Upratovanie a tepovanie

40 inzerátov
Vykonávame dezinfekciu priestorov
Vykonávame dezinfekciu priestorov
Ponúkame celoplošnú dezinfekciu bytových domov, administratívnych budov, potravinárskych prevádzok, škôl, úradov, domovov dôchodcov, reštaurácií a iných budov a priestorov. Som zástupca certifikovanej spoločnosti na prácu s chemickými prostriedkami a dezinfekciou. Pracujeme s certifikovanou chémiou, ktorá je ekologická na báze vody a používa sa v potravinárstve a zdravotníctve, takže nie je škodlivá pre ľudí, ani zvieratá. Riešime kraje: bratislavský, trnavský a trenčiansky.V prípade záujmu o bližšie info, ako aj o cenovú ponuku, nás neváhajte kontaktovať.
Piešťany
dohodou
ČISTENIE POVÁL
ČISTENIE POVÁL
Realizujeme A) čistenie povál od holubieho trusu B) odchyt holubov C) zabezpečenie vletových otvorov Za bezkonkurenčné ceny, promptne, spoľahlivo a s rozumom. Ako ornitológovia poznáme správanie vtáctva a vieme budovu zabezpečiť tak, aby nedochádzalo k opakovanému vletu holubov a znehodnocovaniu povaly/podkrovia. Viac na cisteniepoval sk
Trenčín
dohodou
ČISTENIE POVÁL ČISTENIE POVÁL ČISTENIE POVÁL
Dezinfikovanie Objektov!
Dezinfikovanie Objektov!
Vykonávame čistenie a dezinfekciu kancelárskych budov, priemyselných areálov a domácnosti. Čistenie a dezinfekcia vám zabezpečí bezpečné pracovisko, prevádzku a domácnosť. Používame špičkové prostriedky a maximálnym čistiacim a dezinfekčným účinkom a minimálnym dopadom na čistený priestor, osoby a zvieratá. Pracujeme NON Stop.
Trenčín
dohodou
Tepovanie
Tepovanie
Najlacnejšie tepovanie na Slovensku! - Ponúkam vám svoje služby môžte sa pomaličky objednaťna celý mesiac - Neviete ako sa objednať ? Jednoducho napíšete alebo zavolajte . (Tepovanie áut , kobercov , sedačiek, stoličiek kresiel postele taburetky matrace ) Starostlivosť o puklice a plasty v aute . Lebo každý chce mať voňavé auta , domov , firmy Nie je problém prísť zákazníkom .
Prašice
dohodou
Do-NI-MA  upratovaci služby
Do-NI-MA upratovaci služby
Upratovanie a dezinfekcia v Ban.Bystrici a okolie byty,rod.domy,chaty a ine nehnutelnosti aj po rekonštrukcii.Ostatne po dohode. Vaše otázky radi zodpovieme na telef.čísle : 0951 303 320 :)
Banská Bystrica
dohodou
Upratovanie
Upratovanie
Ponúkame upratovanie domov,bytov,,kaviarni,reštaurácii,róznych prevádzok,predajne automobilov,novostavby,byty domy po rekonštrukcii,umývanie okien,žehlenie,aj samostatne len umytie okien,individuálne podľa potreby,jednorázovo,aj dlhodobo. Trnava a okolie.
