Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Sťahovanie

Preprava osôb a sťahovanie nábytku
Ponukame Vam 8+1 miestne prepravne sluzby: Potrebujete odviezť pracovníkov,alebo na firemné akcie,vyletí alebo iba odsťahovať sa z bytu...Zme tu pre vás 24h 7 dní v tizdny cena 0,40e/1km Dodavka na prenajom od 30,-€ za jeden den
Trnava
dohodou
ODVOZ ODPADU NON STOP AJ VIKENDY
Odvoz stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,po rekonstrukciach odpad....Volat non stop aj vikendy,cela bratislava.
Bratislava
dohodou
SŤAHOVACIE, VYPRATÁVACIE A BÚRACIE PRÁCE. TOP CENY
Ponúkame vám sťahovanie a vypratávanie bytov,domov či firiem. Taktiež vykonávame montáž nábytku a bùracie práce s vývozom stavebného odpadu. To všetko za tie najlepšie ceny. Zverte to do rúk odborníkom a o všetko sa postaráme my ! Nami ponúkané služby : - Sťahovanie bytov,domov či firiem - Vypratávanie bytov, domov, či firiem - Búracie práce - Nosenie ťažkých bremien nad 80kg - 1000kg - Samosťahovanie Naše výhody : - Dlhoročné skúsenosti - Montáž nábytku už v cene sťahovania - Obhliadka a cenová ponuka zdarma - Žiadne poplatky za víkendy či sviatky - Záruka spokojnosti Sťahovanie Bratislava, Sťahovanie Piešťany, Sťahovanie Nitra, Sťahovanie Trnava a iné mestá. Po dohode presťahujeme aj za hranice.
Bratislava
dohodou
VYPRATAVANIE BYTOV,DOMOV-STAHOVANIE
VYPRATAVANIE BYTOV A DOMOV,ODVOZ A LIKVIDACIA STAREHO NABYTKU,POSTELI,VYPRATAME SPOLOCENSKE PRIESTORY,PIVNICE,POVALI... STAHOVACIE SLUZBY VYKONAVAME NON STOP
Bratislava
dohodou
Sťahovanie
Profesionálne sťahovacie služby a Autodoprava.Svoje skúsenosti a prax v sťahovaní, ktoré som nadobudol po dobu 8 rokov, Vám teraz ponúkam v maximálnej kvalite odvedených prác. Ponúkame Vám Profesionálne Sťahovacie služby a Autodopravu : Košice Košice Okolie Do zahraničia Z Košíc a a Okolia po celom Slovensku Ponúkané služby: Kompletné sťahovacie služby: -Bytov -Domov -Firiem -Kancelárií -Garáží -Pivničných priestorov -Odvoz starého nábytku na zberné dvory -Dovoz a Odvoz Elektrospotrebičov -Dovoz Stavebného materiálu okrem(piesku,štrku....) -Dovoz nového nábytku -Vypratávanie bytov/domov pred rekonštrukciou -Vypratávanie bytov/domov pri kúpe alebo predaji -Montáž a demontáž nábytku -Odvoz stavebnej sute na zberné dvory -Baliace práce Taktiež ponúkame tzv. "SAMOSŤAHOVANIE" , to znamená , že si môžete objednať auto so šoférom a nakladanie a vykladanie si riešite Vy. K tejto službe ponúkame pomôcky a originál deky na zabezpečenie tovaru/nábytku vo vozidle , samozrejme ZDARMA! Vozidlami: Najvyššia a najdlhšia z dodávok IVECO DAILY Ložná plocha: 4,60m dĺžka Výška : 2,05m Objem : 17m3 Plachtová dodávka : Dĺžka ložnej plochy 3,5m Výška : 2,13m Šírka : 2m Objem: 16m3 Ďalej ponúkame : Prepravu motoriek , štvorkoliek , bugin, lešenia, materiál do dĺžky až 6m. V prípade väčšieho sťahovania nie je problém zabezpečiť viac dodávok alebo nákladné auto s hydraulickým čelom/ mechanickou rukou. Služby poskytujem 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Čakám na váš telefonát :)
Košice
dohodou
Preprava Tovaru-najlacnejsia
Prepravujem a stahujem tovar za najlepsie ceny
Trnava
dohodou
ODVOZ ODPADU - LIKVIDÁCIA NÁBYTKU - SUTINA
Odvoz odpadu Bratislava a okolie, čas prispôsobíme Vaším potrebám. Ponúkame služby v oblasti likvidácie nábytku, elektroniky a všetkého nepotrebného. Poskytujeme odvoz a likvidáciu nábytku z firiem a domácností. Obhliadky v cene a sme tu pre Vás NON - STOP * Vypratávanie bytov a domov * Vypratávanie pivníc a garáži * Vypratávanie pozemkov a odvoz odpadu zo záhrad * Odvoz a likvidácia starého nábytku, spotrebičov a stavebného odpadu (sutiny) * Upratovacie práce a dočisťovanie kontajnerových stojísk * Vypratávanie spoločných a nebytových priestorov * Zabezpečenie kontajnerov na odvoz odpadu Vypratávanie garáží. Odvoz a likvidácia starého nábytku. S nami ušetríte čas aj peniaze, pri dlhoročných skúsenostiach už máme svoje grify a vieme ako najrýchlejšie Vás zbaviť Vašich starostí. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás.
