377 inzerátov
ROCO SBB
MODELY H0 Predám nejazdený vagón s nákladom drôtených cievok,originál krabička za 15 eur a dva vgóny bez krabičky-10 eur kus.
Jelenec
15 €
ROCO SBB
Predám nejazdené rušne Be 4/6,osadený dig.dekodér,doplnky neosadené,náhradný obal.Cena za kus je 140 eur.
Jelenec
140 €
ROCO SBB
Predám nejazdený rušeň Ce 6/8,osadený dig.dekodér,doplnky neosadené,náhradný obal.Cena 170 eur .
Jelenec
170 €
modelova zeleznica N - vlacik
(1) Minitrix (3280), original balenie - 10Eur (2) elektromagnet vhodny na vyhybky a pod - 1,5Eur/ks
Nitra
dohodou
RC BUGGY AUTO
Rc auto 1:6 buggy 30cc motor benzin Walbro karburator som kúpil. V servu su vymenene veci aby sa rychlejsie dalo všetko robiť stým! V difi zámku som menil všetko aby bolo odolný! Povodna cena 500€ +100€ stal karburator Wlbro Kupene bolo v Hollandsku Všetko je natom dobré. Nemám nato čas zato predavám!! Kludne možte prísť a vyskušať!
Tomášovce
370 €
Zbierka plastikových modelov
Ruším zbierku a predám tieto plastikové modely. Jedná sa o rôzne mierky a rôznych výrobcov. Modely sú nové a neskladané. K niektorým modelom sú aj doplnky, upresním po mailovej alebo telefonickej ceste. Ceny po dohode. Prosím nepíšte mi SMS, odpoviem rád na mail alebo na telefonát.
Výčapy - Opatovce
dohodou
Vysievačka na statickú trávu REZERVOVANE
Ponúkam do kategórie modelová železnica, resp. vlačik - vysievačku na statickú trávu - "florkovačku" o priemere sitka 8cm. Zatrávňovač prakticky pomáha pri výstavbe koľajiska, modelovaní diorámy, modelovania prírody pri jeho celkovom vzhľade. Funguje to na podobnom princípe ako klasická z web schopu, s maximálnou výškou statickej trávy do 6mm. Výsledok môžete vidieť na foto. Na výrobu statického okruhu sú potrebné dve 1,5V AA batérie (niesu súčasťou ponuky). V prípade potreby rád poradím, alebo pošlem návod, ako na vysievanie- modelovanie statickej trávy do koľajiska či na diorámu. K vysievačke pribalím pár gramov statickej trávy, ktorú používam na skúšku pre vás. Osobný odber vítaný no pošta nieje problém +3€
Vranov nad Topľou
15 €
Vláčik N, lokomotíva Fleischmann a doplnky
Predám tento nový a nejazdený model Fleischmann BR-114 DR 721002. Model nebol nikdy jazdený, je v analógu, ale má konektor pre dekodér. K nemu pridám model škoda 706, odliatok Daa-k a 2ks otvorených vozňom Trix zo staršej produkcie. Cena za všetko spolu je 110€ vrátane poštovného Na SMS nebudem reagovať
Topoľčany
110 €
Spektrum DX8 E Version
predam dva starsie vysilace Spektrum DX8 jeden ma odlomeny gombik inak fungovali vzdi bez problemov
Limbach
ponúknite
Predaj nosoroha.
Predám nosoroha z teakového dreva dlhého 53 cm.
Humenné
60 €
Predaj skarabea.
Predám skarabea z teakového dreva dlhého 55 cm.
Humenné
60 €
Pradaj roháča.
Predám roháča z teakového dreva , dížka 52 cm.
Humenné
60 €
Predaj jazvečíka.
Predám jazvečíka z teakového dreva , výška cca 26 cm.
Humenné
50 €
Predaj koníka
Predám koníka z teakového dreva, výška cca 51 cm.
Humenné
65 €
DUCATI 999 TESTASTRETTA 2003
Predám model DUCATI 999 TESTASTRETTA 2003. Model je nový, v plastovom obale, dĺžka modelu cca 8,5 cm. Cena: 7 € poštovné. Zberatelia a nadšenci motorizmu, pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
7 €
Drevorezba Ježiša Krista
Predám drevorezbu - hlavu Ježiša Krista v Top stave. Je nová. Dôvod predaja: bol to dar. Opis predmetu: Drevená plastika znázorňujúca hlavu "Ježiša Krista" s precíznym, detailným zobrazením výrazu tváre ako mučeníka. Materiál: drevo Technika: vyrezávanie (výrobná technika), voskovanie, rezbárstvo Fyzický popis: výška 30 cm, šírka 16 cm Cena: 20€ + poštovné Spôsob dopravy: - osobne - poštou (obyčajne - peniažky vopred na účet)
Dohňany
20 €
TATRA 603-1, 1:43 , DeAgostini
Predám kovový model TATRA 603-1, 1:43, DeAgostini z edície Legendární automobily minulé éry. Model je nový , zabalený v blistri aj s časopisom. Cena: 10 € + poštovné. Zberatelia a nadšenci motorizmu, pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
10 €
model plachetnice
HM Sendeavour,15 x 15 cm
Nové Zámky
5 €
Modeli
Predám tester na RC súpravy , nepoužívaný.
Stará Turá
15 €
Predám servá pre modeli
Predám servá pre modeli ST1, kus 10 E , nelietané
Stará Turá
10 €
1 2 19