Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Detektory kovov

Predam minelab e-trac
Predam minelab e-trac. Plne funkcny. K nemu sluchadla kross + 2 x cievka + 2 x bateriovy blok. Vsetko za 650 eur. Pripadne predam aj dohladavacku pro find 25 za 80 eur a bezdrotove pripojenie na sluchadla minelab pro sonic wireless za 200 eur. Predavam pre nedostatok casu tohto roku 1 hodinu v terene. Pisat mail alebo volat po 16 tej.
Prešov
650 €
Analógový detektor kovu Deeptech Vista Gold.
Predám nevyužitý analógový detektor kovu Deeptech Vista Gold 220€ s transportným vakom 15€, dohľadávačku Makro Point 60€, náhradnú cievku 150€. Dá sa aj jednotlivo. Cena spolu 400€.
Skalica
400 €
Detektor kovov
Citlivý nový detektor kovov - VLF typ ACE250 s frekvenciou 6.5KHz - plne nastaviteľná 12 segmentov diskriminácia vo všetkých režimoch. - vylepšený GTA - grafický cieľový analyzátor, cieľový ID kurzor - indikátor batérií, indikátor hĺbky mince, zvuková identifikácia - PINPOINT tlačítko presného dohľadania - prednastavené diskriminačné režimy, alebo možnosť vlastného diskriminačného vzorca. Režimy: (4 + 1): všetky kovy, šperky, mince, relikvie a vlastný, plne programovateľný režim s pamäťou. - citlivosť v 8 krokoch
Žilina
170 €
Detektor kovov - Garrett EuroAce
Predám v dobrom stave málo používaný detektor kovov Garrett EuroAce so sondou NEL Tornado. K detektoru pridám aj pôvodnú sondu ktorá bola dodaná pri kúpe plus inštruktážne dvd a návod. Pôvodná sonda je taktiež plne funkčná . K detektoru nie sú slúchadlá nakoľko sa pokazili a nepoužíval som žiadne. Dôvod predaja - minimum voľného času na využitie. Cena 280 € - v prípade rýchleho jednania možné zníženie ceny
Brezová pod Bradlom
280 €
Detektor kovov
Predám ručný detektor kovov TS-80 používaný predovšetkým na osobnú prehliadku na letiskách, súdoch a pod. Taktiež je ho možné využiť na vyhľadávanie skrytého elektrického vedenia či potrubia v stenách. Pri zistení prítomnosti kovov vydá zvukový alebo svetelný signál. Nastaviteľná citlivosť. Možnosť prepnutia medzi zvukom a LED kontrolkou. Zdroj napätia: 9V batéria (nie je súčasťou). Alarm slabej batérie. Váha: cca 200g bez batérie. Sklápateľný. POZRI VSETKY MOJE INZERATY
Ružomberok
20 €
Detektor kovov - DEKOV - TPN 00-2-370/OMPS
Predám kvalitný, nepoužívaný detektor kovov značky DEKOV, typové označenie TPN 00-2-370/OMPS. Cena: 10,-€. V prípade záujmu zašlem aj na dobierku.
Bratislava III - Nové Mesto
10 €
Predám nový detektor kovu, dreva a káblov v stene
Predám úplne nový, nepoužitý wall detektor. Prístroj ma viac režimov detekcie. Detekcia kovu, dreva alebo živých elektrických káblov v stene. Vlastnosti: -detekcia železných kovov: do 5cm -detekcia neželezných kovov (napr. meď): do 8cm -elektrické káble živé: do 5cm -drevo do 2cm Prístroj je napájaný 9V batériou. Auomaticky sa vypne po 5minutách nepouživania prístroja. Prístroj je dodávaný s praktickým prenosným puzdrom. Cena je 35€. Dodanie 1-2dni, priamo až k vám domov. Môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 3€.Alebo poslať peniaze vopred na účet, čím cena poštovného bude 1.5€.
Prievidza
35 €
Predám nový, digitálny detektor kovov
Predám úplne nový, nepoužívaný digitálny detektor kovov. Jedná sa o detský, plnefunkčný detektor kovov s veľmi níizkou hmotnosťou iba 600g. Vlastnosti: -napájaný 1x 9V batériou -dosah detekcie až 15cm -pointer mod (pre presnú lokalizáciu predmetu) Cena: 45€. Preferujem osobný odber, no po dohode zašlem aj na dobierku (+4€)
Prievidza
45 €
detektor kovov
predam vojenske detektory kovov, francúzska vyroba... army
Krupina
118 €