Seminárne práce a referáty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Seminárne práce a referáty

Záverečné práce + Systém kontroly originality
Vypracujem vám korektne a seriózne podklady k bakalárskym a diplomovým prácam expresne rýchlo a za rozumnú cenu. Ponúkam vám lojalitu, serióznosť a odbornosť. Pri písaní záverečných prác vychádzam zo smerníc jednotlivých škôl a fakúlt. Ponúknem vám aj systém kontroly originality ako ukážku toho, že práca je originál a žiaden plagiát. Ak máte záujem kontaktujte ma.
Bratislava
dohodou
MARKETING / SEMINÁRNE, BAKALÁRSKE, DIPLOMOVÉ PRÁCE
Ak hľadáte bohaté ghostwriterské skúsenosti, dostupnú cenu, mimoriadny výsledok a nadštandardný prístup, potom sme tu práve pre Vás! V oblasti marketingu sme doma! U nás nájdete 24 marketingových odborníkov, ktorí Vám dokážu napísať mimoriadne kvalitnú prácu, upraviť a opraviť to, čo iní nezvládli. To všetko expresne rýchlo, za výbornú cenu a pri zachovaní anonymity s postupnými platbami. Sme tím tých najskúsenejších spracovateľov záverečných prác, akých na internete nájdete. Snažíme sa byť iní ako naša konkurencia, nerobiť "pásovú výrobu". Ponúkame preto veľa nadštandardných služieb, osobný "VIP" prístup a výnimočnú kvalitu práce za primeranú cenu. Už osem rokov poskytujeme poradenské a jazykovo-korektorské služby pre študentov, vedcov, agentúry, firmy, webové portály a samosprávy. Pripravujeme podklady k záverečným prácam, školíme, konzultujeme, oponujeme, jazykovo korigujeme, pripravujeme prezentácie, články, vedecké postery, rešerše, dotazníky, pomáhame s výskumom, analyzujeme dáta, pripravujeme na obhajobu, realizujeme výskumy, prieskumy, štatistické analýzy. Agentúra RIGOROZKY sk, Váš súkromný vedecký tím
Trenčín
dohodou
FORMÁLNA ÚPRAVA, KOREKTÚRY, ŠTYLISTIKA
Spoľahlivé naformátovanie Vašej práce, formálne aj obsahové úpravy, preštylizovanie a preparafrázovanie textu, testovanie a oprava zhody, grafy, tabuľky, štatistika, test originality... Lacno a rýchlo! Obráťte sa na nás, profesionálnych korektorov a spracovateľov, odborníkov na všetky odbory a prácu s textom! 1) Dôsledný až puntičkársky prístup, myslíme na každý detail! 2) Zákazník a kvalita na 1. mieste! 3) Cena na mieru, vyhovieme každému! 4) Dodržiavanie termínov 5) 41 špičkových spracovateľov 6) Viacnásobná kontrola 7) Anonymné riešenie, žiadne archívy Sme tu pre Vás už ôsmy rok! Zodpovedný prístup a spoľahlivosť, to nie je klišé, ale naše krédo, ktoré nás veľmi dobre vystihuje. Osem rokov skúseností, bezpečné, diskrétne a cenovo prijateľné riešenia, to sme my. Splníme aj tie najvyššie nároky! Sme tím talentovaných spracovateľov, ktorí Vám dokážu napísať absolútne čokoľvek a za cenu, na ktorej sa dohodneme s každým! Naša tvorba je známa svojou originalitou, čitateľnosťou a naši spracovatelia profesionálnym prístupom, nie sme v tejto oblasti žiadni nováčikovia a združujeme len skúsených odborníkov, doktorandov, učiteľov a vedcov, žiadnych absolventov či študentov bakalárskych stupňov. --------------------------- Viac na rigorozky SK
Trenčín
dohodou
Písanie prác a preklady
Ponúkam odborné konzultácie a podklady k bakalárskej, diplomovej, rigoróznej práce a korektúru. Vypracujem dotazníky, tabuľky, prezentácie v programe PowerPoint, automatický obsah, vytvorím abstrakt aj v anglickom jazyku. Prekladám z anglického, francúzskeho jazyka. Pripravím na obhajobu. Píšem seminárne práce, referáty, eseje aj v anglickom jazyku. Mám dlhoročné skúsenosti.
