Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Obrazy a portréty

Obraz
Originál z roku 1946, autor Anton Djuračka, pôvodný rám, originalita preskúmaná znalcom. Dôvod predaja: presťahovanie do menšieho moderneho bytu.
Bratislava V - Petržalka
200 €
Kúpim diela od významných slovenských autorov.
Kúpim obrazy, sochy, grafiky alebo keramiku od významných slovenských autorov za najvyššie možné ceny: Barčík, Bazovský, Benka, Bizmayer, Brunovský, Fulla, Galanda, Hála, Hložník, Jakabčic, Jakoby, Kompánek, Krivoš, Laluha, Majerník, Mednyánszky, Medvecká, Mousson, Paštéka, Sovánka, Šimerová-Martinčeková, Weiner-Kráľ a iných. Seriózne jednanie, volajte alebo píšte, pošlite fotku, popis a cenu, pricestujem a vyplatím najvyššiu možnú cenu v hotovosti.
Bratislava
dohodou
NAJVYSSIE CENY za obrazy slovenských maliarov
Zaplatim NAJVYSSIE CENY za obrazy významných slovenských maliarov: Barčík, Bazovský, Benka, Erdélyi, Fulla, Galanda, Hála, Hložník, Jakoby, Kompánek, Krivoš, Laluha, Majerník, Mednyánszky, Mousson, Paštéka, Sovánka, Weiner-Kráľ a iných
Trenčín
dohodou
OBRAZY
PREDAM OBRAZY..PRVY REPRODUKCIA KRASNY OBRAZOK POLOVNICI NA ULICI..DRUHY POLOVNICKY MOTYV GOBELIN...TRETI MALBA NA PLATNE DVAJA LUDIA V MORI...POSLEDNY REPRODUKCIA ..KUS 10e..osobne..informacie po telefone..na sms neodpovedam..
Košice
10 €
Drevorezba
Predám reliéf monogramistu M. pravdepodobne z Čiech. Cena je 285,- Eur.
Šaľa
285 €
Drevený rám na obraz
Predám originálny, drevený rám na obraz, alebo ako krásny dekoratívny prvok. Rozmery (vnútorné) 106 cm x 75 cm. Obraz, ktorý bol zarámovaný v tomto ráme pochádzal zo začiatku 19. stor. Cena je 105,- eur, osobný odber. V krajnom prípade pošlem aj kuriérom, ale vtedy je platba vopred na účet.
Šaľa
105 €
Nový obraz Kvety 52 x 25 cm
Pekný nový obraz. Veľkosť 52 x 25 cm.Obrázky kvetiniek neobsahujú kyselinu, čiže sú odolnejšie proti rozkladu a zažltnutiu (majú archivačnú kvalitu). Rám je biely a celý z dreva. Obrázky sú pod sklom. Pasparta pekne zvýraznila samotný obrázok.Poštovné a balné je 6 eur na dobierku, alebo 3 eur platba vopred na účet. Posielam ako krehký balík.
Nitra
18 €
Petra Vychytilová: Vrána
Faksimile originální kresby Název: Vrabec s vlčími máky Umělec: Petra Vychytilová Umělecký směr: Soudobá tvorba Technika: Faksimile originální kresby - Pastelka, akvarel, kombinovaná technika Žánr: Fauna, flora, kompozice Období: Současnost Rok vzniku originálu: 2019 Číslování: A. T. (číslování ilustrativní, do poznámky v objednávce, prosím, napište číslo, které požadujete - volná čísla: 22/200 až 199/200) Formát: 237 x 319 mm Potištěná plocha: 180 x 256 mm Signatura originálu: PeVo, PD Signatura faksimile: Petra Vychytilová, PD Adjustace: Volný list Stav: Perfektní Poznámka: Osobní předání je možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 120 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
3,20 €
Deatailné orientálne umenie
Predám hodnovernú kópiu orientálneho obrazu, 24x33cm, na starom papieri z otomanskej doby, farby z výťažkov rastlín,v ráme z teakového dreva,replika je stará 27 rokov, cena len 29€
Topoľčany
29 €
Výkup Starých Obrazov
Máte obraz ktorý chcete chcete predať ? Neváhajte a kontaktujte nás! Garantujeme najlepšie ceny na Slovensku . Vaše obrazy skončia v rukách zberateľov! Máme záujem len o obrazy Slovenských maliarov ! Inzerát platí pre celé Slovensko ! Váš majetok Vám bude vyplatený v hotovosti bez zbytočného čakania. Ďakujeme za každú ponuku.
Bratislava
dohodou
Duhova žena
Predam akrylovy obraz Duhova zena 50x60 vlastna tvorba
Banská Bystrica
79 €
predaj starožitných gobelínov
Predám dva starožitné ručne vyšívané gobelíny Rozmery s rámom 61 cm dĺžka x 51 cm šírka (malý ) = 150 € 127 cm dĺžka x 61 cm šírka ( veľký )= 300 € Prosím osobný odber nechcem ,aby sa rám so sklom rozbilo.
Nové Zámky
dohodou
Obrázky s mackom
Servítkova technika na plátne, 15 x 15 cm, cena spolu 5€
Brezno
5 €
Drevené obrázky
Drevené, ručná práca, ručne maľované, stálofarebné, 21,5 cm x 19 cm, cena za 1 ks 10€
Brezno
10 €
Nové obrázky medveďov do detskej izby
Dva obrázky medveďov na jednom papieri - formáte A4. Tie si vystrihnite a budete mať dva menšie obrázky na zarámovanie.Kvalitná tlač na 260 g/m² fotopapier Canon formát A4. Papier je lesklý.Obrázky vhodné na zarámovanie do detskej izby.Poštovné je 2,50 eur - platba vopred na účet.
Nitra
10 €
Vladimír Císař: Kytice, džbán - Akryl na plátnu
Umělec: Vladimír Císař Název: Kytice, džbán Umělecký směr: Soudobá tvorba Technika: Akryl na plátnu Žánr: Kompozice, zátiší, flóra Období: Současnost Rok vzniku díla: 2018 Rozměry: 225 x 300 mm Rozměry rámu: Nerámováno Signatura: Císař, PD Adjustace: Nerámováno Stav: Perfektní Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 300 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
34 €
Obrazy
Predám 3 obrazy o rozmeroch 40x77cm s oranžovým rámom. 1ks=17Eur. Všetky spolu 45Eur. Možný osobný odber GA.
Matúškovo
45 €
Predám odznaky č.110
Predám vojenské odznaky ako sú na obrázku,cena 5 euro+poštovné.Pozri moje ďalšie ponuky.
Šaľa
5 €
Obrazy
Predám obrazy 3ks za 20€+poštovné
Benkovce
20 €