350 inzerátov
Najlacnejšie maliarske práce!!!
Ponúkame maliarske práce, pokladanie laminátových podláh, drobné stavebné práce, sadrokartónové práce. Vieme sa časovo prispôsobiť zákazníkovi a poradiť mu v oblasti trendov. Vieme zákazníkovi poskytnúť v krátkej dobe od obhliadky predbežnú kalkuláciu a rôzne alternatívne spôsoby ci už práce alebo použitého materiálu prispôsobené jeho finančným možnostiam. Stačí nám len zavolať a hneď vám ponúkneme termín stretnutia.
Bratislava
1 €
Búracie práce , odvoz sute , vypratávanie
Búracie práce , odvoz sute , vypratávanie Realizujeme búracie práce , odvoz sute a vypratávanie domov a pivníc v regióne Bratislava , Senec , Pezinok a Dunajská Streda za prijateľné ceny. Potrebujete vybúrať obklady , dlažbu , umakart, betón, panel ,priečku , stenu , Búracie  práce realizujeme rýchlo , kvalitne  a rovno s naložením do kontajnera alebo odvozom sute dodávkou. Vyvŕtať otvor do panelu , tehly , vyrezať otvor , vypratať pivnicu? Tak to sme tu pre Vás. Tiež sa venujeme hydroizoláciám : hydroizolácia pivnice , domu , terasy , balkónu. Sme flexibilný. Realizujeme aj rôzne betonáže a stavbu kamených plotov , múrov a pokládka kamennej dlažby , kamenného obkladu a samozrejme kamenný koberec
Bratislava
dohodou
Ponúkame
stavebné a rekonštrukčné práce,stierky,obkladačské práce,sadrokartonárske práce,pokládky dlažby a plávajúcich podláh.
Košice
dohodou
Sadrokarton
Dodavka a montaz sadrokartonovych stien.
Bratislava
dohodou
Elektrikari/automatizacia Rakusko-DE
Dobrý den, ponúkame prácu pre skusenych elektrikárov s viacročnou praxou v automatizácii pre nemeckého renomovaného klienta. Nutnosť je živnosť a zanolost sa dohovoriť po nemecky. Čítanie výkresov beriem ako samozrejmosť. Plat je 19€/hodina, ubytovanie je zaobstarane a hradené. Poprosím len seriózni záujemcovia. Ak by som náhodou nezdvihol tak pošlite prosím krátku SMS. Matus
Rakúsko
19 €
Renovácia , smaltovanie vaní v celej SR aj východ
Renovácia , smaltovanie vaní v celej SR aj východ V rámci celého Slovenska realizujeme smaltovanie a renováciu vane takzvaným studeným smaltom čo je náhrada klasického vypalovaného smaltu. Je to špeciálny dvojzložkový náter vane so zárukou 2roky a životnosťou až 8 rokov prípadne viac podľa spôsobu využívania vašej vane. Naši majstri majú už dvadsať rokov spokojných zákazníkov veríme že pribudnete medzi nich aj Vy. Cena 75€ -85€ za štandardnú vaňu platí pre západné a stredné Slovensko a cena 85€ platí len pre východné Slovensko / Košický a Prešovský kraj dĺžka realizácie cca 2hodiny 2dni.Renováciu a smaltovanie realizujeme aj v Košice, Prešov , Spišská nová Ves , Poprad , Rožňava a iné okresy a mestá.
Bratislava
75 €
Strojové sadrovo-gletované omietky
Sme partia s 12 ročnou praxou v oblasti sadrových strojových omietok. Používame iba BAUMIT RATIO GLAT L. Obhliadka stavby bezplatne. Cenová ponuka bezplatne.
Vlčkovce
dohodou
ROBIME RUCNE VYKOPOVE A BURACIE PRACE
Robime rucne vykopove a buracie prace, vykop inzinierskych sieti, vykop zakladov, vykop na zumpu,vykop bazenov tam kde sa nedostane tazka technika,ine vykopove prace podla dohody. Buracie prace, priecky, buranie obkladov a dlazby, buranie kuchynskeho jadra, ine buracie prace podla dohody. Nezamestnavame ludi.. Bratislava okolie
Bratislava
dohodou
Postavime,prerobime,realizujeme demolačne prace
Realizujeme stavby,prerábky,demolačne a špeciálne demolačne prace. Korektne ,rýchlo , po obhliadke a dohode k vašej spolojnosti.Samozrejme aj vo verejnom obstaravani na obciach a mestach .Foto dodam po konzultaciach.
