Upratovanie a tepovanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Upratovanie a tepovanie

Profesionálne čistenie hrobov a pomníkov
Poskytujeme čistenie starých hrobov a pomníkov vysokotlakovým čističom. Odstránenie machov, lišajníkov a iných nečistôt. Podľa želania vieme aplikovať na hrob aj ochranný náter ktorý zaručuje ochranu proti poveternostným podmienkam. Naše služby ponúkame hlavne v okrese Rožňava ale po dohovore aj KE, SN, GL. cena už od 50 eur. Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky.Tešíme sa na spoluprácu!
Rožňava
dohodou
Eko čistenie / Žilina
Hľadáte firmu ktorá sa vám postará o čistotu ? Sme tu pre vás s našou ponukou : - Ekologická dezinfekcia priestorov- od 0.50€ za m2 - Tepovanie automobilov- už od 4.90€ - Kompletné čistenie aút (interiér) - od 7,90€ - Tepovanie kobercov - od 0.50€/m2 (krátky vlas) a od 0,90€/m2 dlhý - Ozonové čistenie automobilov - 13,90€/40min - Ozonové čistenie priestorov- 0.35€/m3 - Renovácia svetlometov auta - 25.90€/pár Tešíme sa našu spoluprácu. Momentálne prebieha zľava 10% na všetky služby. Tel.kontakt : pon-pia od 10:00-20:00 - sob. 12:00-18:00
Žilina
7,90 €
Čistenie a Impregnácia Dlažby
Túžite,aby bola vaša dlažba ako nová ? OBRÁŤTE SA NA NÁS! Ponúkame dôkladné čistenie rôznych povrchov: -Zámkových , kamenných dlažieb -Chodníkov,obrubníkov -Betónových plotov pri rodinných domoch -Terás -Okolie bazénov -Náhrobných kameňov,pomníkov Vysokotlakovým plošným čističom vieme odstránit -Nánosy blata,špiny -Machy,riasy -Zašlé škvrny -Fľaky od olejov Impregnácia a jej výhody: (ochrana dlažby po vyčistení) -Výrazný rozdiel v čistote a farbe -Uľahčenie údržby -Odolnosť voči UV žiareniu -Predĺžená životnosť -Protišmyková ochrana -Zabránenie rýchlemu znečisteniu OBHLIADKA A CENOVÁ PONUKA ZDARMA! Nezáväzná ukážka ako bude vyzerať dlažba po vyčistení. -Ceny: čistenie dlažby a palisád 2 eur/m2 impregnácia dlažby 1,5 eur/m2
Leopoldov
dohodou
Upratovanie
Dobrý deň hľadám dlhodobú prácu na živnosť upratovanie spoločných priestorov vchodov, kancelárií..... Sme 3 ženy s bohatými skúsenosťami, spoľahlivé zodpovedné.. Okolie - Bratislava, Nitra alebo Galanta...
Bratislava
dohodou
Tepovanie aut,sedacky,kobercov
TEPOVANIE sedacky,koberec,AUTO
Dunajská Streda
dohodou
Tepovanie pre Oravu
Ponúkame tepovanie áut, sedacích súprav a kobercov poprípade čalúneného nábytku za výborné ceny. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Dlhá nad Oravou
1 €
Prenájmem profi tepovač Kärcher puzzi 10/1 ŠAĽA
Dobrý deň! Ponúkam na prenájom profi tepovač Kärcher Puzzi 10/1. Tepovač je vhodný na tepovanie sedacích súprav, kobercov, kresiel, automobilov, postelí . Tepovač sa nachádza v obci Neded, 10 km od Šaľe. Volať môžete kedykoľvek.Tepovač viem doniesť do Šaľe. Tepovač obsahuje : -veľkú hrubicu ,na tepovanie kobercov - malú hrubicu , na tepovanie autosedačky , postele.. -čistiaci profi prípravok Cenník: -požičanie na 7 hodín je 15€ - požičanie na 4 hodiny je 12€ - požicanie na 24 hodín je 20€ Neváhajte ma kontaktovať telefonicky alebo msólom.
Šaľa
12 €
Upratovacie služby
Sme malá upratovacia firma rodinného typu. Skúsenosti, zodpovednosť, operatívny prístup, živnostenský list!!! Upratujeme na základe požiadaviek a dohody klientom. Skúsenosti: chyžné, upratovanie kancelárií,bytov,domov,... Lokalita BA a okolie.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Upratovacie služby a dezinfekcia ozónom
Ponúkame pravidelné a jednorázové upratovanie rodinných domov, bytov, bytových vchodov, kancelárií a firiem. Naše služby zabezpečujeme taktiež aj pre gastro prevádzky, zdravotné a sociálne zariadenia. Okrem štandardných upratovacích služieb sa venujeme aj dezinfekcii vzduchu ozónom. Ozónové čistenie vzduchu predstavuje najúčinnejšiu dezinfekciu a dezodoráciu, pretože ozón likviduje až 99,9% baktérií, vírusov, plesní a zápachov. Ozónovým čistením sa znižuje chorobnosť vo vašej domácnosti, či zlepšuje a skvalitňuje sa pracovné prostredie vašich zamestnancov. Ozonáciou sa čistí a obnovuje čerstvý vzduch. Z uvedených dôvodov je dezinfekciu ozónom možné využiť nielen v domácnostiach, firmách, kanceláriách, ale aj sociálnych a zdravotníckych zariadeniach.
