Preklady a tlmočenie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Preklady a tlmočenie

Preklady z a do nemeckého jazyka
Ponúkam neúradné preklady z a do nemeckého jazyka, mám štátnice z germanistiky, zaručujem výhodnú cenu, kvalitu a spoľahlivosť. Webové stránky, mailová komunikácia, seminárne práce, diplomové práce, tlačivá, beletria. Cena: 5 eur za normostránku.
Trnava
7 €
Úradné preklady z/do nemeckého jazyka
Expresne bez príplatku. Prevzatie možné aj cez víkend a mimo pracovnej doby. Pracovné zmluvy, technické preukazy, rozsudky, živnostenské listy, výpis z obchodného registra, výpis z registra trestov, potvrdenia sociálnej poisťovne, vysvedčenia, list vlastníctva, atď.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Preklady Z/DO ANGLICTINY
8 rokov prekladam aj tie najnarocnejsie texty z/do anglictiny. Pracujem v Tradose, s mojou pracou su spokojni desiatky klientov, ktori preferuju kvalitu a rychlost dodania pred minimalnou cenou. Cena od 6 EUR/NS Ostatne informacie poskytnem e-mailom/osobne/telefonicky.
Zahraničie
6 €
P. Molnár - Prekladateľstvo z/do anglického jazyka
VŠ vzdelanie magisterského stupňa, zložená štátna jazyková skúška úrovne C1 v odbore prekladateľstva anglického jazyka. Bohaté skúsenosti, nadobudnuté dvadsiatimi rokmi štúdia anglického jazyka a desiatimi rokmi prekladateľstva. Oficiálne registrovaná živnosť, oficiálne vystavovanie fakturácií za preklad, ponúkam aj korektúry textu. Poskytujem preklady odborných textov a beletrie, ale neposkytujem preklady textov vyžadujúcich úradné potvrdenia. Materiály na preklad zasielajte najneskôr 2-3 dni pred potrebným termínom odovzdania. Cenník: Fyzická osoba - 5 € / 1 normostr. Tlačené materiály pre obce/právnické osoby - 7 € / 1 norm. Verejné texty pre obce/právnické osoby - 12 € / 1 norm.
Malé Raškovce
5 €
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: dohodou
Prešov
dohodou
Preklady zo SJ - AJ, AJ - SJ
Ponúkam neúradné technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska. 100% zákaznícka spokojnosť, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu, cena: dohodou
Prešov
dohodou
Neúradné preklady z/do angličtiny
Ponúkam neúradný preklad akéhokoľvek textu z a do angličtiny. Skúsenosti mám najmä s odbornými textami (manuály, vnútorné smernice, podklady k zmluvám), akademickými, žurnalistickými a PR článkami, iným typom textu sa však nebránim. Cena: 7€ / normostrana Rýchlosť prekladu: do 5 strán viem dodať do dvoch dní, u dlhších prekladov podľa dohody V prípade záujmu ma kontaktujte na uvedenom maili / tel.č. a prosím uveďte: počet strán prekladu, kedy ho potrebujete dodať a akékoľvek štylistické či iné požiadavky.
Zahraničie
7 €
Preklady z/do AJ (aj na faktúru)
Ponúkam kvalitné preklady z/do anglického jazyka. Mám VŠ vzdelanie v odbore prekladateľstva AJ a aj živnosť na túto činnosť (možnosť vystavenia faktúr),čo spolu so skúsenosťami nadobudnutými za roky praxe pre prekladateľské firmy zaručuje autentickosť výsledného textu. Prekladám odborné ale i neodborné texty rôzneho druhu. Cena za 1 normostranu je 7 EUR. V prípade dlhších textov možná zľava. Kontaktuje ma.
Prešov
7 €
Neúradné preklady z / do nemeckého jazyka
Ponúkam expresné prekladateľské služby odborných i všeobecných textov z nemeckého do slovenského jazyka a opačne. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Po obdržaní zdrojového textu Vám obratom zašlem cenovú ponuku za preklad a termín dodania. Elektronicky v rámci celého Slovenska. Cena: od 6 EUR / normostrana
Trnava
dohodou
Neúradné preklady AJ - SJ, SJ - AJ
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Technické a právnické texty, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisy z registra trestov, katastrálneho úradu, potvrdenia pre sociálnu poisťovňu, lekárske správy, atď. Elektronicky v rámci celého Slovenska. Seriózne jednanie, kvalitná práca, 100% zákaznícka spokojnosť, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: dohodou
Prešov
dohodou
Preklady, tlmočenie
Realizujeme preklady z nemeckého, arabského, anglického a českého jazyka. Sprevádzame a pomáhame zahraničným klientom na Slovensku s vybavovaním dokumentov a komunikáciou s úradmi štátnej správy, cudzineckou políciou, bankovými inštitúciami a obchodnými partnermi zo Slovenska.
