Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Modelárstvo

Katana SYSring 2,2 m - rozsyp
Ponúkam stavebnicu akrobatického modelu lietadla pre klasickú, ale aj 3D akrobaciu. Trup modelu je klasickej, ľahkej a veľmi prepracovanej konštrukcie, s laminátovým motorovým krytom. Pre ľahký prístup ku akumulátorom a RC vybaveniu, je horná časť trupu s krytom kabíny odnímateľná. Model má dvojdielne krídlo so súmerným profilom. Polovice sa nasúvajú z boku na AL rurku. Krídelká sú ovládané 2 nezávislými servami. Chvostové plochy sú odnímateľné, kormidlá sú ovládané servami, ktoré sú uložené priamo vo výškovom stabilizátore. Výhodou je ľahká dostupnosť náhradných dielov v prípade poškodenia modelu! Rozpätie: 2,2m Dĺžka: 2,2m vrátane kužeľa Pohon: benzínový motor 55 ccm - 60 ccm Elektro pohon: Motor AXi 5345/14HD Hmotnosť topoľového rozsypu: 1459 g Hmotnost modelu s výbavou: 7,3 - 7,9 kg Doporučená vrtuľa: XOAR 24x8 Nejaké videá nájdete na youtube pod slovom SYSring. Súčasti rozsypu: ------------------------------------------------------- frézované diely z preglejky - topoľ - hrúbka 3 mm pánty z kuprextitu na smerovke, výškovke a krídelkách profilovana odoberateľná konštrukčná smerovka a výškovka predprípava na ladený výfuk "muffler" priamo do trupu modelu pre modely JMB, aj pre iné muffleri pre 55 - 60 ccm motory plán v PDF a na papieri v mierke 1:1 ( VOP, SOP, Krídla) duralová trubka, priemer 30 mm/ hr. 1 mm laminátové púzdra na priemer 30 mm kabína z DUROFOLU hrúbka 0,4 mm Laminátový kryt motora Smrekové nosníky 5 x 5 mm a 6 x 6 mm Ďalší potrebný materiál z E-shopov: Balza - hr. 3mm, 1,5 mm , 2mm Lepidlo - disperzia, PU lepidlo, epoxid Duralový plech na podvozok hr 4 mm x sirka 50 mm, alebo celý uhlíkový podvozok Bižutéria, kolieska, papuče, oracover... a ine
Vyšná Šebastová
189 €
SLICK SYSring 1,5m - rozsyp
Ponúkam neokúkaný rozsyp akrobatického modelu lietadla. Trup modelu je kombinovanej konštrukcie (preglejka - balza), s laminátovým motorovým krytom a kabínou z Durofolu. Chvostové plochy sú doskové, z balzy. Rozpätie [mm] 1500 Dĺžka [mm] 1500 vrátane kužeľa. Hmotnosť plne osadeného modelu je max 2500g. Veľmi podrobný foto manuál zo stavby je pripravený na mojom webe rcportal bodka sk v profile SYSring. Je tam veľké množstvo podrobných obrázkov cca 300 fotiek, ktoré uľahčujú stavbu modelu. Videá si môžete pozrieť na youtube, vyhladaním slov SLICK SYSring. Súčasti rozsypu: - frézované diely z preglejky a balzy - smrekové nosniky - spojovacia AL trubka pr. 18 mm/ hr. 1mm - laminátové púzdra do krídel a trupu - kabína DUROFOL - laminátový kryt motora - balzové chvostové plochy VOP a SOP - rúrky AL pr. 10 mm pre presnejšie postavenie krídel - plány v PDF a na výkresoch A 3 v mierke M 1:1 (krídla,popis). Ďalšia potrebná výbava modelu je dostupná z modelárskych E-shopov. Voliteľné doplnky ponúkam aj na mojom e-shope: eshop bodka sysring bodka sk Popis. Tento rozsyp tvorí zámerne najpotrebnejší základ pre stavbu modelu. Ponúka staviteľovi možnosť postaviť model veľmi výkonný a ľahký, ak použije ultraľahké materiály, vybavenie a uhlíkové komponenty. Staviteľ nemusí zbytočne platiť za diely, ktoré by nechcel použiť. Náročnosť stavby. Od staviteľa sa vyžadujú základné znalosti pri stavbe modelov lietadiel, zručnosť a schopnosť si ďalšie diely dokúpiť, doplniť, alebo nahradiť. V prípade nejasností rád poradím a ponúkam aj možnosť dodania náhradných dielov.
