44 inzerátov
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie by
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie by
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie bytov,domov,zahrad,garazi,pivnic,odvoz odpadu po rekonstrukciach...,aj vikendy.
Bratislava
dohodou
Sťahovanie
Sťahovanie
Profesionálne sťahovacie služby a Autodoprava.Svoje skúsenosti a prax v sťahovaní, ktoré som nadobudol po dobu 8 rokov, Vám teraz ponúkam v maximálnej kvalite odvedených prác. Ponúkame Vám Profesionálne Sťahovacie služby a Autodopravu : Košice Košice Okolie Do zahraničia Z Košíc a a Okolia po celom Slovensku Ponúkané služby: Kompletné sťahovacie služby: -Bytov -Domov -Firiem -Kancelárií -Garáží -Pivničných priestorov -Odvoz starého nábytku na zberné dvory -Dovoz a Odvoz Elektrospotrebičov -Dovoz Stavebného materiálu okrem(piesku,štrku....) -Dovoz nového nábytku -Vypratávanie bytov/domov pred rekonštrukciou -Vypratávanie bytov/domov pri kúpe alebo predaji -Montáž a demontáž nábytku -Odvoz stavebnej sute na zberné dvory -Baliace práce Taktiež ponúkame tzv. "SAMOSŤAHOVANIE" , to znamená , že si môžete objednať auto so šoférom a nakladanie a vykladanie si riešite Vy. K tejto službe ponúkame pomôcky a originál deky na zabezpečenie tovaru/nábytku vo vozidle , samozrejme ZDARMA! Vozidlami: Najvyššia a najdlhšia z dodávok IVECO DAILY Ložná plocha: 4,60m dĺžka Výška : 2,05m Objem : 17m3 Plachtová dodávka : Dĺžka ložnej plochy 3,5m Výška : 2,13m Šírka : 2m Objem: 16m3 Ďalej ponúkame : Prepravu motoriek , štvorkoliek , bugin, lešenia, materiál do dĺžky až 6m. V prípade väčšieho sťahovania nie je problém zabezpečiť viac dodávok alebo nákladné auto s hydraulickým čelom/ mechanickou rukou. Služby poskytujem 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Čakám na váš telefonát :)
Košice
dohodou
Sťahovanie Sťahovanie Sťahovanie
Preprava Tovaru-najlacnejsia
Preprava Tovaru-najlacnejsia
Prepravujem a stahujem tovar za najlepsie ceny
Trnava
dohodou
Najlacnejšie sťahovanie, autodoprava do 3,5t
Najlacnejšie sťahovanie, autodoprava do 3,5t
Zaoberáme sa prepravou do 3,5t všetkého druhu od sťahovania (aj medzinárodne), dovozu nábytku, prevozu materiálov, prepravy tovaru až po expedíciu a zásobovanie rôznych firiem. Naša firma vznikla na základe mnohých skúseností v tomto odbore a radi by sme Vám pomocou nich sprostredkovali bezstarostnú a bezpečnú prepravu za výhodnú cenu. Na prepravu používame vozidlo FIAT DUCATO MAXI professional jedná sa o najväčšiu skriňovú dodávku, pri najmenších možných výdavkoch na prevádzku, najviac ponúknutého priestoru.
