Golf

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Golf

Penati Golf Resort - el. autíčko
Ponúkam na predaj poukážku, ktorá umožňuje zapožičanie autíčka k Green Fee 18 jamiek v Penati Golf Resort. Platnosť 31/12/2019 Pri kúpe dvoch poukážoch "víkend" - poukážka pre zapožičanie autíčka zadarmo.
Bratislava
25 €
Penati Golf Resort - Green Fee poukážka prac. deň
Predám poukážky v Penati Golf Resorte v pracovných dňoch, okrem piatku. Poukážka umožňuje hru 1x 18 jamiek. Platnosť poukážky 31/12/2019
Bratislava
45 €
Penati Golf Resort - Green Fee poukážky víkend
Ponúkam na predaj poukážky v Penati Golf Resorte v dňoch piatok, sobota, nedeľa a v dňoch pracovného pokoja na Slovensku. Poukážka umožňuje hru 1x18 jamiek. Platnosť do 31/12/2019
Bratislava
65 €
opravované hokejky a tycky
Predam opravovane kompzitne hokejky. CCM super tacks, rbz, Bauer vapor/nexus/supreme, EASTON, ... Na miesto spoja 2 roky zaruka. Rozne zahnutia a flexy. Taktiez predavam tycky cena 15-30 eur.
Bratislava
50 €
predam - nove lopticky na golf CALLAWAY
predam - nove lopticky na golf CALLAWAY Supersoft, v baleni 3 ks, cena 5 eur plus postovne
Bratislava III - Rača
5 €
Golfové palice Taylormade
Predám palice Taylormade R9, dalej driver a hybrid Taylormade. A tiez dalsi hybrid a fervejove drevo Taylormade. Zaujemcovi poslem detailnejsie foto a opis. Plus 2 palice zdarma. A tiez 3 krat bag na golf zdarma k paliciam. Vacsina palic pouzivana 2 sezony. Cena dohodou.
Budča
200 €
Drevo 3 calaway
Predam drevo 3 loft 15 calaway x 20 jedna na stife druha na regular 3 fti stiff cena 40 kus.
Bratislava IV - Dúbravka
40 €
Puter
Predam rozne putre a jeden chiper vid foto cena od 30-50.
Bratislava IV - Dúbravka
30 €
Golf Girl Junior Golf Club Set with Stand Bag
Nepouživaný golfový set pre dievčatá v top stave. Pôvodná cena: 120eur. Sada obsahuje 5 golfových palíc + 12 golfových loptičiek zdarma
Varín
50 €
Golfove palice
Wilson Patty Berg CUP DEFENDER značkové golfové palice, výhodná cena
Levice
45 €
Golfové loptičky - 0,25€ / ks
Predám mix golfových loptičiek. Mix značiek. Loptičky majú známky použitia ale sú čisté, stále plne hrateľné. Neobsahujú RANGE loptičky! Možno poslať na výdajné miesto zasielkovna.sk za 3€.
Javorová
0,25 €
Golfové loptičky - MIX - TOP stav
Predám golfové loptičky. Jedná sa o prémiové značky. Minimálne známky použitia - zánovný stav. Cena: 0,40€/ks. Možno poslať na výdajné miesto zasielkovna.sk za 3€.
Javorová
0,40 €
Golfový simulátor GolfBlaster 3D - Predaj
Predáme vo veľmi dobrom stave golfový simulátor GolfBlaster 3D s príslušenstvom. Simulátor je v bezchybnom stave pravidelne servisovaný. K dispozícii Návod na obsluhu + Návod na demontáž a odinštalovanie simulátora. Dôvod predaja - zmena využitia priestoru.
Banská Bystrica
dohodou
Golfove palice
Predam 7kusov.Rukoväte uz co to maju za sebou.
Bratislava IV - Dúbravka
25 €
Scotty cameron putter
Predam 3 sezony pouzivany puter Scotty Cameron Newport 2 vid foto
Bratislava II - Ružinov
190 €
Golfové loptičky
Dobrý deň predám 240ks lopticiek. Wilson Premium Range a Wilson Ultra 1.
Čadca
100 €
Predám driver pre ľaváka Callaway Hyper X
Predám malo hranú golfovú palicu - driver. Grip nepoškodený bez potreby výmeny. Regular grafitový shaft, oblasť úderovej plochy čistá. Objem hlavy: 460 ccm. Palica v dobrom stave vhodná aj pre začiatočníka aj pokročilého hráča.
Bratislava
90 €
Golfový driver pre ľaváka TaylorMade M1 10,5
Asi 20x hraná golfová palica - driver s úplne novým shaftom MATRIX MFS X5 55R WHITE TIE (pôvodný sa zlomil). Grip použitý z pôvodného shaftu. Štandardný regular grafitový shaft, oblasť úderovej plochy čistá. Objem hlavy: 460 ccm. Palica vo výbornom stave vhodná aj pre začiatočníka aj pokročilého hráča, ľaváka.
Bratislava
180 €
Predám ľavý golfový putter Ping Sigma G Tyne Plati
Jednu sezónu používaný putter pre ľaváka vo výbornom stave. Úderova plocha nepoškodená. Patter vyvážený na úderovú plochu (face ballanced). Putter vhodný pre začiatočníka aj pokročilého hráča.
Bratislava
90 €
1 2 3