Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Reklama a marketing

Reklama na kľúč
Ponúkame kompletné zastrešenie reklamy na Facebook, Instagram. Vytvorenie grafiky pre predaj Vašich produktov, služby. Všetko vytvoríme na kľúč. Najlacnejšie na trhu. Faktúra, daňový doklad je samozrejmosť. Uvedená cena je za mesiac
Senica
30 €
Kopírovanie-digitalizácia kaziet a celuloid.filmov
Prekopírujeme - digitalizujeme Vaše: akékoľvek video kazety - VHS, VHS-c, 8 a Hi-8 video, Digital-8, mini DV,..., - celuloidové filmy Super-8, Normal-8,..., LP platne, audio kazety, magnetofónové kotúče(pásky). Všetko v zmysle Vašej požiadavky na CD, DVD, USB, HDD, ... . Spracujeme Vami dodaný video/audio materiál - strih, titulky, úpravy, efekty, ozvučenie, dabing a pod.. Prenos papierových a digitálnych fotografií, filmových ČB a farebných negatívov, diapozitívov na CD, DVD, USB, HDD, ... . Výroba farebných a ČB obalov na DVD, farebná a ČB potlač CD a DVD nosičov, farebná tlač do formátu A4(napr. fotografií). Duplikácia - rozmnožovanie CD a DVD nosičov, video kaziet a podobne. Fotografovanie a filmovanie spoločenských udalostí a firemných akcií. Firemné, propagačné a reklamné video. Hudobné klipy. Systém NTSC do PAL a opačne. Iné video služby v zmysle Vašej konkrétnej požiadavky.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Grafik
Hľadám prácu na doma. Adobe + Corel
Komárno
dohodou
Práce pracovnou plošinou,plošina na prenájom
Ponúkam práce s autoplošinou. (výškove práce, rizikové pílenie stromov) Prenájom plošiny s obsluhou. Pracovná výška zdvihu 16m. Stredné Slovensko (Žilina,Prievidza,Pov.B.,Martin,Bytča,Rajec,Kys.N.M,Čadca) a okolie. 27€ s faktúrou, neplatca DPH.
Fačkov
27 €
Reklama
Pono-Pono Reklamná agentúra zabezpečujúca kompletný reklamný servis. Od tvorby dizajnu až po inštaláciu reklamy. Tvorba kompletnej grafickej identity, dtp. Tlač letákov, bannerov, potlač textilu, interierové a exteriérové polepy kancelárii, výkladov a automobilov, 3d reklama, svetelná reklama.
Bratislava
dohodou
Aprílová zľava - Prijímame nových klientov
Len v apríli môžete výhodne využiť naše služby v rámci špeciálneho mesačného programu, ktorý zahŕňa tvorbu a grafickú úpravu príspevkov na sociálnych sieťach a blogoch. Finálna jazyková kontrola a úvodná konzultácia gratis. Vytvárame headliny, texty pre webstránky, natívne reklamné články pre online aj offline prostredie, blogové príspevky, tlačové správy, súťaže aj posty na sociálnych sieťach. Napíšte nám, čo potrebujete, stanovte si deadline a my sa vám ozveme. Dielo dodávame už do 2 dní. Z časových dôvodov prijímame v jednom týždni len 10 nových klientov.
Bratislava
dohodou
Kontajner ako reklamná plocha.
