Upratovanie a tepovanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Upratovanie a tepovanie

Upratovanie Jarka
Ponúkame upratovacie, čistiace, tepovacie a žehliace služby, upratovanie domácností, bytových a rodinných domov, firemných priestorov, tepovanie kobercov, sedacích súprav a poskytujeme prenájom tepovača- extraktora značky Kärcher.
Dubnica nad Váhom
dohodou
Upratovanie pre Váš biznis
KT CLEAN je malá firma plná mladých ľudí, schopná poskytovať prvotriedne upratovacie služby vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam a obetavému prístupu. Ponúkame profesionálne a efektívne upratovanie pre Váš biznis, jednorázovo alebo pravidelne. Zistite ešte dnes, čo pre vás môže KT CLEAN urobiť! ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU ZADARMO!
Trnava
dohodou
Upratovanie Bratislava a okolie
Ponúkame pravidelné ako aj jednorazové upratovanie rodinných domov, bytov, nebytových priestorov, kancelárií, upratovanie novostavieb a nehnuteľností po prerábkach., umývanie okien, tepovanie a pod. V prípade záujmu ponúkame k upratovaniu aj služby gazdiniek, ako napr. varenie, pranie, žehlenie. Bonus: domáce langoše, guláš, atď... Cenník: Pravidelné upratovanie / Jednorázové upratovanie / Generálne upratovanie 1 - izbový byt 30 € / 40 € / 80 € 2 - izbový byt 35 € / 50 € / 90 € 3 - izbový byt 40 € / 60 € / 100 € 4 - izbový byt 45 € / 70 € / 120 € 5 a viac izbový byt/dom podľa dohody Uvedené ceny platia pre bežné upratovanie. Upratovanie po prerábkach a novostavieb, ako aj upratovanie iných druhov priestorov a služby gazdiniek cena dohodou. Iné služby: hodinový manžel na drobné práce v domácnosti a záhrade. Ďalšie služby: tepovanie, možnosť zapožičania tepovača.
Bratislava
dohodou
Upratovacie a tepovacie služby
Nebaví vás upratovať? Nemusíte.My to urobíme za Vás. - umývanie okien -bežné domáce upratovanie -generálne upratovanie -upratovanie firiem,kancelárií -postavebné upratovanie -tepovanie VOLAJTE A MY PRÍDEME ! V Šamorine v bratislave v senci a v okolí! -pravidelné upratovanie ale aj jednorázové upratovanie.
Bratislava
dohodou
Upratovacie služby a čistenie ozónom
Ponúkame jednorázové a pravidelné upratovanie domácností, bytových priestorov a firiem. Upraceme po stavebných prácach, pred predajom a prenájme nehnuteľnosti. Zabezpečujeme širokú škálu doplnkových služieb: TEPOVANIE, UMÝVANIE OKIEN, STROJOVÉ ČISTENIE PODLÁH, DEZINFEKCIU VZDUCHU OZÓNOM A PARNÉ ČISTENIE POVRCHOV.
Levoča
dohodou
PONUKAM UPRATOVANIE
Ponukam pravidelne aj jednorazove upratovanie bytov,domov,kancelarii v okoli NZ-NR dohoda mozna aj dalej.Som spolahlivy,precizny,flexibilny s viacrocnou praxou.Ponukam serioznost,garantujem spokojnost. Prosim kontaktujte ma len v pripade vazneho zaujmu.
Nové Zámky
dohodou
Čistenie dlažby a podlahy
Profesionálne čistenie zámkovej dlažby, travertín, vápenec, terazzo a laminátových, vinylových podláh.
Poprad
dohodou
Upratovanie, tepovanie, čistenie - Košice
Upratovanie Košice a okolie Upratujeme čokoľvek ! Nechajte to na nás, či potrebujete upratovať byt, dom, novostavbu, kanceláriu, firmu... Tepovanie sedačiek, kobercov, matracov a čalúneného nábytku. Čistenie autoklimatizácie Dezinfekcia priestorov ozónom Vypratávanie bytov a pivníc upratovanie Košice, upratovanie, byt, dom, okná, kancelária, firma, auto, hotel, reštaurácia, čistenie autoklimatizácie, dezinfekcia, ozón, cistenie klimatizácie, tepovanie, čistenie kobercov
Košice
dohodou
Umytie skla výkladu, okien kancelárie
Dobrý deň, ponúkam umytie skiel výkladu, prípadne okien kancelárie v Piešťanoch a okolí. Cena dohodou,zvyčajne po obhliadke.
