Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Sťahovanie

Sťahovanie
Profesionálne sťahovacie služby a Autodoprava.Svoje skúsenosti a prax v sťahovaní, ktoré som nadobudol po dobu 8 rokov, Vám teraz ponúkam v maximálnej kvalite odvedených prác. Ponúkame Vám Profesionálne Sťahovacie služby a Autodopravu : Košice Košice Okolie Do zahraničia Z Košíc a a Okolia po celom Slovensku Ponúkané služby: Kompletné sťahovacie služby: -Bytov -Domov -Firiem -Kancelárií -Garáží -Pivničných priestorov -Odvoz starého nábytku na zberné dvory -Dovoz a Odvoz Elektrospotrebičov -Dovoz Stavebného materiálu okrem(piesku,štrku....) -Dovoz nového nábytku -Vypratávanie bytov/domov pred rekonštrukciou -Vypratávanie bytov/domov pri kúpe alebo predaji -Montáž a demontáž nábytku -Odvoz stavebnej sute na zberné dvory -Baliace práce Taktiež ponúkame tzv. "SAMOSŤAHOVANIE" , to znamená , že si môžete objednať auto so šoférom a nakladanie a vykladanie si riešite Vy. K tejto službe ponúkame pomôcky a originál deky na zabezpečenie tovaru/nábytku vo vozidle , samozrejme ZDARMA! Vozidlami: Najvyššia a najdlhšia z dodávok IVECO DAILY Ložná plocha: 4,60m dĺžka Výška : 2,05m Objem : 17m3 Plachtová dodávka : Dĺžka ložnej plochy 3,5m Výška : 2,13m Šírka : 2m Objem: 16m3 Ďalej ponúkame : Prepravu motoriek , štvorkoliek , bugin, lešenia, materiál do dĺžky až 6m. V prípade väčšieho sťahovania nie je problém zabezpečiť viac dodávok alebo nákladné auto s hydraulickým čelom/ mechanickou rukou. Služby poskytujem 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Čakám na váš telefonát :)
Košice
dohodou
Preprava Tovaru-najlacnejsia
Prepravujem a stahujem tovar za najlepsie ceny
Trnava
dohodou
ODVOZ ODPADU - LIKVIDÁCIA NÁBYTKU - SUTINA
Odvoz odpadu Bratislava a okolie, čas prispôsobíme Vaším potrebám. Ponúkame služby v oblasti likvidácie nábytku, elektroniky a všetkého nepotrebného. Poskytujeme odvoz a likvidáciu nábytku z firiem a domácností. Obhliadky v cene a sme tu pre Vás NON - STOP * Vypratávanie bytov a domov * Vypratávanie pivníc a garáži * Vypratávanie pozemkov a odvoz odpadu zo záhrad * Odvoz a likvidácia starého nábytku, spotrebičov a stavebného odpadu (sutiny) * Upratovacie práce a dočisťovanie kontajnerových stojísk * Vypratávanie spoločných a nebytových priestorov * Zabezpečenie kontajnerov na odvoz odpadu Vypratávanie garáží. Odvoz a likvidácia starého nábytku. S nami ušetríte čas aj peniaze, pri dlhoročných skúsenostiach už máme svoje grify a vieme ako najrýchlejšie Vás zbaviť Vašich starostí. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás.
Bratislava V - Petržalka
10 €
Sťahovanie, nákladné taxi, vypratávanie, preprava
sťahovanie bytu, sťahovanie kancelárie, sťahovanie firmy, sťahovanie klavíra, sťahovacie služby Bratislava aj okolie. Vypratávanie a odvoz starého nábytku, likvidácia nábytku a odvoz na skládku, vypratávanie pivnice, vypratávanie bytov po pozostalosti (napr.), vypratávanie nebytových priestorov. Nákladná preprava, nákladné taxi, zásobovanie, dovoz a odvoz materiálu, tovaru, nábytku. Dovoz nového nábytku z Ikea, Kika, Sconto, Jysk, Asko, Merkury Market, Mobelix, a iné.
