Upratovanie a tepovanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Upratovanie a tepovanie

Upratovanie Bratislava a okolie
Ponúkame pravidelné ako aj jednorazové upratovanie rodinných domov, bytov, nebytových priestorov, kancelárií, upratovanie novostavieb a nehnuteľností po prerábkach., umývanie okien, tepovanie a pod. V prípade záujmu ponúkame k upratovaniu aj služby gazdiniek, ako napr. varenie, pranie, žehlenie. Bonus: domáce langoše, guláš, atď... Cenník: Pravidelné upratovanie / Jednorázové upratovanie / Generálne upratovanie 1 - izbový byt 30 € / 40 € / 80 € 2 - izbový byt 35 € / 50 € / 90 € 3 - izbový byt 40 € / 60 € / 100 € 4 - izbový byt 45 € / 70 € / 120 € 5 a viac izbový byt/dom podľa dohody Uvedené ceny platia pre bežné upratovanie. Upratovanie po prerábkach a novostavieb, ako aj upratovanie iných druhov priestorov a služby gazdiniek cena dohodou. Iné služby: hodinový manžel na drobné práce v domácnosti a záhrade. Ďalšie služby: tepovanie, možnosť zapožičania tepovača.
Bratislava
dohodou
Upratovanie- Limpieza de casa
Ponúkam kvalitné upratovanie bytov,domov.Umývanie okien.. Pomoc s nákupom,odvoz k lekárovi. Zavolajte a určite sa dohodneme k obojstrannej spokojnosti. Hablo espanol,ingles. Pracujem aj cez víkendy Platí pre Košice/Košice okolie do 15 km Produkty sú zahrnuté v cene
Košice
dohodou
Prijmeme upratovačku
Prijmeme upratovačku (aj dôchodkyňu ) na upratovanie spoločných priestorov v Ružovej doline. Práca na 2 - 3 hodiny denne v pracovných dňoch v ranných alebo podvečerných hodinách. Mzda 380,- €. Nástup – september 2019. Volať v pracovné dni od 10 do 17 hod..
Bratislava II - Ružinov
380 €
Tepovanie autosedačiek
Tepovanie autosedačiek s dobou schnutia do jednej hodiny vrátane odstránenia akýchkoľvek škvŕn.
Poprad
65 €
Suche Reinigungskraft in Österreich
Suche zuverlässige, ehrliche, gepflegte und fleißige Reinigungskraft in 2130 Mistelbach und 2225 Zistersdorf. Abwechselnd pro Adresse ca. alle 2 Wochen für ungefähr 6-8 Stunden. Bezahlung 8€/Stunde. Deutsch-/Englischkenntnisse erwünscht. Bitte um Zusendung ihrer “Bewerbung”.
Rakúsko
8 €
UPRATOVANIE BYTOV,DOMOV, FIRIEM, TEPOVANIE AUT...
Dobrý deň. Ponúkame Vám. Tepovanie áut(TEPOVANIE A UMYVANIE AUT AJ U VAS DOMA NA FIRME) , tepovanie postelí, sedačiek, stoličiek. Upratovanie bytov, domov, firiem, kancelárii, reštaurácií, kaviarní. Ponúkame Vám služby jednorázovo alebo pravidelne všetko podľa vašich požiadaviek a vzájomnej dohody. V prípade záujmu, pre viac info ma kontaktujte mailom, telefonicky
Senec
dohodou
Upratovanie
Upratovanie domov ,bytov,kancelárií,po maľovke,novostavby,po rekonštrukcii. Cena podľa znečistenia... Trnava a okolie
Trnava
dohodou
Upratovanie
Ponúkam upratovanie domácností. Bežné upratovacie úkony, žehlenie, pranie.
