21 876 inzerátov
rezba
rezba hodiny polovnicky rybarsky motiv.
Babindol
dohodou
0 eur bankovka, chybotlač, BRATISLAVKÝ HRAD
Ponúkam túto 0 eur bankovku s chybotlačou BRATISLAV KÝ hrad, chýba "S", po ktorej sa len tak zaprášilo a je kompletne vypredaná! Zaujímavý investičný artikel do budúcna! K dispozícii mám aj iné 0 eur bankovky na predaj !!!
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
1032 RAKÚSKO-SCHAUBEK 2albumy,r.1945-2001 RRR!!!**
Upozornenie: nafotený je len zlomok z albumov !!!!!!! Ide o veľmi VZÁCNU zbierku známok,aršikov,obálok .... Rakúsko - SCHAUBEK , 2 albumy,r.1945 - 2001 RRR!!!!** Albumy majú spolu 260 listov v ktorých sú poukladané známky-aršiky v presklenných fóliach s uvedeným popisom a rokom - sú s lepom a bez stopy po nálepke. Naplnené na 99%. Pozri ďalšie moje veľmi zaujímavé ponuky platné až do ich vymazania.
Vranov nad Topľou
349 €
1183 Alojz Jirásek,Mi 611,PL,EXTRÉMNE VZÁCNA !!!!!
Mi 611 - Alfonz Jirásek , svetlo modrá PL, EXTRÉMNE VZÁCNA !!! Pozri ďalšie moje veľmi zaujímavé ponuky platné až do ich vymazania. Neopakovateľná ponuka jedenej z najhľadanejších desaťblokov PL,svetlý Alfonz Jirásek. Pre porovnanie priložený bežný tmavý.Z pôvodného 10-bloku bol pôvodným majiteľom oddelený 4-blok,ktorý bol spätne vrátený prilepením v mieste oddelenia profesionálom na opravu známok.Kompletný blok nieje podlepený!!!!! Opatrná manipulácia s blokom je samozrejmosťou aj pre budúceho majiteľa!!! V tomto stave je odhadovaná cena 1400 - 1500eur.
Vranov nad Topľou
788 €
Kúpim mince, bankovky, vyznamenania
Kúpim rôzne zbierky mincí (prednostne zlaté, strieborné), bankoviek, vyznamenaní - pozostalosti po zberateľoch, dedičstvo, nálezy a pod.. Platí stále, platba v hotovosti.
Rožňava
10 000 €
Výkup starožitností
Vykupujeme starožitnosti všetkého druhu : obrazy , rámy , nábytok , hodiny , hodinky - môžu byt aj poškodené a nefunkčné , sklo , keramika , porcelán , mince , odznaky , vyznamenania , vojenské predmety , hudobne nástroje , plastiky , slovenské moderne umenie .
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Kúpim staré naramkové hodinky
Hodinky môžu byt poškodené aj nefunkčné . Platí pre celé Slovensko
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Výkup obrazov
Mám záujem o starožitné , staré ale aj novšie obrazy . Mám záujem hlavne o obrazy od slovenských maliarov minulého storočia . Ako napr ; Benka , Bazovský , Fulla , Galanda , Weiner Kráľ a iný Slovenský velikáni . Mám záujem aj o nesignované obrazy , poškodené alebo nezarámované . Výkup platí pre celé Slovensko . Rýchle jednanie
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Záporožskí kozáci píšu list tureckému sultánovi
olejomaľba,reprodukcia - Kozáci píšu list sultánovi(Iľja Jefimovič Repin), 170x100 cm Autor: Neznámy Dátum vzniku obrazu: 20/30 roky 20. storočia
Rožňava
500 €
Deutsches Reich - Mi. 609 - 616 - kompletná séria
Katalógová cena 130 € Kvalita viď obrázok. Pri zakúpení viacerých položiek len jedno poštovné. Platba prevodom na účet, alebo zásielka dobierkou . Prípadný kontakt e-mailom.
Liptovský Mikuláš
29 €
1300 SL 2888-89 obe TD !!! VZÁCNE-HĽADANÉ !!! **
SL 2888-89 obe TD !!! VZÁCNE-HĽADANÉ !!!
