Upratovanie a tepovanie

41 inzerátov
ČISTENIE POVÁL
ČISTENIE POVÁL
Realizujeme A) čistenie povál od holubieho trusu B) odchyt holubov C) zabezpečenie vletových otvorov Za bezkonkurenčné ceny, promptne, spoľahlivo a s rozumom. Ako ornitológovia poznáme správanie vtáctva a vieme budovu zabezpečiť tak, aby nedochádzalo k opakovanému znehodnocovaniu povaly/podkrovia. Viac na cisteniepoval sk
Trenčín
dohodou
ČISTENIE POVÁL ČISTENIE POVÁL ČISTENIE POVÁL
Upratovanie pre Váš biznis
Upratovanie pre Váš biznis
KT CLEAN je malá firma plná mladých ľudí, schopná poskytovať prvotriedne upratovacie služby vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam a obetavému prístupu. Ponúkame profesionálne a efektívne upratovanie pre Váš biznis, jednorázovo alebo pravidelne. Zistite ešte dnes, čo pre vás môže KT CLEAN urobiť! ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU ZADARMO!
Trnava
dohodou
TEPOVANIE
TEPOVANIE
Ponúkam vytepovanie s profi strojom zn. Kärcher Puzzi 10/1. Prípadne zapožičanie tohto výkonného tepovača, ktorý sa hodí hlavne na hygienické a efektívne hĺbkové čistenie čalúnených a textilných plôch ako napr. kobercov, sedacích súprav, kresiel, stoličiek, matracov. Odstráni aj starú, zašlú špinu a mastnotu. Cena prenájmu: 20€ s DPH/12.hod. (+100g čistiacej chémie Kärcher RM 760)- originál chémiu možno dokúpiť podľa potreby: 100g-2,50€ * pri prenájme je nutné zložiť vratnú kauciu 100€ *Službu tepovania u Vás doma ponúkam podľa cenníka. Okolie Žiliny/Bytče Možný osobný odber, alebo dovoz po dohode.
Svederník
20 €
Na detajloch záleží
Na detajloch záleží
Spoločnosť Eli &Mark spol. s r.o. ponúka služby v oblasti komplexných upratovacích a čistiacich prác, a doplnkové služby upratovania. V súčasnej dobe, keď každá spoločnosť hľadá najefektívnejšie postupy a riešenia, ponúkame možnosť prevziať činnosti, ktoré vám zbytočne odčerpávajú energiu a viažu nemalé finančné prostriedky. Sme presvedčení, že dané prostriedky a energiu viete využiť efektívnejšie k vašej hlavnej činnosti. Máme dlhoročné skúsenosti, tím školených odborníkov,pomôcky a profesionálne prípravky, ktorými sme schopní zabezpečiť špičkovú kvalitu prác a služieb. V prípade, že si služby ktoré ponúkame zabezpečujete vo vlastnej réžií dovoľujeme si vašu pozornosť upriamiť na niekoľko nasledujúcich skutočností : vysoká fluktuácia výkonného personálu častá chorobnosť a následná potreba náhrady a platenia pracovníka na PN potreba kontroly a riadenia výkonného personálu potreba nákupu, skladovania a evidencie prípravkov, prac. pomôcok, techniky a OOPP potreba školenia BOZP a sociálneho zabezpečenia v prípade špeciálnych prác potreba zabezpečiť dodávateľsky - výberové konanie sledovanie príslušnej legislatívy a aplikácia noriem a zmien Všetky tieto starosti a problémy prevezmeme za vás a naviac ponúkame: náklady porovnateľné len s výškou osobných nákladov vašich pracovníkov možnosť prevziať vašich pracovníkov, ktorí vykonávajú uvedené práce zabezpečenie pravidelnosti služby bez ohľadu na fluktuáciu a pracovné neschopnosti - pre vás bez starostí a zvýšených nákladov profesionálny výkon s použitím najmodernejších prostriedkov a techniky environmentálnu bezpečnosť prispôsobenie služby presne vašim požiadavkám schopnosť zabezpečenia špeciálnych prác pre vás bez starostí - len za základe vašej objednávky Ak vás tieto skutočnosti nepresvedčili, prípadne máte už služby zabezpečované externe, budeme radi, ak nás napriek tomu oslovíte k vypracovaniu nezáväznej cenovej ponuky. V rámci komplexného upratovacieho servisu zabezpečujeme: Upratovanie firiem, budov, obchodných reťazcov a výrobných hál Komplexný hygienický a dezinfekčný program Čistenie parkovacích plôch, podzemných a nadzemných garáží Tepovanie kobercov a čalúnení Pranie a žehlenie bielizne Hĺbkové vysávanie Umývanie presklených plôch (okná, výklady, výlohy) Čistenie žalúzií Čistenie eskalátorov a travelátorov Vešanie reklám vo výškach Odpratávanie snehu Generálne upratovanie a predkolaudačné upratovanie Zabezpečenie spravovania objektov Podľa požiadaviek zákazníka máme možnosť zabezpečenia aj ďalších služieb, ktoré momentálne vykonávame prostredníctvom subdodávky. Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky služieb na mieru. Všetky nami používané technológie a postupy práce sú založené na spĺňaní hygienických požiadaviek. Pri vykonávaní prác používame osvedčené postupy čistenia. Nebranime sa aj nadalej spolupraci pre cele Slovensko.
