Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Umelecké remeslá

macko z ruzi , rose bear , medved z ruzi
rozne farby a velkosti, mozny aj osobny odber BA, SALA, postovne 4e maly 25cm -25e, velky 45cm -50e
Bratislava
25 €
Kreslenie portrétov
Ponúkam kreslenie a maľovanie portrétov na objednávku. Blížia sa vianoce a nevieš ako potešiť svojich blízkych alebo kamarátov? Práve si našiel riešenie! Cena portrétu závisí od formátu, techniky a od počtu osôb na danom formáte. Neváhaj ma kontaktovať! Na cene sa vieme určite dohodnúť! Kontaktovať cez e-mail ,alebo cez Bazar aplikáciu, ďakujem!
Kvetoslavov
20 €
Vyrabam malovane dozy
Malujem a servitkovou technikou zdobim dózy,flase,čokolvek podla vyberu na zelanie
Solčany
dohodou
Kreslím portréty
Kreslím portréty z fotografie akékoľvek veľkosti, s Láskou. Kreslím uhlikom a grafitovými ceruzkami. Kreslim rozmer 40x50 cm, ale aj väčšie. Stačí mi poslať fotku na e-mail.
Topoľčany
30 €
Vyrobíme darček na mieru
Ak hľadáte originálny darček pre svojich blízkych, ste na správnom mieste. Vybrať si môžete: - plienkovú tortu - uterákovú tortu - ponožkovú kyticu - plienkový box - darčekový balíček - fotorámik s údajmi o narodení bábätka - 3D obraz na plátne "BALETKA" Ak by ste si nevedeli vybrať z našej ponuky darčekov, napíšte nám vašu predstavu a vyrobíme vám darček na mieru. Naše handmade výrobky posielame zabalené v celofáne a následne dôkladne uložené v kartónovej krabici vyrobenej na mieru tak, aby bol zabezpečený bezpečný presun nášho výrobku až ku Vám domov.
Ružomberok
dohodou
Brány a bráničky
Kovové brány, bráničky a kovové oplotenie. Viac ako 30 duhov, 12 farebné prevedenia, matné leské, štandardné, na mieru, posuvné, krídlové, bráničky, kompletný servis - dovoz, vyloženie montáž na kľúč Zameranie u vás bezplatne a nezáväzne.
Košice
dohodou
Betónové kvetináče
Vyrábam betónové kvetináče rôzne veľkosti aj farby od 15€,20€,25€,30€,50€ to je moc veľký, vhodné do interiéru aj exteriéru, betónové srdiečka cena 7€
Horné Lefantovce
20 €
Kreslenie portrétov
Ponúkam primárne kreslenie portrétov (poprípade po dohode iný typ kresby),cena 1 osoby je 15 eur (cena sa mení v závislosti od počtu osôb), formát A3 alebo A4. Kreslím čiernobielo aj farebne.
Zlaté Moravce
15 €
Kresba a maľba na objednávku
Maľujem a kreslím na objednávku portréty a iné motívy z predlohy podľa dohody
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
dohodou
kovová ohrada
Ponúkam na predaj kovovú ohradu - veľká brána, malá brána a 7 ks výplne. Topoľčany a okolie, ihneď k odberu, je nutné ju natrieť.
Topoľčany
dohodou
Maľovanie/kreslenie/nástenné maľby- portréty,kraji
Maľujem a kreslím na zákazku Podľa vášho výberu a želania. Portrétna tvorba, krajinomaľba, zátišia, voľná tvorba...Techniky- akryl,olej,pastel,ceruzka a pod. Okrem toho ponúkam maľby na steny do interiérov (napr.detské motívy, rastlinné motívy...) Pre viac info ma kontaktujte
Veľký Krtíš
dohodou
obraz zvieratka podľa fotky
...ak sa vám páčia moje obrazy zvieratiek, namaľujem Vám v podobnom štýle obraz toho vášho. Stačí poslať fotku a dohodnúť formát plátna :) Najčastejšie používam plátno 40x60cm...za 60€ a 50x70cm...za 70€. Je možné dohodnúť sa aj na inom rozmere.
