Pôžičky a hypotéky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Pôžičky a hypotéky

DRAŽBY,EXEKUCIE,RUČENIE
Ponúkame úver pre každeho s ručením pozemkom alebo nehnutelnostou,riešime aj exekucie,dražby, ponúkame viac ako banka ,až 80% z hodnoty nehnutelnosti ,pri založeni majetku ostavate dalej bývať vo svojom,bez poplatkov vopred,bez registra,riešime cele Slovensko
Bratislava
zadarmo
Pozicka
Ponuka pôžičiek od súkromného investora, pre ľudí s príjmom. Okrem dôchodcov a mamičiek na MD a RD Ponúkame pôžičky s 5% úrokom od 1000€ do 30000€ bez ručenia. Minimum dokladov a rýchle vybavenie.
Veľké Kostoľany
dohodou
Úplne nové úvery pre všetkých
Vymeňte nevýhodné pôžičky za moderný úver s najlepšou splátkou na trhu. Ponúkame sprostredkovanie úverov pre všetky formy podnikania v SR, opatrovateľky v zahraničí, zamestnaných aj dôchodcov. Sme jednotkou v poskytovaní profi pôžičiek. Jednoducho, s minimom dokladov, rýchle schválenie. Peniaze už do 24hodín. Platí pre celý východ SR. Samozrejme úplne bez poplatku.
Trebišov
zadarmo
úver do 11 500 eur + úvery pre podnikateľov
Dofinancovanie na zariadenie domácnosti? Kúpa auta? Dovolenka? Rozvoj podnikania? Alebo hocičo iné? Zastavte sa u nás na pobočke v Senci. Akceptujeme maximálne omeškanie na splátkach 2-3 mesiace v úverovom registri. Ak ste už v exekúcií, osobných bankrotoch tak tu vám už pomôcť nevieme..... Musíte samozrejme pracovať viacej ako 3 mesiace na pracovnú zmluvu alebo byť podnikateľom viacej ako 4 mesiace a mať zdokladovateľný príjem samozrejme.
Senec
dohodou
úvery do 11 500 eur + úvery pre podnikateľov
Dofinancovanie na zariadenie domácnosti? Kúpa auta? Dovolenka? Rozvoj podnikania? Alebo hocičo iné? Zastavte sa u nás na pobočke v Senci. Akceptujeme maximálne omeškanie na splátkach 2-3 mesiace v úverovom registri. Ak ste už v exekúcií, osobných bankrotoch tak tu vám už pomôcť nevieme..... Musíte samozrejme pracovať viacej ako 3 mesiace na pracovnú zmluvu alebo byť podnikateľom viacej ako 4 mesiace a mať zdokladovateľný príjem samozrejme.
Bratislava
dohodou
NOVÉ PÔŽIČKY pre PODNIKATEĽOV a ZAMESTNANÝCH
NAJLEPŠIA A NAJRÝCHLEJŠIA PONUKA PRE VÁS - JEDNODUCHO A POHODLNE Z VÁŠHO DOMOVA - STAČÍ VYPLNIŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR NA NAŠEJ WEBSTRÁNKE - Špecializujeme sa na poskytovanie pôžičiek pre firmy, podnikateľov a živnostníkov, ale aj zamestnancov a dôchodcov. Každá žiadosť je posudzovaná individuálne, našou prioritou je profesionálny prístup a rýchle vybavenie úveru. Všetky ďalšie informácie radi poskytneme na našej webstránke...
Trnava
zadarmo
Rýchle pôžičky do 24hod.
Poskytujeme rýchle spotrebné úvery do 10tis.eur. (aj bez ručenie) Nemusíte nikam chodiť, všetko vyriešime online z domu. Informujte sa
Nitra
zadarmo
POŽIČKA 3.000 EUR LEN ZA 40 EUR MESAČNE
Kontaktujte nás a majte peniaze k dispozícii ešte dnes. Potrebujete uhradiť starý nevýhodný úver? Či by ste si radi z útulnili bývanie? Alebo máte nečakané výdavky a potrebujete preklenúť toto obdobie? Nie je potrebné čakať a čakať. S pôžičkou 3.000Eur za 40Eur mesačne, môžete mať pohodlnejšie život už dnes.
Prešov
dohodou
Hľadáte riešenie financovania, úveru, pôžičky...
Riešime, úvery, pôžičky, bankové, nebankové, prefinancovanie pohľadávok. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou. Stredné a západné Slovensko.
Nitra
dohodou
Úvery aj pre živnostníkov a podnikateľov
Nebankové úvery pre živnostníkov a podnikateľov. Schvaľovanie na základe čestného vyhlásenia, bez potreby osobného stretnutia. Úverové registre neoverujeme, sme nebanková spoločnosť. Bezplatná registrácia, jednoduché vybavenie, ústretová komunikácia. Po schválení, podpíšete dokumenty na notárskom úrade, ktorý vám najviac vyhovuje, peniaze pošleme na bankový účet. Ak sa chcete informovať, ako vybaviť úver jednoducho a rýchlo, pošlite e- mail. Odpoveď, pošleme do vašej e- mailovej schránky takmer obratom.
