5 389 inzerátov
Zberateľský časopis J U N Á K.
Predám krásne staré časopisy - J U N Á K. Asi 70 kusov časopisov. Ročníky č. 28, č. 29 a č. 30. Z rokov 1946, 1947, 1948. 71 až 73 ročné časopisy. Týdeník junácké mládeže ( v češtine). Predám iba celé ročníky spolu. Jednotlivé čísla iba dohodou. Cena jedného čísla je - Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
3,90 €
Slovenské Rády, Vyznamenania, Čestné odznaky.
Predám ozajstnú lahôdku pre zberateľov Slovenských odznakov, Rádov a Vyznamenaní. Kniha je v prevedení zväčšeného formátu A4. Všetky strany sú z kriedového lesklého papiera, čiže vyobrazenia sú veľmi kvalitné. Strašne veľa vyobrazení Slovenských Rádov, Vyznamenaní a Čestných odznakov. Nenajdete ich v nijakej inej literatúre, preto je kniha ojedinelá. Popis všetkého materiálu a história veľmi obohatí znalosti zberateľov Slovenských odznakov, Rádov a Vyznamenaní. Je to ozaj unikátna kniha pre zberateľov zaoberajúcich sa zberateľstvom Slovenských odznakov. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
49 €
Voj. odznaky č. 1. HRADNÁ STRÁŽ.
Predám veľký a ťažký vojenský odznak - HRADNEJ STRÁŽE. HRADČANY, Čechy, Slovensko, Sliezsko. Ťažký záves na maticu. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
35 €
Predám VEĽKÉHO MUFLÓNA.
Predám krásnu trofej dospelého MUFLONA. Podrobnejšie info napíšem. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
49 €
Predám staré kľúče.
Predám staré a veľmi staré kľúče. Niekoľko 100 kusov. Sú maličké, malé, stredné, väčšie a veľké. Hrubé, tenké. Kľúče od výmyslu sveta. Nie sú vyfotené - roztriedené. Sú tam veľmi vzácne kľúče, veľmi staré. Pri vážnom záujme viem poslať podrobnejšie foto. Ceny kľúčov sa pohybujú od 0,50 € (1, 2, 3, 5, 10, 20, 30, 50 €). Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
2 €
Vreckové hodinky-vintage Ježiš,Mária,Madonna,
Vreckové hodinky-vintage Ježiš,Mária 100% vysoko kvalitné ,na baterku,celokovové. Potiahnutím a otočením tlačidla na vrchu nastavíte čas. Stlačením tlačidla na vrchnej strane otvoríte kryt. Možnosť dokúpiť darčekovú krabičku s podobizňou Márie Technické údaje: Priemer púzdra: cca. 5 cm Hrúbka puzdra: cca. 1,6 cm (vrátane obalu) Dĺžka reťaze: cca. 37 cm
Námestovo
17 €
zhody
Výkup parožia jelen a daniel. Zhody trofeje. Prevýšim najvyššiu konkurenčnú ponuku o 1-2€ Po parožie, zhody si po dohode prídem k vám. Stačí napísať, zavolať.
Zvolen
dohodou
parožie,parohy,trofeje,zhody
kupim jelenie,srnčie,danielie zhody a trofeje aj ine trofeje najvisie ceny,celoročny nakup,platba v hotovosti,cela SR ,možnost dlhodobej spoluprace
Púchov
dohodou
Kúpim parožie, zhody, parohy
Kúpim jelenie, danielie a srnčie parožie, zhody Výkup parožia a zhodov Pri väčšom množstve prevýšime najvyššiu konkurenčnú ponuku o 0,5 € - 1 €. Vykupujeme aj jelenie penisy a chvosty Po parožie si prídeme k vám. Stačí napísať/prezvoniť, zavoláme vám späť. Vďaka dlhodobému pôsobeniu na trhu poskytujeme diskrétne a seriózne jednanie.
Senica
dohodou
Paroh, trofej, parožie, zhody
Kúpim parohy, trofeje, zhody ozvite sa telefonicky, SMS, prípadne mailom. Po dohode na cene pricestujem.