Banská Štiavnica
dohodou
Výhodné SŤAHOVANIE BRATISLAVA a okolie
Výhodné SŤAHOVANIE BRATISLAVA a okolie
Odvoz nábytku aj s vynáškou už od 1ks. Sťahovanie bytov, domácností, kancelárií,klavírov. Vypratávanie bytov a odvoz na skládku .Ceny aj s dopravou, víkendy bez príplatkov.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce
Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce
Naša cena začína už od 20 eur. Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov. Vypratávame pivnice, garáže, byty na komplet. Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí. Kuriérske služby už od jedného balíku. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Búracie práce v celom rozsahu - bytové jadro, nenosná priečka, pílenie panelu, škrabanie omietky samozrejme zo záverečným upratovaním. Záhradné práce - sadenie trávy, pokládka trávnika, úprava pôdy a zarovnanie, výsadba stromčekov a kvetov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise. Všetko je vecou dohody k Vašej spokojnosti. PRESŤAHUJEME VÁS alebo VYPRACEME čokoľvek, zaručujeme nižšie ceny ako konkurencia. Možnosť prepravy 5 osôb plus batožina. OBHLIADKY ZDARMA Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov na profesionálnej úrovni. Vypratávanie a odvoz odpadu z pivnice, garáže, byty na komplet. Odvoz starého nábytku. Disponujeme 3 autami, 1 z nich je 12 m3 - rozmery ložnej plochy 3,5 x 1,85 x 1, 85 nosnosť 1450 kg 2 z nich sú 10 m3 - rozmery ložnej plochy 3,3 x 1,7 x 1,7 nosnosť 1250 kg --- Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí --- Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prax v obore vyše troch rokov, počas ktorých sme sa zdokonalili natoľko, že odchádzame od spokojných zákazníkov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise. Individuálny prístup k zákazníkovi prioritou
Bratislava III - Rača
20 €
Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce
SŤAHOVACIE  A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA.
SŤAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA.
Sťahovacie a vypratávacie práce, lokálna preprava. Sťahujeme v rámci okresu Žilina, kraja, Slovenska aj celej Európy,bezplatné obhliadky sťahovaných miest,ak je to technicky možné. Vypratávacie práce bytových aj nebytových priestorov, zvoz nepotrebných vecí do zberných dvorov, malé búracie práce (bytové jadrá, malé kôlne, šopy a pod). Preprava, lokálna v rámci dodávkových vozidiel s nosnosťou do 1,5 tony, len na lokálnej úrovni(Žilinský+Trenčiansky kraj). Sídlo: Žilina. Ceny: Najlepšie - vždy sa dá dohodnúť.
Žilina
dohodou
Preprava tovaru a sťahovanie
Preprava tovaru a sťahovanie
Služby, ktoré ponúkame: -sťahovanie -skladanie nového nábytku -vypratavanie domov, pivníc, garáži, atď -odvoz starého nábytku, spotrebičov, atď -odvoz odpadu na skládku -preprava stavebného materiálu cement, osb dosky, hranoly, atď -preprava drobnej poľnohospodárskej techniky malo traktory, kosačky, mulcovace, atď -rozvoz elektro spotrebicou, nábytku, atď Fiat ducato Objem 15 m3 dĺžka 407cm výška 185 cm šírka 187 cm nosnosť 1500 kg Prívesný vozík dĺžka 400 cm šírka 200 cm nosnosť 1300 kg
Tomášovce
dohodou
Preprava tovaru a sťahovanie Preprava tovaru a sťahovanie
SŤAHOVACIE, VYPRATÁVACIE A BÚRACIE PRÁCE. TOP CENY
SŤAHOVACIE, VYPRATÁVACIE A BÚRACIE PRÁCE. TOP CENY
Ponúkame vám sťahovanie a vypratávanie bytov,domov či firiem. Taktiež vykonávame montáž nábytku a bùracie práce s vývozom stavebného odpadu. To všetko za tie najlepšie ceny. Zverte to do rúk odborníkom a o všetko sa postaráme my ! Nami ponúkané služby : - Sťahovanie bytov,domov či firiem - Vypratávanie bytov, domov, či firiem - Búracie práce - Nosenie ťažkých bremien nad 80kg - 1000kg - Samosťahovanie Naše výhody : - Dlhoročné skúsenosti - Montáž nábytku už v cene sťahovania - Obhliadka a cenová ponuka zdarma - Žiadne poplatky za víkendy či sviatky - Záruka spokojnosti Sťahovanie Bratislava, Sťahovanie Piešťany, Sťahovanie Nitra, Sťahovanie Trnava a iné mestá. Po dohode presťahujeme aj za hranice.
