Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Florbal a hokejbal

Florbalová prilba/maska MPS + White bear 500G nákr
Predám túto brankársku florbalovú masku značky MPS. Vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých.V cene je aj brankársky nákrčník White Bear 500G veľkosť M. Najlepšie osobný odber v Ducovom alebo v Piešťanoch. Viem poslať aj na dobierku. + 3,8e/5e Dobierka na poštu/na adresu.
Ducové
35 €
Tempish NEWGEN nohavice brankárske senior
Veľkosť: S, M, L. Pôvodná cena 58€ . Základný model brankárskych nohavíc, ideálny pre školské využitie a začínajúcich brankárov. Vyrobené z veľmi pevného a odolného materiálu. Oblasť kolien je zosilnená proti oderu odolným materiálom. V rozkroku nohavíc je použitý elastický materiál, ktorý nebráni aj tým najzložitejším brankárskym pohybom.
Spišská Nová Ves
43 €
Tempish NEWGEN nohavice brankárske junior
Veľkosť: 130, 140, 152, 164cm. Pôvodná cena 50€. Základný model brankárskych nohavíc, ideálny pre školské využitie a začínajúcich brankárov. Vyrobené z veľmi pevného a odolného materiálu. Oblasť kolien je zosilnená proti oderu odolným materiálom. V rozkroku nohavíc je použitý elastický materiál, ktorý nebráni aj tým najzložitejším brankárskym pohybom.
Spišská Nová Ves
38 €
Tempish NEWGEN dres brankársky senior
Veľkosť: S, M, L . Pôvodná cena 32€ Základný model brankarskeho dresu, ideálny pre školské využitie a začínajúcich brankárov. Veľmi pevný materiál v spojení so silným polstrovaním vytvárajú výbornú ochranu brankára. Polstrovanie chráni hruď, ramená a lakte. Vďaka svojmu strihu dres nelimituje brankára ani v najnáročnejších brankárskych pozíciách.
Spišská Nová Ves
23 €
Tempish NEWGEN dres brankársky junior
Veľkosť: 130, 140, 152, 164cm. Pôvodná cena 26€.  Základný model brankarského dresu, ideálny pre školské využitie a začínajúcich brankárov. Veľmi pevný materiál v spojení so silným polstrovaním vytvárajú výbornú ochranu brankára. Polstrovanie chráni hruď, ramená a lakte. Vďaka svojmu strihu dres nelimituje brankára ani v najnáročnejších brankárskych pozíciach.
Spišská Nová Ves
19,50 €
Tempish RESPECT GIRL dres brankársky
Veľkosti: 130, 140, 152, 164. Pôvodná cena 60€ . Veľmi bezpečný brankársky dres s novými funkčnými prvkami a veľmi pekným dizajnom. Umiestnenie polstrovania lepšie chráni hruď, ramená, lakte a neobmedzuje v pohybe brankára. Funkčnosť dresu umocňuje systém úpletu odvádzajúci pot. Strih, použité materiály a konštrukcie napomáhajú brankárovi k vysokému výkonu. Farba: pink Veľkosti: 130, 140, 152, 164 Veľkosť 130: Dĺžka 55cm, šírka 44cm, rukáv od priekrčníku 54cm (rameno 13cm) Veľkosť 140: Dĺžka 56cm, šírka 45cm, rukáv od priekrčníku 59cm (rameno 13cm) Veľkosť 152: Dĺžka 59cm, šírka 49cm, rukáv od priekrčníku 65cm (rameno 14cm)
Spišská Nová Ves
44,95 €
Tempish RESPECT GIRL nohavice brankárske
Veľkosti: 130, 140, 152, 164. Pôvodná cena 94€ . Pohodlné brankárske nohavice v novom dizajne s elastickým úpletom v rozkroku pre väčšiu voľnosť pohybu. Bezpečné vypchávky sa prispôsobia v každej situácii. Vysoko oteruvzdorný materiál na exponovaných miestach. Pohodlný a komfortný pásik. TRIPLEX (zapínanie pomocou pružnej gumy, pásika na suchý zips a pásika s prackou) systém zapínania zaistí správnu polohu v každej pozícii. Novopridaný zips v dolnej časti nohavíc pre jednoduchšiu manipuláciu s chráničmi. Farba: pink Veľkosti: 130, 140, 152, 164 Veľkosť 130: Pás 70cm, dĺžka 79cm, vnútorná dĺžka nohavice 56cm, šírka nohavice v stehne 29cm Veľkosť 140: Pás 82cm, dĺžka 83cm, vnútorná dĺžka nohavice 60cm, šírka nohavice v stehne 30cm Veľkosť 152: Pás 86cm, dĺžka 90cm, vnútorná dĺžka nohavice 64cm, šírka nohavice v stehne 31cm
Spišská Nová Ves
65 €
Tempish SIXTH dres brankársky senior
Farba biela alebo žltá. Veľkosť: XS, S, M, L, XL, XXL. Pôvodná cena 70€ Nový profesionálny dres značky TEMPISH bol vyvinutý v spolupráci s reprezentačnými a superligovými brankármi Českej republiky. Technológia RCS (Respiro Circle System) zaisťuje perfektné odvádzanie tepla. Táto vlastnosť je rozhodujúcim faktorom pre kvalitný výkon florbalových brankárov. RCS je zaistený kombináciou kvalitných a veľmi priedušných materiálov v kombinácii s funkčným strihom dresu. Rukávy dresu sú vystužené druhou vrstvou materiálu tak, aby tlmili nárazy loptičiek. Dres má tiež polstrovanie v oblasti kľúčnych kostí a v oblasti panvy, aby zaisťoval ešte vyššiu ochranu. Je ideálny v kombinácii s novou TEMPISH vestou a nohavicami radu SIXTH.
