Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Upratovanie a tepovanie

Upratovanie pre Váš biznis
KT CLEAN je malá firma plná mladých ľudí, schopná poskytovať prvotriedne upratovacie služby vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam a obetavému prístupu. Ponúkame profesionálne a efektívne upratovanie pre Váš biznis, jednorázovo alebo pravidelne. Zistite ešte dnes, čo pre vás môže KT CLEAN urobiť! ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU ZADARMO!
Trnava
dohodou
upratovanie, umývanie okien, zdobenie stromov...
Ponúkam kompletné upratovanie, umývanie okien, zdobenie vianočných stromov v interiéroch aj exteriéroch, zdobenie domov. zabezpečím upratovanie bytov, domov, nebytových priestorov, áut Bratislava a okolie v prípade záujmu sa ozvite na termíne sa dohodneme Pre viac info volajte alebo ma kontaktujte mailom
Bratislava
dohodou
Upratovanie Bratislava a okolie
Ponúkame pravidelné ako aj jednorazové upratovanie rodinných domov, bytov, nebytových priestorov, kancelárií, upratovanie novostavieb a nehnuteľností po prerábkach., umývanie okien, tepovanie a pod. V prípade záujmu ponúkame k upratovaniu aj služby gazdiniek, ako napr. varenie, pranie, žehlenie. Bonus: domáce langoše, guláš, atď... Cenník: Pravidelné upratovanie / Jednorázové upratovanie / Generálne upratovanie 1 - izbový byt 30 € / 40 € / 80 € 2 - izbový byt 35 € / 50 € / 90 € 3 - izbový byt 40 € / 60 € / 100 € 4 - izbový byt 45 € / 70 € / 120 € 5 a viac izbový byt/dom podľa dohody Uvedené ceny platia pre bežné upratovanie. Upratovanie po prerábkach a novostavieb, ako aj upratovanie iných druhov priestorov a služby gazdiniek cena dohodou. Iné služby: hodinový manžel na drobné práce v domácnosti a záhrade. Ďalšie služby: tepovanie, možnosť zapožičania tepovača.
Bratislava
dohodou
Hygienické a čistiace prostriedky - predaj
Predávame hygienické a čistiace prostriedky. V prípade záujmu pošlem cenovú ponuku . Vieme pravidelne dodávať a zásobovať firmy či domácnosti.
Bratislava
1 €
Potrebujete upratať?
Potrebujete kvalitne upratať alebo umyť okná? Vychutnajte si jesenné počasie a čistotu Vašej domácnosti nechajte na nás. Rýchla objednávka, doprava zadarmo v rámci Bratislavy. Kvalitné služby v oblasti čistiacich a upratovacích služieb. Cenovo dostupné pre každého :). Neváhajte nás kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Čistiace a upratovacie služby a tepovanie
Nestíhate doma upratať? Nevadí, ponúkame čistiace a upratovacie služby jednorázové, pravidelné. Tepovanie sedacích súprav, matracov, kresiel, kobercov a pod. Ako firma máme bohaté skúsenosti s upratovaním domácností a tepovaním. Našou prioritou je čistota, precíznosť a spoľahlivosť. Používame najvyššiu radu čistiacich strojov od Kärcher. Neváhajte nás kontaktovať mailom alebo na uvedené telefónne číslo. Zašleme podrobný cenník a aj bližšie informácie.
Lučenec
dohodou
Upratovanie
Ste pracovne vyťažení?Nemáte čas na upratovanie?Vyriešim Váš problém.Mám dlhoročné skúsenosti v upratovaní bytov a rodinných domov.Pravidelné,jednorázové upratovanie,generálne,predvianočné.Umývanie okien,hĺbkové čistenie parným čističom...
Ilava
dohodou
Čistenie a Tepovanie kamiónov
Kompletné vyčistenie interiéru vozidla má dva dôležité aspekty a to, že kamión vyzerá čisto (estetické hľadisko) a každodenné používanie dopravného prostriedku je aj otázkou hygieny. Po vytepovaní čalúnenia sa odstránia roztoče a tým sa vydezinfikujú nielen sedacie časti ale aj pri čistení plastov a dezinfikuje všetko s čím prichádzate do kontaktu.
