Sťahovanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Sťahovanie

SŤAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA.
Sťahovacie a vypratávacie práce, lokálna preprava. Sťahujeme v rámci okresu Žilina, kraja, Slovenska aj celej Európy,bezplatné obhliadky sťahovaných miest,ak je to technicky možné. Vypratávacie práce bytových aj nebytových priestorov, zvoz nepotrebných vecí do zberných dvorov, malé búracie práce (bytové jadrá, malé kôlne, šopy a pod). Preprava, lokálna v rámci dodávkových vozidiel s nosnosťou do 1,5 tony, len na lokálnej úrovni(Žilinský+Trenčiansky kraj). Sídlo: Žilina. Ceny: Najlepšie - vždy sa dá dohodnúť.
Žilina
dohodou
VYPRATÁVANIE STARÉHO NÁBYTKU A ZARIADENIA
Vypratávanie - likvidácia - odvoz nepotrebného starého nábytku a zariadenia, odvoz a likvidácia na skládke odpadov, bez vašej námahy. Vypratávanie domov Vypratávanie bytov Vypratávanie po pozostalosti Vypratávanie pivníc Vypratávanie skladov Vypratávanie chalúp Odvoz odpadu a iné Sťahovanie bratislava a okolie Sťahovacie a prepravné služby Sťahovanie domácnosti, bytu, domu, kancelárií
Bratislava
dohodou
Vypratávanie bytov, domov, pivníc, firiem.
Ponúkame vám profesionálne vypratávanie starého nábytku, kobercov, spotrebičov a ďalšieho nepotrebného haraburdia v Bratislave, Pezinku, Trnave, Modre, Senci a v ich okolí. Sme profesionáli, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Vypratané a likvidované veci sú vždy roztriedené a odvezené na ekologické spracovanie. - rýchla a kvalitná práca - výhodná cena - záruka ekologickej likvidácie - záruka, že dohodnutý termín práce bude z našej strany dodržaný - môžete sa na nás spoľahnúť, vypratanie prebehne bez akéhokoľvek problému - bezplatná demontáž a montáž nábytku a spotrebičov - spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Tešíme sa na spoluprácu :)
Bratislava I - Staré Mesto
15 €
SŤAHOVANIE BRATISLAVA, NÁKLADNÉ TAXI, VYPRATÁVANIE
Sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovacie a prepravné služby - vytvorenie cenovej ponuky na mieru vami zadaného dopytu Nákladná preprava, preprava tovaru, preprava materiálu, dovoz-odvoz, Vypratávanie starého nábytku, vypratávanie po pozostalosti, vypratávanie pivníc, vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie chalúp
Bratislava
dohodou
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie by
Odvoz stareho nabytku,valand,skrin,vypratavanie bytov,domov,zahrad,garazi,pivnic,odvoz odpadu po rekonstrukciach...,aj vikendy.
Bratislava
dohodou
ODVOZ ODPADU NON STOP AJ VIKENDY.
Odvoz stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,pivnic,zahrad,po rekonstrukciach odpad....Volat non stop aj vikendy,cela bratislava.Autodoprava po celej SR.
Bratislava
dohodou
Sťahovanie, vypratávanie domov, čistenie pozemkov
Dobrý deň, ponúkame služby ohľadom sťahovania, vypratávania a odvozu elektronického odpadu alebo nábytku. Taktiež vieme prepraviť miešačky, a inú stavebnú techniku. Cena je 15€ na hodinu plus náklady na palivo. Sťahovaný nábytok dovezieme, vynesieme na ktorékoľvek poschodie. Za každého ďalšieho robotníka je príplatok 10€ na hodinu. Napríklad za hodinu práce pre dvoch robotníkov vrámci Bystrice to je spolu 30€ aj s palivom.
Banská Bystrica
20 €
! TZT Firma hľadá spolupracovníkov !
Sme firma zaoberajúca sa sťahovaním montážou/demontážou nábytku a prepravou hľadáme nových pracovníkov. Náplň práce : Sťahovanie domácností, firiem, vypratávanie, preprava, montáž/demontáž nábytku. Podmienky pre prácu: Hľadáme spolupracovníkov s vodičským preukazom, znalosťou AJ alebo NJ manuálne zručných a fyzicky zdatných. Práca zahŕňa : Pracuje sa na Slovensku alebo v rámci EU a Anglicka. Ide o sťahovanie domácností a firiem, vypratávanie priestorov, montáž/demontáž nábytku . Práca je fyzicky aj časovo náročná. Finančné ohodnotenie : Od 50- 90 € /deň + tringelty od klientov. Záleží od miesta práce pracovného nasadenia a pracovných skúseností ! Pre bližšie info. nás prosím kontaktujte.
