Umelecké remeslá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Umelecké remeslá

Brány a bráničky
Kovové brány, bráničky a kovové oplotenie. Viac ako 30 duhov, 12 farebné prevedenia, matné leské, štandardné, na mieru, posuvné, krídlové, bráničky, kompletný servis - dovoz, vyloženie montáž na kľúč Zameranie u vás bezplatne a nezáväzne.
Košice
dohodou
Betónové kvetináče
Vyrábam betónové kvetináče rôzne veľkosti aj farby od 15€,20€,25€,30€,50€ to je moc veľký, vhodné do interiéru aj exteriéru, betónové srdiečka cena 7€
Horné Lefantovce
20 €
Kreslenie portrétov
Ponúkam primárne kreslenie portrétov (poprípade po dohode iný typ kresby),cena 1 osoby je 15 eur (cena sa mení v závislosti od počtu osôb), formát A3 alebo A4. Kreslím čiernobielo aj farebne.
Zlaté Moravce
15 €
kovová ohrada
Ponúkam na predaj kovovú ohradu - veľká brána, malá brána a 7 ks výplne. Topoľčany a okolie, ihneď k odberu, je nutné ju natrieť.
Topoľčany
dohodou
Maľovanie/kreslenie/nástenné maľby- portréty,kraji
Maľujem a kreslím na zákazku Podľa vášho výberu a želania. Portrétna tvorba, krajinomaľba, zátišia, voľná tvorba...Techniky- akryl,olej,pastel,ceruzka a pod. Okrem toho ponúkam maľby na steny do interiérov (napr.detské motívy, rastlinné motívy...) Pre viac info ma kontaktujte
Veľký Krtíš
dohodou
Ručne maľované body
Vyrábam handmade ručne maľované body/tričká/mikiny/nohavice všetko čo je bavlnené akýkoľvek vzor či narodeninová téma alebo vianočná alebo hoc aké zvieratko proste hoc čo, samozrejme nie len pre deti ale aj pre dospelých. Na cene sa vieme dohodnúť záleží od veľkosti vzoru od typu oblečenia a od náročnosti.
Ruskov
dohodou
Kresby na zákazky- AUTÁ,ZVIERATÁ,PORTRÉTY a iné
Kreslím a maľujem na zakázku autá- Vaše vlastné auto, či vysnívané, je to na Vás :) Kreslím farebne aj čiernobielo- ceruzkou, farebnými pastelkami, fixkami, perokresbou, prípadne po dohode aj iné- ilustrácie, digitálne kresby,...Taktiež kreslím portréty osôb a zvierat, pre viac ukážok ma neváhajte kontaktovať mailom :) cena: formát A4- čiernobielo 30€ farebne 35€ formát A3- čiernobielo 50€ farebne 60€
Bratislava
dohodou
3D obraz "BALETKA"
Originálny darček pre Váše dievčatko na skrášlenie detskej izbičky. Ak požadujete inú farebnú kombináciu obrázky je možné farebne prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu na obraz doplníme meno dieťatka alebo údaje o narodení dieťatka (meno, dátum, čas, miesto narodenia, dľžku a váhu). Do emailu nám napíšte Vaše požiadavky (farebné ladenie, meno dieťatka a doplňujúce požiadavky).
Ružomberok
23 €
Medovníky podľa vašich predstáv
Pečiem a zdobím medovníky na všetky príležitosti. Rôzne druhy a tvary. Na všetkom sa dá dohodnúť.
Liptovský Peter
dohodou
predám, postavím zulove pomníky,kompletné rekonštrukcie a všetky tipy prác kamenarstva
predám, postavím kompletne zulove pomníky,všetky tipy zulovych či iných doplnkov
Záhorská Ves
1 100 €
anjelske aromalampy
Tieto ručne modelované a glazované originálne aromalampy v tvare anjelikov sú tým najkrajším darčekom, aký môžete darovať :) Aromalampy sú plne funkčné s vyberateľnou nádobkou na vodu a nádherne svietia.
