritou je profesionálny prístup a rýchle vybavenie úveru. Všetky ďalšie informácie radi poskytneme na našej webstránke...
Trnava
zadarmo
Pôžička na mieru
Poskytujeme pôžičky, úvery, Riešime prefinancovanie už existujúcich úverov - bankových, nebankových Vyplácame dlhy, exekúcie, dražby,ťarchy na nehnuteľnostiach. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou.
Nitra
zadarmo
NOVÉ LACNÉ PÔŽIČKY
Rýchlo a jednoducho až do 10 000€ na čokoľvek s možnosťou predčasného splatenia pre zamestnaných, podnikateľov a dôchodcov. Dokladujete len OP a výpis z účtu. Neplatíte žiadne poplatky a každá žiadosť je posudzovaná individuálne.
Bratislava
zadarmo
1 2 3