12 inzerátov
Kontajner ako reklamná plocha.
Využite náš skladový kontajner ako svoju reklamnú plochu a sklad zároveň – banner, billboard, megaboard. Kontajner Vám privezieme a zložíme na mieste. Možnosť kúpy, prenájmu, aj spätného odkupu, keď ho prestanete potrebovať. Máme kontajnery nové, používané, poškodené, s dĺžkou 6m, 12m a 13,7m. Konkrétnu ponuku zašleme na vyžiadanie alebo aj telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €
Potlač tričiek, reklamné polepy okien či áut
Venujeme sa potlači tričiek, mikín, detských vecí a iného textilu ! Výroba reklamných polepov na okná, autá či výklady obchodov za bezkonkurenčné ceny!!! Ak máš záujem napíš a dobodneme pre teba najlepšiu cenu:)
Nitra
dohodou
Korektúry, editovanie, copywriting, preklady webov
Dobrý deň, som magisterka žurnalistiky (redaktorské skúsenosti i práca v online prostredí e-commerce a online marketingu) a ponúkam: - celkovú korekciu (štylistika, gramatika, editovanie textu, jazyková úprava) bakalárskych, diplomových, dizertačných prác alebo iných odborných textov – úradné dokumenty, tlačivá a pod. - copywriting – tvorba reklamných textov, PR článkov, blogov na rôzne témy, reklamných popiskov k produktom, sloganov, hesiel, tvorba online textov reklám, postov/statusov na sociálnych sieťach (adwords, facebook). - editovanie textov, článkov, blogov, jazykové korektúry textov, jazykové korektúry - pomoc s prekladom textov (akýkoľvek druh) do nemeckého jazyka a naopak, z NJ do SK. - skúsenosti s prekladmi webov, najčastejšie z českého jazyka do slovenčiny. - správa sociálnych sietí (instagram, FB, tvorba postov, správa FB stránok) Cena vykonanej práce dohodou, závisí od rozsahu práce. Garancia kvality, zodpovednosti a plnenia termínov, na ktorých sa s klientom dohodneme. (vlastný notebook, telefón, internet - pripojená nonstop) Teším sa na spoluprácu!
Žiar nad Hronom
dohodou
Power bank na prehrávanie reklám na LCD displeji
Predám externe nabíjacie stanice so zabudovanými káblami na Apple iPhone (8 pin) a Micro USB (android system). V nabíjačke sa nachádzajú dalšie 2 USB vstupy. Externá nabijacia stanica ma v sebe Android system, pomocou ktorého sa nahrávajú reklamy na dialku s pripojením na wifi alebo pomocou Micro SD karty. 1. Jednostranné s 7 palcovou 1080P HD dotykovou obrazovkou na zobrazenie prezentácií obrázkov a videozáznamov. 2. Jednostranné s 7 palcovou 1080P LCD dotykovou obrazovkou: Zobrazenie rolovania obrázkov a video reklamy. 3. Funkcia WIFI: Pomocou WIFI odovzdávanie reklamných súborov na účet Cloud - na diaľku sa da zmeniť obsah zobrazenia na Power Bank v spojení s WIFI. V ponuky sú 3 prevedenia (v čiernej farbe s jedným LCD panelom, v bielej farbe s jedným LCD panelom, v čiernej farbe s dvoma LCD panelmi. K dispozíciu sú 2 možnosti inzercie na 7 " LCD panely, alebo na opačnej strane vložením letáčika v kartónovej forme o rozmere 180 mm x 95 mm. Je skvelým riešením pre vaše podnikanie v oblasti gastronómie ( Bar, Kaviareň, reštaurácia ), hotely fitness centrá, kaderníctva, salóny krásy, SPA centrá, zdravotné strediska, zubné ambulancie, predajne automobilov a mnoho ďalších... V ponuke je aj zabezpečenie proti krádeži. Pre viac informácií ma kontaktujte na tel. č. uvedené pod inzerátom. V prípade potreby viem vystaviť aj faktúru. Nabíjacia stanica s reklamnou funkciu, Power Bank, Led reklamný panel, Nabíjanie zdarma, Reklamné agentúry, Media. Vhodne do podnikov, kvôli MS v hokeji 2019 vysoké zárobky na reklame. Prípadne môžem aj prenajať...
Košice I - Staré Mesto
150 €
Marketingové poradenstvo pre menšie firmy
Dobrý deň, máte plné zuby "profesionálnych" marketingových agentúr, ktoré vám za tisíce EUR sľubujú niekoľko násobné zvýšenie obratu? My vám povieme ako to naozaj funguje či už v klasickej realite alebo vo virtuálnej realite. Prvá konzultácia zadarmo, aby ste pochopili ako naozaj pracujeme, čo je pre nás podstatné. Špecializujeme sa hlavne na menšie firmy (kaderníctva, kozmetické salóny, kvetinárstva, rôzne obchody a podobne). Robíme to, čo sme samy zažili, máme mnohoročné skúsenosti a hlavne ideme s dobou, nezaspali sme pred 5 rokmi pri nejakej múdrej knižke, ktorá už je dnes bohužiaľ absolútne neaktuálna, keďže svet marketingu napreduje veľmi rýchlo. Pokiaľ nie sme si istý, že budeme pre vás prínosom, tak do toho nejdeme za každú cenu (áno aj to sa nám už stalo). Naša reputácia a spokojný zákazník je u nás na prvom mieste, aj keď v dnešnom svete sa to môže zdať ako mierne sci-fi. Pokiaľ ste to dočítali až sem, určite sa pýtate prečo náš inzerát práve tu... Ale to už na osobnom stretnutí. Preferujeme kontakt mailom. Ak by som bol v niečom nezrozumiteľný v tomto inzeráte, rád vám pred osobným stretnutím odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.