Bratislava
1 300 €
Sťahovanie / Autodoprava / Preprava tovaru
Prenájom a požičovňa dodávok už od 15€ Sťahovanie, vypratávanie a preprava tovaru. Vypratávanie domov, bytov, kancelárií, garáží, záhrad. Odvoz odpadu na zberný dvor. Dovoz zakúpeného tovaru z Hornbach, Ikea, Kika, Sconto, Asko, Merkury a iné... Dostupnosť 24 hodín denne. Aj víkendy a sviatky. Sťahujeme aj vo večerných a nočných hodinách. DO 100km 0,60 €/km 100km - 300km 0,45 €/km NAD 300km 0,35 €/km Možnosť sťahovania aj s našimi pracovníkmi Pracovníci 10 €/os/hod Stojné 10 €/hod Manipulácia s bremenami – individuálna cenotvorba. Prenájom dodávky Fiat Ducato L3H3 Dodávka má vnútorný rozmer D 3,7 x Š 1,87 x V 2,17m
Trnava
dohodou
Sťahovanie domácnosti aj kancelárií, Vypratávanie
Ponúkame Vám Sťahovacie a prepravné služby, služby odvozu vyradeného nábytku na skládku, vypratávanie bytov, domov, skladov, povál. Nákladná tuzemská aj medzinárodná preprava.
Bratislava
dohodou
Sťahovanie malého a stredného nábytku
dobrý deň ponukám sťahovanie malého a stredného nábytku vrámci SR,AU,CZ. mam Peugeot partner pick up cena dohodou. pre viac informaci ma kludne kontaktujte.
Zahraničie
dohodou
Košice - Autodoprava, sťahovanie, preprava tovaru
Autodoprava, prepravu tovarov,materiálov rôzneho druhu, sťahovanie za najlepšie ceny. Odvoz odpadu do zberného dvoru. Sťahovanie za najlepšie ceny. Na väčšie sťahovanie máme k dispozícii viac dodávok. Cena v rámci KE už od 10 € Mimo mesta dohodou K dispozícii úplne nová dodávka Citroen Jumper L4H2 (najdlhšia verzia). Preprava tovaru a materiálov všetkého druhu stačí zavolať. Dlžka ložnej plochy: 4,1 m Sme k dispozícií NONSTOP aj vikendy a sviatky. Dovoz nábytku - Mobelix , Asko , Decodom , Jysk , Kika , OBI , Hornbach, Mercury market, Baumax, a iné...
Košice I - Staré Mesto
dohodou
Preprava a sťahovanie
Auto doprava, preprava materiálu, sťahovanie, preprava tovarov, dovoz nábytku a iné. Bratislava / Trnava a okolie
Bratislava
dohodou
Autodoprava, sťahovanie, preprava tovaru
Ponúkam prepravu tovaru(stoly, postele, skrine, kreslá, sedacie súpravy,nábytok ...)JYSK, SCONTO, METRO, MERCURY MARKET, OBI, IKEA,OKAY, NAY, KIKA.. , stavebného materiálu, odpadu určeného na zberné dvory... a vela ďalšieho. Všetko sa snažím vybaviť v čase, ktorý bude vyhovovat čo najviac klientovi.. Cenové ponuky sú vypočítavané pre každého klienta individuálne. Zákazka môže byť i pravidelná (vtedy cenu ešte viac upravím), alebo jednorázová.. . NÍZKE CENY(mesto Nitra iba 12€)
Nitra
dohodou
STAHOVACIA SLUZBA V KOSICIACH
Sťahovanie, Nákladná Autodoprava. Ponúkame profesionálne sťahovacie služby. Sťahujeme: Byty, Domy, Firmy a Kancelárie, Archívy, Sklady, Piána, Ťažké veci. Prepravíme: Stavebný materiál, Motorky, Štvorkolky, Stroje, Paletový tovar a iné. Doplnkové služby: Výnos, Balenie, Likvidácia nábytku, Montáž a demontáž nábytku. Výhody: Poistenie, Čisté vozidla, Serióznosť, Spoľahlivosť, Presnosť, Hydraulické čelo, Zapožičanie krabíc. Pri sťahovaní pre domácnosti ponúkame 30ks krabíc zdarma. Pri samosťahovaní Vám požičiame deky na sťahovanie zdarma, a sťahovacie pomôcky za symbolickú cenu. Maximálna bezpečnosť a ochrana Vášho majetku za najlepšie ceny. Dostupnosť 24 hodín denne. Aj víkendy a sviatky. Sťahujeme aj vo večerných a nočných hodinách. Váš majetok dôkladne zabalíme a presťahujeme a prepravíme bezpečne a rýchlo po celom území SR
Košice II - Západ
dohodou
Sťahovanie, kosenie pozemkov bez DPH!