Košice
dohodou
Jadrové vŕtanie
SLUŽBY Po celom Slovensku realizujeme profesionálne vŕtanie otvorov diamantovými jadrovými vrtákmi. Špecializujeme sa na vŕtanie do betónu, vŕtanie do železobetónu, vŕtanie do panelu a tehly v bytoch a na stavbách. Vŕtanie otvorov jadrovými vrtákmi do všetkých stavebných materiálov. Používa sa pri vŕtaní otvorov pre kotvenie, zdravotechnické rozvody, VZT, ÚK, plyn. Vďaka veľkému sortimentu vrtákov vieme vyvŕtať otvory od priemeru 20 mm do 900 mm. Hrúbka materiálu max do 1 m. Vrty je možné zhotoviť pod rôznymi sklonmi. Jadrové vŕtanie je rýchle, presné, šetrné ku stavebnej konštrukcii a v konečnom dôsledku lacné. Vďaka chladeniu vodou nevzniká prach, preto je vŕtanie do betónu alebo vŕtanie do panelu veľmi šetrné k okolitému prostrediu. S použitím odsávania, je možné pracovať v akýchkoľvek priestoroch prakticky bez obmedzenia prevádzky.Výhody jadrového vŕtania? bez vibrácií to znamená bez akýchkoľvek prasklín v stene s minimálnym hlukom (oproti sekacím kladivám bezkonkurenčne) veľmi rýchle vŕtanie - armatúry aj betón sú rezané súčasne) minimálny odpadový materiál, pri použití odsávania vody pri mokrom vŕtaní, alebo odsávaním prachu pri suchom takmer bez stôp vŕtanie je možné s vysokou presnosťou, aj pod uhlom tento spôsob vytvorenia otvorov je veľmi vhodné napr. pre vodo- elektro-plyno inštalatérov a inštaláciu klimatizácie pre bezkonkurenčnú minimálnu prácnosť, pre tvorbu otvorov v bytových domoch - už len z hľadiska hlučnosti a trvania prác S použitím diamantovej vŕtacej techniky vieme vytvoriť presné otvory na presne stanovených miestach bez ohľadu na polohu oceľových prvkov výstuže v betóne. Vŕtame otvory v rozmedzí 20 - 900 mm do hĺbky 1m. Pri vŕtaní železobetónu je nutné používať vodu na chladenie vrtáka, ktorá môže byť odsávaná priamo od vrtu, aby sa zamedzilo vzniku škôd zatečením. Pri vŕtaní tehly a mäkších materiálov vŕtame nasucho s odsávaním prachu priamo z vrtáka
Nové Zámky
dohodou
Zemné a výkopové práce
Spoločnosť GALATOSTAV ponúka: - realizáciu zemných a výkopových prác (JCB 3CX Compact) - realizáciu betonárskych prác mixovacou lopatou ML400 (JCB 3CX Compact) - vykladanie a presun paletovaných stavebných materiálov (JCB 3CX Compact) - prevoz sypkých materiálov (Mercedes Actros 2641) - práce hydraulickou rukou FASSI (max.zaťaženie 5,6 t , max. dosah 8,0 m) - prenájom kontajnera (Mercedes Actros 2641) - prevoz stavebných materiálov (Mercedes Actros 2641)
Nové Zámky
dohodou
Dvere, podlahy, OSB dosky, nivelizácie, podložky
Predám plávajúce podlahy značky Kaindl, Parador, Krono Original, EGGER, Kronopol, Classen, Tarkett, Alsafloor a rôzne iné, drevené podlahy Moland, Europarkett, Parky. Aj korkové podlahy Corkart, Egger, Kaindl. Ponuky môžem zaslat mailom. Rozvoz celé Slovensko. Dovoz priamo ku Vám za najlepšie ceny. Ponúkam aj možnosť realizácie montáží podláh, obklady schodov, nivelizácie. Montáž a predaj dverí značiek INVADO, ATVYN, PORTA DOORS, DRE, VERTE. Podložka na podlahové kúrenie 3v1, 1 m2 - dohoda. Predaj nivelizačnej hmoty 1vrece = 25kg = 8,45 eur. Stavebné puzdro Eclisse - skladom, ceny podľa dohody.