Vranov nad Topľou
279 €
Kupujem celoročne jelenie, srncie,dancie trofeje.
Trofeje,parozie a zhody kupujem celoročne po celom Slovenskú. Cena je dohodou. Môžu byť aj iné poľovné trofeje.
Bánovce nad Bebravou
dohodou
Zariadime Vám kaštiel kúriu penzión
Zariadime Vám Vaše priestory od podlahy až po strop . Parkety štuky strop nabytok svietidla obrazy aj nadrozmerné . Po telefonickom rozhovore Vám môžme poslať fotky už zariadených priestorov . Tešíme sa na spoluprácu ..
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Zariadím Vám kaštiel kúriu penzión
Od podlahy až po strop cez parkety štuky nábytok obrazy napr 17 storočie 6x 4 m všetko zabezpečíme po dohode vytvoríme koncept ktorý zladíme s Vašími predstavami . Mame 25 rokov skúsenosti . Komplexné zariaďovanie ,reštaurovanie , zlátenie . Po telefonickom rozhovore pošlem fotky už zariadených priestorov . S nami spoznáte krásu luxusu ,ktorú nám dáva história . Nábytok na fotkách je ilustračný ...
Košice
dohodou
0 eur bankovka Banská Bystrica-Barbakan NEW !!!
Predám dnes vydanú, novú 0 eur bankovku Banská Bystrica - Barbakan, ktorá krásne zapadne do zbierky každého zberateľa. Krásne zobrazenie a vhodný darček pri každej príležitosti. Zatial všetky vydané bankovky majú stúpajúcu cenu-slušná investícia do budúcna. Volať, písať, sms.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Zámecká barokní vitrína-UNIKÁTNÍ kus
Prodám zámeckou vitrínu zdobenou bronzem. Zaoblená skla. Krásný reprezentativní, detailně propracovaný kus. Velká! Rozměry: Výška: 205 cm Šířka: 125 cm Hloubka: 50 cm Možnost osobní prohlídky v Koclířově u Svitav. Možnost dopravy po celé ČR + Slovensko. Možnost odpočtu DPH
Koclířov
1 520 €
Vreckové hodinky-vintage Ježiš,Mária,Madonna,
Vreckové hodinky-vintage Ježiš,Mária 100% vysoko kvalitné ,na baterku,celokovové. Potiahnutím a otočením tlačidla na vrchu nastavíte čas. Stlačením tlačidla na vrchnej strane otvoríte kryt. Možnosť dokúpiť darčekovú krabičku s podobizňou Márie Technické údaje: Priemer púzdra: cca. 5 cm Hrúbka puzdra: cca. 1,6 cm (vrátane obalu) Dĺžka reťaze: cca. 37 cm
Námestovo
17 €
1295 1000kč r.1938-skúšobná tlač
Ide o veľmi VZÁCNU !!! a hľadanú bankovku 1000kč z r.1938- skúšobná tlač na ktorej chýba zadná potlač a časť prednej potlače. Pozri ďalšie moje veľmi zaujímavé ponuky platné až do ich vymazania.
Vranov nad Topľou
159 €
NAJVYSSIE CENY za obrazy slovenských maliarov
Zaplatim NAJVYSSIE CENY za obrazy významných slovenských maliarov: Barčík, Bazovský, Benka, Erdélyi, Fulla, Galanda, Hála, Hložník, Jakoby, Kompánek, Krivoš, Laluha, Majerník, Mednyánszky, Mousson, Paštéka, Sovánka, Weiner-Kráľ a iných
Trenčín
dohodou
VATICANO – zberatelska 0€ bankovka (10)
Predam unikatnu zberatelsku suvenirovu euro bankovku s nulovou hodnotou. Euro souvenir bankovka VATICANO - 2018. Cena: 15,-€. Poslem na dobierku pricom postovne je po celej SR zadarmo, pripadne pozrite aj moje dalsie inzeraty. Platit budete na poste pri prevzati zasielky. Doba dodania 1 az 2 dni od objednania. Aktualne do zmazania inzeratu.
Bratislava IV - Dúbravka
15 €
1 2 1094