Piešťany
dohodou
Upratovanie
Hľadáme ženu,slečnu na upratovanie bytových domov v Karlovej Vsi. 2x týždenne 6 poschodový dom s paulačami ,práca trvá cca 2 hodiny,1x týždenne 8 poschodový oválny dom ,práca trvá cca 3 hodiny.
Bratislava
200 €
Generálne upratovanie
Ponúkam Vám špičkové jednorazové, kompletné upratanie Vášho domu alebo bytu po nájomníkoch, po prerábaní, sťahovaní, jesenné a predvianočné generálne upratovanie a iné. Ale taktiež Vám viem ponúknuť pravidelné upratovanie Vašej domácnosti. Pracujem diskrétne a spoľahlivo. Pracujem z ekologickými čistiacimi prostriedkami bez príplatkov a z vlastnou modernou technikou. Do hĺbky Vám vyčistím sedačku, alebo matrace. Vyčistím vzduch. Pracujem aj cez víkendy. Promptnosť a flexibilita. Cena dohodou. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa
Bratislava V - Rusovce
dohodou
Žehlím rýchlo a precízne
Neradi žehlíte, alebo nestíhate? Prídem si pre Vašu bielizeň až k Vaším dverám, čí ožehlím u Vás doma v Bratislave a okolí. Napíšte mi email a ja Vás od tejto práce odbremením. Žehlím rýchlo a precízne do 24 hodín v prípade potreby aj expresne. Žehlím všetko, košele, tričká, uteráky, posteľnú bielizeň aj detské veci. ( cena je podľa dohody a množstva) Cenník ako aj viac informácií podávam e-mailom. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa.
Bratislava V - Rusovce
ponúknite
Umyvanie okien
Ponúkam umývanie okien v Bratislave a okolí. Mám veľmi dobré referencie a dlhoročné skúsenosti. Pracujem rýchlo a spoľahlivo. Okná umývam vrátene parapet a žalúzií. Som flexibilná. Mám vlastné auto, číže vzdialenosť nie je problém. Cena podľa počtu, veľkosti okien, určite sa dohodneme. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa.
Bratislava V - Rusovce
dohodou
upratovanie
Dobrý deň, ponúkame uprtovanie RD, bytov a kancelarií. 5 eur na hodinu v priade umývania okien dohoda.
Trenčín
5 €
Požičovňa profesionalny Karcher tepovač s chémiou
Požičiavame (požičovna tepovačov Košice) profesionálne tepovače Kärcher Puzzi 100 ( Puzzi 10/1) v lokalite Košice, Košice - okolie. Požičovňa tepovacích strojov (tepovača) Karcher funguje aj cez VÍKENDY a SVIATKY bez rozdielu ceny. Najefektívnejšie hĺbkové čistenie a tepovanie matracov, kobercov a sedacích súprav, interierov aut a iné. Vhodné pre alergikov, odstraňuje škvrny, špinu a roztoče. Prenájom tepovača s krátkym ako aj dlhým a širokým nástavcom na koberce bez príplatku Cena na 24h - 20 Eur V cene je profesionálna chémia Karcher RM 760 Po dohode donesieme vrámci Košic a okolia Dunajska 12 Košice
Košice
20 €
Ponúkam tepovanie
Tepujem interiéry áut rôzneho druhu, koberce, sedačky, gauče, detské kočíky, atď. Prídem až k Vám domov, alebo ma nájdete v sídle spoločnosti. Volať môžete hociktorý deň v týždni, aj cez víkend. Ak by som nedvíhal, zavolám späť.
Orechová Potôň
10 €
Praca upratovanie.
Potrebujete upratať byt, dom? Som mamička na MD, rada pomôžem v domácnocti či už pri upratovaní, praní, žehlení. V prípade potreby aj postrážim dieťa.
Žilina
4 €
Upratovacie služby a dezinfekcia ozónom
Zabezpečujeme komplexné upratovanie rodinných domov, bytových komplexov a firiem. Ponúkame širokú škálu doplnkových služieb: tepovanie, umývanie okien, ozónové čistenie vzduchu, parné čistenie povrchov. Dezinfekciu ozónom a parou poskytujeme aj pre gastro prevádzky, zdravotné a sociálne zariadenia. Levoča, Spišská Nová Ves, Poprad a okolie.
Levoča
dohodou
Umývanie okien v Žiline a okolí.
Ponúkam umývanie okien v Žiline a okolí. Mám veľmi dobré referencie a dlhoročné skúsenosti..Pracujem spoľahlivo. Okná umývam včetne parapet a žalúzií. Som flexibilná.Doprava k vám vlastným autom.Cena podľa počtu,veľkosti okien a vzdialenosti + dohoda.
Žilina-Hájik
dohodou