Bratislava V - Petržalka
10 €
Najlacnejšie sťahovanie, autodoprava do 3,5t
Zaoberáme sa prepravou do 3,5t všetkého druhu od sťahovania (aj medzinárodne), dovozu nábytku, prevozu materiálov, prepravy tovaru až po expedíciu a zásobovanie rôznych firiem. Naša firma vznikla na základe mnohých skúseností v tomto odbore a radi by sme Vám pomocou nich sprostredkovali bezstarostnú a bezpečnú prepravu za výhodnú cenu. Na prepravu používame vozidlo FIAT DUCATO MAXI professional jedná sa o najväčšiu skriňovú dodávku, pri najmenších možných výdavkoch na prevádzku, najviac ponúknutého priestoru.
Banská Štiavnica
dohodou
Výhodné SŤAHOVANIE BRATISLAVA a okolie
Odvoz nábytku aj s vynáškou už od 1ks. Sťahovanie bytov, domácností, kancelárií,klavírov. Vypratávanie bytov a odvoz na skládku .Ceny aj s dopravou, víkendy bez príplatkov.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Sťahovanie, preprava, vypratávanie, prevoz, montáž
BANSKÁ BYSTRICA, SR, EU ! Ponúkam prepravu tovaru a sťahovanie do 1,3 tony v rámci celej SR. Víkendové sťahovanie ! Vypratávanie bytov, domov, skladov, kancelárií, archívov,... Vieme zabezpečiť aj profesionálnu montáž nábytku. Najlepšia cena ! Individuálny prístup. Zavolajte nám ! Preprava do/z PL,CZ,A,HU po dohode. Tovar prevezieme v rámci Banskej Bystrice, dovezieme nábytok aj z BA do BB/Stredné Slovensko, zabezpečíme prevoz tovaru, nábytku po celej SR. Kúpili ste plný byt, dom, chatu ? My Vám pomôžeme zbaviť sa nepotrebného zariadenia ! Spoľahlivo ! Naložíme, odvezieme, vyložíme. Vy nemusíte nič ! Len nám zavolajte. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Aj víkendy a sviatky.
Banská Bystrica
dohodou
Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce
Naša cena začína už od 20 eur. Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov. Vypratávame pivnice, garáže, byty na komplet. Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí. Kuriérske služby už od jedného balíku. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Búracie práce v celom rozsahu - bytové jadro, nenosná priečka, pílenie panelu, škrabanie omietky samozrejme zo záverečným upratovaním. Záhradné práce - sadenie trávy, pokládka trávnika, úprava pôdy a zarovnanie, výsadba stromčekov a kvetov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise. Všetko je vecou dohody k Vašej spokojnosti. PRESŤAHUJEME VÁS alebo VYPRACEME čokoľvek, zaručujeme nižšie ceny ako konkurencia. Možnosť prepravy 5 osôb plus batožina. OBHLIADKY ZDARMA Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov na profesionálnej úrovni. Vypratávanie a odvoz odpadu z pivnice, garáže, byty na komplet. Odvoz starého nábytku. Disponujeme 3 autami, 1 z nich je 12 m3 - rozmery ložnej plochy 3,5 x 1,85 x 1, 85 nosnosť 1450 kg 2 z nich sú 10 m3 - rozmery ložnej plochy 3,3 x 1,7 x 1,7 nosnosť 1250 kg --- Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí --- Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prax v obore vyše troch rokov, počas ktorých sme sa zdokonalili natoľko, že odchádzame od spokojných zákazníkov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise.
Bratislava III - Rača
20 €
SŤAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA.
Sťahovacie a vypratávacie práce, lokálna preprava. Sťahujeme v rámci okresu Žilina, kraja, Slovenska aj celej Európy,bezplatné obhliadky sťahovaných miest,ak je to technicky možné. Vypratávacie práce bytových aj nebytových priestorov, zvoz nepotrebných vecí do zberných dvorov, malé búracie práce (bytové jadrá, malé kôlne, šopy a pod). Preprava, lokálna v rámci dodávkových vozidiel s nosnosťou do 1,5 tony, len na lokálnej úrovni(Žilinský+Trenčiansky kraj). Sídlo: Žilina. Ceny: Najlepšie - vždy sa dá dohodnúť.