Bratislava
dohodou
Sťahovanie- vypratávanie- preprava- búracie práce
Naša cena začína už od 20 eur. Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov. Vypratávame pivnice, garáže, byty na komplet. Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí. Kuriérske služby už od jedného balíku. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Búracie práce v celom rozsahu - bytové jadro, nenosná priečka, pílenie panelu, škrabanie omietky samozrejme zo záverečným upratovaním. Záhradné práce - sadenie trávy, pokládka trávnika, úprava pôdy a zarovnanie, výsadba stromčekov a kvetov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise. Všetko je vecou dohody k Vašej spokojnosti. PRESŤAHUJEME VÁS alebo VYPRACEME čokoľvek, zaručujeme nižšie ceny ako konkurencia. Možnosť prepravy 5 osôb plus batožina. OBHLIADKY ZDARMA Sťahovanie bytov, domov, nebytových priestorov na profesionálnej úrovni. Vypratávanie a odvoz odpadu z pivnice, garáže, byty na komplet. Odvoz starého nábytku. Disponujeme 3 autami, 1 z nich je 12 m3 - rozmery ložnej plochy 3,5 x 1,85 x 1, 85 nosnosť 1450 kg 2 z nich sú 10 m3 - rozmery ložnej plochy 3,3 x 1,7 x 1,7 nosnosť 1250 kg --- Bez zbytočného stresu sa zbavíte svojich starostí --- Prepravy nového nábytku z predajní Ikea, Hornbach, Kika, Sconto s možnosťou následnej montáže. Preprava vrámci SR aj mimo nej. Prax v obore vyše troch rokov, počas ktorých sme sa zdokonalili natoľko, že odchádzame od spokojných zákazníkov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, taktiež nacenenie po osobnom rozhovore a predbežnom opise.
Bratislava III - Rača
20 €
Najlacnejšie sťahovanie, autodoprava do 3,5t
Zaoberáme sa prepravou do 3,5t všetkého druhu od sťahovania (aj medzinárodne), dovozu nábytku, prevozu materiálov, prepravy tovaru až po expedíciu a zásobovanie rôznych firiem. Naša firma vznikla na základe mnohých skúseností v tomto odbore a radi by sme Vám pomocou nich sprostredkovali bezstarostnú a bezpečnú prepravu za výhodnú cenu. Na prepravu používame vozidlo FIAT DUCATO MAXI professional jedná sa o najväčšiu skriňovú dodávku, pri najmenších možných výdavkoch na prevádzku, najviac ponúknutého priestoru.
Banská Štiavnica
dohodou
Výhodné SŤAHOVANIE BRATISLAVA a okolie
Odvoz nábytku aj s vynáškou už od 1ks. Sťahovanie bytov, domácností, kancelárií,klavírov. Vypratávanie bytov a odvoz na skládku .Ceny aj s dopravou, víkendy bez príplatkov.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
ODVOZ ODPADU NON STOP AJ VIKENDY
Vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,garazi,poval,spolocenskych priestorov,odvoz stareho nabytku,skrin,valand,sute po prerabkach bytov,volat non stop aj vikendy,cela bratislava
Bratislava
dohodou
SŤAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA.
Sťahovacie a vypratávacie práce, lokálna preprava. Sťahujeme v rámci okresu Žilina, kraja, Slovenska aj celej Európy,bezplatné obhliadky sťahovaných miest,ak je to technicky možné. Vypratávacie práce bytových aj nebytových priestorov, zvoz nepotrebných vecí do zberných dvorov, malé búracie práce (bytové jadrá, malé kôlne, šopy a pod). Preprava, lokálna v rámci dodávkových vozidiel s nosnosťou do 1,5 tony, len na lokálnej úrovni(Žilinský+Trenčiansky kraj). Sídlo: Žilina. Ceny: Najlepšie - vždy sa dá dohodnúť.
