Sklo a keramika

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Sklo a keramika

Čajová kávová súprava VERONI
Nová nepoužitá - originál balenie
Liptovský Mikuláš
4 €
Kúpele poháre
Spolu 5e osobný odber Poprad komunikácia iba sms správou kliknutím na meno sa zobrazia všetky moje inzeráty pri kúpe viacerych veci z môjho inzerátu viem dat zľavu
Poprad
5 €
Jitka Kantová: Motýlek IV. - Umelecká vitráž
Název: Motýlek IV. Umělkyně: Jitka Kantová Technika: Umělecká vitráž, tiffany Žánr: Drobná vitráž, fauna, motýl, motýlek Rok vzniku díla: Nedatováno Rozměry: 102 x 65 mm Signatura: Nesignováno Adjustace: Volný objekt Stav: Perfektní Poznámka: Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 250 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
8,80 €
Starý porcelánový čajník
Predám porcelánový čajník. Wtoctawek. 5 € + pošta. Chýba vrchnák, inak top stav. Na trase Michalovce - Žilina viem po dohode doviezť.
Žilina
5 €
Luster z bórskeho skla
Ponúkam na predaj šesť ramenný luster vyrobený z bórskeho skla. Luster je funkčný. Dekorácie nie sú obité ani inak poškodené. Jedna mištička je na lustri prasknutá (nie je to však vidieť). Cena lustra je 899€. Dávam prednosť osobnému odberu. V prípade ďalších fotografií alebo informácií ma neváhajte kontaktovať.
Michalovce
899 €
MDŽ Odeta Michalovce, váza, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj vázu vyrobenú z pozdišovskej keramiky. Váza je nepoškodená .Rozmery sú 22x9 cm. Cena je 24,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Tanierik, Pozdišovce
Ponúkam na predaj tanier vyrobený z pozdišovskej keramiky. Tanier je nepoškodený .Rozmery sú 22x4cm. Cena je 12,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
12,90 €
Tanier hnedý, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj tanier vyrobený z pozdišovskej keramiky. Tanier je nepoškodený .Rozmery sú 28x5 cm. Cena je 18,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
18,90 €
Zdobené kvety, tanier, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj tanier vyrobený z pozdišovskej keramiky. Tanier je nepoškodený .Rozmery sú 29,5x5 cm. Cena je 28,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
28,90 €
Bodkovaný tanier
Ponúkam na predaj tanier vyrobený z pozdišovskej keramiky. Tanier je nepoškodený .Rozmery sú 30x5 cm. Cena je 24,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Sada z pozdišovskej keramiky
Ponúkam na predaj sadu vyrobenú z pozdišovskej keramiky. Stav - viď fotky .Rozmery čajníka sú 13x9 cm, cukorničky 8x8 cm, šálky 5x7 cm, podšálky 12x0,5 cm. Cena je 24,90€ za sadu + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Karičkový džbánik, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj džbán vyrobený z pozdišovskej keramiky. Má odbité z dna .Rozmery sú 22,8 cm. Cena je 24,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Džbán z keramiky, Pozdišovce
Ponúkam na predaj džbán vyrobený z pozdišovskej keramiky. Džbán je nepoškodený .Rozmery sú 23x7 cm. Cena je 24,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Mini špasák, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj špasák vyrobený z pozdišovskej keramiky. Má odbité z hrdla .Rozmery sú 14x6 cm. Cena je 7,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
7,90 €
Džbánik s hrdielkom, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj džbánik vyrobený z pozdišovskej keramiky. Džbánik má obité z hrdla .Rozmery sú 14x6 cm. Cena je 7,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
7,90 €
Minidžbániky z pozdišovskej keramiky
Ponúkam na predaj džbániky vyrobené z pozdišovskej keramiky. Džbániky sú nepoškodené .Výšky sú 10 cm, 8cm, 8 cm, 8 cm. Cena je 1,90€ za kus + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
1,90 €
Tanierik dvaja šuhaji a deva, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj tanier vyrobený z pozdišovskej keramiky. Tanier je nepoškodený .Rozmery sú 19x2cm. Cena je 24,90€ za sadu + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Poldecáky, pozdišovská keramika
Ponúkam na predaj poldecáky vyrobené z pozdišovskej keramiky. Poldecáky sú nepoškodené .Rozmery sú 4x5 cm. Cena je 12,90€ za sadu + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
12,90 €
Moritz Zdekauer, čajová súprava
Ponúkam na predaj porcelánovú čajovú súpravu - značky Moritz Zdekauer - Stará Role. Rozmery šálky sú 8x8cm, rozmery podšálky sú 14x3cm. Jedna podšálka je prasknutá. Cena je 7,90€ za sadu + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
7,90 €