Trnava
dohodou
tepovanie Trnava
tepovanie Trnava
Tepovanie už od 20eur.tepujeme auta,autobusy,karavany,kamióny,gauče postele všetok čalúnený nábytok kancelárie a veľké firmy majú zľavu pri väčšiej zákazke pracujeme aj v noci bez príplatku kvalitná práca za rozumnú cenu
Trnava
dohodou
čistenie a upratovanie hroboveho miesta
čistenie a upratovanie hroboveho miesta
Pokial nemáte možnosť postarať sa o hroby svojích blízkych z akýchkoľvek príčin, nezúfajte, radi vám s tým pomožeme. Vyčistíme a upravíme hrob podľa vaších predstáv Dokonale a precízne sa postaráme o to, aby boli hroby Čisté – Upravené – Vyzdobené po vykonaní práce Vám posleme fotodokumentáciu Dotyk Čistoty fb dotykcistoty PN MY a okolie Naše služby - upratovacie a čistiace práce Domy byty ---- exteriery ---- cistenie hrobov ----- specialne sluzby
Piešťany
22 €
Dezinfekcia bytových a nebytových priestorov
Dezinfekcia bytových a nebytových priestorov
Ponúkame čistenie, dezinfekciu a deodorizáciu (odstránenie zápachov) ozónom v priestoroch s produkciou ozónu 40.000 mg/h - Prešov, Košice a okolie. Ozón likviduje 99,99% baktérii a vírusov, takže je veľmi účinný aj proti aktuálnemu vírusu COVID-19. Doprava v rámci Prešova, Košíc a blízkeho okolia je zdarma !! Ozónom odstraňujeme a zároveň likvidujeme: - baktérie, vírusy, plesne na 99,99% - hmyz, roztoče, blchy, vši - zápachy spôsobené dymom z cigariet, varením, smažením, pripálením, požiarom, dlhodobo nevetrané a zatuchnuté priestory - zápach po čerstvej maľbe, zápach po domácich zvieratách - zápach potu, čistenie a dezinfekcia športovej výstroje ( hokejová, lyžiarska a pod.) - záchodový zápach, chemický zápach, napríklad po maľovaní, lepidlách, riedidlách Čistenie a dezinfekcia ozónom - perfektné riešenie pre alergikov a astmatikov. CENNÍK : Dezinfekcia ozónom 1 izbový byt - 19,-€ Dezinfekcia ozónom 2 izbový byt - 26,-€ Dezinfekcia ozónom 3 izbový byt - 33,-€ Dezinfekcia ozónom 4 izbový byt - 39,-€ Dezinfekcia športovej výstroje a predmetov - 12,-€ Dezinfekcia motorového vozidla - 10,-€ Dezinfekcia nebytových priestorov 0,19€/m3.
Prešov
10 €
Upratovanie nebytových priestorov
Upratovanie nebytových priestorov
Zabezpečujeme pravidelné ale i jednorázové upratovanie spoločných priestorov bytových domov. Jedná sa o údržbové upratovanie spoločných priestorov vrátane výťahu, schodiska a vstupných priestorov. Táto služba obvykle zahŕňa zametanie a umytie priestorov, umytie výťahu a vstupných dverí, dezinfekcia kľučiek a taktiež umývanie okien v rôznych frekvenciách podľa požiadaviek klienta. V prípade záujmu vieme poskytnúť referencie.
Bratislava III - Rača
dohodou
Upratovanie
Upratovanie
Ponukam upratovanie bytov,domov,umyvanie okien,kosenie zahrady...cena zalezi od velkosti domu/bytu/zahrady...Lokalita:Bratislava,okolie, Dobrohošť,Vojka nad DunajomBodiky,Gabcikov
Bratislava
123 €
Pomôžem starším ľudom v domácnosti
Pomôžem starším ľudom v domácnosti
Som čerstvá dôchodkyňa a rada pomôžem starším ľuďom v domácnosti.
Košice I - Sever
dohodou
Hĺbkové ECO čistenie - dezinfikovanie
Hĺbkové ECO čistenie - dezinfikovanie
Ponúkame hĺbkové ECO čistenie zároveň aj dezinfikovanie parným čističom BEZ CHEMICKÝCH LÁTOK, a bežné čistenie vozidla. Koberce, sedačky, pohovky, kreslá, matrace, vankúše, interiér osobných vozidiel, dodávok, mikrobusov a podobne - sedačky, tapacire, podlahy, koberce, batožinový priestor, okná, povysavanie interiéru, konečné ošetrenie interiéru je pripravkom - plasty, kožu, gumených tesnení dverí a okien. Cistenie a ošetrenie okien, diskov a elektronov vozidla. Pri komplet čistení obdržíte DARČEK. Ceny na vyžiadanie. Handlová.