Bratislava
dohodou
Sťahovanie, Vypratávanie, Nákladná preprava
Sťahovanie, Vypratávanie, Nákladná preprava
Sťahovacie a prepravné služby bez príplatkov za poschodia a schody, profesionálne služby pre firmy aj domácnosti. Sťahovanie bytov, domov, kancelárií, skladov, firmy, klavírov a ťažkých bremien. Medzi naše služby patrí aj Vypratávanie pivníc, bytov, nebytových priestorov a iné. Tuzemská a medzinárodná nákladná preprava. Dovoz tovaru, materiálu, zásobovanie a všetko čo sa dá previesť :)
Bratislava I - Staré Mesto
19 €
Preprava osôb a sťahovanie nábytku
Preprava osôb a sťahovanie nábytku
Ponukame Vam 8+1 miestne prepravne sluzby: Potrebujete odviezť pracovníkov,alebo na firemné akcie,vyletí alebo iba odsťahovať sa z bytu...Zme tu pre vás 24h 7 dní v tizdny cena 0,40e/1km Dodavka na prenajom od 30,-€ za jeden den
Trnava
dohodou
VYPRATÁVANIE, autodoprava a búracie práce
VYPRATÁVANIE, autodoprava a búracie práce
Ponúkame vypratanie bytov, garáží a ďalších priestorov , odvoz odpadu na skládku,búracie práce,čistenie pozemkov, odvoz starého nábytku, autodoprava K dispozícií 7 dní v týždni. OBHLIADKA ZDARMA, CENA PO DOHODE PEVNÁ!
Bratislava
dohodou
VYPRATÁVANIE, autodoprava a búracie práce VYPRATÁVANIE, autodoprava a búracie práce VYPRATÁVANIE, autodoprava a búracie práce
Sťahovacie služby Bratislava
Sťahovacie služby Bratislava
Sťahovacie a prepravné služby Bratislava,Viedeň a okolie. Ak plánujete sťahovanie domu, bytu, predajne, kancelárie alebo skladu neváhajte nás kontaktovať a vyžiadajte si od nás nezáväznú cenovú ponuku telefonicky alebo emailom. Naši pracovníci Vám pomôžu naplánovať Vaše sťahovanie tak aby prebehlo bez zbytočných stresov a na profesionálnej úrovni. Ponúkame demontáž aj montáž nábytku, dodáme Vám krabice a ostatný baliaci materiál potrebný pre Vaše bezproblémové a bezpečné presťahovanie. Presťahujeme Vám trezor, klavír aj iné ťažké bremená. Bez príplatkov za schody, víkendy a sviatky. Dopredu Vám povieme presnú sumu ktorú zaplatíte a následne si dohodnete termín. Pracujeme aj víkendy a sviatky.
Bratislava
19 €
ODVOZ STAREHO NABYTKU,SKRIN,POSTELI,VYPRATAVANIE B
ODVOZ STAREHO NABYTKU,SKRIN,POSTELI,VYPRATAVANIE B
Odvoz stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,po rekonstrukciach odpad....Volat non stop aj vikendy,cela bratislava.
Bratislava
dohodou
Vypratavanie
Vypratavanie
Dobrý deň ponúkam službu vypratavanie bytu,domu,pivnice,garáži,povali,záhrady atd. Zbavím vás nepotrebných veci ako starý nábytok,stavebný odpad, ale aj bežný odpad všetkého čo Vám zavadzia. Bratislava +30-40 km. Cena je individuálna záleží na množstve,váhe, obtiažnosti,byt s výťahom bez výťahu,atď. Jedna dodávka odpadu cca od 60€+ dohoda. Volajte píšte určite sa dohodneme.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
60 €
Autodoprava a sťahovanie Fiat Ducato do 3,5 T
Autodoprava a sťahovanie Fiat Ducato do 3,5 T
Ponúkam stahovanie autodoprava s dodavkou Fiat Ducato maxi celé Slovensko a EU...Stahovanie bytov,domov,kancelarii,preprava nabytku, dĺžka 3,7 metra... Cena od 15 Euro, cena za 1km - 0,40 Euro, stojne 1. hodina zadarma, každa daľsia 12 Euro...
