Reklama a marketing

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Reklama a marketing

Digitálny marketing, profesionálny web a eshop
Ponúkame tvorbu profesionálnych web stránok a eshopov na mieru, ktoré predávajú. Nevyužívame žiadne šablónové riešenia. Robíme to poriadne, aby ste peniaze za lacné riešenie nevyhodili von oknom a do roka riešili nový web / eshop, pretože ten terajší nepredáva. Pri tvorbe stránok je pre nás dôležité poznať Vaše ciele a cieľovú skupinu, pre ktorú bude stránka určená. Weby realizujeme od dizajnu na mieru, ktorý prejde Vašim schválením po technickú realizáciu - programovanie a následnú správu, aby bol web vždy rýchly a pripravený pre nových potenciálnych zákazníkov. V rámci web stránok Vám vieme pomôcť: -tvorba eshopov na mieru -tvorba web stránok na mieru -návrh UI dizajnu web stránok -programovanie front-endových šablón -programovanie aplikácií v jazykoch PHP, jQuery, CSS (Bootstrap, SASS) a práca s MYSQL, OpenStreetMap, API, AJAX, SQL/ORM a iné technológie -úpravy existujúcich web stránok robených na mieru a CMS systémoch (Wordpress, Prestashop, Opencart, Magento a iné) -redesign web stránok -copywriting - otextujeme web tak, aby bol pre používateľov zaujímavý obsahom, nie len graficky Kvalitný web je základom úspechu v online prostredí. Pokiaľ máte dobre zvládnutý web, je na čase získať nových zákazníkov efektívnym marketingom. Pomôžeme Vám s: -Návrh kompletnej marketingovej stratégie a realizácia -PPC kampane (výkonnostné + brand) - Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, Sklik -Automatizácia PPC kampaní -Kampane v cenových porovnávačoch - Heuréka, Zboží.cz, Najnákup, Pricemania -Odladenie produktových feedov v nástroji Mergado -Webová analytika - Google Analytics, Google Data Studio, Tag Manager, FB Pixel -SEO optimalizácia (on page + linkbuilding) -Správa sociálnych sietí - content plán a realizácia Poskytujeme aj konzultácie k poskytovaným službám. K práci pristupujeme zodpovedne, rovnaký prístup vyžadujeme od klientov. Pred nadviazaním spolupráce uprednostňujeme osobnú konzultáciu Vášho projektu a cieľov - zdarma. Sme k dispozícii v rámci celej SR. Naše práce si môžete pozrieť na webe agentúry emcubio.sk , ostatné referencie poskytneme na vyžiadanie.
Žilina
dohodou
Reklama na kľúč
Ponúkame kompletné zastrešenie reklamy na Facebook, Instagram. Vytvorenie grafiky pre predaj Vašich produktov, služby. Všetko vytvoríme na kľúč. Najlacnejšie na trhu. Faktúra, daňový doklad je samozrejmosť. Uvedená cena je za mesiac
Senica
30 €
Prenosný prezentačný promostánok
Promo stánok na ochutnávky a prezentácie, s brašna a tubus + roll-up 85x200 cm , brašna. Všetko zložíte a prepravíte osobným autom.
