Umelecké remeslá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Umelecké remeslá

sviečky
Vyrábam sviečky s palmoveho vosku v uzatvaratelnych pohároch..farba a vôňa podľa vlastneho vyberu
Banská Bystrica
5 €
Ponúkam stolárske a rezbarske prace
Vyrabam nabytok, lavičky, zahradny nabytok, vyrabam umelecke predmety z dreva.
Trnovec
dohodou
Ponožkové kytice
Ponožkové kytice vyrábame iba na objednávku podľa Vašich požiadaviek. Aby sme mohli vyrobiť ponožkovú kyticu na želanie potrebujeme vedieť pár info: - veľkosť ponožiek - farebné ladenie - pre muža/ženu - pre chlapčeka/dievčatko - doplňujúce požiadavky ... Posielame zabalené v celofáne a následne dôkladne uložené v kartónovej krabici vyrobenej na mieru tak, aby bol zabezpečený bezpečný presun kytice až ku Vám domov. Ceny od 15€ Poštovné a balné (4€ dobierka, 2€ prevodom vopred na účet). V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte správu a veľmi radi Vám odpovieme.
Ružomberok
dohodou
Plienkové torty
Plienkové tortyvyrábame iba na objednávku podľa Vašich požiadaviek. Aby sme mohli vyrobiť plienkovú tortu na želanie potrebujeme vedieť pár info: - veľkosť plienok - farebné ladenie - pre chlapčeka/dievčatko - tvar torty - doplňujúce požiadavky ... Posielame zabalené v celofáne a následne dôkladne uložené v kartónovej krabici vyrobenej na mieru tak, aby bol zabezpečený bezpečný presun plienkovej torty až ku Vám domov. Ceny od 15€ Poštovné a balné (4€ dobierka, 2€ prevodom vopred na účet). V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte správu a veľmi radi Vám odpovieme.
Ružomberok
dohodou
Maľovanie obrazov, kreslenie portrétov, zvierat...
Ponúkam kresby portrétov, zvierat, aut a čohokoľvek iného podľa fotografie. Kreslím predovšetkým ceruzkami alebo farbičkami. Taktiež ponúkam maľbu na plátno akrylom, rozmer a motív podľa vašeho výberu. (okrem portrétov!) V priebehu kreslenia pravidelne zasielam portrét mailom, aby som dosiahla vašu maximálnu spokojnosť, taktiež uvidíte aj konečný výsledok pred poslaním. Platí sa pred mojím odoslaním poštou, aby sa minimalizovalo riziko z oboch strán. Cena sa pohybuje od 20 Eur (+ 5€ poštovné a balné, 10€ pokiaľ to chcete urýchlene)vo formáte A4. Cena rastie priamoúmerne s rastúcou veľkosťou výkresu ako aj s počtom osôb alebo ak zákazník požaduje aj väčšiu časť tela. V prípade záujmu, potrebujem kvalitné fotografie. Ceny podľa formátov: A4(1 osoba)=20€ A4(viac osôb)=25€ A3(1 osoba)=30€ A3(2 osoby)=35€ A3(viac osôb)=40€ A2(1 osoba)=45€ A2(2 osoby)=50€ A2(viac osôb)=55€ Pokiaľ ide o maľbu na plátne, cena taktiež závisí od veľkosti plátna a od motívu. Prípadne cena a formát dohodou, som ochotná robiť kompromisy. :) V prípade záujmu, píšte na email alebo SMS,na telefonáty nereagujem.
Strážske
dohodou
KRESLENIE PORTRÉTOV, ČOHOKOLVEK.....
