Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Preklady a tlmočenie

Úradné preklady z/do nemeckého jazyka
Expresne bez príplatku. Prevzatie možné aj cez víkend a mimo pracovnej doby. Pracovné zmluvy, technické preukazy, rozsudky, živnostenské listy, výpis z obchodného registra, výpis z registra trestov, potvrdenia sociálnej poisťovne, vysvedčenia, list vlastníctva, atď.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Profesionálne preklady z a do ANJ
Profesionálne preklady - rýchlo, so serióznym prístupom - VŠ v odbore ANJ a FRJ (Mgr2013) - Široká prax prekladov (medicína, financie,EÚ, IT, archeológia...), život a práca v NYC - oficiálne osvedčenie o viazanej živnosti od MV SR. - možnosť poskytnúť vzorku prekladateľovej práce Záujem o potreby klienta a tému prekladu.
Bratislava
7,50 €
Preklady Z/DO ANGLICTINY
8 rokov prekladam aj tie najnarocnejsie texty z/do anglictiny. Pracujem v Tradose, s mojou pracou su spokojni desiatky klientov, ktori preferuju kvalitu a rychlost dodania pred minimalnou cenou. Cena od 6 EUR/NS Ostatne informacie poskytnem e-mailom/osobne/telefonicky.
Zahraničie
6 €
P. Molnár - Prekladateľstvo z/do anglického jazyka
VŠ vzdelanie magisterského stupňa, zložená štátna jazyková skúška úrovne C1 v odbore prekladateľstva anglického jazyka. Bohaté skúsenosti, nadobudnuté dvadsiatimi rokmi štúdia anglického jazyka a desiatimi rokmi prekladateľstva. Oficiálne registrovaná živnosť, oficiálne vystavovanie fakturácií za preklad, ponúkam aj korektúry textu. Poskytujem preklady odborných textov a beletrie, ale neposkytujem preklady textov vyžadujúcich úradné potvrdenia. Materiály na preklad zasielajte najneskôr 2-3 dni pred potrebným termínom odovzdania. Cenník: Fyzická osoba - 5 € / 1 normostr. Tlačené materiály pre obce/právnické osoby - 7 € / 1 norm. Verejné texty pre obce/právnické osoby - 12 € / 1 norm.
Malé Raškovce
5 €
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: dohodou
Prešov
dohodou
Preklady zo SJ - AJ, AJ - SJ
Ponúkam neúradné technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska. 100% zákaznícka spokojnosť, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu, cena: dohodou
Prešov
dohodou
Preklady z/do AJ (aj na faktúru)
Ponúkam kvalitné preklady z/do anglického jazyka. Mám VŠ vzdelanie v odbore prekladateľstva AJ a aj živnosť na túto činnosť (možnosť vystavenia faktúr),čo spolu so skúsenosťami nadobudnutými za roky praxe pre prekladateľské firmy zaručuje autentickosť výsledného textu. Prekladám odborné ale i neodborné texty rôzneho druhu. Cena za 1 normostranu je 7 EUR. V prípade dlhších textov možná zľava. Kontaktuje ma.
Prešov
7 €
Neúradné preklady AJ - SJ, SJ - AJ
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Technické a právnické texty, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisy z registra trestov, katastrálneho úradu, potvrdenia pre sociálnu poisťovňu, lekárske správy, atď. Elektronicky v rámci celého Slovenska. Seriózne jednanie, kvalitná práca, 100% zákaznícka spokojnosť, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: dohodou
Prešov
dohodou
Preklady z/do ANJ/RJ/SJ
Firma TOP TRANSLATIONS, s.r.o. ponúka profesionálne (neúradné) preklady rôznych textov z/do anglického, ruského a slovenského jazyka (všeobecné a odborné texty, preklady manuálov, brožúrok, návodov, prezentácií, webových stránok, seminárnych a bakalárskych prác, a rôzne iné). Máme skúsenosti s prekladom katalógov pre stavebné firmy, návodov na použitie, abstraktov, manuálov, článkov v časopisoch, atď... Pracujeme v rámci celého Slovenska elektronickou formou, na faktúru. Prácu vykonávame rýchlo a precízne. Cena za 1 normostranu sa pohybuje od 10eur. Cena sa odvíja od náročnosti textu, a takisto aj od rozsahu. Cenovú ponuku Vám pošleme emailom. Pracujeme 7 dní v týždni. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!