Využite náš skladový kontajner ako svoju reklamnú plochu a sklad zároveň – banner, billboard, megaboard. Kontajner Vám privezieme a zložíme na mieste. Možnosť kúpy, prenájmu, aj spätného odkupu, keď ho prestanete potrebovať. Máme kontajnery nové, používané, poškodené, s dĺžkou 6m, 12m a 13,7m. Konkrétnu ponuku zašleme na vyžiadanie alebo aj telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €
Led Obrazovka + 3 x city light
Predam pol rocnu (mobilnu)Led Obrazovku 3x2m (15 000€)+ 3x nove znackove LG city lighty (6000€) ,v cene je uhradeny rocny najom, /spolu to predam za 9999€ / ....viac info na tel .( alebo vymenim za auto,pozemok v tejto cene )
Prešov
ponúknite
Kresba maskotov a komiksov pre reklamné účely
<strong> F i r e m n ý m a s k o t </strong> Podľa zadania vypracujem maskota pre propagáciu vašej firmy. Maskot môže byť v rozprávkovom štýle alebo viac realistickejší, záleží na vás. Čo to zahŕňa: Ilustrácia maskota zahŕňa celú plne farebnú postavu. Dodám vo vektorovom formáte alebo formáte bitmap vo vysokom rozlíšení 2500 x 3500 pixelov na e-mail, príp. na cloud cez wetransfer (= obrázok uložím na internete a pošlem vám presný link na jeho stiahnutie). Čo požadujem: - presné zadanie ako má váš budúci maskot vypadať, t.z. preferovaný štýl a popis postavičky Postup: 1. skica 2. schválenie skice 3. lineart 4. vyfarbenie 5. Odovzdanie a vystavenie faktúry CENA : 100,-EUR/maskot V prípade viacerých póz maskota je možná celková zrážka z ceny. <strong> R E K L A M N Ý K O M I K S </strong> Na ÚVOD: Kreslil som už komiksy pre niekoľko firiem a môžem povedať, že je to výborný spôsob ako spropagovať vašu firmu a upútať viac zákazníkov. Už desaťročia sú komiksy jedným z najlepších metod ako spropagovať váš produkt či službu. Jednoduchý príbeh prostredníctvom jedenej či dvoch komiskových strán dokáže upútať pozornosť zákazníkov rýchlejšie ako bežná reklama a zvýšiť tak vaše zisky. Ide o originálny marketingový nástroj, ktorý sa vrije do povedomia potenciálnych zákazníkov. Čo to zahŕňa: Kresba komiksu zahŕňa vypracovanie 6-8 panelov na 1 stranu, v ktorých sa vyrozpráva jednoduchý príbeh pre propagáciu vašej firmy, služby či produktu. Dodám vo formáte bitmap ako PSD súbor (Photoshop) vo vysokom rozlíšení 2500 x 3500 pixelov na e-mail, príp. na cloud cez wetransfer. Čo požadujem: - vypracovaný scenár, v ktorom budú popísané jednotlivé učinkujúce postavy a každý jednotlivý panel, napr.: Postavy: Riaditeľ firmy... Zákazník 1 .... Panel 1 Popis panelu: ... Text bubliny panelu: ... - preferovaný štýl, cartoon (viac detský), realistickejší... Postup: 1. skica 2. schválenie skice 3. lineart 4. vyfarbenie 5. Odovzdanie a vystavenie faktúry CENA : 170,-EUR/strana V prípade záujmu ma kontaktujete cez kontaktný formulár nižšie alebo na uvedenom tel. čísle.
Zvolen
70 €
Reklamny video panel + Led obrazovka + Plachta
Ponukam plochu 4K video panel ktory je umiestneny v HM Tesco Presov a na hlavnej ulici Presov /30€/ na firemne prezentacne alebo reklamne ucely.Predam nove v zaruke 4K video panely, rozmery 2x0.9m s 55" kvalitnou obrazovkou LG , zivotnost 50 000 hod vhodny na reklamne ucely (€1499) zaroven vybavim priestory v obchodnom dome v KE,PP,HE,LM,ZA,BB,ZV,TT,NR,TN, kde je velky pohyb ludi / viac info po telefone. Dalej ponukame reklamnu LED obrazovku (99€) o rozmeroch 3x 2 m na najfrakventovanejsiej krizovatke v meste Presov + miesto na reklamnu plachtu o rozmeroch 5x2,2m (70€/mes.)
Prešov
30 €
Bilboard na prenájom
Ponúkam na prenájom 4 bilboardy. 3 sú vo výbornej lokalite pred novým futbalovým štadiónom , medzi OC Optima a OC Carrefour a 1 pri Hornbachu.
Košice II - Západ
150 €