KRESLENIE PORTRÉTOV, ČOHOKOLVEK..... Ponúkam kresby na zákazku - Portréty a iné... Kreslím na zákazku niekoľko rokov a tak vám viem garantovať rýchlosť, spoľahlivosť, spokojnosť ponúkanej služby. Trvácnosť kresby predurčuje kvalitný špeciálny papier, výkres a prostriedky, ako ceruzky, farby, štetce a samozrejme v neposlednom rade fixácia kresby. Všetky spomínané parametre bude kresba spĺňať. POSTUP VYBAVENIA ZÁKAZKY Stačí ma kontaktovať mailom. V prípade záujmu o telefonické spojene, pošlem tel. číslo po prvom kontaktovaní cez mail. Ďalším krokom je zaslanie predlohy, ideálne je zaslať predlohu vo vyššom rozlíšení. Počas kreslenia posielam odfotené kresby mailom aby sme dosiahli vašu maximálnu spokojnosť. Platí sa až po mojom odoslaní dobierkou aby sa minimalizovalo riziko pre zákazníka. Teším sa na spoluprácu. Balenie kresby zaobstarávam sa. Posielam na dobierku SP - 4,50€ Ceny podľa formátov: 1 osoba / 2 osoby A4 - 25€ / 30€ A3 - 30€ / 35€ A2 - 40€ / 45€ A1 - 55€ / 70€ Čas vyhotovenia závisí hlavne od náročnosti predlohy.
Považská Bystrica
25 €
Kamenárstvo Šarko a syn
zľavy do konca Októbra 1- hrob od 990 eur 2- hrob od 1300 eur ZDARMA: doplnky, chodníky zo zámkovej dlažby,odvoz starého pomníka, doprava do 100 km. 1. Nové pomníky s možnosťou výberu 400 druhou z katalógov – materiál žula, terazzo 2. Krycie dosky rôznej veľkosti a tvaru 3. Betónovanie nových základov 4. Sekanie písma aj na mieste 5. Obnova písma (zlato, striebro, čierne) 6. Oprava a rekonštrukcia starých pomníkov 7. Osadenie keramickej fotky Mimoriadna ponuka!!! Pri objednaní nového pomníka – 2 hrobu firma dodá zdarma: doplnky: lampáš, vázu z antikoru a vyseká 50 písmen. Všetky možné práce z prírodného materiálu firma vykoná so 100% zárukou 3-10 rokov a viac.
Jablonové
dohodou
Mydlove kytice
Dobrý deň. Robím na objednávky rôzne mydlove kytice. Farby, tvary a vône sú na želanie. Ceny sú už od 10€.
Rimavská Sobota
10 €
REALISTICKÉ OBRAZY ZA NAJNIŽŠIE CENY
Kreslím a maľujem portréty, krajinky, zátišia, architektúru ale nevyhýbam sa ani abstraktnej kresbe, či maľbe. Používam rôzne techniky: pri kresbe najčastejšie ceruzku, uhlík a pri maľbe olejové, alebo akrylové farby. Kresby posielam aj na dobierku v rámci SR. Pred odoslaním posielam fotografiu obrazu na Váš mail, aby ste to mohli zhodnotiť. Zaručujem Vám kvalitu a spokojnosť. Teším sa na Vašu spoluprácu. Cenník kresieb: A4 (30 x 21 cm) 1 portrét: 20 € A4 (30 x 21 cm) 2 portréty: 25 € A3 (42 x 30 cm) 1 portrét: 30 € A3 (42 x 30 cm) 2 portréty: 35 € A2 (61 x 43 cm) 1 portrét: 45 € A2 (61 x 43 cm) 2 portréty: 50 € A1 (90 x 65 cm) 1 portrét: 65 € A1 (90 x 65 cm 2 portréty: 75 €
Prešov
dohodou
Tabuľky s dátumom narodenia
Dobrý deň, ponúkame tabule s dátumom narodenia vašich ratolestí. Číselné údaje, meno, obrázok sú vyrezané. Text je dopísaný ručne. Veľkosť A4. Dĺžka šnúrky na zavesenie 29cm Cena 15€/kus
Spišská Belá
15 €
Interiérový dizajn - 3D vizualizácia
Zariaďujete byt či dom, no neviete, ako na to? Ste tu správne! Rada Vám pomôžem vytvoriť Váš vysnívaný domov. Cena: 30€/miestnosť V cene je interiér jednej miestnosti (minimálne 3 pohľady), pri odbere viacerých miestností možná dohoda. Obrázky v inzeráte sú vizualizácie pre mojich predošlích zákazníkov. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať na môj mail uvedený pod inzerátom. Budem sa tešiť na spoluprácu :)
Nitra
30 €
Kreslenie portrétov
Kreslím portréty (po dohode aj iný druh kresby) na objednávku, portrét jednej osoby 20€, dvoch osôb 27€.
