Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Numizmatika

Kúpim staré mince a bankovky
Kúpim staré mince a bankovky, medené , strieborné aj zlaté. Kúpim hlavne RU monarchiu, Československé a Slovenské mince. Kúpim aj celé zbierky, albumy, pozostalosti atď. Napíšte, alebo zavolajte.Ďakujem za ponuky.
Košice
dohodou
Výkup strieborných a zlatých mincí
Vykúpime strieborné a zlaté mince, starožitné a novodobé. Platba v hotovosti alebo na účet.
Michalovce
dohodou
Staré mince, bankovky, vyznamenania
Kúpim rôzne zbierky mincí (prednostne zlaté, strieborné), bankoviek, vyznamenaní - pozostalosti po zberateľoch, dedičstvo, nálezy a pod.. Platí stále, platba v hotovosti.
Rožňava
dohodou
Kúpim zlaté aj strieborné mince aj bankovky
Kúpim Slovenské zlaté pamätne mince: ako Svatopluk, Bimillenium, Leopold, Matej, Mojmir, Bardejov, Spissky hrad, Vlkolinec Banská Štiavnica, 500. vyrocie toliarov a ine...volat dalej kupim zlate mince frantiska jozefa ako 10 koruny, 20 koruny, 100 koruny a ine zlate alebo strieborne mince mince najdene aj kopane, cele krcahy, nadoby aj bankovky, cele sady, z dedicstva a pozostalosti, PLATIM SLUSNE NA STAV PADAJUCEJ CENY ZLATA A STRIEBRA NA TRHU !!! prosim ponuky na tel. Cela SR, V ba a okoli okamzite
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Mince
Pre lepšie info správa
Spišská Nová Ves
ponúknite
minca historického šermu
Predám mincu historického šermu Bojník. Ba II.
Bratislava II - Vrakuňa
3 €
Euromince - nemecká proof sada 2009
Euromince - predám nemeckú sada euromincí v proof kvalite, ročník 2009. Sada obsahuje 9 mincí: 1 cent až 1 euro a dve dvojeurové pamätné mince. V roku 2009 boli mince 10 cent, 50 cent a 1 euro vydané len v sadách, 2 eurová minca nebola vydaná vôbec. Cena 15 eur Kontaktujte ma prosím cez kontaktný formulár nižšie alebo na uvedenom telefónnom čísle
Nitra
15 €
5 krejcar 1790 A
Strieborná minca, 5 krejcar 1790 A, horší stav, detail viď foto, poštovne 4€, doručenie 4-6 dní, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
20 €
Rechenpfenning 1701-1748 Norimberk - Johann Jacob
Minca, Rechenpfenning 1701-1748 Norimberk - Johann Jacob, horší stav, detail viď foto, poštovne 4€, doručenie 4-6 dní, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
20 €
1/24 THALER 1756 A - FRIEDRICH II.
Strieborná minca, 1/24 THALER 1756 A - FRIEDRICH II., horší stav, detail viď foto, poštovne 4 €, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup.Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
20 €
striebro
strieborná koritnačka pochádza z Ruska toľko mi vedeli povedať zlatníctve Nemám šajnu o cene Osobný odber Galanta
Galanta
ponúknite
5 KREJCAR 1820 A
Strieborná minca, 5 krejcar 1820 A, horší stav, detail viď foto, poštovne 4€, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
5 €
5 KREJCAR 1821 A
Strieborná minca, 5 krejcar 1821 A, stav viď foto, poštovne 4€, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
20 €
STRIEBORNÉ MINCE, 100 KORUNA 1992 + 50 KORUNA 1987
Strieborné mince, 100 Koruna 1992 "Lidice a Ležáky" + 50 Koruna 1987 "Kůň Předvalského",stav viď foto, poštovne 4€, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
20 €
2 filler 1934,38,39 Madarsko
cena za všetky 1.50+pošta pozrite aj ostatne moje inzeraty
Bardejov
1,50 €
STRIEBORNÉ MINCE Franc Jozef I. 13 KS
Strieborné mince F.J. I., 13 ks , stav viď foto, poštovne 4€, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
50 €
20 PFENNIG - 1876 E
Strieborná minca, 20 Pfennig - 1876 E, stav viď foto, poštovne 4€, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
16 €
MARKA 1/2 , 13 KS
Strieboré mince , 13 ks 1/2 marka, stav viď foto,poštovne 4€, V prípade záujmu o náš tovar nás kontaktujte a dohodneme ďalší postup. Odosielame poštou po platbe vopred. Našu ponuku rozšírenú aj o ďalší tovar si môžete pozrieť aj na našom e-shope.
Michalovce
50 €
Staré Mince 34ks
Predám staré Mince 34ks ako jena foto...pošta +3.25e
Námestovo
14 €