727 inzerátov
poľnohospodárska vlečka Fliegl - prenájom
Dám do prenájmu poľnohospodársku vlečku Fliegl,TMK 371 Bull, rok výr. 2015, v dobrom stave, s možnosťou následného odkúpenia: cena pri odkúpení: 24.000 bez DPH, cena za prenájom: dohodou objem - 45 prm, po STK, pneu 90 %, trojnápravový náves, 1. + 3. náprava natáčacia, so zadným výklopným čelom, v r. 2018 vymenené všetky čapy pérovania náprav celková nosnosť: 29 ton najazdené: cca 15.000 km
Ilava
24 000 €
Priekopový mulčovač 160 s bočným posuvom SN112
Výška kosenia môže byť nastavená pomocou bočných bežcov. Má 16 špeciálne tvrdených, 1,2 kg ťažké nože, ktoré sú usporiadané v radoch v tvare špirály a drvia trávu na minimum. Okrem toho, má veľmi ťažký zadný valec a voľnobežný chod. Kmitavé, pozinkované lamely ​​v prednej časti kosačky zabraňujú úniku kameňov. Kosačka je pripojená trojbodovým závesom k traktoru (kat. II, s miernou úpravou aj kat. I). Má otváracie zadné čelo, ktoré je optimálne na drvenie slamy a zabezpečuje ľahšiu údržbu a servis. Dvojitá špirála na rotore zaťažuje rotor rovnomerne a zabezpečuje mimoriadne hladký chod a dlhú životnosť s oveľa menším úsilím. Dokonca aj veľmi vysoká tráva, hustá slama nie sú problémom pre tento mulčovač! Šírka rezu: 1550 mm Hmotnosť: 700 kg Informácie k stroju nájdete na našej stránke, pošleme link. Pozrite si všetky moje inzeráty. Zabezpečujeme ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS, náhradné diely, množstevné zľavy, dopravu na území celého Slovenska. Možný nákup na splátky.
Spišské Podhradie
3 099 €
K.T.S Vývozka 10 T rameno 6,4m
Vyvážací príves s veľkou nosnosťou 10 T. Možnosť používať aj samostatné rameno, ktoré je nezávislé na prívese. Lesné prívesy sú určené pre náročné lesné práce v nepriaznivých klimatických podmienkach v ťažko dostupných lesných oblastiach. HARDOX drapák je štandardom pre ramená 5,3m, 6,4m, 6,7m a 7,5m. Otoč ramena je až 370 stupňov! Veľký nakladací priestor 1,8 - 2,35m2. Hydraulické alebo sklopné oporné nohy. Maxim. šírka 2,05m. Hlavný rám 180x180 mm zo špeciálnej ocele. Mechanizmus pohonu hydraul. valcov je dobre chránený. Veľké kolesá poskytujú vynikajúcu nosnosť. Veľkorysá svetlá výška zabezpečuje lepšiu dostupnosť a znižuje riziko nárazu. Povrchová úprava - prvotriedna - zabezpečuje, že vývozka si zachová svoj povrch počas dlhých rokov práce. Podvozky s mazacími púzdrami pre dlhoročnú a bezporuchovú prevádzku. Rameno môže byť vybavené lyžicou, mulčovačom, Rameno je vybavené komfortným kĺbom. Otočný dom z liatej ocele (290mm vysoký) Vývozka a rameno vyrobené z vysokopevnostnej ocele. Čapy v dostatočnej veľkosti odolávajú vysokému zaťaženiu. ...Viac informácii telefonicky. Pozrite si všetky moje inzeráty. Zabezpečujeme ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS, náhradné diely, množstevné zľavy, dopravu na území celého Slovenska. Možný nákup na splátky.
Spišské Podhradie
dohodou
sadzač zemiakov
Predám jednoriadkový sadzač zemiakov a dvojriadkový sadzač zemiakov. jednoriadkovy sadzac - cena 300€ dvojriadkovy sadzac - cena 400€.