Zlaté Moravce
20 €
Brány, ploty, zábradlia, kovovýroba
Repasujem, opravujem, vyrábam a montujem výrobky z kovu, brány, bránky, zábradlia, ploty, okrasy do záhrady, kvetináče, stojany, kované aj nekované výrobky, moderné aj retro štýl podľa vašich prianí a požiadaviek .
Necpaly
dohodou
Domáce papučky
Predám domáce papučky, ručne štrikované. Veľkosti si môžete objednať aké chcete a a taktiež farby môžte kombinovať aké chcete.Veľkosť 6 e.
Čadca
6 €
Sekanie písma , dátumy úmrtia , zlatenie , obnova
Od roku 1999 sa venujem výlučne nápisom a čisteniu pomníkov – ručné sekanie písma , pieskovanie nápisov , gravírovanie , CNC , pantograf nápisy , do všetkých dostupných materiálov ( kameň , žula , pieskovec , travertín , sklo , umelý kameň , betón , rôzne náhrady kameňa , ... ) Čistenie hrobov a pomníkov . Špecializujem sa na písmo a nápisy resp. sekanie písma priamo na cintoríne a dbám predovšetkým na dodržanie typu , veľkosti , vnútorného profilu a farebného odtieňa písma . Ponúkam detailnú a precíznu prácu ! Počas studenej zimy aj v horúcom lete . Som z Prešova, pracujem v okruhu 100 km , mimo Prešov sa účtuje cesta. Čistenie pomníkov do 100 km cesta ZDARMA !!! Vykonávam práce • Dátumy úmrtia , nápisy na pomníky , zlatenie , obnova nápisov • Sekanie písma • Pieskovanie písma / dopieskovanie písma , nápisov , dátumov úmrtia alebo celého mena • Čistenie hrobov a pomníkov vysokotlakovým strojom , jednohrob za 49 eur do 100 km od Prešova s cestou ZDRARMA • Hĺbkové čistenie hrobov a pomníkov , impregnácia , obnova nápisov , do 100 km od Prešova s cestou ZDARMA • Náhrobné doplnky , hrobové doplnky – vázy , svietniky , kríže , ...., žulové aj kovové, predaj a montáž, odstránenie starých doplnkov bezpečne bez poškodenia častí pomníka • Dátum úmrtia , celé meno , obrázky alebo ornamenty • Ručné sekanie písma / dosekanie , dosekávanie písma , nápisov a dátumov – úmrtných dátumov alebo celého mena s priezviskom • Ručné a strojové písmo a nápisy na pomník , nápisy na hrob • Gravírovanie písma , nápisov , dátumov , obrázkov alebo portrétov • CNC opracovanie nápisov – vnútro písma do tvaru V alebo U • Pantograf – vnútro písma do tvaru V alebo U • Kovové nápisy • Nápisy rezané vodným lúčom • Nápisy a reliéfy z minulých storočí – zámky , kaštiele , hrady • Reštaurovanie historických nápisov • Zlatenie , striebrenie , maľovanie , obnova písma – všetky materiály , rôzne predmety , ...... • Reštaurovanie resp. zlatenie starých umeleckých predmetov , obnova nápisov ( okrem národných kultúrnych pamiatok a predmetov zapísaných na pamiatkovom úrade ) . Čo Vám ponúkame za našu cenu : - Bohaté skúsenosti od roku 1999 - Čistú prácu bez poškodenia pomníka a jeho častí - Ceny primerané najvyššej možnej kvalite - Dodržanie typu písma - Dodržanie technológie výroby písma - Rýchlosť – vyhotovenie zákazky do 7 pracovných dní, v jeseni 14 pracovných dní - Serióznosť a slušné jednanie - Platba v hotovosti alebo prevodom na účet - Maximálna možná kvalita priamo na pomníku - Práce v zime v rovnakej kvalite ako v lete - Bloček, faktúra, doklad o zaplatení – sme fér, platíme dane - Čistenie pomníkov do 100 km s cestou ZDARMA !!! Zavolajte mi a ja Vám vypracujem kalkuláciu . Všetky činnosti vykonávam priamo na pomníku , NIE JE ! POTREBNÉ DEMONTOVAŤ ALEBO DÁVAŤ DOLE NÁHROBNÝ KAMEŇ !
