Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Stavebné práce

STRIEKANÁ PENOVÁ IZOLÁCIA - AKCIA od 9 EUR/m2
Ponúkame Vám striekané izolácie pur penou. Striekanou polyuretánovou penou vieme tepelne izolovať a odhlučniť steny,stropy,podlahy Vašich domov , kancelárii, chát,garáží. Stála izolácia, nezráža sa ani sa neusadzuje ako celulóza,sklené vlákna a znižuje energetické straty až o 40% AKCIOVÉ CENY NA OBJEDNAVKY V MESIACI OKTÓBER - hrúbka 10cm - 9,0 Eur/m2 - hrúbka 15cm -11,0 Eur/m2 - hrúbka 20cm -12,5 Eur/m2 - hrúbka 25cm -14,5 Eur/m2 - hrúbka 30cm -17,0 Eur/m2 TERMOVÍZIA VÁŠHO OBJEKTU V CENE !!! -Používame špičkovú techniku -Bezkonkurenčná cena..... -Žiadne skryté poplatky, dohodnutá cena je fixná -Velmi dobré referencie od zákazníkov -Záruka 5 rokov na prácu a 40 rokov garancia na pur penu Vynikajúce tepelne izolačné vlastnosti, vynikajúca zvuková izolácia, vynikajúca akustická izolácia, maximálna izolačná účinnosť, Stabilné - nemenia izolačné vlastnosti a funkcie oproti minerálnej vate, ktorá časom zosadá a degraduje, úplné utesnenie aplikovaného priestoru , odpudivosť proti hubám, plesniam, škodcom, hmyzu, hlodavcom, bráni prehrievanie objektu v letných mesiacoch, rýchlosť vyhotovenia oproti štandardnému postupu zateplenia. -Cena obsahuje dopravu, prácu, materiál, prípravu miesta práce a odber odpadu. -Jazdíme po celom Slovensku. -izolujeme krovy, základy, ploché strechy, priemyselné budovy a ine objekty -klasický bungalov robíme zhruba za 1 deň... -používame kvalitné izolačné značkové peny... Cena obsahuje dopravu, prácu, materiál, prípravu miesta práce a odber odpadu. Jazdíme po celom Slovensku Mate zaujem, otazky? Kontaktujte nás. purhaus.sk
Nitra
9 €
Ponúkam stavebné a tesárske práce
Realizujem stavebné a tesárske práce Naša firma vykonáva stavebné práce ale aj tesárske práce takže od hrubých stavieb až po strechu aj z podhledmy samozrejme si nás môžete objednať na jednotlivé časti práce napríklad fasády zámkove dlažby atď no realizujeme aj prerabky jadier rodinných domov takže prakticky všetko. Robíme celý trnavský a bratislavský kraj obhliadka práce dodávam aj cenovú ponuku Zdarma.
Kopčany
dohodou
Realizácia tesárskych prác
Ponúkam realizáciu tesárskych prác na rodinných domoch garážach atď. Robíme až po kritinu materiál dodávame svoj takže od reziva až po plechy.
Kopčany
dohodou
Ponukame stavebne prace,rekonstrukcie domov bytov
Ponúkame murárske stavbárske prace všetkého druhu,komplet prerábky bytov domov interiér či exteriér maliarske,natieračské,sadrokartón,kazetové stropy,obklady,dlažby,omietky,podlahy, zemné práce, zámkove dlažby,ploty,bytové jadrá,a iné Rekonštrukcie domov,bytov,chát,kancelárii montaz kuchynskych liniek, nabytku, oblozkovych zarubni, montáže sanity, dverí, okien a nábytku, pokládka zámkovej dlažby, okolité úpravy okolo domov, budov a rôzne ďalšie práce. Pracujeme rýchlo a samozrejme kvalita a spokojnosť zákazníka je prvoradá! Prace väčšinou v okolí Prievidza. Treba sa informovať ohľadom prace,všetko detailne rozpisovať nebudeme.
Prievidza
dohodou
Strojové sadrovo-gletované omietky
Sme partia s 12 ročnou praxou v oblasti sadrových strojových omietok. Používame iba BAUMIT RATIO GLAT L. Obhliadka stavby bezplatne. Cenová ponuka bezplatne.
