41 inzerátov
Sťahovanie, Vypratávanie, Nákladná preprava
Sťahovacie a prepravné služby bez príplatkov za poschodia a schody, profesionálne služby pre firmy aj domácnosti. Sťahovanie bytov, domov, kancelárií, skladov, firmy, klavírov a ťažkých bremien. Medzi naše služby patrí aj Vypratávanie pivníc, bytov, nebytových priestorov a iné. Tuzemská a medzinárodná nákladná preprava. Dovoz tovaru, materiálu, zásobovanie a všetko čo sa dá previesť :)
Bratislava I - Staré Mesto
19 €
Sťahovacie služby Bratislava
Sťahovacie a prepravné služby Bratislava,Viedeň a okolie. Ak plánujete sťahovanie domu, bytu, predajne, kancelárie alebo skladu neváhajte nás kontaktovať a vyžiadajte si od nás nezáväznú cenovú ponuku telefonicky alebo emailom. Naši pracovníci Vám pomôžu naplánovať Vaše sťahovanie tak aby prebehlo bez zbytočných stresov a na profesionálnej úrovni. Ponúkame demontáž aj montáž nábytku, dodáme Vám krabice a ostatný baliaci materiál potrebný pre Vaše bezproblémové a bezpečné presťahovanie. Presťahujeme Vám trezor, klavír aj iné ťažké bremená. Bez príplatkov za schody, víkendy a sviatky. Dopredu Vám povieme presnú sumu ktorú zaplatíte a následne si dohodnete termín. Pracujeme aj víkendy a sviatky.
Bratislava
19 €
Sťahovanie, preprava, vypratávanie
Dobrý deň.Ponúkame Vám služby:-Sťahovanie bytov, domov, kancelárii a firiem.-Vypratávanie a likvidácia bytových a nebytových priestorov, pivníc, garáž-Preprava nábytku (od 1ks) a materiálu rôzneho druhu. Presťahujeme Vás rýchlo, kvalitné a profesionálne.Na cene sa VŽDY VIEME DOHODNÚŤ.V prípade záujmu tešíme sa na spoluprácu.S pozdravom sťahovanie EXTRA
Bratislava
19 €
Betónové oplotenie
Ponúkame na predaj certifikované jednostranné a obojstranné betónové oplotenie od slovenského výrobcu. Široký sortiment, farebné prevedenie pieskovec, antracit a stará tehla. Možnosť dopravy a montáže, bezplatné zameranie a poradenstvo.
Prešov
dohodou
ODVOZ ODPADU NON STOP AJ VIKENDY
Vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,garazi,poval,spolocenskych priestorov,odvoz stareho nabytku,skrin,valand,sute po prerabkach bytov,volat non stop aj vikendy,cela bratislava
Bratislava
dohodou
SŤAHOVACIE, VYPRATÁVACIE A BÚRACIE PRÁCE. TOP CENY
Ponúkame vám sťahovanie a vypratávanie bytov,domov či firiem. Taktiež vykonávame montáž nábytku a bùracie práce s vývozom stavebného odpadu. To všetko za tie najlepšie ceny. Zverte to do rúk odborníkom a o všetko sa postaráme my ! Nami ponúkané služby : - Sťahovanie bytov,domov či firiem - Vypratávanie bytov, domov, či firiem - Búracie práce - Nosenie ťažkých bremien nad 80kg - 1000kg - Samosťahovanie Naše výhody : - Dlhoročné skúsenosti - Montáž nábytku už v cene sťahovania - Obhliadka a cenová ponuka zdarma - Žiadne poplatky za víkendy či sviatky - Záruka spokojnosti Sťahovanie Bratislava, Sťahovanie Piešťany, Sťahovanie Nitra, Sťahovanie Trnava a iné mestá. Po dohode presťahujeme aj za hranice.
