359 inzerátov
Tesarske prace-drevo výroba
Tesarske prace-drevo výroba
Zimné akcie na vyrobu a montaž drevených výrobkov.Pre vyhladavac: chatka chata domcek voliera altanok pristresok kralikaren studna hojdacka kurin psia buda krov
Žilina
dohodou
Rekonštrukcia bytového jadra bez búrania Realizuje
Rekonštrukcia bytového jadra bez búrania Realizuje
Rekonštrukcia bytového jadra bez búrania Realizujeme renováciu / rekonštrukciu bytového jadra bez búrania formou náteru/ nástreku štrukturovanými náterovými hmotami s miestom výkonu práce celé Slovensko : Kraje : Bratislava , Trnava , Nitra , Žilina , Trenčín, Banská Bystrica , Prešov , Košice za cenu 14€/m2 vrátane materiálu. Realizácia prebieha 1-2dni. Dopravu neučtujeme v rámci SR. Viac info na našom webe
Bratislava
14 €
Renovácia , smaltovanie vaní v celej SR aj východ
Renovácia , smaltovanie vaní v celej SR aj východ
Renovácia , smaltovanie vaní v celej SR aj východ V rámci celého Slovenska realizujeme smaltovanie a renováciu vane takzvaným studeným smaltom čo je náhrada klasického vypalovaného smaltu. Je to špeciálny dvojzložkový náter vane so zárukou 2roky a životnosťou až 8 rokov prípadne viac podľa spôsobu využívania vašej vane. Naši majstri majú už dvadsať rokov spokojných zákazníkov veríme že pribudnete medzi nich aj Vy. Cena 75€ za štandardnú vaňu platí pre západné a stredné Slovensko a cena 85€ platí len pre východné Slovensko / Košický a Prešovský kraj dĺžka realizácie cca 2hodiny 2dni.Renováciu a smaltovanie realizujeme aj v Humenné , Bardejov , Michalovce , Vranov nad Topľov a iné okresy a mestá.
Bratislava
dohodou
Plastové okná, žalúzie dovoz a montáž
Plastové okná, žalúzie dovoz a montáž
Dovoz a montáž, ponúkame : plastové a hliníkové okná s dvojsklom, trojsklom,biele a jedno aj obojstranné farebné. vchodové dvere plastové aj hliníkové, plné, presklenené alebo aj ozdobné výplne. posuvné sklenené steny hs plastové aj hliníkové, posuvné okná terasové a balkónové dvere. zasklievanie balkónov a schodísk, zimné záhrady, terasy, prístrešky, altánky, vonkajšie žalúzie nadokenné aj pod omietkové s motorom na vypínač, diaľkové ovládanie aj senzorové. interiérové a vertikálne žalúzie, vonkajšie rolety. sieťky proti hmyzu pevné, posuvné, rolovacie, sieťkové dvere. vonkajšie a vnútorné parapety. garážové brány sektorové, výklopné, otváracie aj s motorom na vypínač alebo na diaľkové ovládanie. vstupné brány, dvere aj oplotenie, otváravé, posuvné aj s motorom alebo diaľkovým ovládaním. demontáž, montáž, murárske výspravky, odvoz odpadu. bezplatné zameranie, poradenstvo, cenové ponuky.
Šaľa
dohodou
Plastové okná, žalúzie dovoz a montáž Plastové okná, žalúzie dovoz a montáž Plastové okná, žalúzie dovoz a montáž
Rekonstrukcie bytov,kupelni
Rekonstrukcie bytov,kupelni
Dobry den- ponukame kompletne prerabky interierov,bytovych jadier-obklady,dlazby,vodo-elektroinstalacie,malby,stierky, sadrokartony,plavajuce podlahy... Rozpocet po obhliadke zdarma. Robime aj prace mensieho charakteru,opravy a udrzbu. Bratislava a okolie.
