Modelárstvo

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Modelárstvo

Vysievačka na statickú trávu
Ponúkam do kategórie modelová železnica, resp. vlačik - vysievačku na statickú trávu - "florkovačku" o priemere sitka 8cm. Zatrávňovač prakticky pomáha pri výstavbe koľajiska aj pri jeho celkovom vzhľade. Znova som vyrábam pre kolegov modelárov mám pár kusov naviac. Funguje to na podobnom princípe ako klasická z web schopu, s maximálnou výškou statickej trávy do 6mm. Výsledok môžete vidieť na foto. Viac info prípadne rada mailom nieje problém. Na výrobu statického okruhu sú potrebné dve 1,5V AA batérie (niesu súčasťou ponuky). Osobný odber vítaný no pošta nieje problém +4€ Pri spojení s inou mojou ponukou poštovné 1€, prípadne úhradou vopred poštu uhradím ja.
Vranov nad Topľou
14 €
Pouličné osvetlenie - lampičky pre vláčik
Ponúkam NOVE nepoužité pouličné osvetlenie - lampičky k modelovej železnici v mierke H0, TT, N v počte 75 kusov. Lampičky sú nové nepoužité o dĺžke 6 cm no ich úprava čo sa dĺžky týka je možná podľa potreby (viď. foto, kde je vidieť možnosť úpravy lampičky). Dĺžka napájacieho vodiča je 25cm. Cena za lampičku 0,50€/ks. Viac info kedykoľvek mailom. Pošta nieje problém +3€ ako list 1.triedy Pri spojení s inou mojou ponukou poštovné 1€, prípadne úhradou vopred poštu uhradím ja.
Vranov nad Topľou
1 €
Figúrky pre vlačik H0 mierka
Ponúkam figúrky pre vláčik - modelová železnica, ktoré mi ostali nepoužité pri koľajisku v H0 - mierke. Sú to figúrky - cestujúci rôznych postáv a farieb v mierke 1:87 (tj. cca 20mm výška). Cena je 1€/10ks postavičiek. Pošta nieje problém ako list 1.triedy 3€.
Vranov nad Topľou
1 €
Figúrky pre vlačik N mierka
Ponúkam figúrky pre vláčik - modelová železnica, ktoré mi ostali nepoužité pri koľajisku v N -kovej mierke. Sú to figúrky - cestujúci rôznych postáv a farieb v mierke 1:160 (tj. cca 10mm výška). Cena je 1€/10ks postavičiek. Pošta nieje problém ako list 1.triedy 3€.
Vranov nad Topľou
1 €
Nákladný vozeň DRG 555137 N mierka
Ponúkam veľmi zachovalý nákladný vozen N mierka od firmy Fleischmann DRG 555137 . Vozeň je príležitostne jazdený, bez známok užívania s skôr vitrínový. Jedinou chybičkou je strata originál obalu. Dôvodom predaja je postupná výmena vozového parku. Viac info či foto kľudne mailom. Pošta nieje problém +4€ ako list 1.triedy. Pri spojení s inou mojou ponukou poštovné 1€, prípadne úhradou vopred poštu uhradím ja.
Vranov nad Topľou
10 €
Elektricky vozen SBB CFF RBe 4/4 1435 N mierka
Ponúkam veľmi zachovalý Elektrický vozen zn. Lima 220204 N mierka -s označením -SBB-CFF - RBe 4/4 1435. Model je príležitostne jazdený, bez známok užívania s skôr vitrínový. Jedinou chybičkou je strata originál obalu. Dôvodom predaja je postupná výmena vozového parku. Viac info či foto kľudne mailom. Pošta nieje problém +4€ ako list 1.triedy. Pri spojení s inou mojou ponukou poštovné 1€, prípadne úhradou vopred poštu uhradím ja.
