Snowboarding

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Snowboarding

lacné snb topánky
Lacno predám rôzne rozmery snb topánok, pre dospelých aj deti, ceny od 10e. stačí zavolať alebo poslať dopyt na mail, na sms neodpovedám
Košice I - Staré Mesto
10 €
Predám komplet SNB vybavenie
Snowboard Nitro Resistance 150e viazanie Radical 30e topánky Radical vel.46,5 30e topánky Burton vel.45 25e chranič panvy Rossignol vel.L 25e chranič chrbta Dainese 40e helma Giro 40e okuliare bollé 15e
Turčianske Teplice
350 €
Predam snowboard PROJECT,147 cm,viaz.Rage
Predam snowboard PROJECT Primero,dlzka snowboardu je 147 cm,viazanie Rage,jazdeny,v dobrom stave,cena 65 eur,posielam aj na dobierku,
Prievidza
65 €
Predam snowboard LIMITED 4 YOU,153 cm,viaz.Salomon
Predam snowboard LIMITED 4 YOU RX2 Hurrican,dlzka snowboardu je 153 cm,viazanie Salomon,malo jazdeny,v dobrom stave,cena je 70 eur,posielam aj na dobierku,
Prievidza
70 €
Nová snowboardová doska PALE BURNING HEART 150cm
Predám túto novú, iba rozbalenú snowboardovú dosku PALE BURNING HEART SW green dĺžky 150cm. Táto doska je ideálna pre pokročilejších, ktorí sa stále učia svoje techniky. Vhodná na All-mountain / freeride. Stredný ohyb zabezpečí, že doska je stabilná na svahoch, ale dostatočne flexibilná na ostré zákruty. Doska má sendvičovú konštrukciu,celodrevené jadro obklopené super silným skleneným vláknom. Cena: 190€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
190 €
Nová snowboardová doska Arrow Monster 153cm
Predám novú, iba rozbalenú snowboardovú dosku Arrow Monster dĺžky 153cm. Táto univerzálna AllMountain doska je vhodná pre začiatočníkov až stredne pokročilých. Kombinuje presnosť, kvalitu a vysoko výkonnú štruktúru. Drevené jadro, ktoré ponúka mimoriadnu pevnosť a presné držanie pri súčasnom znížení vibrácií vo vysokej rýchlosti. Doska má mimoriadne dynamickú štruktúru zabezpečujúcu hladšiu krivku, vďaka ktorej si získa Vašu dôveru. Kvalitná vrchná časť krytu chráni jadro pred prenikaním vlhkosti. Parametre: Štruktúra Tip Tail Drevené jadro Sandwich Cap Šírka (predná strana): 287 mm Šírka topánky (stred): 245 mm Šírka päty : 287 mm Polomer oblúka v metroch (polomer): 7.7 Cambre: Classic Flex: stredný Cena: 159€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
159 €
Nová snowboardová doska Factory Supreme 155cm
Predám túto novú, iba rozbalenú snowboardovú dosku Factory Supreme dĺžky 155cm. Táto univerzálna AllMountain doska je vhodná pre začiatočníkov až stredne pokročilých. Kombinuje presnosť, kvalitu a vysoko výkonnú štruktúru. Jej drevené jadro ponúka mimoriadnu pevnosť a presné držanie pri súčasnom znížení vibrácií snowboardingu pri vysokých rýchlostiach. Doska má mimoriadne dynamickú štruktúru zabezpečujúcu hladšiu krivku, vďaka ktorej si získa Vašu dôveru. Kvalitná vrchná časť krytu chráni jadro pred prenikaním vlhkosti. Parametre: Štruktúra Tip Tail Drevené jadro Sandwich Cap Šírka v milimetroch (predná strana): 302 Šírka v milimetroch (stred): 258 Šírka päty v milimetroch : 302 Polomer oblúka (polomer): 7.6 Cambre: Classic Flex: stredný Cena: 159€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
159 €
Nová snowboardová doska Nidecker Divine 152cm
Predám novú, iba rozbalenú snowboardovú dosku Nidecker Divine dĺžky 152cm. Táto Allmountain doska je ideálna pre pokročilejších, ktorí sa stále učia svoje techniky. Je veľmi užívateľsky prívetivá, pretože sa dá použiť takmer vo všetkých terénoch, na zjazdovke aj mimo zjazdovky. Stredný ohyb zabezpečí, že doska je stabilná na svahoch, ale dostatočne flexibilná na ostré zákruty. Parametre produktu: Šírka (predná strana): 290 mm Šírka (stred): 244 mm Šírka päty : 290 mm Polomer oblúka: 7.4 Cena: 199€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
199 €