Handlová
dohodou
upratovanie domacnosti
upratovanie domacnosti
Ponúkam bežné upratovacie práce a žehlenie na doobedie rodinných domov v Trnave a okolí do 20km....1h.- 8€..
Trnava
8 €
Prenájom profesionálneho tepovača KARCHER PUZZI 10
Prenájom profesionálneho tepovača KARCHER PUZZI 10
Ponúkame na prenájom výkonný profesionálny tepovač KARCHER PUZZI 10/1 na tepovanie sedačiek, postelí, stoličiek, kobercov, matracov, čalúnenia, interiérov áut a iné. Tepovač je prenajímaný s veľkou hubicou na čistenie kobercov a tvrdých podláh a s malou hubicou na menšie plochy, sedačky, matrace a pod. Vďaka robustnému prevedeniu, vysokému výkonu a zároveň veľmi kompaktným rozmerom je obzvlášť vhodný aj pre čistenie v bytoch a v menšín priestoroch. Jednoduchá manipulácia, prevážanie aj vynášanie po schodoch. Hlavné výhody oproti konkurencii: • systém s vysokým sacím výkonom 220 mbar umožňuje odstrániť maximálne množstvo nečistôt z koberca a znižuje dobu jeho schnutia • Sací motor 1250W • Tlak čerpadla:1 bar • Hmotnosť iba 10 kg Cena prenájmu: • 4 hod + 100g čistiaceho prípravku - 20 € • 24 hod + 200g čistiaceho prípravku - 25 € • 48 hod + 500g čistiaceho prípravku - 45 € V cene prenájmu je základný balíček profesionálneho čistiaceho prípravku, ktorý si je možné taktiež dokúpiť podľa potreby. Tepovanie je jednoduché a účinné, pred zapožičaním Vás rýchlo zaškolíme, všetko podrobne vysvetlíme a ukážeme. Možný osobný odber alebo po dohode dovoz priamo k Vám na adresu, spolu s vyzdvihnutím. Požičiavame aj po pracovnej dobe, cez víkendy, sviatky, možné je volať nonstop. Ponúkame taktiež služby profesionálneho tepovania priamo u Vás doma, viac info telefonicky.
Trnava
20 €
Prenájom profesionálneho tepovača BOHMAN POWER K15
Prenájom profesionálneho tepovača BOHMAN POWER K15
Ponúkame na prenájom výkonný profesionálny tepovač Bohman Power K15 na tepovanie sedačiek, postelí, stoličiek, kobercov, matracov, čalúnenia, interiérov áut a iné. Tepovač je prenajímaný s veľkou hubicou na čistenie kobercov a tvrdých podláh a s malou hubicou na menšie plochy, sedačky, matrace a pod. Vďaka robustnému prevedeniu, vysokému výkonu a zároveň veľmi kompaktným rozmerom je obzvlášť vhodný aj pre čistenie v bytoch a v menšín priestoroch. Jednoduchá manipulácia, prevážanie aj vynášanie po schodoch. Hlavné výhody oproti konkurencii: • systém s vysokým sacím výkonom high-waterlift 300 mbar umožňuje odstrániť maximálne množstvo nečistôt z koberca a znižuje dobu jeho schnutia • Sací motor 1600 W s tepelnou ochranou proti preťaženiu. • Tlak čerpadla:4 bar • Hmotnosť iba 12 kg Cena prenájmu: • 4 hod + 100ml čistiaceho prípravku - 20 € • 24 hod + 200ml čistiaceho prípravku - 25 € • 48 hod + 500ml čistiaceho prípravku - 45 € V cene prenájmu je základný balíček profesionálneho čistiaceho prípravku, ktorý si je možné taktiež dokúpiť podľa potreby. Tepovanie je jednoduché a účinné, pred zapožičaním Vás rýchlo zaškolíme, všetko podrobne vysvetlíme a ukážeme. Možný osobný odber alebo po dohode dovoz priamo k Vám na adresu, spolu s vyzdvihnutím. Požičiavame aj po pracovnej dobe, cez víkendy, sviatky, možné je volať nonstop. Ponúkame taktiež služby profesionálneho tepovania priamo u Vás doma, viac info telefonicky.