Vlčkovce
dohodou
Stropne debnenie a stojky
Prenajímame kompletný systém stropného nosníkového debnenia Peri multiflex a stropné podperné stojky. Spracujeme Váš projekt, predložíme kladačský plán a zabezpečíme dopravu na stavbu Dĺžky sojok 300cm, 350cm, 400cm a 550cm. Dlžka nosníkov 80, 100, 120, 145, 240, 270, 290, 300, 330, 360, 390, 420,450 480, k tomu hlavice trojnožky. v prípade záujmu prosím volať na uvedené číslo, prípadne na uvedený e-mail.
Bratislava
0,25 €
Drevené záhradné chaty
Poskytujeme predaj a montáž - Záhradná chatka, záhradný domček, drevená chata - letné, celoročné, víkendové chaty, domček na náradie, vyrobené iba z vysokotrvácneho škandinávskeho dreva vysušeného v sušičkách, čím odoláva aj náročným poveternostným podmienkam. Profil 45, 58, 70 mm a viac. - Rôzne rozmery záhradných domčekov (aj zákazková výroba) - Najkratšie dodacie lehoty na trhu - Ako jediní na slovenskom trhu ponúkame chatky a domčeky vyrobené z vysokotrvácnych škandinávskych drevín, za najatraktívnejšie ceny v danej kategórii - Výber z množstva farebných prevedení - Ceny individuálne podľa typu a rozmeru - Zabezpečujeme aj odborné montáže - v priebehu niekoľkých dní môže byť Vaša chatka postavená! - Poskytujeme predĺženú záruku 3 roky! - Impregnačný náter ZDARMA! Široká ponuka... okrem iného aj záhradný altánok, domček na náradie, súpravy na sedenie, drevárničky na skladovanie dreva a pod.
Tvrdošín
dohodou
vsetky stavebne prace
Vykonávame murárske,vodoinštalačné, kúrenárske,elektroinštalačné,maliarske,natieračské,sadrokartón,kazetové stropy,obklady,dlažby,omietky,podlahy, zemné práce, zámkove dlažby,ploty,bytové jadrá,a iné Rekonštrukcie domov,bytov,chát,kancelárií. Dlhoročné skúsenosti. Rýchlo a kvalitne.
Košice
dohodou
Lešenie montáže prenájom Žilina
Lešenárske práce - montáž , demontáž a prenájom lešenia, lešenársky servis Závesne a špeciálne lešenia Priemyselné lešenia a lešenia v interiéri Fasádne lešenia Flexibilné pojazdné lešenia Premostenia Špeciálne konštrukcie na mieru Statické posudky lešenárskych konštrukcií Rôzne druhý lešenia - Trubkové,rúrkové lešenie - Layher priemyselne,fasádne - Altrad mostostal žilina martin bytča ružomberok kysucké nové mesto
Žilina
dohodou
Jadrové vŕtanie
SLUŽBY Po celom Slovensku realizujeme profesionálne vŕtanie otvorov diamantovými jadrovými vrtákmi. Špecializujeme sa na vŕtanie do betónu, vŕtanie do železobetónu, vŕtanie do panelu a tehly v bytoch a na stavbách. Vŕtanie otvorov jadrovými vrtákmi do všetkých stavebných materiálov. Používa sa pri vŕtaní otvorov pre kotvenie, zdravotechnické rozvody, VZT, ÚK, plyn. Vďaka veľkému sortimentu vrtákov vieme vyvŕtať otvory od priemeru 20 mm do 900 mm. Hrúbka materiálu max do 1 m. Vrty je možné zhotoviť pod rôznymi sklonmi. Jadrové vŕtanie je rýchle, presné, šetrné ku stavebnej konštrukcii a v konečnom dôsledku lacné. Vďaka chladeniu vodou nevzniká prach, preto je vŕtanie do betónu alebo vŕtanie do panelu veľmi šetrné k okolitému prostrediu. S použitím odsávania, je možné pracovať v akýchkoľvek priestoroch prakticky bez obmedzenia prevádzky.Výhody jadrového vŕtania? bez vibrácií to znamená bez akýchkoľvek prasklín v stene s minimálnym hlukom (oproti sekacím kladivám bezkonkurenčne) veľmi rýchle vŕtanie - armatúry aj betón sú rezané súčasne) minimálny odpadový