Šalgovce
dohodou
Sťahovanie nábytku.
Sťahovanie nábytku.
Dobrý deň. Ponúkame služby Sťahovania nábytku a prepravy priemyselného tovaru. Ďalej ponúkame montáže, demontáže a likvidácia nábytku. Otváranie dverí. Nezlakneme sa ani od ťažkých bremien ako sú klavír, zbraňový trezor či malé , alebo stredne veľké oceľové konštrukcie. Kladieme Veľký dôraz na individuálne potreby zákazníka. Máme množstvo spokojích zákazníkov nielen zo Slovenska, ale aj Čiech a moravy.
Rožňava
dohodou
Sťahovanie a vypratávanie
Sťahovanie a vypratávanie
Zdravím vás , poskytujeme kompletné sťahovacie služby, ako aj montáž a demontáž zariadení , vrátane balenia nábytku, osobných vecí. Sťahovanie, Prepravu tovaru priamo z Obchodných centier Hornbach, Bauhouse, NAY Elektro, Datard, OBI, Ikea, Merkury Market atd... Kupujete nový nábytok? zbavíme Vás starého Vypratávame - byty, domy, pivnice, garáže, chaty, povaly, záhrady a iné nebytové priestory - zabezpečíme kompletné vypratanie a odvoz a likvidáciu odpadu , NIE komunálny - znesieme ,odvezieme a zlikvidujeme ekologicky: nábytok , el. spotrebiče a iné bytové zariadenia ako napr. posteľ ,sedačka ,obývacia stena ,TV , chladnička , pračka ... Autodoprava ZDARMA obhliadka a cenová ponuka Využitím našich služieb sa predstava o stresujúcom sťahovaní zmení na takmer bezstarostnú záležitosť trvajúcu pár hodín. Sťahujeme každý deň, cez víkend aj cez sviatok. Tešíme sa na spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Prevoz skrine z BA do DS
Prevoz skrine z BA do DS
Dobrý deň. Potrebujem previezť skriňu z foto. Podmienky: skriňu je potrebné zniesť z 4p. (výťah) a previezť z Bratislavy (Ružinov-pri Avione) do Dunajskej Stredy (prízemie). Najlepšie tento týždeň. Ponúknite cenu. Ďakujem
Bratislava
dohodou
STAHOVANIE,VYPRATAVANIE,AUTODOPRAVA,NAKLADNE TAXI
STAHOVANIE,VYPRATAVANIE,AUTODOPRAVA,NAKLADNE TAXI
Ponukame nasledovne služby. STAHOVANIE-Byty,Firmy,prevadzky atd... VYPRATAVANIE-Bytov,pivnic,poval,skladov atd... NAKLADNE TAXI-rozvoz tovaru BURACIE PRACE-odvoz stavebneho odpadu,sute MONTAž A DEMONTAZ NABYTKU TEPOVANIE-Sedaciek,kobercov,aut,matracov SKLADOVANIE-nabytku,tovaru Dlhodobo aj Kratkodobo Potrebujete previezt sedačku,skrinu alebo sa vam nezmesti niečo do auta?Tak potom sme tu pre vás.Ponukame komplexne stahovacie služby,Vypratavanie,Autodopravu,buracie prace,montaž nabytku. Vozime tovar z nakupnych cetier Ikea,KIKA,Styla,Saporini,R1,Obi,Bauhaus,Hornbach,Merkury market,Stavmat atd... Ak mate zaujem o naše služby kontaktujte nas tešíme sa na spoluprácu.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
1 2 3