Žilina
dohodou
ODVOZ STAREHO NABYTKU,SKRIN,POSTELI,VYPRATAVANIE B
Odvoz stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,po rekonstrukciach odpad....Volat non stop aj vikendy,cela bratislava.
Bratislava
dohodou
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie by
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie bytov,domov,zahrad,garazi,pivnic,odvoz odpadu po rekonstrukciach...,aj vikendy.
Bratislava
dohodou
ODVOZ ODPADU NON STOP AJ VIKENDY.
Odvoz stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,po rekonstrukciach odpad....Volat non stop aj vikendy,cela bratislava.Autodoprava po celej SR.
Bratislava
dohodou
Preprava osôb a sťahovanie nábytku
Ponukame Vam 8+1 miestne prepravne sluzby: Potrebujete odviezť pracovníkov,alebo na firemné akcie,vyletí alebo iba odsťahovať sa z bytu...Zme tu pre vás 24h 7 dní v tizdny cena 0,40e/1km Dodavka na prenajom od 30,-€ za jeden den
Trnava
dohodou
Sťahovanie, preprava, vypratávanie, prevoz, montáž
Ponúkame prepravu tovaru a sťahovanie do 1,3 tony v rámci celej SR. Víkendové sťahovanie ! Vypratávanie bytov, domov, skladov, kancelárií, archívov,... Vieme zabezpečiť aj profesionálnu montáž nábytku. Najlepšia cena ! Individuálny prístup. Zavolajte nám ! Preprava do/z PL,CZ,A,HU po dohode. Tovar prevezieme v rámci Banskej Bystrice, dovezieme nábytok aj z BA do BB/Stredné Slovensko, zabezpečíme prevoz tovaru, nábytku po celej SR. Kúpili ste plný byt, dom, chatu ? My Vám pomôžeme zbaviť sa nepotrebného zariadenia ! Spoľahlivo ! Naložíme, odvezieme, vyložíme. Vy nemusíte nič ! Len nám zavolajte. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Aj víkendy a sviatky.
Banská Bystrica
dohodou
Sťahovanie, Vypratávanie, Preprava , Nákladné taxi
Nákladné taxi cena už od 25 € Sťahovanie bytov, domov. Vypratávanie pivníc, povál či garáží. Likvidácia starého nábytku. Sťahovanie nábytku. - Likvidácia starého nábytku - Odvoz tovaru v Bratislave z obchodov ako IKEA, SCONTO NABYTOK, MERKURY MARKET, MOEBELIX, OBI, HORNBACH, KIKA - Prevoz nábytku Bratislava - Autodoprava - Sťahovanie - Nákladné taxi -Vyprátavanie pivníc Expresná preprava tovaru, preprava nábytku, preprava elektrospotrebičov, odvoz starého nábytku, sťahovanie, vypratávanie bytov, vypratávanie garáží, vypratávanie pivníc Sme pripravení na Váš náklad :) Kontaktujte nás a dohodnite si snami odvoz či sťahovanie - MEGATAXI team
Bratislava
25 €
Výhodné sťahovanie bytov, domov, firiem, bremien.
