Predaj firiem

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Predaj firiem

sro na predaj, plátci aj neplátci DPH
Chcete začať podnikať a nemáte ešte vlastnú firmu? Ponúkame na predaj čisté spoločností s r.o., ktoré boli založené len za účelom predaja, platcov aj neplatcov DPH. Ponúkame aj čisté a preverené spoločnosti s históriou. Ak nemáte vlastné priestory, poskytneme vám sídlo. Všetko rýchlo a za dobrú cenu - cena s.r.o. registrovanej k DPH len 1600,00 EUR, cena s.r.o. neregistrovanej k DPH len 400,00 EUR, cena s.r.o. s históriou - dohodou.
Bratislava
1 600 €
sro platca DPH na predaj + bankový účet
Predáme ready-made spoločnosti s.r.o. mesačných platcov DPH, ktoré vznikli v roku 2020. Spoločnosti vznikli len za účelom ich ďalšieho predaja a sú právne nezaťažené, čo garantujeme v zmluvách o prevode obchodného podielu. Účtovný a právny stav spoločnosti Vám garantujeme zmluvne! Predajom ready-made spoločností sa zaoberáme už od roku 2010 a sme team mladých právnikov a daňových poradcov. Profesionálny prístup a komunikácia sú samozrejmosťou. V cene spoločnosti je prepis spoločnosti klientovi a všetky poplatky s ním spojené. Máme záujem len o serióznych klientov s férovým prístupom !!!
Bratislava
1 800 €
Odkup zadlžených firiem.
Máte zadlženú firmu a chcete ju predať? My odkúpime vašu firmu.
Bratislava
dohodou
Predaj s.r.o. - MESAČNÝ PLATCA DPH
Predáme ready - made spoločnosti - mesačný PLATCOVIA DPH. Spoločnosti boli založené za účelom ich ďalšieho predaja sú teda ekonomicky neaktívne. Garancia bezdlžnosti. V cene spoločnosti je vypracovanie dokumentov, podanie na súd a zaplatenie súdneho poplatku.
Bratislava
1 850 €
Predám s.r.o. platcu DPH z roku 2013
Predáme ready-made spoločnosti s.r.o. mesačného platcu DPH, ktorá vznikla v roku 2013. Spoločnosti vznikla len za účelom jej ďalšieho predaja a je právne nezaťažená, čo garantujeme v zmluve o prevode obchodného podielu. Účtovný a právny stav spoločnosti Vám garantujeme zmluvne! Spoločnosť vykonávala len minimálnu činnosť v stovkách eúr ročne. Registrovaná k DPH od 01.04.2019. Predajom ready-made spoločností sa zaoberáme už od roku 2010 a sme team mladých právnikov a daňových poradcov. Profesionálny prístup a komunikácia sú samozrejmosťou. V cene spoločnosti je prepis spoločnosti klientovi a všetky poplatky s ním spojené. Máme záujem len o serióznych klientov s férovým prístupom !!!
Bratislava
3 300 €
Noví mesační platcovia DPH + bankový účet
Predáme ready-made spoločnosti s.r.o. mesačných platcov DPH, ktoré vznikli v roku 2020. Spoločnosti vznikli len za účelom ich ďalšieho predaja a sú právne nezaťažené, čo garantujeme v zmluvách o prevode obchodného podielu. Účtovný a právny stav spoločnosti Vám garantujeme zmluvne. Predajom ready-made spoločností sa zaoberáme už od roku 2010 a sme team mladých právnikov a daňových poradcov. Profesionálny prístup a komunikácia sú samozrejmosťou. V cene spoločnosti je prepis spoločnosti klientovi a všetky poplatky s ním spojené. Máme záujem len o serióznych klientov s férovým prístupom !!!
Bratislava
1 800 €
Predáme/odstupime výrobno-obchodnú firmu Prešov
Predáme výrobno-obchodnú firmu v Prešove, projekty vianocneho, velkonocneho a dekorativneho osvetlenia, vyroba 2D a 3D dekoracii, dekoracie pre mesta, obce, obch centra, aquaparky, hotely...az po sukromne domy a vily. Výroba jedinecnych dekoracii, ako jedini v Europe. Len vazny zaujem. Zo zdravotnych dovodov hladame jednotlivca, alebo skupinu sikovnych ludi, ktori maju zaujem podnikat, obchodovat, vyrabat v kreativnom biznise. Rozbehnute to je, len sa treba starat a pracovat, pokracovat v zacatej praci. Ak mate vlastne priestory v inej casti SK, nieje podmienka byt viazany na terajsiu vyrobnu halu a kancelarie.
Prešov
ponúknite
Převezmu jakoukoliv firmu
Převezmu ihned Vaši zadluženou firmu za odměnu pro mě. Dohoda jistá, rychlé jednání, spolehlivost, efektivní řešení, individální přístup ke každému. Celá SR. S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ SITUACI V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM LZE VŠE VYŘEŠIT NA DÁLKU KORESPONDENČNĚ BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ SCHŮZKY.