Spišská Nová Ves
48 €
Tempish RESPECT Lady dres brankársky senior
Veľkosti: S, M, L. Pôvodná cena 67€ . Nové. Veľmi bezpečný brankársky dres s novými funkčnými prvkami a veľmi pekným dizajnom. Umiestnenie polstrovania lepšie chráni hruď, ramená, lakte a neobmedzuje v pohybe brankára. Funkčnosť dresu umocňuje systém úpletu odvádzajúci pot. Strih, použité materiály a konštrukcie napomáhajú brankárovi k vysokému výkonu. Farba: pink Veľkosti: S, M, L Veľkosť S: Dĺžka 73cm, šírka 59cm, rukáv od priekrčníku 82cm (rameno 14cm) Veľkosť M: Dĺžka 76cm, šírka 65cm, rukáv od priekrčníku 89cm (rameno 18cm) Veľkosť L: Dĺžka 79cm, šírka 68cm, rukáv od priekrčníku 91cm (rameno 18cm)
Spišská Nová Ves
44,95 €
Tempish RESPECT Lady nohavice brankárske senior
Pôvodná cena 110€. Veľkosti S, M, L. Pohodlné brankárske nohavice v novom dizajne s elastickým úpletom v rozkroku pre väčšiu voľnosť pohybu. Bezpečné vypchávky sa prispôsobia v každej situácii. Vysoko oteruvzdorný materiál na exponovaných miestach. Pohodlný a komfortný pásik. TRIPLEX (zapínanie pomocou pružnej gumy, pásika na suchý zips a pásika s prackou) systém zapínania zaistí správnu polohu v každej pozícii. Novopridaný zips v dolnej časti nohavíc pre jednoduchšiu manipuláciu s chráničmi. Farba: pink Veľkosť S: Pás 96cm, dĺžka 103cm, vnútorná dĺžka nohavice 78cm, šírka nohavíc v stehne 36cm Veľkosť M: Pás 98cm, dĺžka 105cm, vnútorná dĺžka nohavice 78cm, šírka nohavíc v stehne 37cm Veľkosť L: Pás 104cm, dĺžka 107cm, vnútorná dĺžka nohavice 79cm, šírka nohavíc v stehne 38cm
Spišská Nová Ves
77,95 €
Tempish SIXTH nohavice brankárske senior
Novinka . Pôvodná cena 152€ Veľkosti XS, S, M, L, XL, XXL. farba biela alebo lime. Nové profesionálne nohavice značky TEMPISH boli vyvinuté v spolupráci s reprezentačnými a superligovými brankármi Českej republiky. Technológia RCS (Respiro Circle System) zaisťuje perfektné odvádzanie tepla. Táto vlastnosť je rozhodujúcim faktorom pre kvalitný výkon florbalových brankárov. RCS je zaistený kombináciou ventilačných otvorov nad kolenami a veľmi priedušného materiálu na zadnej strane nohavíc. Nohavice sú silne polstrované tak, aby perfektne tlmili nárazy loptičiek. Oblasť kolien je vyrobená z veľmi silného a oderu odolného materiálu. Pas je sťahovateľný pomocou suchých zipsov. Samozrejmosťou sú postranné zipsy na konci nohavíc. V rozkroku nohavíc je použitý elastický a veľmi kvalitný materiál, ktorý nebráni aj tým najzložitejším brankárskym pohybom. Je ideálne v kombinácii s novým TEMPISH dresom a vestou radu SIXTH.
Spišská Nová Ves
105 €
Florbalové čepel
Používané florbalové čepele , stále použiteľné , čepele som si menil pretože som mal možnosť hrať stále s novými
Nižný Klátov
dohodou
Florbalová brankárska obuv
Jednu sezónu použité brankárske topánky
Spišská Nová Ves
30 €
Predám florbalky, obal a loptičky
Salming Q1tourlite tipcurve 2° 96(112)cm (používaná pár zápasov) - 33€. Salming Q 82(99)cm - 10€. 5 loptičiek - 2,5€. Nepouživaný vodeodolný obal Tempish ( zmestia sa 3 florbalové hokejky a 5 loptičiek) - 7€. Ak kúpiš celý set tak to máš za 42€!!!
Hlohovec
40 €
Florbalova hokejka Zone
Predám novú florbalku Zone coral laser(Tvrdosť 27, 100cm bez čepele
Čierny Balog
40 €
Predám florbalovu hokejku EXEL DoubleCurve
Predam 3 krat pouzitu florbalovu hokejku je na výšku hráča cca 160 cm dlžka hokejky je 104 cm Posielam aj na dobierku
Banská Bystrica
30 €
florbalová hokejka
Predám ako novú, skoro nepoužívanú hokejku značky OXDOG. Hokejka nie je nikde poškodená . Hokejka je pre pravákov a je certifikovaná. Veľkosť je 92. Pôvodná cena je 40 eur. Predám s obalom zdarma.
Bratislava IV - Karlova Ves
25 €
Skladacia florbalová bránka Necy Bandit Goal
Predám skladateľnú florbalovú bránku, jemná opotrebovanosť je viditeľná občasne zošúchanou farbou. Preferujem osobný odber Kežmarok/Žilina. Momentálne stojí 23,25 €
Kežmarok
13 €
Čepeľ UNIHOC Player SQL
Čepeľ Player SQL má menej vyhĺbenú forhendovú stranu než ostatné čepele Unihoc. Charakteristická je pre ňu nízka hmotnosť a veľká pevnosť. farba: biela strana: pravá tvrdosť: hard
Košice II - Západ
12 €