Alekšince
60 €
Ručne maľované body
Vyrábam handmade ručne maľované body/tričká/mikiny/nohavice všetko čo je bavlnené akýkoľvek vzor či narodeninová téma alebo vianočná alebo hoc aké zvieratko proste hoc čo, samozrejme nie len pre deti ale aj pre dospelých. Na cene sa vieme dohodnúť záleží od veľkosti vzoru od typu oblečenia a od náročnosti.
Ruskov
dohodou
Kresby na zákazky- AUTÁ,ZVIERATÁ,PORTRÉTY a iné
Kreslím a maľujem na zakázku autá- Vaše vlastné auto, či vysnívané, je to na Vás :) Kreslím farebne aj čiernobielo- ceruzkou, farebnými pastelkami, fixkami, perokresbou, prípadne po dohode aj iné- ilustrácie, digitálne kresby,...Taktiež kreslím portréty osôb a zvierat, pre viac ukážok ma neváhajte kontaktovať mailom :) cena: formát A4- čiernobielo 30€ farebne 35€ formát A3- čiernobielo 50€ farebne 60€
Bratislava
dohodou
3D obraz "BALETKA"
Originálny darček pre Váše dievčatko na skrášlenie detskej izbičky. Ak požadujete inú farebnú kombináciu obrázky je možné farebne prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu na obraz doplníme meno dieťatka alebo údaje o narodení dieťatka (meno, dátum, čas, miesto narodenia, dľžku a váhu). Do emailu nám napíšte Vaše požiadavky (farebné ladenie, meno dieťatka a doplňujúce požiadavky).
Ružomberok
23 €
REALISTICKÉ OBRAZY ZA NAJNIŽŠIE CENY
Kreslím a maľujem portréty, krajinky, zátišia, architektúru ale nevyhýbam sa ani abstraktnej kresbe, či maľbe. Používam rôzne techniky: pri kresbe najčastejšie ceruzku, uhlík a pri maľbe olejové, alebo akrylové farby. Kresby posielam aj na dobierku v rámci SR. Pred odoslaním posielam fotografiu obrazu na Váš mail, aby ste to mohli zhodnotiť. Zaručujem Vám kvalitu a spokojnosť. Teším sa na Vašu spoluprácu. Cenník kresieb: A4 (30 x 21 cm) 1 portrét: 20 € A4 (30 x 21 cm) 2 portréty: 25 € A3 (42 x 30 cm) 1 portrét: 30 € A3 (42 x 30 cm) 2 portréty: 35 € A2 (61 x 43 cm) 1 portrét: 45 € A2 (61 x 43 cm) 2 portréty: 50 € A1 (90 x 65 cm) 1 portrét: 65 € A1 (90 x 65 cm 2 portréty: 75 €
Prešov
dohodou
Tabuľky s dátumom narodenia
Dobrý deň, ponúkame tabule s dátumom narodenia vašich ratolestí. Číselné údaje, meno, obrázok sú vyrezané. Text je dopísaný ručne. Veľkosť A4. Dĺžka šnúrky na zavesenie 29cm Cena 15€/kus
Spišská Belá
15 €
Kresba maľba podľa fotografie
Kreslím a maľujem od formátu A3 na papier a takisto aj na plátna akýchkoľvek rozmerov. Maľujem prevažne portréty ľudí aj zvierat a rôzne iné. Ceny od 25€ za A3 ceruzkou.
Prievidza
25 €
Olejomaľba na plátne
Ponúkam olejomaľbu podľa fotografie na bavlnenom plátne napnutom na drevenom podráme. Prípadne sa dá obraz poslať aj bez rámu zrolovaný. Ponúkam rôzne rozmery .. najmenší je 30x40cm - 50€, ďalšie: 50x70cm -90€, 70x90cm-120€ alebo podľa vašich požiadaviek. Odber je možný poštou alebo po dohode aj osobne v okolí PD alebo NR. Objednávky na olejové obrazy treba posielať vopred aspoň 3-4 týždne.
Prievidza
50 €