Reklama a marketing

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Reklama a marketing

grafik freelancer
Som grafik na voľnej nohe a ponúkam služby v oblasti grafického dizajnu a reklamy. Venujem sa tvorbe tlačovej a digitálnej grafiky rôzneho druhu. Po rokoch praxe a množstve kreatívnej tvorby, ponúkam široké portfólio služieb. Ak hľadáte skúseného freelancera s profesionálnym prístupom, kontaktujte ma.
Bratislava II - Ružinov
8 €
Výroba-pečiatok-čadca. Pečiatka Čadca.
Pečiatky Čadca. Výroba a predaj pečiatok na počkanie.Pečiatky rýchlo.Pečiatky úradné,pečiatky školské.Pečiatky do hodiny. Ste z Čadce a hľadáte výrobca pečiatok? Výroba-peciatok-cadca. Pečiatky čadca.
Čadca
dohodou
predám bigboard
Súrne predám obojstranný bigboard v BA
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Google reklamy od Google Partnera
Začnite s Google reklamou s Google Partnerom. Kompletné nastavenie Google ads (AdWords) účtu od A po Z. Oslovenie len Vašej cieľovej skupiny. Reklamy zamerané na kvalitu, nie kvantitu. Google reklamy - vo vyhľadávaní - bannerové reklamy - reklamy v nákupoch (Google shopping) - remarketing Prečo si vybrať práve tu? - 15 ročné skúsenosti - Prax v 23 krajinách sveta - Kvalita zaručená priamo od Google Partnera - Certifikácia 4x priamo z Google - Množstvo spokojných zákazníkov - Dlhoročné skúsenosti vo Váš prospech, Vašich zákazníkov Pravideľná starostlivosť o Váš Google ads účet s priebežným a pravidelným vyhodnocovaním. Google reklamy sú najúčinejšie a najlepšie merateľné. Google reklamy zamerané na zvýšenie počtu objednávok a na zvýšenie povedomia o vašej značke.
Trenčín
dohodou
Reklamné animované videa a animácie
Sme moderné reklamné štúdio, ktoré je zamerané na tvorbu a produkciu animovaných reklám a animácií. V našej ponuke si môžete vybrať z množstva štýlov animácií podľa účelu. Máme za sebou cez sto úspešných spoluprác, ktoré už pomohli našim zákazníkom zviditeľniť sa. Ponúkame vám firemné videá, explainer videá, animácie sociálnych sietí, minimalistický a moderný ANIMLINES štýl, Intro a Outro a taktiež animácie na mieru. Všetko podľa vášho výberu. S dobrým reklamným videom dokážete zvýšiť svoju klientelu, predaje a návštevnosť. A sme tu od toho vám pomôcť v budovaní alebo udržiavaní vašej značky na trhu. Firemné video alebo TV spot dokonale odprezentuje vašu firemnú identitu budúcim či terajším zákazníkom. Explainer video vysvetľuje. Máte produkt, alebo chcete vysvetliť len systém vašej firmy, produktu, či iné? Explainer je teda vaša jasná voľba. Animlines video je edukatívny systém videa, ktorý ponúka minimalistický, no napriek tomu moderný a zapamätateľný systém. Animácie sociálnych sietí sú jedným z najdôležitejších prvkov pri tvorbe marketingu, ako osloviť zákazníkov. Zverte nám ich podobu do rúk. Intro a Outro je dokonalý systém ako propagovať vašu značku, ak ste tvorcom videí na youtube či iných platformách, kde zdieľate vaše videá. Ak ste nenašli nič v ponuke, no máte záujem o iné animácie, ponúkame taktiež animácie na mieru, či už pre váš projekt alebo iné účely.
Košice
dohodou
Kontajner ako reklamná plocha.
Využite náš skladový kontajner ako svoju reklamnú plochu a sklad zároveň – banner, billboard, megaboard. Kontajner Vám privezieme a zložíme na mieste. Možnosť kúpy, prenájmu, aj spätného odkupu, keď ho prestanete potrebovať. Máme kontajnery nové, používané, poškodené, s dĺžkou 6m, 12m a 13,7m. Konkrétnu ponuku zašleme na vyžiadanie alebo aj telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €
Reklamny panel
Predám reklamný panel 2 roky osadený v teréne.Ocelové stĺpy sú žiarovo zinkové.Vylepová plocha je komplet hliniková.Celková výška banera je 4000mm.Rozmer výlepovej plochy je š 3000×2300mm.Pôvodná cena 1600€
Hlohovec
400 €
Marketing pre filtre na vodu.