Sme spoločnosť mocných a šikovných profi sťahovákov, ktorá vďaka dlhoročným skúsenostiam nemá problém vyhovieť rôznym požiadavkám našich klientov, a to v tej najvyššej kvalite. Naše referencie od zákazníkov hovoria za všetko. Chcete sa sťahovať, preniesť bremeno, z predajne doviezť a vyniesť nábytok alebo spotrebiče? Nie je žiadny problém. - SŤAHOVANIE BYTOV A DOMOV - SŤAHOVANIE FIRIEM A VEĽKÝCH INŠTITÚCIÍ - SŤAHOVANIE BREMIEN - MEDZINÁRODNÉ SŤAHOVANIE - IBA PREVOZ VECÍ NÁKLADNÝM AUTOMOBILOM - ROZVOZ TOVARU Z OBCHODNÝCH DOMOV - BA KRAJ, Trnava, Pezinok, Senec, Modra - OBHLIADKA ZADARMO - JAZDNÉ PO BA, TT, PK a SC ZADARMO - DEMONTÁŽ A MONTÁŽ NÁBYTKU A SPOTREBIČOV ZADARMO - VŽDY VŠETKO BEZPEČNE ZABALENÉ A UPEVNENÉ VO VOZIDLE - PRÁCA CEZ VÍKEND A SVIATKY BEZ PRÍPLATKOV - ÚSTRETOVÍ A VŽDY VESELÍ SŤAHOVÁCI Tešíme sa na spoluprácu :)
Bratislava
15 €
Vypratávanie bytov, domov, pivníc, povál
Naši profesionálni sťahováci vám vypracú všetky priestory, a odvezú nepotrebný nábytok, spotrebiče, skrátka všetky haraburdy, ktorých sa chcete zbaviť. 100% spokojnosť zákazníkov je naša vizitka. U nás sa môžete spoľahnúť, že všetky likvidované veci skončia separované na zberných dvoroch, tak ako nám káže naša profesionálna česť a ekologického cítenie. - Vypratávanie bytov, domov, firiem, povál, pivníc, dvorov atď. - Odvoz a likvidácia starého nábytku, spotrebičov, odpadu atď. - Demontáž nábytku a spotrebičov je u nás zadarmo. - Jazdné po Bratislave, Trnave, Senci a Pezinku je zadarmo. - Vždy ústretoví a veselí sťahováci, ktorí odvedú čistú a profesionálnu prácu. - vyriešime aj veci, ktoré sa nedajú :) Vaša spokojnosť je našou vizitkou.
Bratislava
15 €
Sťahovanie, preprava, vypratávanie, prevoz, montáž
BANSKÁ BYSTRICA, SR, EU ! Ponúkam prepravu tovaru a sťahovanie do 1,3 tony v rámci celej SR. Víkendové sťahovanie ! Vypratávanie bytov, domov, skladov, kancelárií, archívov,... Vieme zabezpečiť aj profesionálnu montáž nábytku. Najlepšia cena ! Individuálny prístup. Zavolajte nám ! Preprava do/z PL,CZ,A,HU po dohode. Tovar prevezieme v rámci Banskej Bystrice, dovezieme nábytok aj z BA do BB/Stredné Slovensko, zabezpečíme prevoz tovaru, nábytku po celej SR. Kúpili ste plný byt, dom, chatu ? My Vám pomôžeme zbaviť sa nepotrebného zariadenia ! Spoľahlivo ! Naložíme, odvezieme, vyložíme. Vy nemusíte nič ! Len nám zavolajte. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Aj víkendy a sviatky.
Banská Bystrica
dohodou
Preprava tovaru a sťahovanie
Služby, ktoré ponúkame: -sťahovanie -skladanie nového nábytku -vypratávanie domov, pivníc, garáži, atď -odvoz starého nábytku, spotrebičov, atď -odvoz odpadu na skládku -preprava stavebného materiálu cement, osb dosky, hranoly, atď -preprava drobnej poľnohospodárskej techniky malo traktory, kosačky, mulčovače, atď -rozvoz elektro spotrebičov, nábytku, atď Fiat Ducato Objem 15 m3 dĺžka 407cm výška 185 cm šírka 187 cm nosnosť 1500 kg Prívesný vozík dĺžka 400 cm šírka 200 cm nosnosť 1300 kg Orientačné ceny minimálna cena prepravy 15€ auto od 0,30€ km auto+prívesný vozík od 0,40€ km Orientačne ceny sťahovania 1-izbový byt 90€ 2-izbový byt 170€ 3-izbový byt 250€ Rodinný dom dohodou Uvedené ceny sťahovania sú vrátane nákladov na prepravu
Lučenec
dohodou