Prešov
dohodou
Hodinová manželka
Ponúkame výpomoc v domácnosti, ci uz ide o varenie, pečenie, veľké alebo male upratovanie, stráženie deti (aj zanesenie do/zo školy), stráženie domácich miláčikov, tepovanie aút v Vašich domácnosti. Neváhaj nás kontaktovať, ci uz si slobodný chlap, ktoremu sa nechce alebo nema cas na domáce prace alebo zamestnaná mamina, ktora popri práci nema kvoli domácim prácam dostatok času na svoju rodinku. Pracujeme nonstop, mame bezkonkurenčne ceny a nevadi nam ani dochádzať za Vami do iného mesta! Tešíme sa na spoluprácu s Vami! :)
Bratislava
dohodou
Ponúkam upratovanie hrobového miesta
Dobrý deň. Ste zaneprázdnený, alebo bývate ďaleko? Máme pre Vás riešenie. Ponúkame Vám upratanie a vyčistenie hrobového miesta. Upratujeme jednorázovo alebo pravidelne. Upratovanie je základné :ručné odstránenie nečistôt,umytie náhrobného kameňa,úprava okolia,odstránenie lístia,buriny,snehu a iné....v tomto nie sú zahrnuté : sviatok všetkých svätých,narodeniny,výročie,Vianoce a pod...pre záujemcov pošleme cenník služieb na mail. Ďalej, Ponúkame upratovanie domových vchodov v BA. Po obhliadke Vám vypracujeme cenovú ponuku.Zákazky berieme výlučne cez domové správy a vlastníkov bytov (nie upratovacie firmy ) Ďalej,,,, Ponúkame výrobu vchodových pristupových čipov ,,,,,pre viac informácie nás neváhajte kontaktovať,denne aj sviatky a víkendy.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Čistenie pozemkov nitra a okolie
Čistenie pozemkov nitra a okolie,kosenie, pilenie stromov, vykopove práce, uprava pozemku a záhrad blizsie info do spravy alebo telefonicky
Nitra
dohodou
Upratovacie Služby
Ponúkame Vám kompletné upratovanie rodinných domov,firiem,bytov, výrobných hál.( vrátane okien, podláh, svietidiel, kúpeľní...) Liptovský Mikuláš a okolie do 100km)
Liptovský Mikuláš
dohodou
Goldclean - upratovacie služby
Dobrý deň, venujeme sa upratovacím prácam v Bratislave a okoli .poskytujeme nielen kvalitne služby ale vieme Vám poskytnúť maximálnu komplexnosť týchto služieb. Rovnako aj ceny vieme pripraviť individuálne či už pre firmy alebo domácnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našom telefónnom čísle. Alebo správou na Facebooku. Tešíme sa na každú prípadnú spoluprácu
Bratislava
dohodou
Tepovanie
Ponúkam tepovanie áut, kobercov, sedačiek. Cena dohodou, Prešov a okolie
Prešov
dohodou
Tepovanie
Ponukam tepovanie sedacích súprav ,kobercov, matracov,interieru áut, za super ceny. Viac info v sprave
Moldava nad Bodvou
dohodou
Tepovanie
Profi tepovanie sedacích súprav, postelí, matracov, kobercov, všetkého čalúnenia + tepovanie interiérov automobilov. Profi technika Karcher, ekologické, antibakteriálne čistiace prostriedky, SUPER CENY. Pracujeme aj cez víkendy.Volať pisať sme tu pre vás.
Malacky
dohodou
upratovacie služby
dobry den ponukam upratovacie služby. mame velmi šikovne upratovačky, upratovanie novostavieb, hotelov , alebo roznych priestorov.
Šaľa
dohodou
Žehlenie na zákazku
Ponúkam žehlenie bielizne tým, ktorí nemajú čas a chuť tráviť chvíle nad žehliacou doskou. Bežná dodacia lehota je 72 hodín. Za expresné žehlenie je príplatok. Vyžehlím všetko, okrem spodnej bielizne. Cenník žehlenia: bežné odevy - 0,70 € elegantné odevy - 1,40 € detské oblečenie - 0,45 € malé kúsky - 0,45 € domáce textílie - 0,70 €
Trenčianske Teplice
dohodou
upratovanie
ponukam upratovanie kancelarii a bytov spolahlivost a preciznost je samozrejmostou .
Trnava
8 €
0 1