Bratislava
dohodou
Sťahovanie
Profesionálne sťahovacie služby a Autodoprava.Svoje skúsenosti a prax v sťahovaní, ktoré som nadobudol po dobu 8 rokov, Vám teraz ponúkam v maximálnej kvalite odvedených prác. Ponúkame Vám Profesionálne Sťahovacie služby a Autodopravu : Košice Košice Okolie Do zahraničia Z Košíc a a Okolia po celom Slovensku Ponúkané služby: Kompletné sťahovacie služby: -Bytov -Domov -Firiem -Kancelárií -Garáží -Pivničných priestorov -Odvoz starého nábytku na zberné dvory -Dovoz a Odvoz Elektrospotrebičov -Dovoz Stavebného materiálu okrem(piesku,štrku....) -Dovoz nového nábytku -Vypratávanie bytov/domov pred rekonštrukciou -Vypratávanie bytov/domov pri kúpe alebo predaji -Montáž a demontáž nábytku -Odvoz stavebnej sute na zberné dvory -Baliace práce Taktiež ponúkame tzv. "SAMOSŤAHOVANIE" , to znamená , že si môžete objednať auto so šoférom a nakladanie a vykladanie si riešite Vy. K tejto službe ponúkame pomôcky a originál deky na zabezpečenie tovaru/nábytku vo vozidle , samozrejme ZDARMA! Vozidlami: Najvyššia a najdlhšia z dodávok IVECO DAILY Ložná plocha: 4,60m dĺžka Výška : 2,05m Objem : 17m3 Plachtová dodávka : Dĺžka ložnej plochy 3,5m Výška : 2,13m Šírka : 2m Objem: 16m3 Ďalej ponúkame : Prepravu motoriek , štvorkoliek , bugin, lešenia, materiál do dĺžky až 6m. V prípade väčšieho sťahovania nie je problém zabezpečiť viac dodávok alebo nákladné auto s hydraulickým čelom/ mechanickou rukou. Služby poskytujem 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Čakám na váš telefonát :)
Košice
dohodou
Preprava Tovaru-najlacnejsia
Prepravujem a stahujem tovar za najlepsie ceny
Trnava
dohodou
Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce
Naša cena začína už od 20 eur. Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov. Vypratávame pivnice, garáže, byty na komplet. Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí. Kuriérske služby už od jedného balíku. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Búracie práce v celom rozsahu - bytové jadro, nenosná priečka, pílenie panelu, škrabanie omietky samozrejme zo záverečným upratovaním. Záhradné práce - sadenie trávy, pokládka trávnika, úprava pôdy a zarovnanie, výsadba stromčekov a kvetov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise. Všetko je vecou dohody k Vašej spokojnosti. PRESŤAHUJEME VÁS alebo VYPRACEME čokoľvek, zaručujeme nižšie ceny ako konkurencia. Možnosť prepravy 5 osôb plus batožina. OBHLIADKY ZDARMA Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov na profesionálnej úrovni. Vypratávanie a odvoz odpadu z pivnice, garáže, byty na komplet. Odvoz starého nábytku. Disponujeme 3 autami, 1 z nich je 12 m3 - rozmery ložnej plochy 3,5 x 1,85 x 1, 85 nosnosť 1450 kg 2 z nich sú 10 m3 - rozmery ložnej plochy 3,3 x 1,7 x 1,7 nosnosť 1250 kg --- Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí --- Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prax v obore vyše troch rokov, počas ktorých sme sa zdokonalili natoľko, že odchádzame od spokojných zákazníkov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise. Individuálny prístup k zákazníkovi prioritou
Bratislava III - Rača
20 €
Najlacnejšie sťahovanie, autodoprava do 3,5t
Zaoberáme sa prepravou do 3,5t všetkého druhu od sťahovania (aj medzinárodne), dovozu nábytku, prevozu materiálov, prepravy tovaru až po expedíciu a zásobovanie rôznych firiem. Naša firma vznikla na základe mnohých skúseností v tomto odbore a radi by sme Vám pomocou nich sprostredkovali bezstarostnú a bezpečnú prepravu za výhodnú cenu. Na prepravu používame vozidlo FIAT DUCATO MAXI professional jedná sa o najväčšiu skriňovú dodávku, pri najmenších možných výdavkoch na prevádzku, najviac ponúknutého priestoru.
