Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Zberateľstvo

Kúpim staré medaile a plakety
Mám záujem o staré slovenské a československé medaily a plakety ako prezidenti/osobnosti, auto-moto, športové, lyžiarske, príroda, hory, poľovnícke/lovecké, inštitúcie, mestá, pamiatky, ľudové motívy, univerzity, filatelistické výstavy, vojenské, policajné, železničiarske, včelárske, vinárske a pod. (pozri príklady na fotografiách) Ďakujem Viete ako správne zaobchádzať s numizmatickým materiálom? - mince/medaile/plakety skladujeme každú samostatne tak, aby sa vzájomne nedotýkali a teda nemohli poškodiť, - chytáme prstami zásadne za hranu, nikdy nie za plochu (zanecháva často trvalé odtlačky prstov), - nečistíme, okrem odborného čistenia a vo výnimočných situáciách, - v žiadnom prípade neskúšame kyselinou či mechanicky, či nie je náhodou strieborná alebo zlatá
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
parožie,parohy,trofeje,zhody
kupim jelenie,srnčie,danielie zhody a trofeje aj ine trofeje najvisie ceny,celoročny nakup,platba v hotovosti,cela SR ,možnost dlhodobej spoluprace
Púchov
dohodou
Kúpim parožie, zhody, parohy
Kúpim jelenie, danielie a srnčie parožie, zhody Výkup parožia a zhodov Pri väčšom množstve prevýšime najvyššiu konkurenčnú ponuku o 0,5 € - 1 €. Vykupujeme aj jelenie penisy a chvosty Po parožie si prídeme k vám. Stačí napísať/prezvoniť, zavoláme vám späť. Vďaka dlhodobému pôsobeniu na trhu poskytujeme diskrétne a seriózne jednanie.
Senica
dohodou
Paroh, trofej, parožie, zhody
Kúpim parohy, trofeje, zhody ozvite sa telefonicky, SMS, prípadne mailom. Po dohode na cene pricestujem.
Žilina
dohodou
Kupim Retro Hrkalky československej výroby.
Kupim Retro Hrkalky československej výroby. Mozu byt aj poskodene. Ak doma take mate a nepotrebujete ich alebo nezbierate rada od vas kupim. Cenu ponukite. Dakujem.
Čadca
dohodou
kupim rozne veci z pozostalosti
Kúpim rôzne starozitnosti moderné umenie aj celu pozostalost (dedictvo)rôzne obrazy,porcelán,sošky,keramika,hodiny,naramkove hodinky,vreckove hodinky,stare strieborné predmety,tácky,misy,podnosy,svietniky, príbory,nábytok a rôzne bytove doplnky.plati pre celu SR
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Sedenie z parožia
Predám sedenie z parožia.Domáca výroba. Ponúknite.
Veľký Krtíš
dohodou
starožitnosti písacie stroe
Predám 2 starožitné písacie stroje značiek: Remington a Mercedes v 100 % stave , rok výroby 1946
Lučenec
dohodou
Vychádzková palica s dýkou zdobenou - s koňom,levo
Kovová rukoväť s mečom je v palici naskrutkovaná.Po vyskrutkovaní ukrýva ocelovú dýku.Vyobrazenie,koňa,draka z kovu Palica na chôdzu "bakuľa" s motívom koňa,draka. Ozdobná palica na podopretie pri chôdzi. Plastika koňa ako aj ornamenty sú zo zliatiny kovov. Po odskrutkovaní hlavice s koňom vyberieme kovový nôž resp. bodák. Nôž nie je ostrý. Je tupý, avšak dobrúsiť si ho môžte sami. Na spodku palice je gumová pryž, ktorá tlmí a chráni palicu pri chôzdi. Táto replika sa aj výborne hodí k ozdobným prvkom do domu, na chatu a všade tam, kde chceme trochu obvzláštniť interiér. Pôvodný a hlavný účel výrobku je ozdoba a okrasa zároveň, avšak v prípade núdze, je dostatočne pevný na použitie v sebaobrane. • celková dĺžka repliky: cca. 88 cm • dĺžka bodáku: cca. 36 cm • celková váha repliky: cca. 625 gramov • materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ - Stainless Steel.Skvelý darček pre seniora. POZRITE MOJE INZERATY
Námestovo
25 €
Zberateľský časopis J U N Á K.
Predám krásne staré časopisy - J U N Á K. Asi 70 kusov časopisov. Ročníky č. 28, č. 29 a č. 30. Z rokov 1946, 1947, 1948. 71 až 73 ročné časopisy. Týdeník junácké mládeže ( v češtine). Predám iba celé ročníky spolu. Jednotlivé čísla iba dohodou. Cena jedného čísla je - Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
3,90 €
stare lustre
veľká sada starých lustrov
Piešťany
ponúknite
Kúpim poštové známky - Formula 1
Kúpim poštové známky s tematikou Formula 1 (piloti, monoposty, okruhy). Ponuky posielajte prosím na e-mail. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Levice
dohodou
zhody
Výkup parožia jelen a daniel. Zhody trofeje. Prevýšim najvyššiu konkurenčnú ponuku o 1-2€ Po parožie, zhody si po dohode prídem k vám. Stačí napísať, zavolať.
Zvolen
dohodou
Vatikán 2019 mincová karta / coincard 50 centov
Ponúkam coincard Vatikán 2019 50 centov.
Bratislava
6 €
Německá olympijská medaile 1936
Německá olympijská medaile 1936, koupeno na militari burze nebo blešáku, neurčeno, sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
14 €
starý bicykel Eska Roadster
Predám starý starožitný retro bicykel značky ESKA ROADSTER dvojrám, bez vôlý, vhodný na okamžité jazdenie, viac info na tel
Želiezovce
200 €
Pěchotní útočný odznak
Puškospona, pěchotní útočný odznak (Infanterie-Sturmabzeichen) koupeno na militari burze nebo blešáku, neurčeno, sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
14 €
Všeobecný útočný odznak 25 nasazení
Všeobecný útočný odznak 25 nasazení (Allgemeines Sturmabzeichen) koupeno na militari burze nebo blešáku, neurčeno, sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
14 €
Německý čestný kříž
Čestný kříž pro pozůstalé po německých bojovnících ve Španělsku (Ehrenkreuz für Hinterbliebene Deutscher Spanienkämpfer) koupeno na militari burze nebo blešáku, neurčeno, sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Bílá, Frýdek-Místek
14 €