Žilina
dohodou
kupim rozne veci z pozostalosti
Kúpim rôzne starozitnosti moderné umenie aj celu pozostalost (dedictvo)rôzne obrazy,porcelán,sošky,keramika,hodiny,naramkove hodinky,vreckove hodinky,stare strieborné predmety,tácky,misy,podnosy,svietniky, príbory,nábytok a rôzne bytove doplnky.plati pre celu SR
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Templársky meč Gold
Jedná sa o nádhernú repliku meča s do detailu prepracovaným bohatým zdobením. Pozlátená liatinová rukoväť je bohato zdobená ornamentmi. Na záštitě je umiestnená pečať Rádu templárskych rytierov a dvaja rytieri na koni. Na hlavici je vyobrazený červený templársky kríž. Neprehliadnuteľné sú aj píniové šišky a francúzska ľalie - prvky juhofrancúzskej heraldiky. Čepeľ je zdobená jemným leptom zlatistej farby, v ktorom opäť nájdete emblém templárskych rytierov. Čepeľ tohto honosného prevedení templárskeho meča je vyrobená z kalenej nerezovej ocele 420 a rukoväť má skrutkované spoje. Rád templárov bol založený v roku 1119 burgundským rozšírený Hugo von Payns. Meno poriadku vzniklo po povolení o jeho zriadení v blízkosti Chrámu Šalamúnovho. Templársky rytieri nosili biele plášte s typickým červeným krížom. Rád templárov bol jedným z najväčších a najmocnejších kresťanských rytierskych rádov stredoveku. S jeho mocou a veľkosťou sa mohol rovnať už len iba poriadok maltézskych rytierov alebo poriadok nemeckých rytierov. Celý názov poriadku znel Chudobní rytieri Krista a Šalamúnovho chrámu (Pauperes commitiones Christi templique Salomonici), všeobecne sa používa termín rytieri temple, Templársky rytieri či len templári. Tovar je nový, originálne zabalený v krabici.+7 € vodorovný drevený stojan, zvislý drevený stojan opalovaný ,lakovaný,stojan na stenu. Pozrite moje inzeráty.
Zubrohlava
70 €
mix drobnosti
mix drobnosti este je tam vela peknych kuskov. spolu 190 ks!!! predajne len v celku! pozri aj ostatne moje inzeraty urcite si vyberiete.
Senec
45 €
Predám staré rádio Tesla 1107A Copélia
Predám staré, ale veľmi zachovalé rádio Tesla 1107A Copélia. Nápis Copélia je poškodený (chýba písmeno C), zadná stena je nepoškodená, žiadna súčiastka by nemala chýbať. Celý čas bolo umiestnené v byte, nebolo vystavené vlhku. Rádio nebolo min. 25 rokov zapnuté, čiže nedokážem posúdiť jeho funkčnosť. Vhodné hlavne pre zberateľov na menšiu opravu alebo ako dekorácia. Najlepšie osobný odber.
Košice
dohodou
Kupim platobne karty
Odkupim neplatne bankove karty. Ak nejaku mate, ponuknite. Ak mozete, prosim poslite mi foto na e-mail. Dakujem
Bratislava V - Petržalka
dohodou
stara bedna
predam staru bednu v nalezovom stave vhodne ako dekoracia cena 25 euro osobny odber
Bratislava II - Podunajské Biskupice
25 €
vintage konzola
predám vintage pc hernu konzolu master pilot pc qs-5600 novu este nerozbalenú z krabice vhodne pre zberateľa cena 45 euro poslem aj na dobierku plus posta
Bratislava II - Podunajské Biskupice
45 €
Staré kľúče
Ponúkam zberateľom zbierku 7 ks, starých bránových kľúčov. Roky cca 1900 - 30
Piešťany
50 €
PAMATNÁ 100 Kč bankovka ALOIS RAŠÍN
Predám prvú pamatnú bankovku vydanú v Českej Republike. Krásna 100 koruna s motívom Aloisa Rašína v modrom obale spolu s letákom. Cena je 180€ plus poštovné podľa dohody. Pozrite si aj ďalšie moje inzeráty. Kontakt mailom prosím.
Topoľčany
180 €
0€ bankovka / 0 eurova bankovka SPECIMEN
Predám vzorové specimen bankovky. Cena za kus je 9€. Ku bankovke patrí aj pekný obal s výrezom. Ku cene treba prirátať dobierku 2,50€, alebo doporučený list 1,25€ pri platbe na účet. Pozrite si aj ďalšie moje inzeráty. Kontakt mailom prosím.
Topoľčany
9 €
1 2 270