Nie ste spokojni s kvalitou Vasej vody v domacnosti, praci , zdravotnom zariadeni ....? Robime bezplatny rozbor vody a v pripade zaujmu ozvite sa .
Pezinok
zadarmo
SEO optimalizácia, ktorá predáva
Chcete byť na Googli prvý a získať nových zákazníkov? Potom potrebujete SEO optimalizáciu. Pravdou však je, že prvé miesto vám nikto nemôže zaistiť, ani sám Google. Máme však dobrú správu ... Pokiaľ vylepšíte vašu web stránku je dosť pravdepodobné, že sa ocitnete na prvej strane a to na treťom, štvrtom mieste. V prípade úspechu je reálna aj prvá, druhá pozícia. Šokujúce je, že množstvo ľudí sa riadi podradnými radami, ktoré sú zdarma dostupné na internete. Väčšinou vám nepomôžu a vy tak prichádzate o zákazníkov. Ušetrite svoj čas registráciou do katalógov, vyplňovaním nezmyselných keywords, ktoré už 8 rokov nefungujú a zároveň dávajte pozor na techniky, ktoré sú zakázané. Viete ktoré to sú? Mnoho firiem ani netuší, že ich má! Hrozí vám vyradenie web stránky z indexu. To znamená, že vás zákazníci na internete už nikdy nenájdu. Verte nám, penalizácia je hotová pohroma. SEO optimalizácia nás začala zaujímať pred niekoľkými rokmi. Za ten čas sme nazhromáždli ohromné množstvo materiálov a postupov, ktoré perfektne fungujú. Odhalili sme niekoľko zaujímavých vecí. A teraz dávajte pozor. Na pozície vplýva až niekoľko stoviek faktorov. Pričom, rozhodujúce sú najmä ON PAGE faktory, ktoré vám skontrolujeme. To je napríklad: kód web stránky anchor text v ktorom má chybu každý druhý najzaujímavejšie zo všetkého je duplicitný obsah hustota kľúčových slov a stovky prvkov ktoré SEO optimalizácia zahŕňa Zaujímavá je tiež vaša konkurencia. Ukradnúť časť zákazníkov na internete nie je až tak ťažké ako v reálnom svete. Zaútočte kým konkurenti spia. Väčšinou sa zobrazujú len na pár kľúčových slov, prípadne na slová z ktorých získavajú málo zákazníkov. A ako ste na tom vy? Navštevuje vašu web stránku málo ľudí? Máte málo objednávok? Napíšte alebo zavolajte a pozrieme sa na to.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Profesionálna správa reklám Google Ads (AdWords)
Až 76% marketingového rozpočtu sú výhodené peniaze. Také sú štatistiky. Drvivá väčšina ľudí totiž podceňuje analýzu kľúčových slov, skóre kvality, stratégiu pre mobilné zariadenia a meranie cieľov. Keď už sme pri tých cieľoch, vy ich máte nastavene? Google Ads je najefektívnejšia forma internetovej reklamy. Využite preto všetky jej výhody. 6 výhod, ktoré získate: - O reklamu sa vám postará špecialista so 7 ročnými skúsenosťami. - Ušetríte veľa času študovaním zložitých návodov, ktoré väčšinou nefungujú. - Využijete naplno novinky, vďaka ktorým predbehnete reklamy konkurencie. - Získate príťažlivé texty, ktoré naozaj predávajú. - Na konci každého mesiaca získate prehľadné štatistiky o výsledkoch. - Zistíte koľko sa vám oplatí investovať do reklamy, aby ste z jedného vloženého eura urobili dve. Postup spolupráce: 1 Úvodná konzultácia o vaších cieľoch 2 Kontrola vašej web stránky a účtu Google AdWords 3 Analýza kľúčových slov a konkurencie 4 Vypracovanie stratégie a jej implementácia 5 Nastavenie analytických nástrojov a cieľov 6 Pravidelná starostlivosť o účet
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Reklamný stojan A1
Predám nový, obojstranný reklamný infoboard veľkosti A1 aj s kapsami na letáky formátu A5, Oceľová zliatina, zaoblené chrómované rohy. Stojan je vhodný pred predajňu, na ulicu, alebo ako navigácia pri vstupe do budovy. K info boardu je aj faktúra, cena bez DPH 55Eur
Bratislava I - Staré Mesto
55 €
-1