Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Sklo a keramika

Poháre na šampanské
Predám nepoužívané poháre na šampanské - 9 ks
Diviaky
18 €
Čajová súprava
Predám nepoužívanú keramickú ručne robenú čajovú supravu
Diviaky
20 €
KÚPIM keramiku od Ignáca Bizmayera a F.Kostku !!!
Kúpim akúkoľvek keramiku od Ignáca Bizmayera a Ferdiša Kostku.Ak má vaša keramika značenie IB,neváhajte ma kontaktovať.Keramika môže byť aj poškodená.Môžete ma kontaktovať aj e-mailom.Odpoviem na každý e-mail.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Míšeň, mléčenka červená růže
Meissen mléčenka, jemná květinová malba červená růže v dobrém a nepoškozeném stavu, značka okolo r. 1900, průměr 9 cm výška 13 cm, můžu poslat více fotek, sledujte i mé ostatní nabídky.
Bílá, Frýdek-Místek
35 €
Míšeň. šálek s podšálkem. červená růže
Meissen. šálek s podšálkem. červená růže. květinová malba s krásnými detaily se zlatým lemem. velmi dobrý stav, bez poškození, značka kolem roku 1934, 2 krát zářez. Výška šálku 5,5 cm. Průměr šálku 7 cm. průměr podšálku 11 cm, sledujte i mé ostatní nabídky.
Bílá, Frýdek-Místek
59 €
Míšeň s husím krkem Henkel
Meissen růže v dobrém stavu bez poškození s běžnými známkami používání, klasický dekor 19. století, výška šálku 6 cm, bez rukojeti, průměr šálku 6 cm, průměr podšálku 11,5 cm, můžu poslat více foto, při větším odběru poštovné zdarma, (lepší cenu této značky v ČR nenajdete) sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
59 €
Míšeň, listy vinné révy
Meissen, moka listy vinné révy, ucho labuť, první jakost v dobrém a nepoškozeném stavu, značka z roku 1924. mám 2 stejné kusy, průměr podšálku 15,5 cm, šálek průměr 7 cm, výška 8 cm, můžu poslat více foto, sledujte i mé ostatní nabídky.
Bílá, Frýdek-Místek
46 €
Míšeň, šálek červený květ
Meissen šálek s podšálkem květinová malba se zlatým lemem, dobrý stav, rok 1957-72. výška šálku 5,5 cm, průměr šálku 7 cm, průměr podšálku 11 cm, můžu poslat více foto, při větším odběru poštovné zdarma, (lepší cenu této značky v ČR nenajdete) sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
54 €
Míšeň. dva šálky s podšálky
4 ks z porcelánové manufaktury Meissen žlutá růže, zlatý lem, rok cca 1934, dobrý stav bez poškození, výška šálku cca 5,3 cm, průměr podšálku 12,8 cm, při větším odběru poštovné zdarma, (lepší cenu této značky v ČR nenajdete) můžu poslat více fotek, sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
116 €
Míšeň šálek s podšálkem květinový vzor
Meissen šálek s podšálkem květinová malba s jemnými detaily se zlatým lemem, velmi dobrý stav, bez poškození, z roku 1934, výška šálku 6 cm, průměr šálku 7 cm, průměr podšálku 11 cm, můžu poslat více foto, při větším odběru poštovné zdarma, (lepší cenu této značky v ČR nenajdete) sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
59 €
Míšeň, dva šálky s podšálky
6 ks z porcelánové manufaktury Meissen malovaný kvítečkový dekor, začátek 20. století, jeden šálek je poškozen má vlasovou trhlinu viz foto, podšálek větší cca 16,5 cm, podšálek menší cca 13,5 cm, průměr šálku cca 8 cm, při větším odběru poštovné zdarma, můžu poslat více fotek, sledujte i mé ostatní nabídky.
Bílá, Frýdek-Místek
65 €
Sosky budhou a sfingy sú zo sadry cena spolu
Sosky budhou a sfingy sú zo sadry cena spolu 10eur a ostatné sochy ponúknite
Košice
10 €
krčah a poháre a podnos je to v top stave len osob
krčah a poháre a podnos je to v top stave len osobne a krcach s pohármi 10e
Košice
10 €
Bavaria servis
Predám čajovú, kavovu supravu Bavaria v hranatom prevedeni s vazickou a svietnikom.Znackova keramika.
Bratislava III - Rača
20 €
Ružový soľný svietnik 13x13 cm -na čajový kahanček
Veľmi starý a ťažší soľný kameň bledoružovej farby a atypického tvaru, kedysi istý čas používaný, neskôr už len vo vitríne ako dekorácia. Na čajový kahanček. Rozmer cca 13x13 cm. Cena 5€ Len osobné prevzatie v Bratislave 2 (Podunajské Biskupice - tel. kontakt a adresu poskytnem záujemcovi do e-mailu).
