21 732 inzerátov
1032 RAKÚSKO-SCHAUBEK 2albumy,r.1945-2001 RRR!!!**
Upozornenie: nafotený je len zlomok z albumov !!!!!!! Ide o veľmi VZÁCNU zbierku známok,aršikov,obálok .... Rakúsko - SCHAUBEK , 2 albumy,r.1945 - 2001 RRR!!!!<strong></strong> Albumy majú spolu 260 listov v ktorých sú poukladané známky-aršiky v presklenných fóliach s uvedeným popisom a rokom - sú s lepom a bez stopy po nálepke. Naplnené na 99%. Pozri ďalšie moje veľmi zaujímavé ponuky platné až do ich vymazania.
Vranov nad Topľou
450 €
predám kompletnú starožitnú spálňu
v súvislosti s rekonštrukciou svojho rodinného domu by som chcel ponúknuť na predaj kompletnú starožitnú spálňu, pozostávajúcu z týchto častí : • 2 postele s dekoratívnymi čelami a ozdobnými rímsami – čiastočne upravená šírka so zanedbateľným zásahom posunutia bočníc z pôvodnej šírky 2,10 m na bežnú šírku 1,80 m s novými lamelovými roštami (predáva sa bez matracov) • 2 skrine s dekoratívnou výzdobou a ozdobnými rímsami – jedna na vešanie / druhá policová – so zásuvkami v dolnej časti • 2 nočné stolíky s kamennou doskou a dekoratívnou výzdobou • zrkadlová skrinka so zrkadlom – kamenná doska je zlomená – (lom je čistý - je ju možné odborne sceliť) čelá postelí, dvere skríň, zrkadlovej skrinky a nočných stolíkov sú bohato zdobené mosadznou intarziou a perleťou
Modra
dohodou
Obraz 50x160 cm
Obraz 50x160 cm, Akryl na platne, rucna praca podla predlohy z fotografie
Chorvátsky Grob
111 €
Katana "The Best of Samurai"-Gold
"Hovorí sa, že v Japonsku sa narodil meč. Hovorí sa, že starovekí bohovia ponorili koralové kotúče do oceánu,keď vytiaholi, štyri dokonalé kvapky ktoré spadli do mora, a z tých kvapiek sa stali ostrovy Japonska .Hovorí sa že,Japonsko bolo vytvorené niekoľkolkými mužmi, bojovníkmi ochotní položiť svoj život." (Simon Grahm - Posledný samuraj)Katana "The Best of Samurai" je obľúbenou a zákazníkmi preverenou katanou v oblasti japonských chladných zbraní.Zosilnená ostrá čepeľ s krvnou jamkou a ostrou špičkou - čepeľ z nerezovej ocele 440,spevnená v rukoväti niekoľkých kolíčkami - masívne bronzová záštita - drevená čierna pošva - kovové detaily - váha cca 1,3 kg, celková dĺžka - 100 cm, čepeľ z dĺžka 70 cm. Veľmi vydarene spracovaný samurajský meč - katana, ktorá poteší nejedného milovníka japonskej histórie a kultúry. Pošva meča bola vyrobená z pravého dreva vrátane kovových detailov a je zdobená stuhou Sage. Čepeľ je priostrené a tvarovaná podľa historických vzorov. Rukoväť je tradične prepletená tkaninou (Tsukamaki) potiahnutá koženkou v dekoratívnom vrkoči pre efektívný úchop, zakončená masívnou kovovou záštitou (Tsubo). Záštita je orientálne zdobená, kruhovit Katana je dobre vyvážená .Pošva je z dreva s japonskými znakmi samurajov.Japonské znaky sú aj na čepeli. Tento japonský meč je vhodný nielen ako dekoratívny, ale aj pre tréningy zostáv, sekov a nácviku šermu. Katana je svojou konštrukciou vyrobená pre vyššiu záťaž než iné dekoračné katany. Vďaka spevňovacími kolíčkami (tak ako u reálneho vzoru) je nielen pevnejšia, ale tiež umožňuje reálne katanu rozobrať a prípadne vymeniť záštitu. Darovať tento meč znamená popriať silu a česť alebo prejaviť lojalitu. Neurazíte tým nikoho - ba naopak! Meč môže slúžiť aj pre tréning bojových umení - napr. Kendó, nie však pre kontaktný šerm. - Čepeľ z nerezovej ocele 440,potiahnutá jemnou linkou. Rukoväť je potiahnutá koženkou v dekoratívnom vrkoči. Katana je ostrá,drevený stojan v troch prevedeniach zvislý 8€,na stenu 7€,vodorovný 3€ Žiadne plasty, len kov a drevo. Prepracovaná do najmenších detailov. POZRITE MOJE INZERATY
Zubrohlava
50 €
Kúpim obrazy od významných autorov.