Žilina
dohodou
Urobím za teba diplomovku alebo bakalárku!!!
Som absolventkou doktorandského štúdia ( PhD.) v odbore humanitného zamerania. Zároveň som ukončila vysokoškolské štúdium slovenského jazyka a literatúry. Diskrétne a na vysokej odbornej úrovni spracujem rôzne typy záverečných prác. S ohľadom na moje vzdelanie uprednostňujem témy z oblasti humanitných a spoločenských vied (sociálna práca, pedagogika, lingvistika, právo, história, politológia). Pomáham i študentom, ktorí si prácu napíšu sami, ale požiadavky školiteľa sú pre nich náročné, nezrozumiteľné, resp. potrebujú prácu korigovať z iných dôvodov. S vypracovaním prác mám dlhodobé skúsenosti. Tejto činnosti sa venujem už 10 rokov, pričom väčšina prác bola hodnotená veľmi pozitívne. Úpravy textu po zásahu školiteľa realizujem zdarma. V prípade záujmu pomáham klientom i s obhajobou prác.
Žilina
8 €
Záverečné práce - "Humanitné vedy"
Ponúkam Vám moje dlhoročné skúsenosti a doktorské vzdelanie pri vypracúvaní Vašich záverečných prác. Samozrejmosťou je u mňa profesionalita, diskrétnosť a vysoká kvalita odovzdaného textu. V rámci spolupráce sa plne prispôsobím Vašim požiadavkám a prácu tiež upravím po formálnej stránke. Odovzdaný text bude teda vypracovaný "na kľúč." V prípade záujmu a ďalších otázok ma prosím kontaktujte.
Žilina
dohodou
Vypracovanie Bakalárskych a Diplomových prác
Potrebujete vypracovať seminárnu, bakalársku a diplomovú prácu? Tak som tu pre vás. Vypracujem vám originálne a bez plagiátorstva podklady k záverečným prácam. Platbu vopred nepožadujem plus opravy realizujem zadarmo. Vypracujem vám aj štátnicové otázky, prezentácie k obhajobe a podobne. Ponúkam výhodné ceny na trhu. Rovnako vám ponúknem aj systém kontroly originality. Neváhajte a uvidíte, že vaša práca bude napísaná profesionálne a v súlade s Vašimi požiadavkami.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Seminárne, ročníkové, bakalárske a diplomové práce
Vypracujem Vám podklady pre seminárne, bakalárske, diplomové, rigorozné a iné práce z rôznych oblastí ( pedagogika, špeciálna pedagogika, psychológia, sociológia, verejná správa, marketing, manažment - ale nemám problém ani s ostatnými témami). S písaním záverečných prác mám niekoľkoročné skúsenosti, pričom zaručujem odbornosť a originalitu každej práce. Som flexibilná, takže nie je problém v prípade potreby prácu napísať aj mimoriadne rýchlo. Napíšte a určite sa dohodneme, snažím sa pomôcť každému, ak je to v mojich silách. Ponúkam vám diskrétnosť a svoju odbornosť. Cena je vecou dohody, závislá je od typu a rozsahu práce.