Banská Štiavnica
dohodou
Výhodné SŤAHOVANIE BRATISLAVA a okolie
Odvoz nábytku aj s vynáškou už od 1ks. Sťahovanie bytov, domácností, kancelárií,klavírov. Vypratávanie bytov a odvoz na skládku .Ceny aj s dopravou, víkendy bez príplatkov.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
ODVOZ STAREHO NABYTKU,SKRIN,POSTELI,VYPRATAVANIE B
Odvoz stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,po rekonstrukciach odpad....Volat non stop aj vikendy,cela bratislava.
Bratislava
dohodou
VYPRATAVANIE BYTOV,DOMOV-STAHOVANIE
VYPRATAVANIE BYTOV A DOMOV,ODVOZ A LIKVIDACIA STAREHO NABYTKU,POSTELI,VYPRATAME SPOLOCENSKE PRIESTORY,PIVNICE,POVALI... STAHOVACIE SLUZBY VYKONAVAME NON STOP
Bratislava
dohodou
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie by
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie bytov,domov,zahrad,garazi,pivnic,odvoz odpadu po rekonstrukciach...,aj vikendy.
Bratislava
dohodou
SŤAHOVACIE, VYPRATÁVACIE A BÚRACIE PRÁCE. TOP CENY
Vykonávame : -sťahovanie domov, bytov a firiem v rámci SK aj EÚ - Vypratávanie starých nábytkov, pivníc a stavebného odpadu, firiem - odvoz stavebného odpadu - búracie práce s odvozom - hydraulická ruka - prevoz klavír, pianino, trezor... Prečo si vybrať práve nás : - máme tie najlepšie ceny - vìkendy a sviatky bez prìplatku - bez prìplatkov za poschodia - požičanie 10ks krabìc pred sťahovanìm zadarmo - montáž a demontáž nábytku už v cene sťahovania - sťahujeme celé Slovensko a po dohode aj zahraničie - bezplatná obhliadka a nacenenie Sme k dispozìcii 24/7 Nonstop. Neváhajte a v prìpade potreby volajte na dole uvedené čìslo.
Bratislava
dohodou
Vypratávanie, odvoz odpadu, likvidácia nábytku
Rýchlo - Lacno - Čisto - Obhliadka zdarma - Nezávezná cenová ponuka zdarma - Dočistenie vyprataných priestorov zdarma Vypratávame - byty, domy, pivnice, garáže, chaty, povaly, záhrady a iné nebytové priestory Poskytujeme kompletné vypratávanie, až do stavu holo-byt, alebo aj odvoz jedného kusu nábytku. Likvidácia - starého nábytku, spotrebičov, či iného zariadenia a odpadu. Montáž a demontáž - ne/bytového zariadenia Autodoprava ZABEZPEČÍME KOMPLETNÉ VYPRATANIE A ODVOZ ODPADU (ZNESIEME, ODVEZIEME, ZLIKVIDUJEME) - JEDEN A VIAC KUSOV NÁBYTKU, SPOTREBIČOV ČI INÉHO BYTOVÉHO ZARIADENIA : (POSTEĽ, VÁĽANDA, SEDAČKA, SKRIŇA, OBÝVACIA STENA, TV, CHLADNIČKA, PRAČKA...) BEZ SKRITÝCH POPLATKOV! NIESME PLATCAMI DPH, UŠETRÍTE!
