3 336 inzerátov
Porcelánové čajníky
Predám 2 ks čajníky s jedným vrchnákom spoločným. Cena za obidva 6€
Trnava
6 €
Kanvice porcelánové 3 ks
Predám 3 čajníky s jedným spoločným vrchnákom za 11€ spolu. Samostatne prvý s vrchn. za 7€, druhý s vrchn. za 9€.
Trnava
dohodou
Porcelánové šálky 3
Predám biele šálky moca 6+6 za 8€, /jedna má maličký oťuk - na 2.foto/. Druhá sada väčšie biele šálky 6+6 za 10€. Bielozlaté šálky Natalie 6+6 nepoškodené 7x8 cm za 15€. Čajník bielozlatý za 7,50€.
Trnava
dohodou
Porcelánový čajník + mliečnik čsl.
Predám nepoškodený čajník a mliečnik - pozlátený dekor.
Trnava
11 €
Porcelánové šálky 2
Predám kvietkové šálky 6 ks s podšálkami za 9€. Druhá sada 5+5 s kvietkami pozlátená za 9€. Cena za obidve sady 16€.
Trnava
8 €
Bielozlatý čajník Bernadotte
Predám nepoškodený nepoužívaný čajník.
Trnava
20 €
Porcelánový bielozlatý 3 ks
Predám nepoužívaný čajník, cukorničku a mliečnik. Nepoškodené. Pozri ost. moje inz.
Trnava
15 €
Sklenená misa
Predám sklenenú nepoškodenú ťažkú misu z hutného skla zelenej farby. Šírka 33 cm a výška 9 cm.
Košice IV - Krásna
10 €
Sklenená porcelánová misa
Predám porcelánovú sklenenú misu s kvietkovým motívom. Rozmery 40 cm x 26,5 cm.Na pravom rohu je malé odštepenie z misy ale ani to nepoznať.Prikladám foto.
Košice IV - Krásna
15 €
Ružový porcelán - sada
Predám originál výrobky z ružového porcelánu, pozlátené 14k zlatom, ručná výroba z ružovej hmoty - nie farba: prílohová miska dĺžky 20cm-cena 18€, váza s výškou 19cm-cena 25€, stojan na servítky 24€.
Spišská Nová Ves
67 €
kávová sada s minišľahačom
Predám úplne novú nepoužívanú kávovú sadu s minišľahačom.
Košice II - Západ
10 €
15 dielna pozlátená príborová sada na dezerty
Predám krásnu nepoužívanú 15-dielnu pozlátenú príborovú sadu na dezerty. Vyrobená z magnetickej ocele, dizajn-ruža, Made in Japan
Košice II - Západ
20 €
Sošky sloník, a iné
Ponúkame rôzne sošky, cena dohodou. Len sms. Najlepšie osobný odber.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Porcelánové vázičky
Ponúkam porcelánové vázičky. Sada sa skladá z jednej väčšej vázy a šiestich malých vázičiek. Vek sady je cca. 40 rokov. Výška väčšej vázy je 16cm a malých vázičiek 10cm. V prípade odoslania poštou je treba uhradiť poštovné: Pri dobierke: - Poštovné za bálik - 4,40 EUR pri doručení na adresu - Poštovné za bálik - 3,20 EUR pri prevzatí na pošte Pri prevode na účet: - Poštovné za bálik - 3,70 EUR pri doručení na adresu - Poštovné za bálik - 2,50 EUR pri prevzatí na pošte
Bratislava II - Ružinov
5 €
Bulharská keramika
Ponúkam starú ľudovú Bulharskú keramiku. Je čiastočne poškodená. Viď foto. Vhodná napr: na chalupu. Darujem ju zadarmo. V prípade odoslania poštou je treba uhradiť poštovné: Pri dobierke: - Poštovné za bálik - 4,40 EUR pri doručení na adresu - Poštovné za bálik - 3,20 EUR pri prevzatí na pošte Pri prevode poštovného na účet: - Poštovné za bálik - 3,70 EUR pri doručení na adresu - Poštovné za bálik - 2,50 EUR pri prevzatí na pošte
Bratislava II - Ružinov
zadarmo
Porcelánová suprava
Predám krasnu,kompletnu,kávovu porcelánovu supravu bez poškodenia,vhodná aj ako dar,cena 50€.Pozri aj moje dalšie inzeráty
Banská Bystrica
50 €
Krčahy
Predám tieto krčahy: - anglický s modrým dekorom s výškou 13,5cm, značenie viď. foto, - čisto biely s výškou 26,5cm, bez značenia. Cena je uvedená za kus.
Trakovice
25 €
Čajník so strieborným dekorom
Predám tento krásny čajník so strieborným dekorom. Je vo vitrínovom stave a jeho výška je 15,5 - 20cm. Značenie viď. foto.
Trakovice
10 €
Pirkenhammer s ružovým lemom
Predám tieto kúsky Pirkenhammer s ružovou linkou: - terina s výškou 11 - 19cm vo vitrínovom stave - 35,- - omáčnik s výškou 10cm, priemerom 19cm, podomáčnik má oťuky na 2 miestach, viď. foto - 5,- - solnička s výškou 6,5cm vo vitrínovom stave - 5,- Alebo spolu za 40,-. Značenie viď. foto.
Trakovice
dohodou
Súprava s fínskym dekorom
Predám túto krásnu kameninovú súpravu s fínskym dekorom pozostávajúcu z: čajník, mliečnik, cukornička bez vrchnáčika, 4 šálky, 6 podšálok, okrúhla servírovacia misa, oválny servírovací tanier, omáčnik, 3 hlboké taniere, 4 plytké taniere, 6 dezertných tanierov. Nutnosťou je osobný odber.
Trakovice
30 €
1 2 167