Preklady a tlmočenie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Preklady a tlmočenie

Preklady Z/DO ANGLICTINY
8 rokov prekladam aj tie najnarocnejsie texty z/do anglictiny. Pracujem v Tradose, s mojou pracou su spokojni desiatky klientov, ktori preferuju kvalitu a rychlost dodania pred minimalnou cenou. Cena od 6 EUR/NS Ostatne informacie poskytnem e-mailom/osobne/telefonicky.
Zahraničie
6 €
P. Molnár - Prekladateľstvo z/do anglického jazyka
VŠ vzdelanie magisterského stupňa, zložená štátna jazyková skúška úrovne C1 v odbore prekladateľstva anglického jazyka. Bohaté skúsenosti, nadobudnuté dvadsiatimi rokmi štúdia anglického jazyka a desiatimi rokmi prekladateľstva. Oficiálne registrovaná živnosť, oficiálne vystavovanie fakturácií za preklad, ponúkam aj korektúry textu. Poskytujem preklady odborných textov a beletrie, ale neposkytujem preklady textov vyžadujúcich úradné potvrdenia. Materiály na preklad zasielajte najneskôr 2-3 dni pred potrebným termínom odovzdania. Cenník: Fyzická osoba - 5 € / 1 normostr. Tlačené materiály pre obce/právnické osoby - 7 € / 1 norm. Verejné texty pre obce/právnické osoby - 12 € / 1 norm.
Malé Raškovce
5 €
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: dohodou
Prešov
dohodou
Preklady zo SJ - AJ, AJ - SJ
Ponúkam neúradné technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska. 100% zákaznícka spokojnosť, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu, cena: dohodou
Prešov
dohodou
Preklady z/do AJ (aj na faktúru)
Ponúkam kvalitné preklady z/do anglického jazyka. Mám VŠ vzdelanie v odbore prekladateľstva AJ a aj živnosť na túto činnosť (možnosť vystavenia faktúr),čo spolu so skúsenosťami nadobudnutými za roky praxe pre prekladateľské firmy zaručuje autentickosť výsledného textu. Prekladám odborné ale i neodborné texty rôzneho druhu. Cena za 1 normostranu je 7 EUR. V prípade dlhších textov možná zľava. Kontaktuje ma.
Prešov
7 €
Neúradné preklady AJ - SJ, SJ - AJ
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Technické a právnické texty, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisy z registra trestov, katastrálneho úradu, potvrdenia pre sociálnu poisťovňu, lekárske správy, atď. Elektronicky v rámci celého Slovenska. Seriózne jednanie, kvalitná práca, 100% zákaznícka spokojnosť, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: dohodou
Prešov
dohodou
Úradné preklady z/do nemeckého jazyka
Expresne bez príplatku. Prevzatie možné aj cez víkend a mimo pracovnej doby. Pracovné zmluvy, technické preukazy, rozsudky, živnostenské listy, výpis z obchodného registra, výpis z registra trestov, potvrdenia sociálnej poisťovne, vysvedčenia, list vlastníctva, atď.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Expresné preklady AJ-SJ
Ponúkam expresné neúradné preklady z/do anglického jazyka. Cena €6-€12 za normostranu, v závislosti od náročnosti textu (napr. reklamné príspevky na sociálne siete v cene €6/NS, preklady užívateľských príručiek k elektrotechnike so štylistickou úpravou za €12/NS).  Záruka spoľahlivosti a kvality - jazykový certifikát TOEFL, ukončené vysokoškolské štúdium na univerzite v Anglicku, pracovné skúsenosti z lektorovania anglického jazyka v jazykovej škole, skúsenosti s prekladom odborných aj neodborných textov (vrátane odvetví ako automobilový priemysel, kozmetický priemysel, nábytkárska výroba...). 
Banská Bystrica
dohodou
Preložím texty z AJ do SJ a naopak, veľmi rýchlo a
Dobrý deň, som vyštudovaným absolventom štúdia Anglického jazyka na VŠ s titulom Mgr. a ponúkam kvalitný a rýchly preklad z AJ do SJ a naopak. Cena je 4,00€ za 1 normostranu (1800 znakov). Potrebné : Materiál na preloženie Čas zhotovenia : Čo najskôr, samozrejme záleží na podstate poskytnutého materiálu. Komunikácia : Mail, osobne. Pre nových zákazníkov odporúčam pozrieť si moje hodnotenia/recenzie, ktoré sú dostupné aj na iných známych inzerenčných portáloch mimo tohto.
Oravská Polhora
4 €
Prekladateľ / preklady Nemčina
Preklad textov z / do nemeckého jazyka, aj s faktúrou.
Detva
5 €
Preklad
Ponúkam preklad životopisov a abstraktov do angličtiny. Cena za stranu je 5€. V prípade záujmu ma prosím kontaktuje na e-mail. Pekný deň
Trebišov
5 €
Tlmočenie nemčiny
Tlmočím (prekladám) z a do NJ. Skúsenosť - spoľahlivosť.
Bratislava
dohodou
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: od 7 EUR/normostrana
Prešov
dohodou
Preklady z a do nemeckého jazyka
Ponúkam neúradné preklady z a do nemeckého jazyka, mám štátnice z germanistiky, zaručujem výhodnú cenu, kvalitu a spoľahlivosť. Webové stránky, mailová komunikácia, seminárne práce, diplomové práce, tlačivá, beletria. Cena: 5 eur za normostránku.
Trnava
7 €
Nemecký jazyk expresne
Preklady z/do nemeckého jazyka (aj na faktúru). Technika (návody, príručky), lek. správy (pre potreby slovenských alebo nemeckých inštitúcií), administratíva (zmluvy, živn. listy, obch. register, životopisy, úradná korešpondencia), študijné materiály, lifestylové texty. Som vyštudovaná skúsená prekladateľka, používam CAT nástroje, po dohode vyhotovím expresné preklady. Pošlite mi text a ja vám obratom napíšem cenu. Pre expresné preklady je lepšie ozvať sa telefonicky. Veľa spokojných zákazníkov. Cena po dohode 6-10 eur za normostranu.
Poprad
7 €
Preklad - nemecký jazyk
Preložíme odborné texty, úradné dokumenty, zmluvy, webové stránky atď. Naša firma pracuje v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo so zameraním na nemecký jazyk. Odborný preklad je lepšia voľba ako internetový prekladač.
Michalová
8 €
Preklad z AJ do SJ
Ponúkam preklad z angličtiny do slovenčiny - návody, texty atď. Cena dohodou (orientačne 4,50€ / normostrana, v závislosti od náročnosti textu).
Púchov
4,50 €
Preklad z/do AJ alebo RJ
Preložím Vám texty z alebo do anglického či ruského jazyka rýchlo a za dobrú cenu, stačí poslať texty a už sa nejako dohodneme :) Na vysokej škole som teraz v máji skončila magisterské štúdium v odbore Ruský jazyk v obchodnej a interkultúrnej komunikácii, bakalársky diplom som získala v odbore Učiteľstvo anglického jazyka a literatúry a ruského jazyka a literatúry. Pomôže to nielen Vám, ale i mne v zlepšení svojich schopností :)
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Jazykové korektúry (slovenský jazyk)
Ponúkam Vám jazykové korektúry (slovenský jazyk), článkov, seminárnych, bakalárskych aj diplomových prác. Cena 1 .- euro za stranu, podľa obtiažnosti textu, no vieme sa aj dohodnúť. Termín dodania: do troch dní (podľa rozsahu)
Bratislava V - Petržalka
dohodou
-1