Tenis

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Tenis

Tenisové rakety
používané tenisové rakety, pri zaujma pošlem podrobnejšie fotky, 5e kus
Kysucké Nové Mesto
5 €
Predám tenisové rakety WILSON BLADE 98 S
Predám zánovné, málo hrané rakety WILSON BLADE 98 S, vynikajúci stav, parametre: hlava 98inch2(632cm2), váha 294g, balance 330mm. Na jednej je rúčka č.2, na druhej č.3. Cena jednej rakety 55eur, obidve spolu za 100 eur
Prievidza
55 €
Predám tenisovú raketu Fischer GOS 2
Predám tenisovú raketu Fischer GOS 2 Balance 13.4 in 340mm Weight 9.7oz/275g.
Trenčín
15 €
Tenisová raketa
Tenisová raketa cena 15
Tvrdošín
15 €
Tenisová raketa zn. Donnay a Rossignol
- Predám velmi zachovalú, ako novú tenisovú raketu zn. Donnay vrátane originálneho púzdra. Cena 30e + poštovné. - Predám ešte zachovalú raketu zn. Rossignol Pro 70. Cena 25e + poštovné. - Predám ešte zachovalú raketu zn. Fischer Cena 25e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
30 €
Nové, kvalitné,značkové tenisové loptičky v dózach
Predám nové, kvalitné, značkové tenisové loptičky v pretlakových dózach, tak ako je to vidieť na pridaných obrázkoch. Štvor loptičkové dózy za 5e a trojloptičkové dózy za 4e + poštovné. Podrobnejšie info na dotaz. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
5 €
Nádoby zn. Wilson na skladovanie tenisovych lôpt.
Predám nové originálne plastové nádoby zn. Wilson na transport, alebo skladovanie tenisovych loptičiek. Uvedené nádoby sa daju samozrejme použiť aj na iné účely. Veľkosť nádoby je : výška = 36 - 43cm, kruhový priemer = 30 cm. Ďalej predám nové a hrané tenisové rakety a aj obaly na tenisové rakety aj detské rôznych značiek a mini bag Prince. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Nerezová fľaša na tenis s logom Tenis Club 92 Levo
Predám novú nerezovú fľašu na vodu objem 0,5 L s logom Tenis Club 92 Levoča. Cena 20 eur
Košice I - Staré Mesto
20 €
Tenisove lopticky
Tenisove lopticky nove - nerozbalene. Crna je za jedno balenie.
Trenčín
6 €
Yonex, tlmič na tenisovú raketu
Predám tlmič na tenisovú raketu. Cena 2 eur
Košice I - Staré Mesto
2 €
Tlmič na tenisovú raketu
Predám špeciálny tlmič na tenisovú raketu. Cena 2 eur
Košice I - Staré Mesto
2 €
Predám ten. raketu Head Graphene Touch Prestige S.
Predám novú teniskovú raketu Head Graphene Touch Prestige S vypletenú novým profi výpletom Luxilon Alu Power 1.25mm. Základné parametre: --------------------- Dĺžka rakety: 685 mm Veľkosť hlavy: 615 cm2 Vyváženie: 325 mm Hustota výpletu: 16 × 19 Hmotnosť: 295 g Grip: 4 Cena novej rakety aj s výpletom je 200€. Moja cena je iba 120€.
Bratislava V - Petržalka
120 €
Head Graphene Speed Pro Ltd. (Grip 4)
AKTUÁLNE DO ZMAZANIA Predám novú, nehranú, nikdy vypletenú tenisovú raketu Head YouTek Graphene Speed Pro Limited, bez základného gripu. Jedná sa o špeciálnu edíciu prvej rakety využívajúcej technológiu Graphene zo série Speed (hráč Novak Djokovic). Hlava - 100in2 / 645cm2 Hmotnosť - 315g (bez výpletu) Ťažisko - 310mm Profil rámu - 22mm Vzor výpletu - 18x20 Kontakt - mail, SMS, telefón. Osobný odber je možný kedykoľvek v Krompachoch, po dohode viem počas niektorých pracovných dní dodať do SNV / Sp. Podhradie / LE / GL. DORUČENIE S PLATBOU NA DOBIERKU: - balík na poštu = 3,60€ - balík na adresu = 4,80€ DORUČENIE S PLATBOU VOPRED NA ÚČET: - štandardná zásielka na adresu = 0€
Krompachy
120 €
Ashaway MonoGut ZX Pro - rolka 84m
AKTUÁLNE DO ZMAZANIA Predám tenisový výplet Ashaway MonoGut ZX Pro, hrúbka 1,22mm (17G), rolka 84 metrov. Jedná sa o monovlákno z materiálu Zyex, ktoré je syntetickou náhradou prírodného čreva. Struna je veľmi pružná a energická, vhodná napr. pre krátke struny hybridného výpletu. Kontakt - mail, SMS, telefón. Osobný odber je možný kedykoľvek v Krompachoch, po dohode viem počas niektorých pracovných dní dodať do SNV / Sp. Podhradie / LE / GL. DORUČENIE S PLATBOU NA DOBIERKU: - štandardná zásielka na adresu = 3,00€ DORUČENIE S PLATBOU VOPRED NA ÚČET: - štandardná zásielka na adresu = 1,00€
Krompachy
60 €
Doza na krmenie ryb
Ponukam 2x dozu na krmenie ryb, 1x magneticky pokrivkou a 1x teleskopicky drziakom, max vyska 70cm. Cena spolu za kus 10,00 eur + postovné podla tarif posty..
Komárno
10 €
Sada ihiel
Ponukam trojdielnu sadu,/ihla, vrták,ihla/ cela sada 2,50 eur + postovné..
Komárno
2,50 €
Nike tenisové topánky
Na predaj nike tenisové topánky na antuku úplne nové ani raz neboli nosené stav 10/10. Číslo topánok : 42 EU/ U.S = 8.5
Poprad
dohodou
Tenisová raketa zn. Babolat Pure Drive
Predám tenisovú raketu zn. Babolat Pure Drive, raketa nesie mierne známky intenzívnejšieho používania. Cena 25e + poštovné. Na požiadanie predám aj obal k rakete v cene 5e. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
25 €
Predam tenisovu raketu s loptickou
Predam tenisovu detskualu raketu s tenis.loptickou
Banská Bystrica
5 €