Bratislava
dohodou
Preklady z/do ANJ/RJ/SJ
Firma TOP TRANSLATIONS, s.r.o. ponúka profesionálne (neúradné) preklady rôznych textov z/do anglického, ruského a slovenského jazyka (všeobecné a odborné texty, preklady manuálov, brožúrok, návodov, prezentácií, webových stránok, seminárnych a bakalárskych prác, a rôzne iné). Máme skúsenosti s prekladom katalógov pre stavebné firmy, návodov na použitie, abstraktov, manuálov, článkov v časopisoch, atď... Pracujeme v rámci celého Slovenska elektronickou formou, na faktúru. Prácu vykonávame rýchlo a precízne. Cena za 1 normostranu sa pohybuje od 10eur. Cena sa odvíja od náročnosti textu, a takisto aj od rozsahu. Cenovú ponuku Vám pošleme emailom. Pracujeme 7 dní v týždni. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!
Námestovo
dohodou
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: od 7 EUR/normostrana
Prešov
dohodou
Preklady rýchlo a kvalitne
Ponúkam prekladanie z a do nemeckého a ruského jazyka rýchle, kvalitne a cenovo prijatelne.
Košice IV - Juh
dohodou
Anglický jazyk - profesionálne preklady na faktúru
Ponúkam profesionálne prekladateľské služby všeobecných a odborných textov, webstránok, brožúr, manuálov, zmlúv, prezentácií, seminárnych/bakalárskych prác z/do anglického jazyka, aj expresne, elektronicky v rámci celého Slovenska, na faktúru. Precízne a kvalitne. Profesionalita, precíznosť a rýchla odozva sú pre mňa samozrejmosťou. Kvalifikácia: absolvované lingvistické štúdium na Uk Bratislava, polročný študijný pobyt vo Veľkej Británii, medzinárodne uznávaný certifikát ESOL Cambridge. Moje skúsenosti: preklady kníh (beletria a vedecká literatúra), 3- ročná prekladateľská prax ako freelance translator (bohaté skúsenosti s prekladmi textov technického, ekonomického, právneho a humanitného zamerania, texty z oblasti IT, spolupráca s domácimi i zahraničnými firmami). V prípade záujmu o bližšie informácie, objednávku prekladu, či referencie ma neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky. Obratom Vám zašlem nezáväznú cenovú ponuku. Som k dispozícií 7 dní v týždni. Cena za preklad 1 normostrany textu je 7 eur.
Bratislava
8 €
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Mám absolvované vysokoškolské lingvistické štúdium na FF PU, uplatňujem skúsenosti z dlhoročnej prekladateľskej praxe a poskytovania jazykových služieb pre domácich aj zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu.
Prešov
dohodou
Expresné preklady AJ-SJ
Ponúkam expresné neúradné preklady a korektúru textov z/do anglického jazyka. Cena prekladu je €6-€10 za normostranu, závisiac od náročnosti textu (napr. reklamné príspevky na sociálne siete v cene €6/NS, preklady užívateľských príručiek k elektrotechnike za €10/NS). Záruka spoľahlivosti a kvality - absolvovala som vysokoškolské štúdium v Anglicku a pracovala som ako lektorka anglického jazyka v jazykovej škole, mám skúsenosti s prekladom odborných aj neodborných textov.
Banská Bystrica
6 €
Preklady textov z/do nemeckeho jazyka
Dobry den, ponukam preklady textov z a aj do nemeckeho jazyka. Mam vystudovanu vysoku skolu so zameranim na germanistiku. Preklady su moje hobby a privyrabam si s nimi popri zamestnani. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na emailovej adrese. Dakujem. Pekny den.
Zahraničie
dohodou
Preklady NJ
Ponúkam neúradné preklady odborných i všeobecných textov z NJ do SJ a naopak. Vyštudovala som nemecký jazyk v odbornej komunikácii a mám 8 ročnú prax s prekladaním rôznych technických textov- predovšetkým montážnych návodov, zmlúv, životopisov atď. Elektronicky v rámci celého Slovenska. Cena: 6€/strana A4
Malacky
6 €