Banská Bystrica
dohodou
STAVEBNÉ A REKONŠTRUKČNÉ PRÁCE
ROBÍME VŠETKY STAVEBNÉ A MURÁRSKE PRÁCE AKO SÚ: REKONŠTRUKCIE DOMOV A BYTOV ,REKONŠTRUKCIE STARÝCH STRIECH A KROVOV,POKLÁDKA ZÁMKOVEJ DLAŽBY,HRUBÉ STAVBY, DOMY,CHATY,DREVENICE,PLOTY,MÚRY,STRECHY,POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, BRÁNY KOVANÉ +MONTÁŽ,VŠETKY BÚRACIE A VÝKOPOVÉ,ZEMNÉ PRÁCE,ODVOZ ODPADU,ZEMINY,ÚPRAVA TERÉNU,DOVOZ MATERIÁLU, ZABEZPEČENIE STROJOV,KAMENÁRSKE PRÁCE... ĎALEJ ROBÍME: ELEKTROINŠTALÁCIE,REVÍZIE VODA,PLYN, POKLÁDKA DLAŹBY,OBKLADOV,SADROKARTÓN,REKONSTRUKCIE BYTOVYCH JADIER,KÚPELNÍ,POTERY,NIVELIZÁCIE,VYMENA OKIEN ,MONTÁŽ PARKIET,MALOVANIE,STIERKOVANIE,ZATEPLOVANIE,KOMPLETNE PRERABKY BYTOV A DOMOV.
Trnava
dohodou
REKONŠTRUKCIE
Realizujeme rekonštrukčné práce, montáž sádrokartonových stropov, priečok,niky, murárske práce,maľovanie a pod. Rýchlo,lacno a kvalitne. Možnosť zrealizovania zakázky aj materiálom i bez....
Handlová
dohodou
Ponúkame všetky stavebne práce...
Ponúkame všetky stavebné práce
Žilina
dohodou
PROMONT - Montáž sadrokartónu
Ponúkam profesionálnu montáž sadrokatónu, montáž kazetových stropov a maľovky Cena je tvorená až po fyzickej obhliadke stavebných priestorov Viac ako 20 rokov skúseností
Horná Streda
dohodou
vsetky stavebne prace
Vykonávame murárske,vodoinštalačné, kúrenárske,elektroinštalačné,maliarske,natieračské,sadrokartón,kazetové stropy,obklady,dlažby,omietky,podlahy, zemné práce, zámkove dlažby,ploty,bytové jadrá,a iné Rekonštrukcie domov,bytov,chát,kancelárií. Dlhoročné skúsenosti. Rýchlo a kvalitne.
Košice
dohodou
Krovy tesarske práce.
Ponúkame montáž krovoch na rodinných domoch , garažach , hosp. budovách atd.Robíme strechy aj na komplet s krytinou ak treba všetko po dohode.Máme vlastne rezivo alebo pracujeme s vašim.Rýchly kvalitný a spoľahlivý. zimné ceny!
Žilina
dohodou
Výkopové a búracie práce traktor bagrom Volvo BL71
Pracovné náradie : Búracie kladivo, Paletové vidly, Svahovacia lyžica. Lopaty : 80 cm, 60 cm, 40 cm, 30 cm,
Prešov
dohodou
Strojové Omietky , sadrove. vapenno-cemetove Fasad
Ponúkame gletované sadrové a vápenno-cementové omietky. Nízke ceny a kvalitné vyhotovenie. Pracujeme s najkvalitnejším materiálom na trhu, ktorý zaručuje kvalitnú povrchovú štruktúru omietky. Prácu vykonávame na území celého Slovenska. Cena (vrátane materiálu) od 6.5 euro/m2. Poskytujeme aj fasádne a komplexné stavebné práce. Košice, Prešov, Poprad, Michalovce, Trebišov, Bardejov, Vranov, Sečovce. Sabinov. Žilina.
Prešov
dohodou
1 2 18