materiál, pri použití odsávania vody pri mokrom vŕtaní, alebo odsávaním prachu pri suchom takmer bez stôp vŕtanie je možné s vysokou presnosťou, aj pod uhlom tento spôsob vytvorenia otvorov je veľmi vhodné napr. pre vodo- elektro-plyno inštalatérov a inštaláciu klimatizácie pre bezkonkurenčnú minimálnu prácnosť, pre tvorbu otvorov v bytových domoch - už len z hľadiska hlučnosti a trvania prác S použitím diamantovej vŕtacej techniky vieme vytvoriť presné otvory na presne stanovených miestach bez ohľadu na polohu oceľových prvkov výstuže v betóne. Vŕtame otvory v rozmedzí 20 - 900 mm do hĺbky 1m. Pri vŕtaní železobetónu je nutné používať vodu na chladenie vrtáka, ktorá môže byť odsávaná priamo od vrtu, aby sa zamedzilo vzniku škôd zatečením. Pri vŕtaní tehly a mäkších materiálov vŕtame nasucho s odsávaním prachu priamo z vrtáka
Nové Zámky
dohodou
STAVEBNÉ A REKONŠTRUKČNÉ PRÁCE
ROBÍME VŠETKY STAVEBNÉ A MURÁRSKE PRÁCE AKO SÚ: REKONŠTRUKCIE DOMOV A BYTOV ,REKONŠTRUKCIE STARÝCH STRIECH A KROVOV,POKLÁDKA ZÁMKOVEJ DLAŽBY,HRUBÉ STAVBY, DOMY,CHATY,DREVENICE,PLOTY,MÚRY,STRECHY,POKRÝVAČSKÉ PRÁCE, BRÁNY KOVANÉ +MONTÁŽ,VŠETKY BÚRACIE A VÝKOPOVÉ,ZEMNÉ PRÁCE,ODVOZ ODPADU,ZEMINY,ÚPRAVA TERÉNU,DOVOZ MATERIÁLU, ZABEZPEČENIE STROJOV,KAMENÁRSKE PRÁCE... ĎALEJ ROBÍME: ELEKTROINŠTALÁCIE,REVÍZIE VODA,PLYN, POKLÁDKA DLAŹBY,OBKLADOV,SADROKARTÓN,REKONSTRUKCIE BYTOVYCH JADIER,KÚPELNÍ,POTERY,NIVELIZÁCIE,VYMENA OKIEN ,MONTÁŽ PARKIET,MALOVANIE,STIERKOVANIE,ZATEPLOVANIE,KOMPLETNE PRERABKY BYTOV A DOMOV.
Trnava
dohodou
Autodoprava, zemné a výkopové práce
Spoločnosť GALATOSTAV ponúka: - Autodopravu, vykladanie a presun paletovaných stavebných materiálov (Mercedes Actros 2641) - práce hydraulickou rukou FASSI (max.zaťaženie 5,6 t , max. dosah 8,0 m) - dovoz, odvoz štrku, piesku, zeminy, kamenivo, makadám, drť, - realizáciu zemných a výkopových prác (JCB 3CX Compact, CAT, Locust, CAT minibáger ). Výkop základov na dom, garáž, šachty, žumpa, bazény a iné.Výkop prípojky na plyn, vodu, elektrinu. Terénne práce, úprava a čistenie pozemkov a iné.
Nové Zámky
dohodou
Garažové brány sekčné
Výroba , predaj , montáž , záručný a pozáručný servis. Zateplená sekcionálna garážová brána o hrúbke panelu 40 mm vyplnená bezfreónovou polyuretánovou penou a pretesnená po celom obvode gumovými tesneniami zabezpečuje dokonalé izolovanie voči vonkajším atmosferickým zmenám. konštrukcia s pozinkovanej ocele o hrúbke 1,5 mm systém torzných pružín zabezpečuje dokonalý a hlavne jednoduchý systém otvárania aj bez automatu. kladieme dôraz na komfort a bezpečnosť našich produktov,panely brány s ochranou proti privretiu prstov z vonku aj z vnútra v závislosti od rozmeru a charakteru každý môže dopasovať vzhľad brány do svojich individuálnych potrieb široká škála farieb a imitácií dreva so štruktúrou woodgrain , stucco , hladký zabezpečujeme profesionálne poradenstvo , montáže a servis kupujúc od nás máš garanciu výrobcu na záručný a pozáručný servis + možnosť predľženia záruky skontaktuj sa s nami a nájdeme najlepšie riešenie dopasované do tvojich potrieb Cena 85 euro/m2 sa vzťahuje na brány v základných farbách biela RAL 9016 , hnedá RAL8014 a 8017 ,strieborná RAL 9006. Dovoz a montáž cena po vypracovaní ponuky. Ostatne rozmery a farby cena po vypracovaní ponuky aj telefonicky alebo mailom.