Prešov
dohodou
Kreslenie portrétov
Ponúkam kreslenie portrétov podľa vami zaslanej predlohy - fotografie na výkresy vo formátoch A5,A4 a A3 spolu so zasklením. Kresleniu sa venujem od útleho detstva a zároveň kreslím na objednávky už tretí rok. Cena sa odlišuje v závislosti od počtu osôb, formátu a prípadného zasklenia. Posielam aj poštou po prevode peňazí na účet alebo sa vieme dohodnúť aj na osobnom stretnutí. Dole uvádzam cenník no je skôr ORIENTAČNÝ!!! V prípade rodinných fotografií či iných požiadaviek sa vieme DOHODNÚŤ na rozumnej cene. CENNÍK: Formát A5: 1 osoba - 10€ 2 osoby - 15€ 3 osoby - 20€ 4 osoby - 25€ Formát A4: 1 osoba - 20€ 2 osoby - 25€ 3 osoby - 30€ 4 osoby - 35€ Formát A3: 1 osoba - 30€ 2 osoby - 40€ 3 osoby - 50€ 4 osoby - 60€ Ponúkam a zároveň odporúčam k tomu dať výsledný portrét zaskliť čo by činilo príplatok. A5 - +3€ A4 - +4€ A3 - +5€ Od zákazníka požadujem kvalitnú fotografiu - predlohu na základe ktorej bude portrét vyhotovený. Dĺžka trvania vyhotovenia portrétu je cca. týždeň, samozrejme závisí od požiadavky. Ak máte akokoľvek otázky, kontaktujte ma prosím e-mailom alebo mi zavolajte na tel. číslo.
Brezovica
dohodou
Kovové ruže
Ponúkam na predaj krásne železné rúže cena za kus 25eur...
Oščadnica
dohodou
portréty a kresby
Veľmi rada nakreslím aj Vám portréty Vašich blízkych alebo Vašich domacich miláčikov. Portréty sú vhodné aj ako dar alebo len tak pre Vašu radosť. Príjimam objendávky aj na kresby podľa Vašich predstáv. Kresby sú kreslené na fotokartone , zafixované voči oteru. cena sa pohybuje od 25€ a plus poštovné 5€. Kresby a maľby posielam ako poistený balík. Cena jednej tváre 25€ + 5€ poštovné Stači poslať foto , aky rozmer potrebujete a pošlem info o cene a približnom dodaní.
Dunajská Streda
30 €
Peciem chutne domace torty z kavitnych surovin
Peciem chutne domace torty z kavitnych surovin, od masla, domacich vajicok, dzemu,.... po kvalitnu muku zn.BABICKA. Pripravim na zelanie tortu pecenu, kremovu(maslovu), pribinacikovu, jogurtovu, parizsky krem, ci slahacku,...  Robim potahovane, no aj bez fondanu, cokoladu pouzivam kvalitnu (74%) a nepouzivam tuk, ale sl.smotanu, cim je cokalada uzasnejaie chutnejsia a pri krajani nepraska. Viem urobit aj slanu tortu, ci uz s pecivom alebo aj bez.(viac druhov syra+salamka, pomazanky) Na poziadanie poslem aj ine fotky svojich cukrarskych vytvorov alebo dam na seba svoj fb. Mam aj verejny ucet na instagrame Dakujem vopred za Vas zaujem o moje torticky :)
Košice IV - Nad jazerom
dohodou
-1