Zberateľ kúpi obrazy významných slovenských maliarov: Bazovský, Benka, Hála, Hložník, Kompánek, Krivoš, Laluha, Mousson, Paštéka, Skutecký, Weiner-Kráľ, Žilinčanová a iných.
Bratislava
dohodou
Valentínsky darček - origami
Vynikajúci darček na Valentína pre Vašu polovičku. Do Valentína ostáva už len pár dní. Neváhajte! Dá sa použiť aj ako ozdoba do svadobnej sály. Dve zamilované labute - origam. Labute sú postavené z origam trojuholníkov. Sú položené na podložke, o ktorú sú pripevnené. Výška obidvoch labutí je 80 cm, váha je 5kg. Sú vlastnoručne vyrobené(cca 1000 kusov trojuholníkov zo skladaného papiera) Rozloha celej podložky je 1m x 0,5m.
Šurany
dohodou
investičné zlaté mince
Predám sériu Kanadských mincí Call off wild v originálnom obale z certifikátom mincovne a dokladom o nadobudnutí. Jedná sa o mince z čistého 24 karátového zlata z najvyššou čistotou kovu 99,9999. Len pre vážneho záujemcu, investora. Cena je pevná, jedná sa o mince obchodovateľné na celom svete. Predám len celú sériu! Reagujem len na mailové ponuky. So záujemcom sa skontaktujem!
Levice
5 555 €
Letci
HALÁSZ-HRADIL ELEMÉR , olej na kartóne , 42x36 cm , r. 1917 , znač. vľavo dole. Dohoda .
Bardejov
2 100 €
Ladislav Mednyánszky - "Portrét tuláka"
Autor: Ladislav Mednyánszky (1852-1919) Technika: ceruza na kartóne Názov diela: "Portrét tuláka" Rozmer diela: 17 x 24cm Rozmer diela v ráme: 37 x 44cm Signovaný PD Dielo "Portrét tuláka" je príkladom zrelej figurálnej (portrétnej) tvorby Ladislava Mednyánszkeho. Predovšetkým v maďarskej literatúre bolo už mnohonásobne popísané, ako sa z “dekadentnej”, secesnej moderny konca storočia napájal mysticizmus neskorého vrcholu umenia Ladislava Mednyánszkeho. V pozadí tohto makabristického obdobia umelcovej tvorby boli i traumatizujúce osobné okolnosti - najmä ťažké ochorenie a potom smrť otca roku 1895. Duševná rozorvanosť, sebaspytovanie na existenciálne, posledné veci človeka, priam chorobné zaujatie obrazmi umierania, motívy prírodných katastrof a nešťastí, ale aj fantasmagorické vízie ťaživých snových výjavov celkom prevládli v sujetoch maliarovej neskorej tvorby. Predchádzajúci, istým sociografickým záujmom korigovaný pohľad na život dedinského a mestského proletariátu -- cigánov, tulákov, pastierov a sedliakov vystriedali podstatnejšie metafyzické ambície. Naturalizmus obrazov typických spoločenských outsiderov čoraz viac prekrýval zovšeobecňujúci akcent, poukazujúci viac na existenciálny, než spoločenský údel človeka, na zložitosti jeho tajomného vnútorného života. V istom zmysle sa maliar týmto spôsobom vciťoval do dvojznačného osudu vydedencov spoločnosti, ktorí napriek tomu (či práve preto), že boli opustení všetkými a zbavení všetkého, zostali duchovne slobodnými, od triviálnych vecí života nezávislými individualitami: "… dnes cítim po prvý raz, že uprostred života, pohybu aktivity môžem zostať sám a že mi nebude problémom privyknúť si na samotu. Jasne cítim, ako a do akej miery súvisím zo všetkým a že musím vyhýbať všetkému, čo mi je cudzie a čo ma vyrušuje. Všade a predsa nikde, nenávidiaci cudzotu, a predsa všade bez vlasti…". --- Pozrite si prosím aj ďalsie moje INZERÁTY --- --- posielam poštou, kuriérom, osobne ---
Košice I - Staré Mesto
dohodou
1226 Holubice 1920: zkusmý tisk 4 hodnôt,VZÁCNE!!!
VEĽMI VZÁCNE !!!! a zkúšané VRBA!!!! Holubice 1920: zkusmý tisk 4 hodnôt v definitívnej kresbe / z ľava do prava 10h,20h,25h,5h/ v olivovej zelenej farbe,VZÁCNE!!! Pozri ďalšie moje veľmi zaujímavé ponuky platné až do ich vymazania.