Zemplínska Široká
85 €
Dvere, podlahy, OSB dosky, nivelizácie, podložky
Predám plávajúce podlahy značky Kaindl, Parador, Krono Original, EGGER, Kronopol, Classen, Tarkett, Alsafloor a rôzne iné, drevené podlahy Moland, Europarkett, Parky. Aj korkové podlahy Corkart, Egger, Kaindl. Ponuky môžem zaslat mailom. Rozvoz celé Slovensko. Dovoz priamo ku Vám za najlepšie ceny. Ponúkam aj možnosť realizácie montáží podláh, obklady schodov, nivelizácie. Montáž a predaj dverí značiek INVADO, ATVYN, PORTA DOORS, DRE, VERTE. Podložka na podlahové kúrenie 3v1, 1 m2 - dohoda. Predaj nivelizačnej hmoty 1vrece = 25kg = 8,45 eur. Stavebné puzdro Eclisse - skladom, ceny podľa dohody.
Banská Bystrica
dohodou
Stavebne prace od A po Z -rozumne ceny.
Bytove prerabky, stierky, omietky, dlazby, obkladacie prace, maliarske prace, nivelizacie podlah, pokladky plavajucich podlah, montaz sadrokartonovych priecok, zastiem za wc, ramp, buracie prace, montaz nabytku, dveri, kuchynskych liniek, vodarske prace, elektrikarske prace, robime kompletne rekonstrukcie, ale aj ciastkove rekonstrukcie, vsetko za rozumne ceny.
Bratislava
dohodou
MODERNÉ MODULOVÉ STAVBY - |KONTAJNER|STÁNOK|CHATA|
Edstrex, s.R.O.|moderné modulové stavby Hľadáte alternatívu, ktorá by bola priestorovo najvhodnejšia pre vaše podnikanie, bývanie, alebo čokoľvek iné? Naša firma vám s tým rada pomôže a vyrieši vaše požiadavky za vás. Navrhnite si priestor podľa svojich predstáv a my vám ho do pár týždňov zrealizujeme. Sme mladá dynamická firma zaoberajúca sa výrobou a predajom obytných, predajných a kancelárskych modulových stavieb, jednoduchých kontajnerových stavieb, modulových domov, drevených chát, montovaných multifunkčných hál a pod. V našej jedinečnej ponuke vám za bezkonkurenčne najnižšie ceny ponúkame nádherne spracované modulové stavby. Odteraz už nemusíte strácať čas náročným projektovaním a vybavovaním kompletných stavebných rozhodnutí. Dovoľujeme si vám ponúknuť naše riešenia, ktoré šetria váš čas aj náklady a pomôžu naplniť vaše podnikateľské zámery . Z modulárnych systémov vám vieme vyrobiť akýkoľvek vami požadovaný priestor, taktiež je možná realizácia aj viacposchodových stavieb.   Ponúkame vám širokú ponuku moderných modulových stavieb, ktoré sú využiteľné na akékoľvek účely: - obchody (obchod), kiosky (kiosk), bufety (bufet), terasy (terasa),showroomy (showroom), garáže (garáž), toalety (toaleta), služobné, kancelárske, reštauračné a obchodné priestory (priestor), predajné stánky (stánok), budky (budka), kontajnery a kontajnerové zostavy, bunky (bunka), altánky (altánok), zastávky (zastávka), - shop-moduly vhodné do areálov čerpacích staníc, moderne spracované unimobunky (unimobunka) s použitím kombinovaných materiálov, obytné bunky, skladové a sanitárne moduly (modul), chatky (chatka), apartmánové zostavy (zostava), apartmánové domy (dom), zmenárne (zmenáreň) a iné obchodné resp. Obytné objekty (objekt). Naše výrobky sa vyznačujú predovšetkým maximálnou kvalitou a moderným estetickým vzhľadom. Naším hlavným cieľom je prinášať svojím zákazníkom viac ako bežné obchodné spoločnosti. Ponúkame vám korektné obchodné vzťahy, vysokú kvalitu, vzájomnú dôveru