Košice
dohodou
Humanitné, Právne, Sociálne a MBA práce
Ponúkam kvalitné a precízne vypracovanie diplomových, bakalárskych, rigoróznych prác či iných ročníkových a seminárnych prác v požadovanom čase a kvalite. Vy mi pošlete len tému práce, smernicu a ja vám to kvalitne a originálne vypracujem. Rovnako zaručujem serióznosť a diskrétnosť. Zameriavam sa aj na štatistické dotazníkové prieskumy a kazuistiky vyhodnotené rôznymi metódami pomocou excelu. Sústreďujem sa najmä na oblasť sociálnej práce a iných humanitných vied. Zaväzujem sa v každej spolupráci k tomu, ak klient neprejde kvôli "neorginalite" práce, vrátiť peniaze - avšak tento prípad sa mi za celý čas pôsobenia nestal. Vyštudovala som dve VŠ sociálneho a ekonomického charakteru, prednášam a pracujem aj mimo VŠ pôdy. Ponukám serióznosť a najmä diskrétnosť. Platby sú možné po častiach, vždy sa vieme dohodnúť. Klient vidí počas spracovania jednotlivé časti práce a vždy môže do nich zasiahnuť.
Bratislava
dohodou
Bakalárske, Diplomové, Rigorózne, Dizertačné práce
Vypracujem vám akýkoľvek typ záverečnej alebo seminárnej práce konkrétne ide o spracovanie atestačnej, bakalárskej, diplomovej, rigoróznej a dizertačnej práce. Rovnako realizujem kvalitatívne alebo kvantitatívne výskumy. Pri realizácií výskumov vychádzam z Hendla, Silvermana a iných autorov. Rovnako používam štatistické programy na realizáciu kvantitatívnych výskumov. Z hľadiska spracovania Záverečných prác sa zameriavam sa na všetky vedné oblasti a garantujem vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti s prácou. Rovnako vám môžem poskytnúť ukážky záverečných alebo seminárnych prác, ktoré som už realizovala. Disponujem aj systémom kontroly originality, takže vaša práca bude v TOP STAVE a originálna. V prípade záujmu ma kontaktujte. Vďaka
Bratislava IV - Devín
dohodou
Napíšem diplomovú, bakalársku či MBA prácu
Neviete si rady pri spracovaní Vašej bakalárskej, diplomovej, MBA či rigoróznej práce? Ponúkam svoju pomoc pri jej spracovaní. Mojimi prednosťami sú diskrétnosť, kvalita spracovania a plnenie vašich predstáv čo sa týka koncepcie práce. Práce píšem z oblasti sociálnej práce, špeciálnej pedagogiky, pedagogiky a psychológie. V cene práce sú zahrnuté doplnkové služby ako príprava na obhajobu práce. V prípade záujmu mi zašlite zadanie k vašej práci a termín odovzdania. Ďakujem za prejavenú dôveru spolu to doštudujeme :-)
Banská Bystrica
dohodou
Spolahlivo vypracujem seminárne a záverečné práce
Podľa zadania vypracujem seminárne / bakalárske / diplomové / záverečné práce / prípadové štúdie ku štúdiu: MBA, LLM, PRÁVO, VEREJNÁ SPRÁVA. Všetky práce sú orientované na prípady z praxe. V cene každej práce je aj vypracovanie Úvodu, Obsahu, Záveru, Zoznamu použitej literatúry a formálna úprava práce. Seminárna práca - rozsah: 15 strán odborného textu (150 EUR / ks). Záverečná práca - rozsah: 40-50 strán odborného textu. (500 EUR / ks). Vypracovanie podkladov k seminárnej práce do 3 dní, resp. k záverečnej práci do 7 dní od zadania. Spracovateľ pôsobí ako lektor a manažér pre verejnú a štátnu správu, pričom garantuje 100 percentú originalitu a úspešnosť vypracovaných podkladov
Bratislava
dohodou
SOCIÁLNA PRÁCA : RIGORÓZKY, DIPLOMOVKY, BAKALÁRKY