Vyšná Šebastová
90 €
Katana SYSring 1,5 m - rozsyp
Ponúkam rozsyp akrobatického modelu lietadla. Trup modelu je kombinovanej konštrukcie (preglejka - balza), s laminátovým motorovým krytom a kabínou z Durofolu. Chvostové plochy sú doskové, z balzy. Rozpätie [mm] 1500 Dĺžka [mm] 1500 vrátane kužeľa. Hmotnosť plne osadeného modelu cca 2100-2400 g. Veľmi podrobný manuál zo stavby je pripravený na rcportal_sk v profile SYSring. Je tam veľké množstvo podrobných obrázkov cca 300 fotiek, ktoré uľahčujú stavbu modelu. Videá si môžete pozrieť na youtube, vyhladaním slov Katana SYSring. Súčasti rozsypu: - frézované diely z preglejky a balzy - spojovacia AL trubka pr. 18 mm/ hr. 1mm - laminátové púzdra do krídel a trupu - kabína DUROFOL - laminátový kryt motora - balzové chvostové plochy VOP a SOP - rúrky AL pr. 10 mm pre presnejšie postavenie krídel - plány v PDF a na výkresoch A3 v mierke M 1:1 (krídla,popis). Ďalšia potrebná výbava modelu je dostupná z modelárskych E-shopov. Voliteľné doplnky ponúkam aj na mojom e-shope: eshop bodka sysring bodka sk Popis. Tento rozsyp tvorí zámerne najpotrebnejší základ pre stavbu modelu. Ponúka staviteľovi možnosť postaviť model veľmi výkonný a ľahký, ak použije ultraľahké materiály, vybavenie a uhlíkové komponenty. Staviteľ nemusí zbytočne platiť za diely, ktoré by nechcel použiť. Náročnosť stavby. Od staviteľa sa vyžadujú základné znalosti pri stavbe modelov lietadiel, zručnosť a schopnosť si ďalšie diely dokúpiť, doplniť, alebo nahradiť. V prípade nejasností rád poradím a ponúkam aj možnosť dodania náhradných dielov.
Vyšná Šebastová
90 €
Model autíčka Mercedes, Taiyo Japonsko
Ponúkam na predaj model autíčka Mercedes, značky Taiyo Japonsko. Model je mechanicky nepoškodený. Rozmery sú 26x11x10 cm. Cena je 89,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
89,90 €
MATRA DJET 5S Gendarmerie France 1965
Predám kovový model MATRA DJET 5S Gendarmerie France 1965.. AMERCOM. Model je dlhý 10 cm. Cena: 5 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Model dvojvalcového Chopperu
jedinečný ručne vyrobený model dvojvalcového Chopperu z drôtu galvanizovanej ocele. Dovezené z Belgicka, originálny kus. Hodí sa ako dekorácia industriálneho štýlu do moderného interiéru alebo domácnosti. Dĺžka 50 cm, výška 29 cm. Cena: 110 € + poštovné. Pozrite si aj ostatné moje inzeráty.
Košice I - Ťahanovce
110 €
Modely - Autobusov
Predám kvalitné a nepoužívané modely autobusov od výrobcov: Rietze a VK-Modelle. Boli vystavené vo vitríne. Cena je 220eu za všetkých 11ks. Čiže 20eu za kus. Ak by mal niekto záujem iba o niektoré z uvedených kusov, tak sa vieme dohodnúť. Kĺbové autobusy: RIETZE - Mercedes-Benz Citaro G Euro 4 (Schwaben Mobil, Švábsko-Nemecko), ečv. 146 RIETZE - Mercedes-Benz Citaro G Euro 4 (Trieste Trasporti-Taliansko-(Terst), linka 9 - Piazzale Gioberti, ečv. 905. RIETZE - Mercedes-Benz Citaro G Euro 4 (KVV-Štutgard-Nemecko), linka 55 - KA-Hauptbahnhof RIETZE - Mercedes-Benz Citaro G Mod. 2011 (AVL - Voyages Emile Weber-Luxembursko) VK-MODELLE - Solaris Urbino 18 (MVB - Magdeburg-Nemecko), linka 73 - Harsdorfer PI., ečv. 3604. VK-MODELLE - Solaris Urbino 18 Hybrid-testovacie vozidlo (BSAG - Bremen-Nemcko), linka 25 - Osterhalz / Weserpark, ečv. 4998. Malé autobusy: RIETZE - Mercedes-Benz Citaro Mod. 2011 Blue (prezentačné vozidlo) RIETZE - Mercedes-Benz Citaro FL Euro 4 (POSTBUS - Stadtbus Bludenz-Rakúsko), linka 1 - Bahnhof RIETZE - Mercedes-Benz O530 Euro 4 (Luxair Services, linka Airport-Luxembourg) RIETZE - Mercedes-Benz O530 Euro 4 (ZVV - Zurich-Švajčiarsko), linka 89 - Sihlcity RIETZE - Mercedes-Benz O530 Euro 4 (BLT - Bazilej-Švajčiarsko), linka 60 - Biel-Benken Bohužiaľ už nie sú pôvodné obaly k modelom. Okrem jedného - RIETZE - Mercedes-Benz Citaro G Mod. 2011 (AVL - Voyages Emile Weber-Luxembursko).
