44 inzerátov
Hľadám zodpovednú pani
Hľadám šikovnú a spoľahlivú pani na občasnú výpomoc pri upratovaní rod. domov v okolí Senca a Trnavy ,najlepšie s vlastným autom . Najideálnejšie v doobedných hodinách.
Senec
5 €
Príjmeme upratovačku na polovičný úväzok
Hľadáme človeka na upratovanie domácnosti, upratovanie firmy, priestorov a pod. Všetko rodinné domy - Bratislava - Rača
Bratislava III - Rača
450 €
Tepovanie
Ponúkame Vám kvalitne hĺbkové tepovanie Vaško nábytku . Neváhajte nás kontaktovať a objednať si termín .
Bratislava
dohodou
Tepovanie všetkého.
Dobrý deň, Tepujem všetko zavolajte dohodneme sa... Hĺbkové tepovanie profesionálnym strojom Kärcher puzzi 10/1
Bratislava
dohodou
Tepovanie,upratovanie
Tepujeme sedačky,koberce,postele profesionálnym strojom Kärcher,Upratujeme domy,byty,kancelárie,diskrétne,spoľahlivo,pravidelne aj jednorázovo.
Topoľčany
4 €
Tepovanie a upratovanie
Ponukame tepovacie a upratovacie sluzby,tepujeme sedacky,matrace,koberce,stolicky,auta atd,v okresoch GA,TT,NR,SA,SC,NZ,BA ale aj v inych okresoch podla dohody,robime aj cez vykend.
Galanta
dohodou
upratovanie, tepovanie
Ponúkame upratovacie služby, ( tepovanie,umývanie okien, upratovacie sluzby administratívnych budov, reštaurácií, domov a podobne...)
Bratislava
dohodou
Upratovanie v strednej škole
Dobrý deň, hľadáme upratovačku na plný úväzok, upratuje sa každý deň pondelok - piatok od 07.00 hod. do 15.30 hod. Ponúkaná mzda je 624 € v hrubom.
Bratislava I - Staré Mesto
624 €
Tepovanie sedačiek, kobercov, áut, matracov, ...
Ponúkame Vám služby hĺbkového tepovania, aj počas víkendov a sviatkov. Tepujeme: - sedačky, gauče, koberce, matrace (postele), váľandy, stoličky, kreslá, taburetky, vankúše, ... - vozdilá, interier áut, ... Na tepovanie používame len profi zariadenia a prípravky spoločnosti Karcher. Hĺbkové TEPOVANIE vás zbaví roztočí, prachu, nečistôt a tepovanej textílii prinavráti sviežosť farieb a vôňu. Na tepovanie sa špecializujeme už dlhú dobu a preto v naších službách máte garanciu odbornosti, kvality a profesionality. Dohodnite si termín tepovania, ktorý vám vyhovuje. Viac aj na stránke: olsi . sk
Malinovo
dohodou
Upratovanie za výhodné ceny
Ponúkame upratovacie a čistiace práce kancelárskych priestorov vrátane domácností za výhodné ceny. Máme dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup k našim zákazníkom. Lokalita : Bratislava, Senec, Malinovo, Ivanka pri Dunaji Bernolákovo a okolie.
Ivanka pri Dunaji
dohodou
Upratovanie
Spoľahlivá pani s viacročnou praxou Vám pravidelne poupratuje byt. Lokality - Petržalka, Staré mesto, Ružinov..
Bratislava
dohodou
Služby upratovanie
Dobrý den ponúkam upratovacie a tepovacie práce po stavebné upratovanie, Upr. Domou, bytov,vchodou, administratívne budovy.
Bratislava
dohodou
Hladam pani na upratovanie
Hladam spolahlivu a preciznu pani s viacrocnymi skusenostami (nie studentku) na pravidelne upratovanie (1xT) 4izb.domu v Ba/Zah.Bystrica,pripadne aj obcasne zehlenie. Len nefajciarku. Kontaktovat tel.alebo mailom. Odmena: 25€/upratanie
Bratislava IV - Záhorská Bystrica
25 €
Nemáte čas na upratovanie alebo sa vám len nechce?
Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku ÁNO, neváhajte ma kontaktovať. Ponúkam pravidelné, ale aj nárazové upratovanie domácností (veľké upratovanie, upratovanie z dôvodu sťahovania, po rekonštrukcii a pod.). Ak potrebujete umyť napríklad len okná, tiež nie je problém. Upratovanie je mojim koníčkom, staviam sa k tejto práci veľmi zodpovedne a snažím sa nevynechať aj čo najmenší detail. K dispozícii som aj cez víkendy :) a prídem do akejkoľvek lokality v BA. Cena je predmetom diskusie a závisí od rozsahu prác.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Upratovacie sluzby
Ponukam upratovanie domacnosti,jednorazove aj pravidelne podla vasej potreby.Ak mate zaujem kontaktujte ma :) Len seriozny zaujem...
Senec
dohodou
Poupratujeme Vám.....vchody,hroby
Dobrý deň. Ponúkame upratovanie domových vchodov v BA. Po obhliadke Vám vypracujeme cenovú ponuku.Zákazky berieme výlučne cez domové správy a vlastníkov bytov (nie upratovacie firmy.) Ďalej : Ste zaneprázdnený, alebo bývate ďaleko? Máme pre Vás riešenie. Ponúkame Vám upratanie a vyčistenie hrobového miesta. Upratujeme jednorázovo alebo pravidelne. Upratovanie je základné :ručné odstránenie nečistôt,umytie náhrobného kameňa,úprava okolia,odstránenie lístia,buriny,snehu a iné....v tomto nie sú zahrnuté : sviatok všetkých svätých,narodeniny,výročie,Vianoce a pod...pre záujemcov pošleme cenník služieb na mail.Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Upratovacka
Hľadáme upratovačku na upratovanie apartmánov v Bratislave v Starom meste a Petržalke - nástup ihned. Vodičský preukaz a ovládanie cudzej reči sú výhodou nie však podmienkou. Kvalitu práce vieme oceniť. Práca je na niekoľko hodín denne medzi 10:00-14:00 prípadne podľa dohody. Plat ponúkame podľa schopnosti, flexibility a ustretovisti medzi 5-7eur/hodina.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Tepovanie sedaciek, kobercov, taburetky, matracov a iné.
Ponúkame možnosť objednania služby TEPOVANIE. Napíšte nám požiadavku co si prajete vytepovat a dohodneme si cenu za požadovanú službu. Snažíme sa prioritne o minimálne chemické zásahy, kvalitné hĺbkové čistenie a maximálne eliminovanie baktérií a pripadne zničenie mikroorganizmov v inkriminovanych miestach. Čistenie riešime aj hĺbkovým mokrým vysávanim bez využitia chemikálií.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Upratovanie a tepovanie
Čistiace a upratovacie služby. Čistenie a údržba hrobov, upratovanie domácností a firiem, tepovanie áut, sedacích súprav.
Lučenec
dohodou
PRENAJOM KARCHCER
Ponúkam na zapožičanie výkonný profi tepovač KARCHER PUZZI 10/1 vhodný na tepovanie sedacích súprav, kobercov, postelí, kresiel, automobilov, rôznych čalúnených plôch atd... Tepovač obsahuje: -veľkú hubicu na čistenie kobercov -malú hubicu na čistenie čalúneného nábytku (sedačky, postele, autosedačky atď...) -čistiaci prípravok Kärcher RM 760 CENA ZAPOŽIČANIA: 12h ... 15 € (vrátane základného balíku čistiacej chémie Kärcher RM 760) 24h ...20 € (vrátane základného balíku čistiacej chémie Kärcher RM 760) V prípade potreby si môžete dokúpiť aj viac čistiaceho prípravku Kärcher RM 760 (1 tableta – 1,5 €) moznost prenajmu aj parneho cistica
Bratislava III - Nové Mesto
20 €
1 2 3