Žilina
dohodou
Sťahovanie a preprava. Sťahovanie kancelárií, bytu
Sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem, preprava tovaru, preprava materiálu, sťahovanie Bratislava aj okolie. Sťahovacie a prepravné služby už od 19,-eur/preprava. Bratislava, SR, EÚ. Baliaci materiál, demontáž a montáž nábytku. Bezplatné obhliadky. Cenová ponuka vopred telefonicky alebo emailom. Obhliadky aj cez skype. Sťahovacie a prepravné služby Bratislava,Viedeň a okolie. Ak plánujete sťahovanie domu, sťahovanie bytu, sťahovanie predajne, sťahovanie kancelárie alebo sťahovanie skladu neváhajte nás kontaktovať a vyžiadajte si od nás nezáväznú cenovú ponuku telefonicky alebo emailom. Naši pracovníci Vám pomôžu naplánovať Vaše sťahovanie tak aby prebehlo bez zbytočných stresov a na profesionálnej úrovni. Ponúkame demontáž aj montáž nábytku, dodáme Vám krabice a ostatný baliaci materiál potrebný pre Vaše bezproblémové a bezpečné presťahovanie. Presťahujeme Vám trezor, klavír aj iné ťažké bremená ( sťahovanie ťažkých bremien). Bez príplatkov za schody, víkendy a sviatky. Dopredu Vám povieme presnú sumu ktorú zaplatíte a následne si dohodnete termín. Pracujeme aj víkendy a sviatky.
Bratislava
19 €
ODVOZ STAREHO NABYTKU,SKRIN,POSTELI,VYPRATAVANIE B
Odvoz stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,po rekonstrukciach odpad....Volat non stop aj vikendy,cela bratislava.
Bratislava
dohodou
Autodoprava, sťahovanie, preprava tovaru - Košice
Ponúkame autodopravu, prepravu tovaru, sťahovanie. Ponúkame len samostahovanie to znamená , že si objednáte dodávku so šoférom a nakladanie a vykladanie si riešite Vy. K dispozícií máme vozidlo Citroen Jumper L4H2 ročník 2019 úplne nové. Dlžka ložnej plochy: 4,1 metra Výška: 2 metre Širka: 1,9 metra Volať na 0951 220 443 Sme k dispozícií NONSTOP 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Vyhľadávanie : Sťahovanie, stahovanie, doprava, autodoprava, prevoz, odvoz , vypratávanie, odvoz, preprava, prenájom, predaj, kúpa, nábytok, kuchynská linka, posteľ, byt, dom , garáž , pračka, chladnička, sušička, rúra,elektrospotrebič , gauč, nákladná doprava,upratovanie,stavebné práce,služby, zahraničie, práca, lešenie , motorka, štvorkolka, drevo , polystyrén , železo , profily, skriňa , porez , dlažba, plávajúca podlaha , obyvacia stena, komoda,kreslo,sedacia súprava ,pohovka,posteľ, sťahovák....
Košice
dohodou
Vypratávanie bytov, odvoz nábytku na skládku
Vypratávanie, vypratanie, odvoz a likvidácia nepotrebného nábytku alebo zariadenia. Odvoz na skládku. Vypadávanie pivníc, garáží, skladu. Profesionálne služby za dostupné ceny pre každého.
Bratislava
15 €
Vypratávanie bytov a pivníc
Zdravím vás, ponúkam vypratávanie a likvidaciu už od jedného kusu až po celé byty, domy, pivnice, garáže a kancelárie.Likvidujeme a vypratávame komplet zariadené byty, vrátane celého obsahu skríň, sekretárov a postelí. Pracujeme bez príplatkov za víkendy, sviatky či poschodia. Obhliadka a cenová ponuka je ZADARMO. VOLAŤ nonstop: 0951 187 360 Prenechajte Vaše starosti na naše ramená a my Vám priestor odovzdáme komplet vyprataný. Neváhajte a objednajte si vypratávanie bytov, priestorov, či pivníc ešte dnes na tel.čísle 0951 187 360 Tešíme sa na spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Odvoz starého nábytku, likvidácia odpadu
Ponúkame likvidáciu odpadu, odvoz starého nábytku, búracie práce, vypratávanie bytov a domov, čistenie pozemkov, Obhliadka zdarma,cena po dohode pevná!!!
Ivanka pri Dunaji
dohodou
Autodoprava, stahovanie, preprava tovaru - Košice
Ponúkame:  -Prepravu tovaru všetkých kategórií Cena vrámci mesta - 10 eur  mimo mesta dohodou V prípade záujmu volať na 0951 220 443 Dlžka korby: 2,5 m Preprava nábytku a tovaru.  Ponúkame len samosťahovanie - to znamená objednáte si dodávku len so šoférom a nakladanie a vykladanie si riešite už sami. Odvoz dovoz nábytku : Decodom,Asko,Mobelix,Kika,Obi,Hornbach a pod... Vyhľadávanie : Sťahovanie, stahovanie, doprava, autodoprava, prevoz, odvoz , vypratávanie, odvoz, preprava, košice, prenájom, predaj, kúpa, nábytok, kuchynská linka, posteľ, byt, dom , garáž , pračka, chladnička, sušička, rúra,elektrospotrebič , gauč, nákladná doprava, drevo , polystyrén , železo , profily, skriňa , porez , dlažba, plávajúca podlaha , obyvacia stena, komoda,kreslo,sedacia súprava ,pohovka,valenda,posteľ, sťahovák, autodoprava košice, preprava tovaru, preprava nabytku...
Košice
dohodou