Naša mladá ale skúsená firma Vám ponúka bezplatnú obhliadku a: 1.Pilenie stromov 2.Kosenie vysokej trávy 3.Likvidácia naletovych drevín 4.Odvoz bio odpadu 5.Stahovanie nábytku 6.Vypratavanie pivníc garáži a (pod). 7.Autopreprava 8.Odvoz stavebného odpadu Sme neplatiteĽ DPH, takže naše služby ponúkame bez DPH.
Bernolákovo
dohodou
Práce pracovnou plošinou,plošina na prenájom
Ponúkam práce s autoplošinou.(výškove práce,rizikové pílenie stromov) Prenájom plošiny s obsluhou. Pracovná výška zdvihu 16m. Stredné Slovensko. (Žilina,Prievidza,Pov.B,Martin,Bytča,K.N.M,Čadca,Rajec a okolie) 27€ s faktúrou, neplatca dph.
Fačkov
27 €
SťahovaniePO
Naša firma sa zaoberá komplexnými službami v oblasti sťahovania, autodopravy do 3,5t, prenájom dodávkových vozidiel Citroën Jumper Maxi. Likvidácia a vývoz odpadu na zberné dvory, montáž a demontáž nábytku a iných vecí a stavebnou činnosťou. Máme bohaté skúsenosti na Slovensku a zahraničí dôkazom čoho je veľa spokojných zákazníkov a nespočetne veľa kilometrov bez nehody. Naše služby: SŤAHOVANIE - DOMOV, BYTOV, FIRIEM, KANCELÁRIÍ, GARÁŽI, SKLADOV... - CENA OD 25€ - Sťahovanie kam – Prešov, Slovensko a celá európska únia. - Sťahovanie bytov, domov, firiem, kancelárií, skladov, pivníc, chát, garáži. - Balenie – do fólie, do bublinkovej fólie, papierových kartónov a prepraviek. - Nákladka, preprava, vynáška tovaru do bytov, domov… AUTODOPRAVA - V CELEJ SR A EU - CENA OD 15€ V RÁMCI PREŠOVA - Nákladka a vykládka – prevoz tovaru. - Prevoz tovaru – bez nákladky a vykládky - Prevoz stavebného materiálu so všetkých stavebnín a miest určeným zákazníkom. - Prevoz plus vynáška tovaru z obchodných centier napríklad: Ikea, Jysk, Obi, Merkury Market, Planeo elektro atď. PRENÁJOM DODÁVOK - CITROEN JUMPER MAXI (2017) 17m³ - CENA OD 50€ Už od 5 hodín Krátkodoby aj dlhodobý V CENE JE ZAHRNUTÉ: - Celoročná diaľničná známka na území Slovenskej republiky - Havarijné poistenie - CMR – Poistenie tovaru ( SK A EÚ ) - Navigácia Výbava auta klimatizácia, diaľkové uzamykanie, tempomat, bluetooth, cúvacia kamera, cúvacie senzory, ťažné zariadenie LIKVIDÁCIA A VÝVOZ ODPADU Postaráme sa o Vaše staré a nepotrebné veci nábytky, elektroniku, stavebný odpad ktorý sa triedi a likviduje na zbernom dvore. MONTÁŽ A DEMONTÁŽ - Nábytku ( aj záhradného ) - Garnížov - Žalúzií... STAVEBNÉ PRÁCE - Búracie práce - Prerábky bytov, domov a bytových jadier, kupeľní - Sadrokartón - Maľovanie - Pokládka dlažby, obklady plavajúce podlahy, zámkové dlažby - Betónovanie - Oplotenia
Prešov
dohodou
Sťahovanie Vypratávanie a odvoz tovaru Non-stop
Ponúkam kompletné vypratávanie bytov rodinných domov, pivníc, garáži poval sme pre každú prácu sťahovacie služby likvidacia stareho nabytku stavebného materiálu odvoz čistenie pozemkov záhrad bytových aj nebytových priestorov odvoz odpadu montážne práce Sme k dispozícií aj víkendy bezplatnej obhliadke. Autodopravu po celom Slovensku vieme sa prispôsobiť každému zákazníkovi podľa požiadaviek Sme tu pre vaše služby kedykolvek Bratislava a okolie 100 km na cene sa vždy dohodneme.. Non-stop
Bratislava
10 €
-1