Alekšince
55 €
Chutne domace torty z kvalitnych surovin :)
Ponukam chutne domace torty, z kvalitnych surovin(domace vajicka a dzemy, muka zn.Babicka, kvalitna cokoladovo-smot.poleva,... Kremy pripravim na poziadanie, bud prinacikovy, jogurtovy, parizsky, ci vareny s maslom. Viem pripravit aj slane torty.
Košice IV - Nad jazerom
dohodou
Ponukam torty z kvalitnych surovin
Ponukam torty z kvalitnych surovin(domace vajicka, var.dzem) Peciem torty: fondanove,cokoladove, no i slane) Pozrite prosim viac mojich inzeratov.
Košice IV - Nad jazerom
dohodou
umelecká maľba na stenu...
...vymaľujem vám steny citlivo a pekne, návrh pripravím presne na mieru, docestujem, kam treba. Maľujem izbičky pre deti, aj dospelých, priestory pre podnikanie, steny dnu, i vonku...všetko farbami na stenu.
Alekšince
dohodou
obraz zvieratka podľa fotky
...ak sa vám páčia moje obrazy zvieratiek, namaľujem Vám v podobnom štýle obraz toho vášho. Stačí poslať fotku a dohodnúť formát plátna :) Najčastejšie používam plátno 40x60cm...za 60€ a 50x70cm...za 70€. Je možné dohodnúť sa aj na inom rozmere.
Alekšince
60 €
Portréty obrazy
Profesionálne a podľa Vašich požiadaviek kreslím, maľujem portréty a obrazy s rôznym námetom technikou kresba grafickou ceruzou, maľba akrylom alebo olejom na plátno. Stačí zaslať fotografiu na email a dohodneme všetko k Vašej spokojnosti. Úpravy fotografií , zmena pozadia, oblečenia zoskupenie viacerých fotografií v počítači sú zdarma. Používam výhradne kvalitné farby, laky, plátna, čo zaručuje časom nemennú kvalitu obrazov . Cena je individuálna podľa námetu techniky a veľkosti obrazu. Buďte originálni a sebe, svojim blízkym a priateľom darujte skutočne hodnotný dar, ktorý určite poteší.
Hontianske Nemce
50 €
REALISTICKÉ OBRAZY ZA NAJNIŽŠIE CENY
Kreslím a maľujem portréty, krajinky, zátišia, architektúru ale nevyhýbam sa ani abstraktnej kresbe, či maľbe. Používam rôzne techniky: pri kresbe najčastejšie ceruzku, uhlík a pri maľbe olejové, alebo akrylové farby. Kresby posielam aj na dobierku v rámci SR. Pred odoslaním posielam fotografiu obrazu na Váš mail, aby ste to mohli zhodnotiť. Zaručujem Vám kvalitu a spokojnosť. Teším sa na Vašu spoluprácu. Cenník kresieb: A4 (30 x 21 cm) 1 portrét: 20 € A4 (30 x 21 cm) 2 portréty: 25 € A3 (42 x 30 cm) 1 portrét: 30 € A3 (42 x 30 cm) 2 portréty: 35 € A2 (61 x 43 cm) 1 portrét: 45 € A2 (61 x 43 cm) 2 portréty: 50 € A1 (90 x 65 cm) 1 portrét: 65 € A1 (90 x 65 cm 2 portréty: 75 €
Prešov
dohodou
Kreslenie portrétov
Charakterová postavička podľa zadania / fotky kreslená digitálne, výsledný obrázok posielam e-mailom alebo po dohode aj vytlačené na 300g papieri. Cena: 1 postava: do pol pása 30 eur, celá postava 40 eur ig: notsolame_artist
Prešov
1 €
Tabuľky s dátumom narodenia
Dobrý deň, ponúkame tabule s dátumom narodenia vašich ratolestí. Číselné údaje, meno, obrázok sú vyrezané. Text je dopísaný ručne. Veľkosť A4. Dĺžka šnúrky na zavesenie 29cm Cena 15€/kus
Spišská Belá
15 €