Trnava
20 €
Dezinfekcia Ozónom o3
Dezinfekcia Ozónom o3
Ozón: je najsilnejšie dezinfekčné činidlo, prirodzene sa vyskytujúce v prírode. Je 50 krát účinnejší ako chlór a až 100 krát ako chlórové chemické prostriedky. Na rozdiel od chlóru je biologicky a ekologicky nezávadný, keďže sa pomerne rýchlo rozpadá späť na kyslík. - má silné oxidačné vlastnosti a vďaka ním likviduje s 99,9% úspešnosťou vírusy, baktérie, huby, plesne, hmyz, roztoče, blchy, vši, atď. - odstraňuje rôzne zápachy: cigaretový dym, pot, WC zápach, zvierací zápach, kuchynský zápach, potravinový zápach, zatuchnuté priestory - kedže je to plyn, dostane sa do všetkých miest v priestore, čalúnenia, kobercov, nábytku a dokonca aj do omietok Ozón účinne čistí aj na miestach kde sa bežné čistiace prostriedky nedostanú. Ozón odstraňuje najmä: - baktérie, vírusy, plesne s účinnosťou 99 99% aj vírus, ktorý straší cely svet - zápach po varení, vyprážaní a pod. - Zápach po požiaroch, cigaretovom dyme - zápach po farbách, riedidlách, maľovaný - zápach po domácich zvieratách - zápach potu, moču a pod. Vhodne pre auta, byty, domy, chaty, penziony, haly, kancelarie, obchodne priestory, obchody atd... Cena: Dezinfekcia priestorov za 1m³ 0,25€ (pri vacsich priestoroch, alebo pravidelnom dezinfikovani mozna individualna zlava) info na telefone. Dezinfekcia automobilov 20az30 min. (podla velkosti auta). 10€ Vzhľadom na COVID-19,zodpovedne dbajme na informovanosť a bezpečnosť pri vzájomnom stretnutí. počet osob obmedzme na minimum,ideálne 1+1os. Prosím Vás,aby ste ma imformovali,ak ste v karenténe po návrate zo zahraničia, alebo boli v kontakte s takým človekom, či ste v domácom liečení atď... Vďaka.
Liptovský Mikuláš
0,25 €
Dezinfekcia OZÓNOM
Dezinfekcia OZÓNOM
Ponúkame čistenie a dezinfekciu OZÓNOM (O3) pre bytové a nebytové priestory a tak isto pre všetky druhy vozidiel a automobilov Ozón dezinfikuje a čistí svojimi molekulami akýkoľvek bytový aj nebytový priestor. Či už ide o automobily, byty, kancelárie, reštaurácie, salóny, fitness a wellness centrá, sociálne a zdravotnícke zariadenia, čakárne, lekárne, školy, škôlky a mnohé ďalšie Samotný ozón nespôsobuje žiadne dýchacie a alergické ťažkosti. Molekuly ozónu sú naopak vďaka svojim vlastnostiam výborným riešením pre alergikov. V jarnom období peľu uskutoční výmenu vzduchu ozónovaním – nie vetraním Dezinfekcia bytových a nebytových priestorov je 40€ / hod Dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla Osobné vozidlo 12€ / 15min DOPRAVA V cene nie je zahrnutá cena za dopravu. V okolí Trenčína, Dubnice nad Váhom je cena dopravy 10€ Ďalej je cena 0,25 € za Km. Cena sa počíta za cestu tam aj späť.
Trenčianske Teplice
35 €
Upratovanie
Upratovanie
Ponúkame upratovanie,domov,bytov, kancelárií,po maľovaní,rekonštrukcie.Košice a okolie.Cena dohodou a podla rozsahu prac a stupňa znečistenia, zaroveň ponúkame umývanie okien a žehlenie
Košice
dohodou
Upratovanie
Upratovanie
Ponúkame upratovanie domov,bytov,kancelárií,postavebné upratovanie,po maľovke,Trnava a okolie.Cena dohodu,podľa rozsahu prác a stupňu znečistenia,umývanie okien,aj želhlenie.
Trnava
dohodou
1 2