Obrazy a portréty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Obrazy a portréty

Kúpim diela slovenských autorov
Zberateľ kúpi obrazy, grafiky, keramiku a plastiky od slovenských autorov: Kompánek, Mousson, Medvecká, Brunovský, Bizmayer, Weiner-Kráľ, Benka, Hála, Krivoš, Paštéka, Bazovský, Jasusch, prípadne aj od iných autorov. Platí pre celé Slovensko. Pošlite fotky, popis a ceny na mobil alebo na mail.
Bratislava
dohodou
NAJVYSSIE CENY za obrazy slovenských maliarov
Zaplatim NAJVYSSIE CENY za obrazy významných slovenských maliarov: Barčík, Bazovský, Benka, Erdélyi, Fulla, Galanda, Hála, Hložník, Jakoby, Kompánek, Krivoš, Laluha, Majerník, Mednyánszky, Mousson, Paštéka, Sovánka, Weiner-Kráľ a iných
Trenčín
dohodou
Predám rámy na obrazy
Ponúkam na predaj 11 ks rámov na obrazy. Bez poškodenia. Rozličné veľkosti. Vyrobené na mieru.Dohoda možná. Cena jednotlivých rámov uvedená na fotkách.
Svätý Jur
dohodou
Predám obraz
Rozmery: 102,5cm x 84,5cm
Modranka
2 900 €
Obrazy
Predam obrazy platí do zmazania dohoda možná.
Breznička
300 €
Vyšívaný obraz+plátno olejomalba
Ponúkam na predaj vyšívaný obraz - fajčiaca žena . Stará ale veľmi zachovalá jemná výšivka. Rozmery : výška: 32 cm , šírka: 38 cm vrátane krásneho rámu a olejomalba na plátne od neznámeho autora.
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Vyšívaný obraz-zima
Ponúkam na predaj vyšívaný obraz - zima . Stará ale veľmi zachovalá jemná výšivka. Rozmery : výška: 61 cm , šírka: 80 cm vrátane krásneho rámu.
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Vyšívaný obraz-kvety
Ponúkam na predaj vyšívaný obraz-kveti.Stará ale veľmi zachovalá jemná výšivka. Rozmery : výška: 78 cm , šírka: 102 cm vrátane krásneho rámu.
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Eva Harmadyová-kombinovaná technika 1991
Predám originál obraz Evy Harmadyovej r.1991 Kombinovaná technika koža,kov
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
2-párové obrazy-Olejomaľby.
Predám veľmi pekné,párové olejomaľby.Obrazy sú signované(podpísané),autor:Svoboda.Rozmery obrazov sú 81 x 59 cm.Cena je 70 eur za obidve obrazy.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
70 €
Olejomaľba- Brezy.
Predám veľmi peknú veľkú olejomaľbu.Obraz je signovaný(podpísaný).Autorom je:Marie Adámková.Rozmery obrazu sú 85 x 77 cm.Cena je 70 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
50 €
Olejomaľba-Hory.
Predám veľmi peknú olejomaľbu na plátne.Obraz je signovaný(podpísaný:autorom je akademický maliar-Josef Houdek.Rozmery obrazu sú 81 x 62 cm.Cena je 50 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
50 €
Olejomaľba na plátne.
Predám veľmi peknú olejomaľbu na plátne.Obraz je signovaný(podpísaný).Rozmery obrazu sú 70 x 50 cm.Cena je 50 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
50 €
Olejomaľba-Krajina.
Predám veľmi peknú veľkú olejomaľbu.Obraz je signovaný(podpísaný).Autorom je:Otto Zahradník 1894-1939.Rozmery obrazu sú 85 x 65 cm.Cena je 80 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
80 €
Olejomaľba-Stromy.
Predám veľmi peknú olejomaľbu na plátne.Obraz je signovaný(podpísaný:Kormaň .Rozmery obrazu sú 81 x 61 cm.Cena je 70 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
70 €
Olejomaľba-Chalupa.
Predám veľmi peknú olejomaľbu.Obraz je signovaný(podpísaný,autor:Jedlička.Rozmery obrazu sú 71 x 55 cm.Cena je 50 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
50 €
Olejomaľba - Les.
Predám veľmi peknú veľkú olejomaľbu.Obraz je signovaný(podpísaný):E.Hošek.Rozmery obrazu sú 87 x 70 cm.Cena je 50 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
50 €
Olejomaľba-Chalupa v zime.
Predám veľmi peknú veľkú olejomaľbu.Obraz je signovaný(podpísaný).Rozmery obrazu sú 75 x 65 cm.Cena je 50 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
50 €
Olejomaľba-Dedina.
Predám veľmi peknú starú olejomaľbu.Obraz je signovaný(podpísaný).Rozmery obrazu sú 61 x 46 cm.Cena je 50 eur.Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Košice
50 €