Trenčín
dohodou
Reklamny panel-bilbord
Predám Bilboard Predám reklamny baner 2 roky osadený v teréne. Oceľové stĺpy sú žiarovo zinkové. Vylepová plocha je komplet hliníková. Celková výška banera je 4000 mm. Rozmer banera/výlepova plocha/ je š 3000x v 2300 mm. Cena pôvodná 1600,-€ bez DPH. Cena teraz 600,-€ bez DPH. Pri rýchlom jednaní dohoda možná.
Hlohovec
600 €
tvorba web stránok
Ponúkame tvorbu eshopov, web stránok alebo aplikácií na mieru. Ceny sa pohybujú podľa náročnosti. Viac informácií poskytneme na tel. čísle alebo mailom. Čo ponúkame? SEO OPTIMALIZÁCIE,SSL CERTIFIKÁTY, WEBSTRANKA+DOMÉNA APLIKÁCIE NA ANDROID
Liptovský Mikuláš
dohodou
Výroba a tlač vreckových kalendárov pre rok 2020
Výroba a tlač vreckových kalendárov pre rok 2020. Návrh tlačovín – novín, vizitky či billboard-u a úpravy do spokojnosti klienta. Hotový projekt odovzdám ako PDF. Výstupný formát: CMYK (tlačová kvalita).
Banská Bystrica
dohodou
BILLBOARD DT1/2 na prenájom v DETVE
Reklamná plocha na prenájom v Detve pri frekventovanej hlavnej ceste I. triedy I/50 ZV-LC. BILLBOARD je umiestnený oproti čerpacej stanici. Rozmer: 510 x 240 cm. Podklad: drevo. FULLSERVIS: grafika, tlač (papier, PVC), výlep/vyvesenie. Cena: 49€ / mesiac. Pri dlhšom prenájme možná zľava.
Detva
49 €
Vyroba 3D reklamy
3D reklama, pre viac informaci napiste email.
Trenčín
dohodou
Tvorba www. stránok
Ponúkame tvorbu jednoduchých web stránok pre lepšiu prezentáciu a viditeľnosť firmy s tým že Vám ju vieme podľa záujmu prepojiť aj so sociálnou sieťou a vytvoriť reklamu na sociálnej sieti, aby ste oslovili väčší počet potenciálnych zákazníkov pre Vašu firmu. V prípade záujmu pošlite email s kontaktnými údajmi a my sa Vám ozveme.
Martin
200 €
Kresba maskotov a komiksov pre reklamné účely
<strong> F i r e m n ý m a s k o t </strong> Podľa zadania vypracujem maskota pre propagáciu vašej firmy. Maskot môže byť v rozprávkovom štýle alebo viac realistickejší, záleží na vás. Čo to zahŕňa: Ilustrácia maskota zahŕňa celú plne farebnú postavu. Dodám vo vektorovom formáte alebo formáte bitmap vo vysokom rozlíšení 2500 x 3500 pixelov na e-mail, príp. na cloud cez wetransfer (= obrázok uložím na internete a pošlem vám presný link na jeho stiahnutie). Čo požadujem: - presné zadanie ako má váš budúci maskot vypadať, t.z. preferovaný štýl a popis postavičky Postup: 1. skica 2. schválenie skice 3. lineart 4. vyfarbenie 5. Odovzdanie a vystavenie faktúry CENA : 100,-EUR/maskot V prípade viacerých póz maskota je možná celková zrážka z ceny. <strong> R E K L A M N Ý K O M I K S </strong> Na ÚVOD: Kreslil som už komiksy pre niekoľko firiem a môžem povedať, že je to výborný spôsob ako spropagovať vašu firmu a upútať viac zákazníkov. Už desaťročia sú komiksy jedným z najlepších metod ako spropagovať váš produkt či službu. Jednoduchý príbeh prostredníctvom jedenej či dvoch komiskových strán dokáže upútať pozornosť zákazníkov rýchlejšie ako bežná reklama a zvýšiť tak vaše zisky. Ide o originálny marketingový nástroj, ktorý sa vrije do povedomia potenciálnych zákazníkov. Čo to zahŕňa: Kresba komiksu zahŕňa vypracovanie 6-8 panelov na 1 stranu, v ktorých sa vyrozpráva jednoduchý príbeh pre propagáciu vašej firmy, služby či produktu. Dodám vo formáte bitmap ako PSD súbor (Photoshop) vo vysokom rozlíšení 2500 x 3500 pixelov na e-mail, príp. na cloud cez wetransfer. Čo požadujem: - vypracovaný scenár, v ktorom budú popísané jednotlivé učinkujúce postavy a každý jednotlivý panel, napr.: Postavy: Riaditeľ firmy... Zákazník 1 .... Panel 1 Popis panelu: ... Text bubliny panelu: ... - preferovaný štýl, cartoon (viac detský), realistickejší... Postup: 1. skica 2. schválenie skice 3. lineart 4. vyfarbenie 5. Odovzdanie a vystavenie faktúry CENA : 170,-EUR/strana V prípade záujmu ma kontaktujete cez kontaktný formulár nižšie alebo na uvedenom tel. čísle.
Zvolen
70 €