Vranov nad Topľou
50 €
BMW X5
Predám model BMW X5 v mierke 1:18. Materiál kov/plast.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Fleischmann - štartovacia sada N 931085
Predám - nepoužitú štartovaciu sadu Fleischmann - 931085 , digital. Mierka N, krajina Španielsko, éra V, prepravca Renfe Ešte zabalená. Kontakt mailom, ozvem sa. Doprav a poštou na dobierku, prípadne osobne.
Žilina
230 €
Predám RC kvadrokoptéru Syma X5SW s kamerou
Predám RC kvadrokoptéru Syma X5SW s kamerou a online prenos videa na obrazovku od dobre známej a výbornej značky SYMA. Model X5SW je veľmi jednoduchý na ovládanie, takže je vhodný aj pre deti, ktoré ešte nikdy neobsluhovali rc model.Balenie obsahuje ešte naviac kúpené 4x batérie 1400 mAh-doba letu viac ako 11 min. na jednu baterku.Pôvodná cena aj s batériami 150€. Teraz nová cena 100€ Viem poslať aj na dobierku
Bratislava
100 €
Kolajnice 18 mm Life Trans HO a lokomotívu 10 mm
Na predaj : - zachovalé kolajnice rozch. H0 (16,5 mm) Life-Like Trans k modelovej železnici spolu 8 oblúkov a 4 rovné. - funkčný podvozok plastovej lokomotívy rozch. TT (12 mm) podla obrázkov. - funkčný podvozok plastovej lokomotívy rozch. 18 mm podla obrázkov. - prípojky napájania pre rozchod TT (12 mm) 2 ks. - Predám posypový material tmavo zelený 2 sáčky (2x70g) zn. Dekoral pre modelové kolajnice a autodráhy. Uprednostňujem osobný odber, ale samozrejme posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Zero combat 860mm
Plne funkčný, komplet osadený model, budete potrebovať vlastný primac a 1300 mAh baterku +12€posta
Revúca
69 €
Motoristická Plechová tabula SPZ rozmer 13x31
Predám plechové cedule, retro tabule Tato plechová tabula ma rozmer 31x16cm Poslúži ako super dekorácia. Cena je za kus Mám prípadne aj dalšie cedule, po kliknutí na moje meno sa zobrazia aj dalšie. Zaujemcovia kontaktovať ma len na MAIL! za pochopenie dakujem Inzerát aktuálny dokial ho nezmažem
Bratislava IV - Karlova Ves
6 €
Indoor RC Helikoptéra
RC helikoptéra v nepoškodenom originálnom balení - vrtuľník bol nevhodný darček. Je určený na lietanie v uzavretých priestoroch. Batérie do ovládača typu AA nie sú súčasťou balenia. Cena je 8 €. Preferujem SMS alebo e-mail, ale rád odpoviem aj na prípadný telefonát.
Vrútky
8 €
Telefon
Ponukam na predaj klasicky. tlacidlovy telefon.
Rožňava
dohodou
Predám model lietadla
Predám motorový model lietadla Cessna s benzínovým motorom. Model je rádiom ovládaný, vysielač Skysport 4/ robble/ prijímač FP-R 115F. Okrem zalietania nebol lietaný. (Nevhodný darček) Rozmer modelu: rozp- 1650mm dĺžka 1200mm Šúčasťou ponuky je rôzne servisné príslušenstvo. ( spl. sviečky. nabíjačky, baterie....) Cena 130Eur
Bánovce nad Bebravou
130 €
model traktora
Predám model traktora Lanz Bulldog HR 7
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Model autobusu
Predám model autobusu Henschel HS 100 N
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Papierové vystrihovačky
Predám rôzne papierové vystrihovačky, ceny od 1 eur/kus.
Trnava
1 €
Mechanics Laboratory - Clementoni
Predám nepoužitú skladačku Mechanics Laboratory - Clementoni STEAM. Uprednostňujem osobný odber. Inak si treba k cene prirátať poštovné a balné 4eur.
Bratislava I - Staré Mesto
18 €