Bratislava II - Ružinov
1 €
ODVOZ ODPADU - VYPRATÁVANIE - LIKVIDÁCIA NÁBYTKU
Obhliadky v cene a sme tu pre Vás NON - STOP * Vypratávanie bytov a domov * Vypratávanie pivníc a garáži * Vypratávanie pozemkov a odvoz odpadu zo záhrad * Odvoz a likvidácia starého nábytku, spotrebičov a stavebného odpadu (sutiny) * Upratovacie práce a dočisťovanie kontajnerových stojísk * Vypratávanie spoločných a nebytových priestorov * Zabezpečenie kontajnerov na odvoz odpadu
Bratislava V - Petržalka
10 €
Najlacnejšia pomoc pri sťahovaní/ rýchly prevoz/ p
Potrebujete rýchlo preniesť objemné predmety ako nábytok a pod.? Chcete sa zbaviť ťažkých vecí a nemáte silu a dodávku k dispozícii? Potrebujete rýchlo vyprázdniť priestory? Odniesť veci na zberný dvor? Vypratať pivnicu? Potrebujete pomoc pri odvoze tovaru z obchodných domov atď.? Nemáte veľa peňazí na sťahovanie? Môžeme Vám pomôcť! Sme mladí chalani, ktorí za bezkonkurenčné ceny splnia Vaše požiadavky. Prácu vykonávame spoľahlivo a zodpovedne. Dodávka, ktorú používame - Mercedes Sprinter Bratislava a okolie Hainburg a okolie Tešíme sa na spoluprácu. Najlacnejsie, Sťahovanie, stahovanie, doprava, autodoprava, prevoz, odvoz , vypratávanie, odvoz, preprava, trezor , piano, košice, prenájom, predaj, kúpa, nábytok, kuchynská linka, posteľ, byt, dom , garáž , pračka, chladnička, sušička, rúra,elektrospotrebič , gauč, nákladná doprava, mechanická ruka,upratovanie,ubytovanie,realitné služby,stavebné práce,služby, zahraničie, práca, lešenie , motorka, štvorkolka, drevo , polystyrén , železo , profily, skriňa , porez , dlažba, plávajúca podlaha
Bratislava
dohodou
SŤAHOVANIE + AUTODOPRAVA KOŠICE + SR
Sťahovanie, Nákladná Autodoprava. Ponúkame profesionálne sťahovacie služby. Sťahujeme: Byty, Domy, Firmy a Kancelárie, Archívy, Sklady, Piána, Ťažké veci. Prepravíme: Stavebný materiál, Motorky, Štvorkolky, Stroje, Paletový tovar a iné. Doplnkové služby: Výnos, Balenie, Likvidácia nábytku, Montáž a demontáž nábytku. Výhody: Poistenie, Čisté vozidla, Serióznosť, Spoľahlivosť, Presnosť, hydraulické čelo, Zapožičanie krabíc. Pri sťahovaní pre domácnosti ponúkame 30ks krabíc zdarma. Pri samosťahovaní Vám požičiame deky na sťahovanie zdarma, a sťahovacie pomôcky za symbolickú cenu. Maximálna bezpečnosť a ochrana Vášho majetku za najlepšie ceny. Dostupnosť 24 hodín denne. Aj víkendy a sviatky. Sťahujeme aj vo večerných a nočných hodinách. Poskytujeme Vám služby v mestách : Košice,Bratislava,Prešov,Bardejov,Sabinov,Rev úca,Svidník ,Stropkov,Vranov N/T,Humenné, Moldava N/B,Snina,Michalovce,Trebišov,Stará Ľubovňa,Rimavská Sobota,Rožňava,Gelnica,Poprad,Tatry, Spišs ká N/Ves a v rámci celého Východného Slovenska. Váš majetok dôkladne zabalíme a presťahujeme a prepravíme bezpečne a rýchlo po celom území SR. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Košice
dohodou
Preprava nábytku, spotrebičov a pod. Z Nemecka
Ponúkam prepravu nábytku, spotrebičov a podobných veci z Mníchova a okolia na Slovensko a zo Slovenska do Mníchova a okolia. Cena je na dohode ale garantujem vždy lepšiu cenu ako u prepravcov. Tiež je možné sa somnou zviesť.
Nemecko
dohodou
1 2 3