Poprad
dohodou
Pomôžem s upratovaním, v domácnosti
Pomôžem Vám s upratovaním Vášho domu/bytu. Zodpovednosť, dôslednosť.
Stropkov
dohodou
Tepovanie
Ponúkame Vám iba seriózne hĺbkové tepovanie interierov áut(sedačky, tapacíre, stropnica, koberce, kufor), čistenie interiéru a plastových častí. Kúpili ste si starsiu sedačku a potrebujete ju vytepovať? Vaše domáce zvieratko vykonalo potrebu na koberec? Alebo potrebujete vytepovať vašu rohovú lavicu, stoličky či matrace? Kanceláriu? Ozvite sa a vyriešime Váš problém priamo u Vás doma bez starostí Dostupne ceny pre každého!! Piešťany, NMnV a okolie!!
Banka
dohodou
VYPRATÀVANIE-SŤAHOVANIE
Poskytujeme služby:Sťahovanie-Vpratàvanie Potrebujete vypratat bytov,domov,zahrad,pivnic,garàži,sklad alebo iné bytové a nebytové priestory?Odvoz a likvidàcia strarého nàbytku a elektrospotrebičov (d 1ks).Bùracie práce.ZAVOLAJTE
Komárno
dohodou
Upratovanie, čistenie, tepovanie
Ponúkame komplet upratovanie domácností, chát, nebytových priestorov. Čistenie, tepovanie, umývanie okien, v skratke komplet upratovací servis. Pracujeme s kvalitnými cistiacimi prostriedkami a náradím značky karcher. Bytča, Žilina, Považská Bystrica a okolie.
Žilina
dohodou
Tepovanie
Služba SIMONE TEPS vám ponúka kvalitné tepovacie služby Najlacnejšie Tepovanie na Slovensku Tepujeme autá sedačky matrace vankúše autosedačky pre detí kreslá stoličky postele taburetky a iný čalúnený nábytok neváhaj a kontaktujte nás správou My vás zbavíme špiny roztočov a fľakov SIMONE TEPS.
Topoľčany
dohodou
Tepovanie, čistenie áut
Dobrý deň. Vo svojom voľnom čase sa venujem tepovaniu, čisteniu áut. Cena je vždy dohodou, taktiež si dohodneme čas, ktorý vyhovuje hlavne Vám. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo emailom.
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Upratovanie
Upratovanie bytou ,kancelarii
Skalica
dohodou
Tepovanie
Najlacnejšie tepovanie na Slovensku! - Ponúkam vám svoje služby môžte sa pomaličky objednaťna celý mesiac - Neviete ako sa objednať ? Jednoducho napíšete alebo zavolajte . (Tepovanie áut , kobercov , sedačiek, stoličiek kresiel postele taburetky matrace ) Starostlivosť o puklice a plasty v aute . Lebo každý chce mať voňavé auta , domov , firmy Nie je problém prísť zákazníkom .
Prašice
dohodou
TEPOVANIE
Ponúkam vytepovanie s profi strojom zn. Kärcher Puzzi 10/1. Prípadne zapožičanie tohto výkonného tepovača, ktorý sa hodí hlavne na hygienické a efektívne hĺbkové čistenie čalúnených a textilných plôch ako napr. kobercov, sedacích súprav, kresiel, stoličiek, matracov. Odstráni aj starú, zašlú špinu a mastnotu. Cena prenájmu: 20€/12.hod. (+100g čistiacej chémie Kärcher RM 760)- originál chémiu možno dokúpiť podľa potreby: 100g-2,50€ * pri prenájme je nutné zložiť vratnú kauciu 150€ *Službu tepovania u Vás doma ponúkam podľa cenníka o ktorý ma môžte požiadať prostredníctvom kontaktných údajov. Okolie Žiliny/Bytče Možný osobný odber, alebo dovoz po dohode.
Žilina
20 €
Upratovanie
Dobrý deň. Ponúkam svoje čistiace a upratovacie služby . Som 28r. žena , ktorá je SZČO v odbore s upratovaním . Sme zatiaľ päť členná skupinka ľudí , ktorá zodpovedne upratuje s osobným prístupom . Postaráme o všetko , čo potrebujete (podľa dohody) Zákazníkom upratujeme -novostavby ,postavbové bytové domy, byty, kancelárske priestory , domácnosti . Upratujeme priestory na komplet alebo podľa potreby - umytie okien , podlahy ,prach , tepovanie .... Fakturácie/plat - podľa vzájomnej dohody . Za každú ponuku vopred pekne dakujem
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
0 1