Nová Baňa
300 €
pásová hrabačka
Predám pásovú hrabačku . Veľka - 390€. Malá - 480€. Viac info na telefone
Nová Baňa
390 €
polnohospodarska technika
Ponúkam roznu polnohospodársku techniku v roznych sirkach ako celny nakladac + náradie, predna hydraulika, pluhy, vyoravac zemiakov, disky, kultivator, diskovy a radlickovy podmietac, mulcovac, kosacka, hrabacka, balicka balikov, snezny pluh, rotavator, rozmetadlo hnojiva a soli, pleckovac, lucne brany, lesny navijak, sadzac zemiakov, postrekovac atd. Dovoz a montaz samozrejmostou. Najlepšie ceny - volajte. Zaruka. Polnohospodarska techniku vhodna za traktor alebo malotraktor ako ZETOR, JUHN-DEERE, SAME, VALTRA, NEW HOLLAND, FEND, MASSEY-FERGUSON, RENAULT, BELARUS, URSUS DEUTZ - FAHR atd
Šarišské Čierne
dohodou
Predám náhradne diely na traktory
Predám náhradne diely na traktory New Holland, Case, Deutz, Ford, Massey Ferguson, Valtra, Belarus, Fendt, Same, Steyr, Lamborghiny, pre čínske traktory Jinmy, Foton a japonske malotraktory Iseki, Mitsubishi, Yanmar, Kubota. V ponuke mám Skla kabíny, štartéri, alternátory, diely motorov, spojky, hydraulika, časti tretieho body, filtre a iné. V prípade záujmu mi prosím pošlite dopyt aký diel potrebujete a na aký typ traktora. Prosím pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Detva
dohodou
orbitrol,orsta a servoriadenie na traktor
Predam orbitrol,orsta vhodne na servoriadenie objemu 50,80,100,120,160,200,350,400,500-1000cm3.Mozno pouzit k stavbe servoriadenia na offroad,nakladac,traktor,zetor,malotraktor,mt,tk, tatra 805,v3s,vzv,lkt,hon,ukt. mozne dodat jednotlive komponenty, pripadne komplet sadu servo riadenia na traktor major a crystal 6911-9645,6011-6045,7011-60-45,5211-5245,6211-6245,7211-7245,7711-7745 pripadne po dieloch,sady aj na zetor krystal 8045 - 160...Vhodne na stavebnu a lesnu techniku,stroje,traktorbager,JohnDeere,Case, New Holland,Fend,Valtra,JCB,Cat.V ponuke servočerpadlá, hydraulické valce s príslušenstvom.Moznost poslat dobierkov,najlacnejsie!
Námestovo
dohodou
Vidly na prepravu balíkov
Predám vidly na prepravu balíkov. Možnosť agregácie na čelnú hydrauliku alebo zadný trojbodový záves. Uchytenie kategória 1 (priemer spodných bolcov 22 mm) a kategória 2 (priemer spodných bolcov 28 mm). Sklopne prevedenie (prepravná poloha) dĺžka hrotov 1100 mm nosnosť 800 kg. Cena 189,- eur s DPH (som platca DPH). V ponuke mám aj iné typy prepravných vidiel na balíky okrúhle aj hranaté, možnosť agregácie aj na čelný nakladač. Prosím pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Detva
170 €
Predám náhradne mulčovacie kladivá a nože
Predám náhradne mulčovacie kladivá a nože pre rôzne typy mulčovačom. V ponuke pre značky ako Agricom, Agrimaster, Agritec, Amazone, Berti, Ferri, Joskin, Kongsklide, Kubota, Kverneland (Maletti), Maschio, M.E.A.A.T., Muthing, Muratori, Peruzzo, Rinieri, Tierre, Del Morino, Orsi, Zappator atd. v ponuke mám viac ako 300 rôznych druhov mulčovacích kladiviek a nožov. V prípade záujmu mi prosím zašlite dopyt a obratom Vám zašlem vzor potrebných rozmerov a zašlem vám cenovu ponuku na originálne kladiva a nože resp. cenovo prístupnejšie náhrady. Som platca DPH. Prosím pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Detva
3 €
Predám poľnohospodárske kardany značky
Predám poľnohospodárske kardany značky Blueline, Wessler, Walterscheid. Klasické prevedenie, prevedenie s bezpečnostným prvok, jednostranne homokinetický kardan, obojstranne homokinetický kardan. Cena kardanu Blueline 460 mm, 12 kW od 50,- eur bez DPH. Ďalej mám v ponuke kompletne náhradné diely pre všetky rady kardanov Blueline, Wessler, Walterscheid, ako kardanové kríže, nasúvacie vidlice, profilové vidlice, samostatne homokinetické kĺby, ochranne obaly kardanov, profilové tyče atd. Stačí zaslať výrobný štítok kardanu a zoznam potrebných dielov a obratom Vám zašlem cenovú ponuku. Som platca DPH. Prosím pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Detva
50 €
Lanový navijak LN 4 T Profi
Ponúkam na predaj lanový navijak , uchytenie do TBZ , minimálne používaný. v základnej výbave: 80 m lana priemer 10 mm 2 reťazové klzné strmene osový hák výškovo nastaviteľná smerová oteváracia kladka ovládanie manuálne výkon traktora min. 15 kW rýchlosť navíjania 42 m/min šírka štítu 1255 mm váha 185 kg Cena 1300