Bratislava I - Staré Mesto
120 €
Online marketing
Potrebujete naštartovať váš biznis? Ponúkame online marketingové nástroje a aplikácie.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Kreslim
Kreslim formou ceruzky rozne, napr emocie, zvieratka, loga, tetovanie, vid fotky. Ak by sa nieco zapacilo kludne napiste Mail viber
Košice I - Staré Mesto
dohodou
Kresba maskotov a komiksov pre reklamné účely
<strong> F i r e m n ý m a s k o t </strong> Podľa zadania vypracujem maskota pre propagáciu vašej firmy. Maskot môže byť v rozprávkovom štýle alebo viac realistickejší, záleží na vás. Čo to zahŕňa: Ilustrácia maskota zahŕňa celú plne farebnú postavu. Dodám vo vektorovom formáte alebo formáte bitmap vo vysokom rozlíšení 2500 x 3500 pixelov na e-mail, príp. na cloud cez wetransfer (= obrázok uložím na internete a pošlem vám presný link na jeho stiahnutie). Čo požadujem: - presné zadanie ako má váš budúci maskot vypadať, t.z. preferovaný štýl a popis postavičky Postup: 1. skica 2. schválenie skice 3. lineart 4. vyfarbenie 5. Odovzdanie a vystavenie faktúry CENA : 100,-EUR/maskot V prípade viacerých póz maskota je možná celková zrážka z ceny. <strong> R E K L A M N Ý K O M I K S </strong> Na ÚVOD: Kreslil som už komiksy pre niekoľko firiem a môžem povedať, že je to výborný spôsob ako spropagovať vašu firmu a upútať viac zákazníkov. Už desaťročia sú komiksy jedným z najlepších metod ako spropagovať váš produkt či službu. Jednoduchý príbeh prostredníctvom jedenej či dvoch komiskových strán dokáže upútať pozornosť zákazníkov rýchlejšie ako bežná reklama a zvýšiť tak vaše zisky. Ide o originálny marketingový nástroj, ktorý sa vrije do povedomia potenciálnych zákazníkov. Čo to zahŕňa: Kresba komiksu zahŕňa vypracovanie 6-8 panelov na 1 stranu, v ktorých sa vyrozpráva jednoduchý príbeh pre propagáciu vašej firmy, služby či produktu. Dodám vo formáte bitmap ako PSD súbor (Photoshop) vo vysokom rozlíšení 2500 x 3500 pixelov na e-mail, príp. na cloud cez wetransfer. Čo požadujem: - vypracovaný scenár, v ktorom budú popísané jednotlivé učinkujúce postavy a každý jednotlivý panel, napr.: Postavy: Riaditeľ firmy... Zákazník 1 .... Panel 1 Popis panelu: ... Text bubliny panelu: ... - preferovaný štýl, cartoon (viac detský), realistickejší... Postup: 1. skica 2. schválenie skice 3. lineart 4. vyfarbenie 5. Odovzdanie a vystavenie faktúry CENA : 170,-EUR/strana V prípade záujmu ma kontaktujete cez kontaktný formulár nižšie alebo na uvedenom tel. čísle.
Zvolen
70 €
Návrh vizitiek na mieru za 10,00 €
Potrebujete obojstranné alebo jednostranné vizitky, či už pre firmu alebo pre Vás osobne? Navrhujem moderné ale hlavne originálne vizitky podľa vašich predstáv, ktoré presne odrazia vaše túžby a zákazníka zaujmú Rýchle dodanie. Inštrukcie: Budem od Vás potrebovať Informácie ktoré budú na vizitke. Čím sa firma zaoberá ( v skratke ). Farby ktoré chcete použiť, alebo farby firmy. Predstavu alebo inšpiráciu ako by ste chceli aby vyzerala Vaša vizitka. V prípade ďalších otázok sa neváhajte opýtať, či už prostredníctvom mailu alebo telefónu.
Zvolen
10 €
Grafické služby
Ponúkam tvorbu grafiky: WEB - bannery na web - grafika na sociálne média(facebook, instagram) TLAČOVÉ MATERIÁLY - plagáty, letáky, vizitky, oznámenia... * Študoval som reklamu a marketing a vo voľnom čase sa venujem tvorbe grafiky. Mám za sebou rôzne projekty. Vždy sme sa vieme dohodnúť s klientami na najlepšom riešení. Kontaktujte ma prosím prioritne mailom. Teším sa na spoluprácu. Moje portfólio: creadordesign.sk
Mojzesovo
20 €
Kontajner ako reklamná plocha.
Využite náš skladový kontajner ako svoju reklamnú plochu a sklad zároveň – banner, billboard, megaboard. Kontajner Vám privezieme a zložíme na mieste. Možnosť kúpy, prenájmu, aj spätného odkupu, keď ho prestanete potrebovať. Máme kontajnery nové, používané, poškodené, s dĺžkou 6m, 12m a 13,7m. Konkrétnu ponuku zašleme na vyžiadanie alebo aj telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €
-1