Námestovo
dohodou
Preklady Nemčina
Preklad textov z /do nemeckého jazyka, aj s faktúrou.
Detva
5 €
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: od 7 EUR/normostrana
Prešov
dohodou
Preklady z a do nemeckého jazyka
Ponúkam neúradné preklady z a do nemeckého jazyka, mám štátnice z germanistiky, zaručujem výhodnú cenu, kvalitu a spoľahlivosť. Webové stránky, mailová komunikácia, seminárne práce, diplomové práce, tlačivá, beletria. Cena: 5 eur za normostránku.
Trnava
7 €
Nemecký jazyk expresne
Preklady z/do nemeckého jazyka (aj na faktúru). Technika (návody, príručky), lek. správy (pre potreby slovenských alebo nemeckých inštitúcií), administratíva (zmluvy, živn. listy, obch. register, životopisy, úradná korešpondencia), študijné materiály, lifestylové texty. Som vyštudovaná skúsená prekladateľka, používam CAT nástroje, po dohode vyhotovím expresné preklady. Pošlite mi text a ja vám obratom napíšem cenu. Pre expresné preklady je lepšie ozvať sa telefonicky. Veľa spokojných zákazníkov. Cena po dohode 6-10 eur za normostranu.
Poprad
7 €
Preklad - nemecký jazyk
Preložíme odborné texty, úradné dokumenty, zmluvy, webové stránky atď. Naša firma pracuje v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo so zameraním na nemecký jazyk. Odborný preklad je lepšia voľba ako internetový prekladač.
Michalová
8 €
Neúradné preklady z/do angličtiny
Ponúkam neúradný preklad akéhokoľvek textu z a do angličtiny. Skúsenosti mám najmä s odbornými textami (manuály, vnútorné smernice, podklady k zmluvám), akademickými, žurnalistickými a PR článkami, iným typom textu sa však nebránim. Cena: 7€ / normostrana Rýchlosť prekladu: do 5 strán viem dodať do dvoch dní, u dlhších prekladov podľa dohody V prípade záujmu ma kontaktujte na uvedenom maili / tel.č. a prosím uveďte: počet strán prekladu, kedy ho potrebujete dodať a akékoľvek štylistické či iné požiadavky.
Zahraničie
7 €
Neúradné preklady z / do nemeckého jazyka
Ponúkam expresné prekladateľské služby odborných i všeobecných textov z nemeckého do slovenského jazyka a opačne. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Po obdržaní zdrojového textu Vám obratom zašlem cenovú ponuku za preklad a termín dodania. Elektronicky v rámci celého Slovenska. Cena: od 6 EUR / normostrana
Trnava
dohodou
Preložím texty z AJ do SJ a naopak, veľmi rýchlo a
Dobrý deň, som vyštudovaným absolventom štúdia Anglického jazyka na VŠ s titulom Mgr. a ponúkam kvalitný a rýchly preklad z AJ do SJ a naopak. Cena je 4,00€ za 1 normostranu (1800 znakov). Potrebné : Materiál na preloženie Čas zhotovenia : Čo najskôr, samozrejme záleží na podstate poskytnutého materiálu. Komunikácia : Mail, osobne. Pre nových zákazníkov odporúčam pozrieť si moje hodnotenia/recenzie, ktoré sú dostupné aj na iných známych inzerenčných portáloch mimo tohto. Momentálne poprosím o kontakt výhradne cez e-mail nakoľko som v USA a používam inú SIM kartu, ďakujem za pochopenie.
Oravská Polhora
4 €
Preklady, tlmočenie
Realizujeme preklady z nemeckého, arabského, anglického a českého jazyka. Sprevádzame a pomáhame zahraničným klientom na Slovensku s vybavovaním dokumentov a komunikáciou s úradmi štátnej správy, cudzineckou políciou, bankovými inštitúciami a obchodnými partnermi zo Slovenska.
Bratislava
dohodou
Preklady rýchlo a kvalitne
Ponúkam prekladanie z a do nemeckého a ruského jazyka rýchle, kvalitne a cenovo prijatelne.
Košice IV - Juh
dohodou