a kvalifikované poradenstvo. Zakladáme si na spokojnosti našich zákazníkov, preto je náš tím pripravený vyhovieť akýmkoľvek vaším požiadavkám. Od konkurencie a bežných plechových kontajnerov sa líšime hlavne tým, že sa zameriavame predovšetkým na estetický vzhľad našich modulových stavieb, pretože nám záleží aj na tom ako budú vyzerať vaše priestory, v ktorých sa chystáte podnikať alebo bývať. Výhody ponúkaných produktov: - bezkonkurenčne najnižšia cena - jednoduché konštrukčné riešenie - vysoké teploizolačné vlastnosti - moderný estetický vzhľad - zabezpečujeme prevoz a montáž - ľahká manipulácia s objektmi - bezproblémový presun modulov na iné miesta Každý modul je možné na objednávku zabezpečiť vnútornými rozvodmi napojiteľnými na dodávku vody, tepla a elektriny, ktoré prispievajú k požadovanej funkčnosti modulov. Každú modulovú stavbu je možné kompletne zariadiť sanitárnym vybavením (toaleta, sprcha, umývadlo, pisoár). Modulové systémy sú ľahko prenosné , čo je ich veľkou výhodou v porovnaní s pevnými základovými stavbami. Z viacerých modulov je možné spraviť zostavu (modulovu stavbu), z ktorej vznikne požadovaný priestor. Z modulov je možné urobiť aj viacposchodovú modulovú stavbu (budovu). Vonkajšia povrchová úprava stavieb môže byť štandardná z moderných sendvičových panelov alebo z iných prírodných materiálov /drevo, kameň a pod./ ponúkame aj rôzne farebné prevedenia vonkajšej povrchovej úpravy (výber z typu farieb ral). Postup pri realizácii projektu: 1. Spoločné prejednanie so zákazníkom 2. Vypracovanie projektu, 3d vizulizácie exteriéru a interiéru, technickej špecifikácie a všetkých potrebných podkladov 3. Odsúhlasenie projektu zákazníkom 4. Výroba 5. Dodanie na požadované miesto 6. Montáž 7. Odovzdanie modulovej stavby zákazníkovi Cena je uvedená, vrátane dopravy a zloženia na zákazníkom požadované miesto. Sme platcami dph. Všetky ostatné informácie vám radi poskytneme na dole uvedenom telefónnom čísle.
Bratislava
5 990 €
Hľadám ľudí na výkopové práce , zámkovú dlažbu
Hľadám ľudí na výkopové práce , zámkovú dlažbu, plot Ȟľadám ľudí na výkopové práce , pokládku zámkovej dlažby a stavbu plotu z tvárnic v Bratislave. Platba za prácu priebežne.Materiál mám.Ubytovanie viem poskytnúť zadarmo.
Bratislava
dohodou
Zateplenie pur penou striekaná izolácia
Striekaná penová izolácia je najúčinnejšie a najmodernejšie riešenie pre vašu stavbu, aplikované pomocou špičkovej technológie americkej spoločnosti Graco.Ponukame zateplenie domov,garáží,pivnic,hál,hangárov atď... Za velmi výhodnú cenu: od 7€-10cm Striekaná izolacia má obrovské výhody oproti ostatným formám zateplenia vo všetkých smeroch ako napríklad rýchlosť zateplenia za pár hodín,zvuková izolácia,doživotná trvanlivosť zateplenia,odpudzuje škodcov ako myšy,kuny,hmyz atď..v lete nepustí teplo dnu a v zime udrží teplo a šetrí vašu peňaženku na náklady vykurovania...Pracujeme po celom Slovensku,bezplatné nacenenie.Cena od 7€ m2
Rimavská Sobota
7 €
Tesarske prace-drevo výroba
Zimné akcie na vyrobu a montaž drevených výrobkov.Pre vyhladavac: chatka chata domcek voliera altanok pristresok kralikaren studna hojdacka kurin psia buda krov
Žilina
dohodou