Bratislava
dohodou
Upratovanie  pravidelné, jednorazové.
Upratovanie pravidelné, jednorazové.
Potrebujete upratať byt, či len nejakú časť domácnosti. Neváhajte ma kontaktovať. Na cene sa viem dohodnúť.
Bratislava III - Rača
dohodou
Upratovacie práce
Upratovacie práce
Robíme upratovacie a čistiace prace rodinnych domov bytov kancelárske priestory haly stavby tepovanie ,kobercov sedačiek ,umývanie okien ,za výbornú cenu kontaktovať mailom alebo telefonicky
Šamorín
dohodou
upratovanie, umývanie okien, starostlivosť ...
upratovanie, umývanie okien, starostlivosť ...
ponúkam vám kvalitné upratovanie: bytov, domov, kancelárií a iných nehnuteľností vysávanie, utieranie prachu, umývanie okien, čistenie spotrebičov, základné tepovanie. V prípade potreby ponúkam aj kompletné záhradnícke práce, starostlivosť o záhradu, automatickú závlahu a iné práce okolo vašej nehnuteľnosti. Postarám sa o vašu domácnosť alebo kanceláriu a vy sa môžete venovať tomu čomu potrebujete.
Bratislava
dohodou
Upratovanie
Upratovanie
Upratujem rodinné domy, byty popri zamestnaní v poobedňajších hodinách, prípadne cez víkendy. V prípade záujmu volajte na nižšie uvedené číslo.
Klokočina
dohodou
Upratovanie a tepovanie
Upratovanie a tepovanie
Ponúkam komplet upratovanie domov,bytov,firiem,kancelárií jednorázovo aj pravidelne podĺa dohody.V ponuke je aj umývanie okien.Ponúkam aj tepovanie:koberce,sedačky,stoličky,matrace.Používam profesionálne prípravky a stroje .
Banská Bystrica
dohodou
Tepovanie a upratovanie
Tepovanie a upratovanie
Ponukame vam tepovacie a upratovacie sluzby,.Hlbkove tepovanie s tepovacom yn.KARCHER,tepujeme sedacky,kresla,postele,matrace,koberce,vankuse,stolicky,auta atd.Robime v okresoch GA,SA,TT,NR,SC,BA,NZ,.
Galanta
dohodou
Hladam pracu-upratovanie
Hladam pracu-upratovanie
Som flexibilna,upratujem rychlo a pedantne.Upratujem domy,byty a kancelarie.Trencin a blizke okolie.Hodinova mzda 3 eura.Upratujem aj soboty,nedele a vsetky sviatky.
Trenčín
3 €
Upratovanie domácností
Upratovanie domácností
Ponúkam Vám jednorazové, kompletné upratanie Vášho domu alebo bytu po nájomníkoch, po prerábaní, sťahovaní, jesenné a predvianočné generálne upratovanie a iné. Ale taktiež Vám viem ponúknuť pravidelné upratovanie Vašej domácnosti. Pracujem diskrétne a spoľahlivo. Cena dohodou.