Bratislava
dohodou
50x FOTO !!!  CISTENIE STRIECH a FASAD, NATERY
50x FOTO !!! CISTENIE STRIECH a FASAD, NATERY
TOP - CISTENIE STRIECH a FASAD RODINNYCH DOMOV, NATERY, OPRAVY, CELA SR ODBORNE CISTENIE VSETKYCH DRUHOV STRIECH - skridla, plech, eternit. ZBAVIME VAS VSETKYCH NECISTOT - MACHY RIASY. VRATIME VASEJ STRECHE OPAT KRASU A PREDLZIME JEJ ZIVOTNOST O 10 ROKOV. REALIZUJEME AJ RENOVACNE NATERY FASAD. ZAVOLAJTE A POZIADAJTE SI O BEZPLATNU CENOVU PONUKU. CISTIME NOVOSTAVBY AJ STARE 50 ROCNE STRECHY. PONUKA SLUZIEB PLATI PRE CELE SLOVENSKO. SERIOZNOST. KVALITA. NIZKE CENY. - OPRAVA STRIECH, KOMINOV, ZAMAZAVANIE KORYTOK, KLAMPIARSKE PRACE, CISTENIE A NATERY FASAD RODINNYCH DOMOV VRATANE STAREHO BRIZOLITU. poziadajte o ponuku este dnes. -------------------------------- NEVYMIENAJ KRYTINU ALE OCISTI JU / PRIPADNE NATER / .... A USETRITE TISICE EUR. dalsie cinnost TESARSKE POKRYVACSKE KLAMPIARSKE PRACE, KROVY V NITRE A OKOLI.
Nitra
1 €
50x FOTO !!!  CISTENIE STRIECH a FASAD, NATERY 50x FOTO !!!  CISTENIE STRIECH a FASAD, NATERY 50x FOTO !!!  CISTENIE STRIECH a FASAD, NATERY
Búracie práce, demolačné práce
Búracie práce, demolačné práce
Búranie a demolácie stavieb, domov a budov s následným odvozom a uskladnením stavebného odpadu za použitia najmodernejšej techniky. Po demolácii objektov zabezpečíme odvoz sutiny na skládku, kde sa ekologicky vytriedi a recykluje.
Bratislava - okolie
dohodou
Klampiarske, tesárske a pokrývačské práce MASLEN.
Klampiarske, tesárske a pokrývačské práce MASLEN.
JARNÁ AKCIA. Škridplech 4,73 e/m2 bez DPH. RAL 3009 lesk, 8017 lesk pri odbere nad 30m2. Predám originálny kvalitný plech MASLEN. Ako aj doplnky k plechovej strešnej krytine. (skrutky, záveterné lišty, hrebenáče, odkvapový a zvodový systém, plotové lamely atď. CELÝ SORTIMENT) Všetky farby a všetko za veľmi výhodných cenových podmienok. Predám to oficiálne s faktúrou na Vašu osobu/firmu. Pre platcov DPH možnosť odpočtu DPH. Dovoz do 3 dní. (objednavka kazdy pondelok - dovoz kazdy piatok). Voľné termíny MONTÁŽE : od 24.6.2019 od 1.7 od 8.7 od 15.7 od 22.7 od 29.7 od 5.8 od 12.8 od 19.8 Zameranie strechy a nezáväzná cenová ponuka do 50 km od Piešťan zdarma. Sprostredkovanie montáže krytiny Maslen autorizovanými pracovníkmi s praxou za výhodných podmienok (región Trnava, Nitra, Trenčín). V pripade ak nie som tel.dostupny otazky smerujte prosim dole na kontaktny formular, pridu mi na email. Dakujem
Piešťany
dohodou
Zaoberáme sa komplexnou realizáciou plotov.
Zaoberáme sa komplexnou realizáciou plotov.