Pripravíme Vám mimoriadne kvalitnú bakalársku, diplomovú, rigoróznu alebo dizertačnú prácu z odboru sociálna práca. Sme tím profesionálnych poradcov v oblasti vzdelávania a výskumu, spracovateľov (autorov, zhotoviteľov) a korektorov podkladov k záverečným prácam. Poskytujeme jazykovo-korektorské služby pre študentov, vedcov, agentúry, firmy, webové portály a samosprávy. Väčšina z nás sa venuje tejto práci na plný úväzok, niektorí popri inej práci, sú medzi nami učitelia, vedci, doktorandi, tútori, korektori, profesori a nezávislí akademici a autori. Všetci máme 10 až 15-ročné skúsenosti, nikto z nás nie je čerstvý absolvent. Prečo si vybrať nás? 1) Najlepší pomer kvality a ceny, naši spracovatelia sú odborníci s profesionálnym prístupom a s prehľadom vo svojom odbore 2) Možnosť vybrať si úroveň spracovania C, B, A, zaplatíte si len toľko, na čo sa cítite 3) Nadštandardné služby (bezplatná formálna úprava, spracovanie dát, test originality, adaptívna štylistika/prispôsobíme sa Vášmu štýlu vyjadrovania) 4) Vyhovieme aj veľmi vysokým požiadavkám na odbornú úroveň a vedeckú terminológiu 5) Spracujeme Vám reálny výskum so skutočnými dátami, žiadne simulácie, reálne prieskumy, dotazníky, rozhovory, experimenty, analýzy 6) Anonymné riešenie a korektný prístup v jednom, žiadne archívy, maximálna diskrétnosť Už 8. rok Vám pomáhame s písaním! Váš súkromný vedecký tím rigorozky SK
Trenčín
dohodou
DIPLOMOVKY, BAKALÁRKY, SEMINÁRKY / TOP CENA
Ak hľadáte rýchlosť, profesionálny a ústretový prístup, kvalitné odborné prevedenie, bohaté skúsenosti, viac ako výbornú cenu a nadštandardné služby, potom ste tu správne. Spracujeme Vám akúkoľvek tému a z akéhokoľvek odboru! Postupné platby, bezplatná ukážka strany, transparentný postup, diskrétnosť a roky skúseností. Spracovateľ a klient sa nepoznajú, komunikuje sa cez nás, vďaka tomu je toto riešenie anonymné a pre vás bezpečné. Sme tím tých najskúsenejších spracovateľov záverečných prác, ktorí Vám dokážu pomôcť z každej bezradnej situácie. Snažíme sa byť iní ako konkurencia, nerobiť "pásovú výrobu". Ponúkame veľa nadštandardných služieb, osobný "VIP" prístup a výnimočnú kvalitu práce za dostupnú cenu. 8 rokov poskytujeme poradenské a jazykovo-korektorské služby pre študentov, vedcov, agentúry, firmy, webové portály a samosprávy. Pripravujeme podklady k záverečným prácam, školíme, konzultujeme, oponujeme, jazykovo korigujeme, pripravujeme prezentácie, články, vedecké postery, rešerše, dotazníky, pomáhame s výskumom, analyzujeme dáta, pripravujeme na obhajobu, realizujeme výskumy, prieskumy, analýzy. 7 dôvodov, prečo si vybrať nás: ----------------------------------------- 1. Zákazník a kvalita na 1. mieste! 2. Garancia originality 3. Najnižšia cena na trhu! 4. Dodržiavanie termínov 5. 41 špičkových spracovateľov, žiadni študenti či absolventi, len skúsení autori 6. Viacnásobná kontrola 7. Anonymné riešenie, žiadne archívy Dajte prednosť profesionalite! Agentúra RIGOROZKY sk, Váš súkromný vedecký tím
Trenčín
dohodou
BAKALÁRSKE, DIPLOMOVÉ, ATESTAČNÉ A RIGORÓZNE PRÁCE