Košice I - Staré Mesto
dohodou
Čistiace a upratovacie práce tepovanie
Čistiace a upratovacie práce tepovanie
Sme firma zaoberajúca sa kompletným čistiacimi a upratovacími prácami, čistenie spoločných priestorov,okien,tepovanie,kancelárskych priestorov,výrobných hál,čistenie zamkovej dlažby, umývanie okien,čistenie po stavebných prácach
Prievidza
dohodou
Tepovanie u Vás doma od 5€ / NMnV okres
Tepovanie u Vás doma od 5€ / NMnV okres
Upraceme, vyčistíme, vytepujeme : - Byty, - Domy, - Chaty, - Chalupy, - Kancelárie, - Firemné priestory, - Osobné a úžitkové automobily, - Veľkometrážné plochy. Tepovanie a upratovanie. - Ponuka služieb pre domácnosti a malé firmy v NMnV okrese... - Viac informácií cez správu, alebo telefonicky na tel.čísle : - uvedenom nižšie Cenník tepovania - domácnosti : MATRACE - 5€/ks, KRESLÁ - 6€ / ks, KOBERCE - 9€ / ks, SEDAČKY - 10€ / diel / ks sedacej súpravy Podrobnejší cenník zašleme emailom. Nepočítame si žiadne príplatky za dopravu, alebo prácu cez sviatky, či v noci.
Nové Mesto nad Váhom
5 €
upratovanie, umývanie okien, zdobenie stromov...
upratovanie, umývanie okien, zdobenie stromov...
Ponúkam kompletné upratovanie, umývanie okien, zdobenie vianočných stromov v interiéroch aj exteriéroch, zdobenie domov. zabezpečím upratovanie bytov, domov, nebytových priestorov, áut Bratislava a okolie v prípade záujmu sa ozvite na termíne sa dohodneme Pre viac info volajte alebo ma kontaktujte mailom
Bratislava
dohodou
Upratovanie Bratislava a okolie
Upratovanie Bratislava a okolie
Ponúkame pravidelné ako aj jednorazové upratovanie rodinných domov, bytov, nebytových priestorov, kancelárií, upratovanie novostavieb a nehnuteľností po prerábkach., umývanie okien, tepovanie a pod. V prípade záujmu ponúkame k upratovaniu aj služby gazdiniek, ako napr. varenie, pranie, žehlenie. Bonus: domáce langoše, guláš, atď... Cenník: Pravidelné upratovanie / Jednorázové upratovanie / Generálne upratovanie 1 - izbový byt 30 € / 40 € / 80 € 2 - izbový byt 35 € / 50 € / 90 € 3 - izbový byt 40 € / 60 € / 100 € 4 - izbový byt 45 € / 70 € / 120 € 5 a viac izbový byt/dom podľa dohody Uvedené ceny platia pre bežné upratovanie. Upratovanie po prerábkach a novostavieb, ako aj upratovanie iných druhov priestorov a služby gazdiniek cena dohodou. Iné služby: hodinový manžel na drobné práce v domácnosti a záhrade. Ďalšie služby: tepovanie, možnosť zapožičania tepovača.
Bratislava
dohodou
Hygienické a čistiace prostriedky - predaj
Hygienické a čistiace prostriedky - predaj
Predávame hygienické a čistiace prostriedky. V prípade záujmu pošlem cenovú ponuku . Vieme pravidelne dodávať a zásobovať firmy či domácnosti.
Bratislava
1 €
Potrebujete upratať?
Potrebujete upratať?
Potrebujete kvalitne upratať alebo umyť okná? Vychutnajte si jesenné počasie a čistotu Vašej domácnosti nechajte na nás. Rýchla objednávka, doprava zadarmo v rámci Bratislavy. Kvalitné služby v oblasti čistiacich a upratovacích služieb. Cenovo dostupné pre každého :). Neváhajte nás kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Čistiace a upratovacie služby a tepovanie
Čistiace a upratovacie služby a tepovanie
Nestíhate doma upratať? Nevadí, ponúkame čistiace a upratovacie služby jednorázové, pravidelné. Tepovanie sedacích súprav, matracov, kresiel, kobercov a pod. Ako firma máme bohaté skúsenosti s upratovaním domácností a tepovaním. Našou prioritou je čistota, precíznosť a spoľahlivosť. Používame najvyššiu radu čistiacich strojov od Kärcher. Neváhajte nás kontaktovať mailom alebo na uvedené telefónne číslo. Zašleme podrobný cenník a aj bližšie informácie.
Lučenec
dohodou
Upratovanie
Upratovanie
Ste pracovne vyťažení?Nemáte čas na upratovanie?Vyriešim Váš problém.Mám dlhoročné skúsenosti v upratovaní bytov a rodinných domov.Pravidelné,jednorázové upratovanie,generálne,predvianočné.Umývanie okien,hĺbkové čistenie parným čističom...