Nové Zámky
dohodou
Predám vývozku na drevo COUNTRY, estónskej výroby
Predám vývozku na drevo COUNTRY, estónskej výroby. Predám vývozky na drevo od 1,5 ton vhodné za 4kolku malotraktor a traktor, 3, 5, 9 tonové a 11 tonové. Hydraulické ruky od 330 cm do 700 cm, nosnosťou od 310 kg do 1100 kg + bohaté príslušenstvo ako 2WD System, 4WD System, navijak s diaľkovým ovládaným ..., Na vývozky poskytujem 2 ročnú záručnú dobu, záručný aj pozáručný servis + sklad náhradných dielov, možnosť odpočtu DPH. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, zašlem Vám technické parametre a cenník, prosím pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Zvolen
dohodou
Predám diskové brány Dexwal Mamut
Predám nové diskové brány Mamut pracovný záber 2,5 m, 2,7 m, 3m, 4 m priemer disku 510 mm, 560 mm a 610 mm potrebný výkon traktora od 70 kW. Na výrobok poskytujem záruku, záručný aj pozáručný servis. Možnosť odpočtu DPH. Prosím pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Zvolen
dohodou
Predám radličkový podmietač Dexwal Grunt
Predám nový radličkový podmietač Dexwal Grunt šírka 2,2 m, 2,7 m a 3 m. Potrebný výkon traktora od 60 kW. Na výrobok poskytujem záruku, záručný aj pozáručný servis. Možnosť odpočtu DPH. Prosím pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Zvolen
dohodou
zhrabovac,rozmetadlo,samozber,fekal,postrekovac
predam pouzite plne funkcne polnohospodarske stroje cena dohodou v ostatnich inzeratoch
Oravská Polhora
dohodou
PLEĆKA NA ZEMIAKOV OBORáVAč ZELENINU
Plečka na zeniaky nova oboravak zeleniny kukuricu ine stroje moźnos´t dopravy poslať na dobierku dohodneme všetko telefonicky mailom volať pozrite naše inzeráty,
Námestovo
209 €
hydraulicke cerpadlo na servoriadenie,traktor,
Hydraulicke cerpadlo na stiepacku,servoriadenie,traktor Predám hydraulické čerpadlo od 10,15,25 L/min.Priprava cerpadiel s opierkou a remenicou.Vhodne na servo, riadenie,hydrauliku,traktor,zetor,malotraktor,tk,mt-08,tatra 805.Mam aj vykonejsie čerpadla vytlak az 250bar. Litraz od 6,8,12,16,20,22,25,32,40,53,67,80,92,105,130L/min,pripadne dvojite 2x39L,lave prave podla potreby, vykonnejsie hydraulicke cerpadla na stiepacku,kalacku o vytlaku 250Mpa,rozna litraz,vhodne na vykonnu hydrauliku.Nové,zaruka dobierka,najlacnejsie!Použitie:traktor,malotraktor,zetor,tk,mt08,stiepacka,mulcovac,bali kovac,lis,pluh,hydraulicky piest,valec,celny nakladac,rampovac,celna hydraulika,podkop,hydraulicka ruka, vyvozka,traktor bager,unc,bobcat,vzv,desta,vyklapac,valnik,tatra,man,iveco,avia,v3s,liaz
Námestovo
dohodou
Zetor Major 80 CL
Predám nový traktor Zetor Major 80 CL desing Pininfarína ! rok výroby 2018 náhon 4x4 motor TCD 2,9 L4 dieslovy s priamym vstrekovaním paliva, CommonRail, preplňovaný turbo prevodovka mechanická 12/12 stupňov, reverz rýchlosť 30 km/hod otáčky zadného vývodového hriadeľa 540/1000 ot/min., prípadného predného 1000 ot/min. zdvíhacia sila zadných ramien 24kN pracovný tlak 18MPa čerpadlo hydrauliky 50 l/min. vonkajšie vývody hydrauliky 2+1 jednookruhové vzduchové brzdy záves etážový rýchlostaviteľný CBM sedačka SEAT SC 80 COBO pneumatiky 11,2 R24 predné, 16,9 R30 zadné rozmery traktora 3790mm dlžka, 1860mm šírka, 2656mm výška rozvor 2210 mm hmotnosť traktora 3090 kg Prefinancovanie,servis,záruka,zaškolenie.
Banská Bystrica
28 950 €
hydraulicky rozvadzac,rozdelovac,ovladac,kocka
Predam hydraulicke rozvadzace,rozdelovace od 1,2,3,4,5,6,7,8 sekci,prietok 40L,80L,120L.Spiatocku mozno tlakovo zatazit(HPCO)vystup,zapojit do serie.vhodny na celny nakladac,rampovac,hydraulicka ruka,vyvozka, podkop,traktor,zetor,ukt,lkt,mulcovac,unc,un,VZV,mt08,tk tatra 805,kalacka,stiepacka vrtna supravaMoznost upravy sekcie:plavajuca poloha,aretacia,jednocinna sekcia,ovladanie sekcie,packou,joystick,lanovodom, pneumaticky elektronicky 12/24V.Nove,zaruka,najlacnejsie! Poslem na dobierku.Použitie:traktor,malotraktor ,zetor,tk,mt08,stiepacka,mulcovac,balikovac,lis,pluh,hydraulicky piest,valec,celna hydraulika,podkop, hydraulicka ruka,vyvozka,vrtna suprava,traktorbager,unc,bobcat,vzv,desta,vyklapac,valnik
Námestovo
8 €
1 2 37