Poskytujeme široké spektrum systémov oplotenia: - kovové ploty Wiśniowski, - hliníkové ploty, - ploty z blokov, - panelové ploty, - žulové ploty, - gabiónové ploty, - kované ploty, - brány a bránky Wiśniowski. Sme partnerom firmy Wiśniowski. Ku každému klientovi máme individuálny a profesionálny prístup. V našej ponuke nájdete aj garážové brány, okná a dvere štandardu Shuco, dlažobné kocky, altánky, prístrešky, zábradlia. Projektujeme a vykonávame záhrady. Pozývame do našej výstavnej záhrady v Maciejowej, iba 10km od Nowého Sącza pri ceste do Krynice. Tu môžete uvidieť našu ponuku v praktických realizáciách.
Poľsko
dohodou
Hľadám zákazky exterier dlažby atď.
Hľadám zákazky exterier dlažby atď.
Dobrý deň, realizujeme zamkove dlažby, oplotenia ako sú stepane tvárnice, okrasne tvarnice, barierove panele, stĺpiky a drat atd. Ukladame palisády, obrubníky, terasy, a čo sa týka exteriéru.
Senec
1 €
Omietky,Potery,východné aj stredné Slovensko
Omietky,Potery,východné aj stredné Slovensko
Živnostnenská firma realizujúca stroj.omietky a potery ponuka realizáciu sadrovej a vapennocementovej omietky na stavby v Prešovskom a Košickom kraji.Realizujeme stroj.omietky a stroj. potery na kľúč s dodaním materiálu.Rýchlo a kvalitne. Cena: sadrová omietka Baumit 8e s materiálom. sadrová omietka so sieťkou Baumit 9e s materiálom.Momentálne je ťažko nájsť ľudí ktorý vám prídu spraviť omietky hneď a kvalitne. POTERY REALIZUJEME NA CELOM SLOVENSKU 8e s dodaním materiálu a bez starostí !! Preto kto má záujem volajte alebo píšte.
Prešov
dohodou
Vŕtanie studní, studne na kľúč
Vŕtanie studní, studne na kľúč
Dobrý deň, sme dlhodobo fungujúca firma zaoberajúca sa: Studne na kľúč Vŕtaním studní Tepelné čerpadlá Voda, plyn, kúrenie Zemné a výkopové práce Vrtné práce je možné realizovať v akomkoľvek podloží. Výstroj vrtu: Do vrtov vkladáme hrubostenné tlakové rúry REHAU s hrúbkou steny 5mm DN 125 (všetky atesty na pitnú vodu!) Po vylôžkovaní vrtu obsypeme potrubie 4/8 dunajským premývaným štrkom. Odstavenie povrchovej vody (záleží od podložia). Pri piesočnatých podložiach vkladáme do vrtu rúry s filtrom. Ďalej v našej ponuke nájdete: Ponorné čerpadlá (Pedrollo, Grundfoss, Vodoley a pod..) Domáce vodárne Materiál potrebný k dopojeniu čerpadla. Šachty Ďalej Vám môžeme ponúknúť výkopové práce potrebné k dovedeniu vodovodného potrubia do objektu v prípade požiadavky klienta je možná aj kompletná montáž.
Žilina
dohodou
Vŕtanie studní, studne na kľúč Vŕtanie studní, studne na kľúč Vŕtanie studní, studne na kľúč
Murarske ,buracie , a ine stavebne prace
Murarske ,buracie , a ine stavebne prace
Staviame rodinne domy,chaty,garaže,a ine od zakladov,kopletne zaklady, Rekonštrukcia rodinnych domov, bytov ,,omietky vonkajšie ,vnutorne,sťierky, betonaže, pokladka zamkovej dlažby, ploty,okrasne muri, vymena okien,dveri,zaťeplovani rod domov, Buracie a ine stavebne prace. Zabespečime stavebny materiel, a pri buracich pracach zabespečime odvoz suťe. Sme 5 člena partia pracujeme samostatne presne a kvalitne!! Mame profi naradie vlastne lešenie, a dopravu.Pracu vykonavame vokr: SA,GA,SC,BA, PK,TT,NR,NZ,a okolite obce Aj v Rakusku .Serioznosť- Rozumne ceny- Rychla realizacia. Tešime sa na spolupracu.