Ilava
dohodou
Čistenie a Tepovanie kamiónov
Čistenie a Tepovanie kamiónov
Kompletné vyčistenie interiéru vozidla má dva dôležité aspekty a to, že kamión vyzerá čisto (estetické hľadisko) a každodenné používanie dopravného prostriedku je aj otázkou hygieny. Po vytepovaní čalúnenia sa odstránia roztoče a tým sa vydezinfikujú nielen sedacie časti ale aj pri čistení plastov a dezinfikuje všetko s čím prichádzate do kontaktu.
Dolné Saliby
dohodou
Upratovanie
Upratovanie
Upratovanie domov ,bytov,kancelárií,po maľovke,novostavby. Cena podľa znečistenia... Trnava a okolie Aj žehlenie.
Trnava
dohodou
Servis a čistenie klimatizácií
Servis a čistenie klimatizácií
Vykonávame pravidelný a aj hĺbkový servis a čistenie klimatizácií v Bratislave a okolí.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Upratovacie a tepovacie služby
Upratovacie a tepovacie služby
Nebaví vás upratovať? Nemusíte.My to urobíme za Vás. - umývanie okien -bežné domáce upratovanie -generálne upratovanie -upratovanie firiem,kancelárií -postavebné upratovanie -tepovanie VOLAJTE A MY PRÍDEME ! V Šamorine v bratislave v senci a v okolí! -pravidelné upratovanie ale aj jednorázové upratovanie.
Bratislava
dohodou
Upratovacie služby a čistenie ozónom
Upratovacie služby a čistenie ozónom
Ponúkame jednorázové a pravidelné upratovanie domácností, bytových priestorov a firiem. Upraceme po stavebných prácach, pred predajom a prenájme nehnuteľnosti. Zabezpečujeme širokú škálu doplnkových služieb: TEPOVANIE, UMÝVANIE OKIEN, STROJOVÉ ČISTENIE PODLÁH, DEZINFEKCIU VZDUCHU OZÓNOM A PARNÉ ČISTENIE POVRCHOV.
Levoča
dohodou
Čistenie dlažby a podlahy
Čistenie dlažby a podlahy
Profesionálne čistenie zámkovej dlažby, travertín, vápenec, terazzo a laminátových, vinylových podláh.
Poprad
dohodou
Umytie skla výkladu, okien kancelárie
Umytie skla výkladu, okien kancelárie
Dobrý deň, ponúkam umytie skiel výkladu, prípadne okien kancelárie v Piešťanoch a okolí. Cena dohodou,zvyčajne po obhliadke.
Piešťany
dohodou
Upratovanie
Upratovanie
Hľadáme ženu,slečnu na upratovanie bytových domov v Karlovej Vsi. 2x týždenne 6 poschodový dom s paulačami ,práca trvá cca 2 hodiny,1x týždenne 8 poschodový oválny dom ,práca trvá cca 3 hodiny.
Bratislava
200 €
Generálne upratovanie
Generálne upratovanie
Ponúkam Vám špičkové jednorazové, kompletné upratanie Vášho domu alebo bytu po nájomníkoch, po prerábaní, sťahovaní, jesenné a predvianočné generálne upratovanie a iné. Ale taktiež Vám viem ponúknuť pravidelné upratovanie Vašej domácnosti. Pracujem diskrétne a spoľahlivo. Pracujem z ekologickými čistiacimi prostriedkami bez príplatkov a z vlastnou modernou technikou. Do hĺbky Vám vyčistím sedačku, alebo matrace. Vyčistím vzduch. Pracujem aj cez víkendy. Promptnosť a flexibilita. Cena dohodou. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa
Bratislava V - Rusovce
dohodou
Žehlím rýchlo a precízne
Žehlím rýchlo a precízne
Neradi žehlíte, alebo nestíhate? Prídem si pre Vašu bielizeň až k Vaším dverám, čí ožehlím u Vás doma v Bratislave a okolí. Napíšte mi email a ja Vás od tejto práce odbremením. Žehlím rýchlo a precízne do 24 hodín v prípade potreby aj expresne. Žehlím všetko, košele, tričká, uteráky, posteľnú bielizeň aj detské veci. ( cena je podľa dohody a množstva) Cenník ako aj viac informácií podávam e-mailom. Ak mi zanecháte číslo zavolám Vám a dohodneme sa.
Bratislava V - Rusovce
ponúknite
1 2