Bratislava
dohodou
Bezkonkurenčné PZP
Ponúkame bezkonkurenčne PZP pre nákladné dopravy ( kamióny). Každému na mieru. Bezplatné vypracovanie nezáväznej ponuky. Chcete ušetriť a byť spokojní, tak nás kontaktujte .
Bratislava
zadarmo
Hypotekárna pomoc
Máte problém s úverom alebo refinancovaním? Nedostali ste to čo ste chceli?Máte spotrebné úvery? Chcete ich zlúčiť do jedného úveru s nižšou úrokovou sadzbou? Refinancovanie bez dokladovania príjmu, u nás dostanete najlepšiu ponuku !!!! Nechcú Vám v banke pomôcť? My Vám radi pomôžeme bez akýchkoľvek poplatkov (zadarmo). Z dôvodu veľkej odozvy od Vás, budeme riešiť Váš problém do hodiny. Pre urýchlenie do e-mailu zašlite telefonický kontakt. Máme za sebou veľa spokojných klientov. Neváhajte nás kontaktovať. Nič nestratíte, len získate. Všetko za Vás vybavíme zdarma .
Bratislava I - Staré Mesto
zadarmo
PROFI úver od profesionálov Košice-Košice okolie
Úvery pre všetkých s pravidelným príjmom, aj začínajúcim podnikateľom. Poskytujeme od 500 do 8 000€. Vieme Vám refinancovať skôr poskytnuté úvery v iných spol. Ste v úverovom registri aj napriek tomu, že máte splátky dorovnané ? Pomôžeme Vám. * Nezabudnite nám poslať na Vás telefónny kontakt, zavoláme Vám.
Košice
zadarmo
Výhodná pôžička do výšky 50.000 Eur
Sprostredkujeme pôžičky pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov, firmy, opatrovateľov až do výšky 50.000 Eur! Spolupracujeme s rôznymi licencovanými nebankovými subjektmi a tiež so spoločnosťami peer to peer, pôžičky od súkromných osôb. Pri žiadosti sa vždy zameriavame na potreby a súčasnú situáciu klienta. Podľa toho zvolíme vhodný postup pre získanie úveru. Záznam v úverovom registri nie je prekážkou pre získanie Vami požadovaného úveru. Pre viac informácií nás kontakujte telefonicky alebo vyplnte nezáväznú žiadosť na našej webovej stránke a náš obchodný zástupca Vás bude kontaktovať.
Bratislava II - Ružinov
zadarmo
POŽIČKY DO 24H - UŽ NEČEKAJTE
KONTAKTUJTE NAS NA NAS EMAIL Rýchlu pôžičku do 24 hodín Vám schválime takmer ihneď po podaní Vašej žiadosti. Naša spoločnosť ponúka pre svojich klientov práve pôžičky do 24 hodín, ktoré Vám expresne vyrieši všetky Vaše finančné problémy, ktoré Vám nedajú spať. Pôžičku ihneď však môžu využiť aj klienti, ktorý si potrebujú niečo na rýchlo kúpiť, no ich finančný kapitál im to nedovolí.
Nitra
dohodou
Rozumná pôžička Humenné, Vranov nad Topľou
Úvery bez poplatkov pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov (aj začínajúcich), právne subjekty a opatrovateľky v zahraničí. Splatnosť 12 až 60 mesiacov. S možnosťou predčasného splatenie.
Humenné
zadarmo
Úvery a pôžičky banky aj nebanky-20 r. skúsenosti
VYBAVÍME: veľké aj malé úvery: Finančný DOM Steinhaus, Hlavná 90 Prešov - 20 rokov na trhu - Hypotéka v najlepšej banke takmer pre každého s úrokom od 0,79% - Spotrebný úver v banke do 30 000€ s úrokom od 4,9% - Hypotéka bez registra do 200 000€ - šikovné pre klientov, ktorí majú príjem, ale ho nevedia celkom preukázať - Malé pôžičky aj mimo bankového registra max do 4500€ dofinancovanie, konsolidácie a refinančné úvery aj bez dokladovania výšky príjmu, nebankové pôžičky
Prešov
zadarmo
Nové možnosti úverov
Sprostredkujeme Vám úvery s novými možnosťami schválenia ešte v deň podania žiadosti. Sme jednotkou na trhu v poskytovaní spotrebiteľských úverov pre všetky formy podnikania v SR, zamestnaných, dôchodcov aj opatrovateľky v zahraničí. Vysoké percento schválení, peniaze už do 24h. Platí pre celý východ SR. Bez akýchkoľvek poplatkov za sprostredkovanie.
Trebišov
zadarmo
Ahoj, som nová, lepšia pôžička
Ponúkame Vám pôžičku na čokoľvek. Zamestnanci, dôchodcovia, podnikatelia od 400,€. do 10000,€ Individuálne posúdenie žiadostí Bratislavský kraj-,Plať za mňa, koľko len chceš. S pozdravom Roman Spišák
Bratislava
dohodou