Bratislava
5 €
Vitrínové hrnčeky s vrchnákmi - cena spolu za 2ks
Kvetinkový hrnček s keramickým sitkom a vrchnákom, v. 10 cm, pr. 6,5 cm, 2,5 dcl/250 ml, nepoužívaný/vitrínový stav bez vád. Medvedíci s vrchnákom, v. 9 cm, pr. 7 cm, objem 2,25 dcl/225 ml – nepoužívaný/vitrínový, na zadnej strane má od novoty odštiepený mini kúsok povrchovej glazúry. Cena za 2ks spolu je 5€ Vítaný osobný odber v Bratislave 2 (Podunajské Biskupice - tel. kontakt a adresu poskytnem záujemcovi do e-mailu). V prípade záujmu môžem odoslať aj poštou, avšak len po úhrade vopred na účet. Spôsob odoslania a výšku poštovného za balík s označením "krehké" si vyberte a pri úhrade na účet pripočítajte k sume za tovar: Obyčajný balík na poštu do 5kg: 2,70€ Balík "krehké" na poštu: 4,70€ Balík "krehké" na adresu: 5,90€ NA DOBIERKU UŽ NEPOŠLEM!
Bratislava
5 €
Balík 4ks vitrínových hrnčekov - cena spolu
Čertíci, ručne maľovaný hrnček, v. 10,5 cm, objem 3,5 dcl/350 ml, nový/vitrínový Maggi žltý hrnček vhodný aj na pitie polievky, v. 9 cm, objem 2,25 dcl/225 ml, nepoužívaný Nohy, glazovaná keramika, v. 9 cm, objem 2,25 dcl/225 ml, nepoužívaný/vitrínový Jahody v. 10 cm, objem 3,25 dcl/325 ml - použitý 2-3x na čaj Cena za 4ks spolu je 5€ Vítaný osobný odber v Bratislave 2 (Podunajské Biskupice - tel. kontakt a adresu poskytnem záujemcovi do e-mailu). V prípade záujmu môžem odoslať aj poštou, avšak len po úhrade vopred na účet. Spôsob odoslania a výšku poštovného za balík s označením "krehké" si vyberte a pri úhrade na účet pripočítajte k sume za tovar: Obyčajný balík na poštu do 5kg: 2,70€ Balík "krehké" na poštu: 4,70€ Balík "krehké" na adresu: 5,90€ NA DOBIERKU UŽ NEPOŠLEM!
Bratislava
5 €
Vitrínové 12ks súpravy čínsky porcelán -cena spolu
Vyprataný vitrínový starý čínsky porcelán z rodičovského bytu, vek cca 35/40 rokov. Kompletné dve súpravy 6ks šálok + 6ks podšálok. Pri kúpe oboch súprav spolu je cena za ne 15€ (7,50€ za súpravu - osobným prevzatím, alebo 15€ + poštovné). Bledé kvietky so strieborným okrajom: šálka výška 6,7 cm, priemer 7 cm, objem 1,5 dcl/150 ml, podšálka priemer 13,8 cm. Cena súpravy pri kúpe samostatne 10€ Hnedé ružičky so zlatým okrajom: šálka výška 6 cm, priemer 6,5 cm, objem 1,5 dcl/150 ml, podšálka pr. 12,8 cm. Cena súpravy pri kúpe samostatne 10€ Vítaný osobný odber v Bratislave 2 (Podunajské Biskupice - tel. kontakt a adresu poskytnem záujemcovi do e-mailu). Poštou odošlem len po úhrade vopred na účet. Spôsob odoslania a výšku poštovného za balík s označením "krehké" si vyberte a pri úhrade na účet pripočítajte k sume za tovar: Balík "krehké" na poštu: 4,70€ Balík "krehké" na adresu: 5,90€ NA DOBIERKU UŽ NEPOŠLEM!
Bratislava
15 €
Staršie vitrínové sošky bez vád - cena za všetky
Starší vitrínový stav, bez vád - vyradené od mamičky. Spojený párik dievča a chlapec: v. 10 cm Chlapec školák: v. 13 cm + dievča školáčka: v. 13,5 cm Stojanček na sviečku/vázička s anjelikom: v. 10 cm Sloník z čínskeho porcelánu: dĺžka s chobotom 15 cm, výška 8 cm. Cena za všetky sošky spolu je 5€ Vítaný osobný odber v Bratislave 2 (Podunajské Biskupice - tel. kontakt a adresu poskytnem záujemcovi do e-mailu). V prípade záujmu môžem odoslať aj poštou, avšak len po úhrade vopred na účet. Spôsob odoslania a výšku poštovného si prosím vyberte: Obyčajne 2 tr. = 1,90€ Obyčajne 1 tr. = 2,10€ Doporučene 2 tr. = 2,80€ Doporučene 1 tr. = 3,00€ Balík na poštu = 2,70€ Balík na adresu = 3,90€ NA DOBIERKU UŽ NEPOŠLEM! Prosím píšte mail.
Bratislava
5 €