Bratislava V - Petržalka
220 €
Vysievačka na statickú trávu - flokovačka
Ponúkam do kategórie modelová železnica, resp. vlačik - vysievačku na statickú trávu - """"flokovačku"""" o priemere kovového sitka 8cm pre všetky modelové rady železničného modelárstva od H0, TT, N alebo Z a pod. Zatrávňovač prakticky pomáha pri výstavbe diorámy, koľajiska aj pri jeho celkovom vzhľade. Ak uvažujete o doplnení, či zmene a úprave koľajiska, so statickou trávou bude vyzerať priestor modelovej železnice oveľa realistickejšie. Po drobnej úprave sa dá statickou trávou prekryť aj predošlý pilinný posyp. Funguje na podobnom princípe ako klasická z web schopu, s maximálnou výškou statickej trávy do 6mm. Výsledok môžete vidieť na foto. Viac info, prípadne rada aj s videom mailom nieje problém. Na výrobu statického okruhu sú potrebné dve 1,5V AA batérie (niesu súčasťou ponuky). Najvhodnejšie sú alkalické batérie, nakoľko dobre držia napätie, aj statický okruh počas vysievania. Uzemňovací vodič je dlhý 45cm a izolovaný pogumovanou krokosvorkou. Sitko drží plastový držiak z 3D tlačiarne. Opäť som na požiadanie modelárov robil flokovačky, tak som urobil naviac. Osobný odber vítaný, no pošta nieje problém +4€. Pri serióznom jednaní a vážnom záujme sa na cene vieme dohodnúť. Pri úhrade vopred, poštovné 2€. Pri odbere dvoch kusov poštovné uhradím ja.
Vranov nad Topľou
13 €
ROCO BLS
Predám lokomotivy Ae 6/8 bls číslo 206,207 a 208.Sú osadené dig.Dekodérom,doplnky neosadené v sáčku.Cena za kus je 115 eur.Pri kúpe všetkých troch,cena 300 eur.
Jelenec
115 €
Vláčiky - náhradné diely Sergej PIKO-Gutzold H0
Ponúkam na predaj zvyšné náhradné diely pre starší model motorového rušňa T679.1 (BR120) "Sergej" od firmy Gutzold/PIKO vo veľkosti H0. Poradím každému, kto sa ozve.
Bratislava II - Vrakuňa
dohodou
Debnenie debnenia Tekko 90x120
Stenové debnenie TEKKO je debnenie s ľahkým debnením, ktoré je ideálne pre steny až do výšky 3 m. Debnenie Tekko je opakovane použiteľné debnenie, je použiteľné pre všetky druhy železobetónových diel, ako sú základy, steny, stĺpy. , trámy alebo stropy. Bednenie, ktoré ponúkame, sa skladá z 5 mm dierovanej plochej tyče, žiarovo zinkovaného a vstavaného kvalitného 12 mm brezy. Vnútorný priehradový nosník pozostáva z plochých tyčí spojených so zaseknutím, ktoré posilňuje štruktúru dosky a zvyšuje jej estetiku. Šírka taniera: 90 cm Dĺžka taniera: 120 cm Žiarovo zinkovaný oceľový rám Preglejka z brezy 12 mm Kompatibilita so systémom TEKKO
Poľsko
dohodou
Vláčiky HO Digitálne ovládanie železnice
Ponúkam VIP komplet Roco Digital.Obsahuje Multimaus(cena v obchode cca122€)+prípojný kábel,centrála z21(cena v obchode cca154€)+adaptér,Router s Wi-Fi(cena v obchode cca40€)+adaptér.Spolu v obchode cca316€.Moja cena za všetko 199,-€.Ušetríte 117€+záruka.
Nová Dubnica
199 €
Vláčiky HO
Predám úplne nové kontajnerové prekladisko s dvoma kontajnermi a kontajnerový nakladač s jedným kontajnerom.Mierka HO 1:87.V originálnych krabičkách.
Nová Dubnica
59 €
Vláčiky HO Roco
Predám v originálnom balení úplne nové digitálne vláčiky: 1. Roco BR 232 + 3 cisternové vozne. 159,-€ 2. Roco BR 211 + 3vozne naložené štrkom. 159,-€
Nová Dubnica
159 €
Vláčiky HO Roco 73927
Predám úplne nový digitálny elektrický rušeň radu 475 BLS Cargo + doplnky(nenalepené). Železničná správa: BLS Výrobca: Roco Mierka: H0 Moja cena:179,00€ Cena v obchode:209,90€
Nová Dubnica
179 €
Vláčiky HO Roco vozne 2.triedy
Predám dva úplne nové vozne 2.triedy osobnej dopravy DR Stadtexpress.Výrobca:Roco. Cena za kus 39,-€.
Nová Dubnica
39 €
Vláčiky HO Roco BR 232
Predám úplne nový digitálny Roco HO rušeň BR 232 železníc DB + doplnky(nenalepené).
Nová Dubnica
89 €
Vláčiky HO Roco BR 132 digitál so zvukom
Predám úplne nový digitálny Roco HO rušeň BR 132 železníc DR so zvukom + doplnky(nenalepené).
Nová Dubnica
169 €
ŠKODA OCTAVIA, WELLY
Predám hraný kovový model ŠKODA OCTAVIA, WELLY, čierna, dĺžka modelu 7,5 cm. Model má poškodenú PP pneumatiku - posledný obrázok. Cena: 3 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
3 €