Dolné Saliby
dohodou
Upratovanie
Upratovanie domov ,bytov,kancelárií,po maľovke,novostavby. Cena podľa znečistenia... Trnava a okolie Aj žehlenie.
Trnava
dohodou
Servis a čistenie klimatizácií
Vykonávame pravidelný a aj hĺbkový servis a čistenie klimatizácií v Bratislave a okolí.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Upratovacie a tepovacie služby
Nebaví vás upratovať? Nemusíte.My to urobíme za Vás. - umývanie okien -bežné domáce upratovanie -generálne upratovanie -upratovanie firiem,kancelárií -postavebné upratovanie -tepovanie VOLAJTE A MY PRÍDEME ! V Šamorine v bratislave v senci a v okolí! -pravidelné upratovanie ale aj jednorázové upratovanie.
Bratislava
dohodou
Upratovacie služby a čistenie ozónom
Ponúkame jednorázové a pravidelné upratovanie domácností, bytových priestorov a firiem. Upraceme po stavebných prácach, pred predajom a prenájme nehnuteľnosti. Zabezpečujeme širokú škálu doplnkových služieb: TEPOVANIE, UMÝVANIE OKIEN, STROJOVÉ ČISTENIE PODLÁH, DEZINFEKCIU VZDUCHU OZÓNOM A PARNÉ ČISTENIE POVRCHOV.
Levoča
dohodou
Čistenie dlažby a podlahy
Profesionálne čistenie zámkovej dlažby, travertín, vápenec, terazzo a laminátových, vinylových podláh.
Poprad
dohodou
Umytie skla výkladu, okien kancelárie
Dobrý deň, ponúkam umytie skiel výkladu, prípadne okien kancelárie v Piešťanoch a okolí. Cena dohodou,zvyčajne po obhliadke.
Piešťany
dohodou
Upratovanie
Hľadáme ženu,slečnu na upratovanie bytových domov v Karlovej Vsi. 2x týždenne 6 poschodový dom s paulačami ,práca trvá cca 2 hodiny,1x týždenne 8 poschodový oválny dom ,práca trvá cca 3 hodiny.
Bratislava
200 €
Generálne upratovanie
Ponúkam Vám špičkové jednorazové, kompletné upratanie Vášho domu alebo bytu po nájomníkoch, po prerábaní, sťahovaní, jesenné a predvianočné generálne upratovanie a iné. Ale taktiež Vám viem ponúknuť pravidelné upratovanie Vašej domácnosti. Pracujem diskrétne a spoľahlivo. Pracujem z ekologickými čistiacimi prostriedkami bez príplatkov a z vlastnou modernou technikou. Do hĺbky Vám vyčistím sedačku, alebo matrace. Vyčistím vzduch. Pracujem aj cez víkendy. Promptnosť a flexibilita. Cena dohodou. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa
Bratislava V - Rusovce
dohodou
Žehlím rýchlo a precízne
Neradi žehlíte, alebo nestíhate? Prídem si pre Vašu bielizeň až k Vaším dverám, čí ožehlím u Vás doma v Bratislave a okolí. Napíšte mi email a ja Vás od tejto práce odbremením. Žehlím rýchlo a precízne do 24 hodín v prípade potreby aj expresne. Žehlím všetko, košele, tričká, uteráky, posteľnú bielizeň aj detské veci. ( cena je podľa dohody a množstva) Cenník ako aj viac informácií podávam e-mailom. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa.
Bratislava V - Rusovce
ponúknite
Umyvanie okien
Ponúkam umývanie okien v Bratislave a okolí. Mám veľmi dobré referencie a dlhoročné skúsenosti. Pracujem rýchlo a spoľahlivo. Okná umývam vrátene parapet a žalúzií. Som flexibilná. Mám vlastné auto, číže vzdialenosť nie je problém. Cena podľa počtu, veľkosti okien, určite sa dohodneme. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa.
Bratislava V - Rusovce
dohodou
upratovanie
Dobrý deň, ponúkame uprtovanie RD, bytov a kancelarií. 5 eur na hodinu v priade umývania okien dohoda.
Trenčín
5 €