Vranov nad Topľou
299 €
Krajinomaľba, akryl na plátne
Rozmer: 70x50 cm Pri záujme viac info. na tel. čísle alebo emaily
Prešov
dohodou
Kúpim mince, bankovky, vyznamenania
Kúpim rôzne zbierky mincí (prednostne zlaté, strieborné), bankoviek, vyznamenaní - pozostalosti po zberateľoch, dedičstvo, nálezy a pod.. Platí stále, platba v hotovosti.
Rožňava
10 000 €
Neobaroková jedálenská súprava
Predám luxusnú starožitnú obývačkovú zostavu z 19.storočia.Set obsahuje komodu(135x117)<i>700eur,presklenú skrinku(190x105)</i>900eur,velkú presklenenú skriňu(190x210)=1800eur,oválny rozťahovací stôl a 6 kožených stoličiek(1100).Súprava je veľmi pekná,pekne vynikne vo väčšej miestnosti.Treba vidieť. Cena spolu je iba 4500eur.Dohoda možná.
Šahy
4 300 €
3x BITCOIN mince - poštovné zdarma - extra combo
Posledné dva balíčky - Jeden balíček obsahuje tri ks BITCOIN mincí - pozlátená, postriebrená a pobronzovaná minca... Super darček pre veľkého "tažiara" kryptomien... brutálne dobre vyzerá, super dizajn a poštovné zdarma... ak sú nejaké otázky kľudne sa obráť na mňa... Pozor minca je zberateľská NIE investičná
Bratislava I - Staré Mesto
23 €
Vzácny odznak K u l t ú r y.
Predám vzácny odznak - stužku - Zasloužilý pracovník kultury. Strieborná ( Ag ) úprava.
Galanta
130 €
kupim starozitnosti
Kupim starozitnosti pozostalost rôzne obrazy,porcelan,hodiny,nabytok a rôzne bytové doplnky platí cela SR
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Kúpim Obraz ŠTEFAN ROSKOVÁNYI
Kúpim Obraz ŠTEFAN ROSKOVÁNYI ,
Nižný Klátov
dohodou
WEST BERLIN - 27 FOTO
Predám pečiatkované známky ZÁPADNÉHO BERLÍNA , za 25% katalogu to je 204,85 eura., podľa katalogu MICHEL - 819,40 EURO . Zbierka obsahuje 558 známok a 5 aršíkov . PO 25% ZLAVE VYCHÁDZA JEDNA ZNÁMKA ALEBO ARŚÍK 0,36 CENTA . Známky a aršíky sú v luxusnom stave. S bodkou nad rokom vydania sa jedná o kompletné ročníky.
Bratislava V - Petržalka
204,85 €
1225 PČ 1919:Mi58 KN,VZÁCNE zub.B-ŘZ11 1/2,kat620e
Ide o veľmi VZÁCNY blok Mi 58 KN (celá podkova) zo VZÁCNEJŠIM zúbkovaním B-ŘZ 11 1/2. Katalógová cena podkova + známky je 620eur. Kupujete čo je na obrázku. Blok je prehnutý a zúbkovanie je na hornej a dolnej strane porušený na dvoch miestach. Pozri ďalšie moje veľmi zaujímavé ponuky platné až do ich vymazania.
Vranov nad Topľou
399 €
Vreckové hodinky Rusko
Vreckové hodinky Rusko,na baterku,nové Vlastnosti produktu: Priemer:4,8 cm Hrúbka: 1,5cm Celková dĺžka reťaze:30 cm.V dvoch prevedeniach,brondz alebo zlaté..V dvoch prevedeniach,brondz alebo zlaté.Darčekové vrecko grátis+5€ darčeková kazeta s odznakom Veľká vlastenecká vojna. POZRITE MOJE INZERATY
Zubrohlava
10 €
1 2 1087