Nová snowboardová doska Nidecker Angel 156cm
Predám novú, iba rozbalenú dámsku snowboardovú dosku Nidecker Angel dĺžky 156cm. Táto univerzálna/freestyle doska je vhodná pre začiatočníkov a stredne pokročilých jazdcov. Je veľmi stabilná, vynikajúca na náročné trasy aj mimo nich. Štandardné drevené jadro vyrobené z topoľu a buku, spolu so sendvičovou konštrukciou robí jazdu stabilnou a príjemnou. Cena: 199€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
199 €
Nová snowboardová doska Silence Jupiter 154cm
Predám novú, iba rozbalenú snowboardovú dosku Silence Jupiter dĺžky 154cm. Táto all-mountain/freeride doska je ideálna pre pokročilejších, ktorí sa stále učia nové techniky, pritom je veľmi užívateľsky prívetivá, pretože sa dá použiť takmer vo všetkých terénoch - na zjazdovke aj mimo zjazdovky. Táto doska je pre svoj „smerový“ tvar menej vhodná na konkrétne použitie v zábavnom parku. Smer sa vzťahuje na mierne zdvihnutý nos a plochý chvost, vďaka čomu je doska zvlášť vhodná pre jeden smer. Doska má celodrevené jadro obklopené super silným skleneným vláknom.Stredný ohyb zabezpečí, že doska je stabilná na svahoch, ale dostatočne flexibilná na ostré zákruty. Cena: 220€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
220 €
Nová snowboardová doska Nidus Minus Two 154cm
Predám novú, iba rozbalenú snowboardovú dosku Nidus Minus Two dĺžky 154cm. Táto all-mountain/freeride doska je ideálna pre pokročilejších, ktorí sa stále učia nové techniky, pritom je veľmi užívateľsky prívetivá, pretože sa dá použiť takmer vo všetkých terénoch - na zjazdovke aj mimo zjazdovky. Táto doska je pre svoj „smerový“ tvar menej vhodná na konkrétne použitie v zábavnom parku. Smer sa vzťahuje na mierne zdvihnutý nos a plochý chvost, vďaka čomu je doska zvlášť vhodná pre jeden smer. Doska má celodrevené jadro obklopené super silným skleneným vláknom.Stredný ohyb zabezpečí, že doska je stabilná na svahoch, ale dostatočne flexibilná na ostré zákruty. Cena: 219€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
219 €
Nová snowboardová doska PALE 155cm
Predám novú, iba rozbalenú snowboardovú dosku PALE dĺžky 155cm. Táto all-mountain/freeride doska je ideálna pre pokročilejších, ktorí sa stále učia nové techniky, pritom je veľmi užívateľsky prívetivá, pretože sa dá použiť takmer vo všetkých terénoch - na zjazdovke aj mimo zjazdovky. Táto doska je pre svoj „smerový“ tvar menej vhodná na konkrétne použitie v zábavnom parku. Smer sa vzťahuje na mierne zdvihnutý nos a plochý chvost, vďaka čomu je doska zvlášť vhodná pre jeden smer. Doska má celodrevené jadro obklopené super silným skleneným vláknom.Stredný ohyb zabezpečí, že doska je stabilná na svahoch, ale dostatočne flexibilná na ostré zákruty. Cena: 155€ Posielam aj na dobierku, do 24 hod.Poštovné +7€. Mám na predaj aj iné snowboardové dosky viacerých veľkostí.
Nitra
155 €
Predám snowboardingové nohavice č.38, Alpine Pro
Predám snowboardingové nohavice č.38, Alpine Pro, zachovalé, nepoškodené
Zlaté Moravce
10 €
Dievčenský snowboard
125 cm, málo pouzívaný
Bratislava I - Staré Mesto
25 €
Dámske viazanie Burton
Predám úplne nové nepoužité dámske viazanie Burton Citizen veľkosti M. Uchytenie na snowboard typ 4x4. Dôvod predaja - nesedí na môj typ snowboardu. Možnosť dohody na cene.
Bratislava V - Petržalka
80 €
snowboard
na predaj je málo používaný snowboard aj s viazaním
Prešov
120 €
viazanie na snowboard FIREFLY
predám používané čierne viazanie na snowboard Firefly A5 Obsession veľkosť SM
Nižný Klátov
30 €
snowboard k2
1 rocny v super stave aj viazanie .na free stile
Bratislava IV - Karlova Ves
550 €
Snowboard Salomon ivy51
Prerdam tento zachovalí snowboard . Jazdený jednu sezonu. je v zachovalom stave akomožte vidieť na fotkách. zničene su iba hrany začiatku a konca .
Krásno nad Kysucou
200 €
1 6 7