Bratislava
dohodou
ready made s.r.o. - neplátca DPH len 300 EUR
Ponúkame na predaj ready - made spoločnosti s ručením obmedzeným, ktoré boli založené výlučne za účelom predaja. Spoločnosti nikdy nevykonávali žiadnu činnosť, sú úplne čisté, bez akýchkoľvek záväzkov. Garantujeme rýchly prepis spoločnosti, možnosť rozšírenia živnostenských oprávnení, voľné živnosti grátis, remeselné a viazané za úhradu správneho poplatku. Cena spoločnosti len 300,00 EUR a to vrátane kompletného právneho servisu, zmluvy vypracované advokátom. V prípade záujmu vieme otvoriť účet, udeliť plnú moc. Podnikať tak môžete už do dvoch hodín. Pre spoločnosť vieme zabezpečiť virtuálne sídlo kdekoľvek v SR, zabezpečíme vedenie účtovníctva a všetko potrebné pre Vaše podnikanie.
Bratislava
300 €
KVARTALNY PLATCA DPH + sídlo grátis
Predám kvartálneho platcu DPH, s garanciou bezdlžnosti. Prevod firmy je v cene. K tomu grátis sídlo v Banskej Bystrici na 1 rok zdarma. Ihneď k dispozícii. IČO: 44 745 958 alebo IČO: 50 482 351
Banská Bystrica
2 999 €
Predám platcu DPH
Predám platcu DPH, okamžite k odberu, čistá história. Mesačný platca podľa §4.
Banská Bystrica
1 800 €
Predaj sro platca DPH štvrťročný | Cena dohodou
Na 12 mesiacov zaplatené sídlo a pošta v Bratislava I. Dve sro na predaj - jednu s obratmi a druhu neaktívnu. Predaj sro platca DPH štvrťročný - obidve úplne bez záväzkov. Volajte
Bratislava
dohodou
Predaj ceskej sro platca DPH
Predam cesku sro platca DPH. Uplne cista, nova, nikdy neaktivna. Garancia bezdlznosti. Vznik 02/2017. Na nase naklady zabezpecime prepis. Sidlo v Prahe alebo Brne. Sidlo v cene, uz zaplatene na rok. Cena 3 450 €
Bratislava I - Staré Mesto
3 450 €
Legálna likvidácia - zánik - zrušenie s.r.o.
Sme profesionálna firma zaoberajúca sa legálnou likvidáciou firiem (s.r.o., a.s., k.s., v.o.s.) v akomkoľvek stave. Prevezmeme aj zadĺženú firmu za účelom jej zrušenia v zmysle platnej legislatívy SR. Konečné riešenie závisí od stavu, v akom sa Vaša s.r.o. nachádza. Vo všeobecnosti ponúkame tieto možnosti: 1. likvidácia 1.300 € 2. konkurz 3.000 € 3. prevzatie firmy (okamžitý prepis) 6.000 € Uvedené ceny sú konečné, so všetkými, aj súdnymi poplatkami. zlikvidujSK
Banská Bystrica
1 300 €
Predaj sro platca DPH aj neplatca DPH
Predám spoločnosti - platcov DPH ( čisté spoločnosti bez histórie) za výhodnú cenu 1590 EUR (cena zahŕňa prevod spoločnosti ako aj zabezpečenie kompletného právneho servisu pri prevode a správne poplatky). Ponúkame aj zvýhodnenú možnosť prevodu sro platca DPH aj so službou virtuálneho sídla na 3 roky za cenu 1990 EUR. Na predaj aj spoločnosti neplatcovia DPH bez histórie. Cena 350 EUR
Bratislava
1 590 €
Prodám sro v CZ, plátce DPH.
Prodám s.r.o., měsíční plátce DPH, založenou 2014, , s historií. Sídlo Brno, 602 00 . Aktivní činnost ukončena, řádně vedené účetnictví, řádná daňová přiznání. Bez dluhů a závazků. Cena + převod
Brno
2 500 €
Odstúpim obchodný priestor
Odstúpim obchodný priestor neďaleko centra mesta na rušnom mieste, vhodný pre predajňu oblečenia alebo butik. Priestor má rozlohu 33 m2 a nachádza sa na prízemí novostavby polyfunkčného domu. V cene je aj moderný na mieru vyrobený nábytok, 5 figurín, CCTV kamera a LED podsvietená vonkajšia reklamná tabuľa. V prípade vážneho záujmu ma kontaktujte na uvedenom tel. čísle.
Poprad
3 000 €
Predáme ziskovú spoločnosť, tržby 5 mil.
Predáme nadštandardne ziskovú strojársku spoločnosť zameranú na výrobu produktov pre automotive ale aj iné odvetvia. Vyrába bežné mechanizmy, zariadenia alebo jednoduché technológie, ale aj špeciálne zariadenia s vyššou pridanou hodnotou. Spolupracuje s viacerými subdodávateľmi pre automobilky na Slovensku ale aj v zahraničí. Ročné tržby spoločnosti sú cca 5 mil. eur, hospodársky výsledok po zdanení cca 260 tis. eur. EBITDA je cca 360 tis. Účtovná hodnota majetku je vyše 3 mil. eur. Firma má vlastné výrobné priestory.
Bratislava
2 600 000 €
Predaj platca dph
Predám platcovsku firmu, ide o mesačného platcu, firma je nová, čistá, bez zamestnancov, bez dlhov a pohľadávok. Všetky info poskytnem buď po telefóne alebo mailom. Cena 1700€, možnosť poskytnúť aj sídlo firmy.
Trnava
dohodou
0 1