Ponúkame záruky, originalitu, anonymitu a nadštandardný výsledok za dostupnú cenu, ktorú platíte postupne. Ponúkame aj možnosť výberu úrovne spracovania, na čo sa cítite, za to si zaplatíte. Dajte prednosť kvalite a profesionálnemu prístupu! ---------------- Už 8 rokov poskytujeme poradenské a jazykovo-korektorské služby pre študentov, vedcov, agentúry, firmy, webové portály a samosprávy. Pripravujeme podklady k záverečným prácam, školíme, konzultujeme, oponujeme, jazykovo korigujeme, pripravujeme prezentácie, články, vedecké postery, rešerše, dotazníky, pomáhame s výskumom, analyzujeme dáta, pripravujeme na obhajobu, realizujeme výskumy, prieskumy, analýzy. ---------------- Naša tvorba je známa svojou precíznosťou, odbornosťou a čitateľnosťou. Nie sme v tejto oblasti žiadni nováčikovia a združujeme len profesionálnych spracovateľov, doktorandov a vedcov, žiadnych absolventov bakalárskych alebo diplomových stupňov. Spracovateľské a poradenské služby poskytujeme už osem rokov, neustále sa zlepšujeme, písanie vedeckého textu, naše odborné vyjadrovanie a analytické myslenie sme doviedli do absolútnej dokonalosti. Dokážeme to, o čom iní len snívajú, napísať čokoľvek! # Agentúra RIGOROZKY sk, Váš súkromný vedecký tím
Trenčín
dohodou
Písanie vysokoškolských prác
Píšem vysokoškolské a stredoškolské práce na mieru už 6 rokov (vypracovanie otázok na maturitu, slohy, referáty, recenzie, eseje, úvahy, výklad, seminárne práce, semestrálne, PowerPoint prezentácie, projekty, diplomové práce, bakalárske práce,záverečné práce. Mám vlastnú stránku na Facebooku s recenziami. Neváhaj ma kontaktovať.
Moldava nad Bodvou
dohodou
diplomová práca, bakalárska práca, seminárna práca
Dobrý deň prajem. Chcela by som Vám ponúknuť služby ako písanie seminárnych, bakalárskych, diplomových ale aj rigoróznych prác. Nie je problém napísať aj časť práce. Nie je problém napísať len kazuistiku, prípadne len teoretickú alebo len praktickú časť práce. Ak sa rozhodnete ma osloviť, vždy každému odpíšem. Naozaj reagujem na všetky maily. Vždy sa dá dohodnúť. Reklamácie ešte na moje práce neboli. Mám za sebou napísanie prác ako seminárnych z oblasti fotografovania, seminárnych prác z oblasti veteriny, ale takisto aj pedagogiky, sociálnej práce, ekonomiky a ošetrovateľstva. Každá práca je pre mňa veľká výzva. Preferujem väčšinou práce z ošetrovateľstva a humanitných vied. Ale samozrejme vždy sa vieme dohodnúť. Na cene práce sa vždy vopred dohodneme. Cena práce sa nemení je fixná. Na čom sa dohodneme to platí. Poprosím špekulantov nepísať mi. Míňam tým čas ako môj aj Váš a hlavne tých, ktorý naozaj seriózne potrebujú pomoc v napísaní práce. Ďakujem
Nové Zámky
dohodou
Atestačná práca po novom
Ponúkame kvalitné služby v oblasti písania atestačných prác aj teraz po novom za prijateľnú cenu. Pomôžeme Vám s vypracovaním prezentácie a prípravou na obhajobu. Cena je vecou dohody, závislá je od typu a rozsahu práce. V prípade záujmu nás kontaktujte na emailovej adrese a určite sa dohodneme. Garantujeme kvalitné spracovanie, včasné dodanie a zároveň Vašu anonymitu.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Profesionálne spracovanie záverečných prác dohodou
Venujem sa písaniu bakalárskym, diplomovým, MBA, LLM a pod. prácam už viac ako 10 rokov. Každá práca je originál. Nesľubujem najnižšie ceny, ale garantujem 100% kvalitné spracovanie. V prípade záujmu mi prosím napíšte tému práce, rozsah práce, druh práce, termín odovzdania a Vašu predstavu. Všetko si môžeme následne prekonzultovať. Dokážem vypracovať práce aj v časovej tiesni expresne. Všetko je o dohode.
Banská Bystrica
dohodou
0 1