Šaľa
dohodou
Vrtanie studni _trativody_vsaky
Vrtanie studni _trativody_vsaky
Vrtanie studní realizujeme na celom uzemi Zitneho ostrova SC,BA, DS a okoli. Definitivny priemer vrtu je 200mm. Vrtame ručne. V PONUKE MÁME AJ CERTIFIKOVANÉ RÚRY.
Rovinka
dohodou
VRATTE KRASU VASEJ STRECHE 50x FOTO !!! Cela SR
VRATTE KRASU VASEJ STRECHE 50x FOTO !!! Cela SR
Top - cistenie striech a fasad rodinnych domov, natery, opravy, cela sr Odborne cistenie vsetkych druhov striech - skridla, plech, eternit. Zbavime vas vsetkych necistot - machy riasy. Vratime vasej streche opat krasu a predlzime jej zivotnost o 10 rokov. Realizujeme aj renovacne natery fasad. Zavolajte a poziadajte si o bezplatnu cenovu ponuku. Cistime novostavby aj stare 50 rocne strechy. Ponuka sluzieb plati pre cele slovensko. Serioznost. Kvalita. Nizke ceny. - oprava striech, kominov, zamazavanie korytok, klampiarske prace, cistenie a natery fasad rodinnych domov vratane stareho brizolitu. Poziadajte o ponuku este dnes. -------------------------------- Nevymienaj krytinu ale ocisti ju / pripadne nater / .... A usetrite tisice eur. Dalsie cinnost tesarske pokryvacske klampiarske prace, krovy v nitre a okoli.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Strojové omietky, Fasády
Strojové omietky, Fasády
Ponúkame Strojové omietky a vonkajšie fasády pre rodinné domy v rámci celého Slovenska.Kvalita práce zaručená.Obhliadka a cenová ponuka zadarmo.
Zubrohlava
dohodou
STAVEBNE PRACE- ZLAVY 20% NA PRACU
STAVEBNE PRACE- ZLAVY 20% NA PRACU
Rekonstrukcie bytov,stierky,maliarske prace,plavajuce podlahy,murujeme,omietame,polozime dlazbu,obklad,spravime sadrokarton,vodoinstalacne prace,elektrikarske prace,montaz nabytku,oblozkovych zarubni,dveri.Robime kompletne rekonstrukcie,ale aj ciastkove,nevahajte nas kontaktovat,vsetko za rozumne ceny.
Bratislava
dohodou
STAVEBNÉ - REKONŠTRUKČNÉ - ZARIAĎOVACIE PRÁCE
STAVEBNÉ - REKONŠTRUKČNÉ - ZARIAĎOVACIE PRÁCE
Spravte Váš sen skutočnosťou. Uvažujete o prerábaní bytových, či nebytových priestorov, alebo o zariaďovaní Vašich nových priestorov? Neváhajte sa obrátiť na nás. Špecializujeme sa na návrhy a realizáciu luxusných, priam nadčasových interiérov a tiež aj na exteriérové okolité úpravy domov či budov. Vaše predstavy prenesieme do návrhu a ten zasa premeníme na realitu. V prípade, že nemáte predstavu ako by mal Váš vysnívaný interiér vyzerať, nechajte to na našich dizajnérov, ktorí Vám radi navrhnú priestory, v ktorých sa chystáte bývať či podnikať. V rámci rekonštrukčných a zariaďovacích stavebných prác vieme poskytnúť: búracie práce, elektroinštalácia, vodoinštalácia, murárske práce, montáž sadrokartónových profilov, stierkovanie alebo omietky, maľovanie stien a stropov, napínacie stropy, výmeny krytín stien a podláh, obkladačské práce, sadrokartonárske práce, maliarske práce, montáže sanity, dverí, okien a nábytku, pokládka zámkovej dlažby, okolité úpravy okolo domov, budov a rôzne ďalšie práce. Zabezpečujeme aj prepravu materiálov, odvoz stavebných odpadov a mnohé ďalšie drobné práce potrebné pri realizácií rekonštrukcie či zariaďovaní. Pre našich zákazníkov ponúkame možnosť vypracovania profesionálnych 3D vizualizácii interiéru, ale aj exteriéru. Naši dizajnéri Vám podľa Vašich požiadaviek v profesionálnych programoch vypracujú 3D model Vášho budúceho interiéru. Zapracujú do neho všetky Vaše predstavy a požiadavky, vizualizáciu Vám zašlú, alebo farebne vytlačia a odovzdajú spolu s realizačným projektom. Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, ale aj zariaďovanie bytov, domov, podnikov, budov či akýchkoľvek iných priestorov. Naši klienti sú najmä ľudia, ktorý majú potrebu zlepšiť svoje súčasné priestory, dokončiť priestory, alebo chcú rekonštrukciu priestorov pre investičné zámery. V našom tíme máme profesionálne zastrešené všetky profesie, všetko potrebné náradie a tak isto potrebnú mobilitu pre rýchle a efektívne zvládanie rekonštrukcií a zariaďovaní Vašich priestorov. Čo ponúkame: 1.Kompletné rekonštrukcie a zariaďovanie bytov čí domov na kľúč - zverte Váš byt, alebo dom do rúk nám a za niekoľko týždňov spravíme z Vášho starého bytu, či domu vynovené a moderné bývanie. Vymeníme staré inštalácie, obnovíme omietky a nové nátery, vymeníme obklady, dlažby a podlahy a nové bývanie sa môže začať. Chceme nech sa cítite výborne vo vynovenom interiéry. V rámci kompletnej rekonštrukcie priestorov sa väčšinou odvedú búracie práce a odvoz odpadu, nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, murárske práce, maliarske, podlahárske a montážne práce. 2.Rekonštrukcie a zariaďovanie nebytových priestorov - zaoberáme sa aj rekonštrukciami a zariaďovaním nebytových priestorov ako kancelárie, predajne, obchodné priestory, reštaurácie, masážne priestory, sklady, pivnice a pod. Máme za sebou viaceré rekonštrukcie kancelárií, reštaurácií, masážnych salónov, galérií, menili sme nebytové priestory na bytové, a aj viaceré reprezentatívne predajne. 3.Rekonštrukcia bytového a nebytového jadra - rekonštrukcia bytového jadra je základom pre každý priestor pri rekonštrukcií. Pri prestavbe bytového jadra dbáme hlavne na kvalitu vykonaných prác. Ide nám o bezpečnosť a používame správny materiál s dlhodobými možnosťami použiteľnosti. Cenovú ponuku Vám radi pripravíme na vyžiadanie. Na dole uvedenom telefónnom čísle Vám ponúkame kvalifikované poradenstvo.
Michalovce
dohodou
STAVEBNÉ - REKONŠTRUKČNÉ - ZARIAĎOVACIE PRÁCE STAVEBNÉ - REKONŠTRUKČNÉ - ZARIAĎOVACIE PRÁCE STAVEBNÉ - REKONŠTRUKČNÉ - ZARIAĎOVACIE PRÁCE
Montáž sadrokartónu, Bratislava
Montáž sadrokartónu, Bratislava
Hľadám zákazky v oblasti montáže sadrokartónových systémov ( podhľady, priečky, suché omietky). Môžu byť aj menšieho rozsahu- rodinné domy, byty.
Bratislava
dohodou
Stavebné práce
Stavebné práce
Robíme stavebné práce všetkého druhu:Stierky,omietky, malovanie , sadrokartón,kazetové stropy,plávajúce podlahy,obklady a dlažby,zateplenie domov,murovanie,rekonstrukcie domov a bytov,bytovych jadier,vodárenské práce.Máme vela skúseností.robime kvalitne.lokalita BA DS SC GA NZ
Bratislava
dohodou
1 2 18