408 inzerátov
Straus austria 300A mini zváračka +okuliare
Inveretrová malá šikovná zváračka 300A Straus Austria INVERTOROVÁ ELEKTRÓDOVÁ ZVÁRAČKA MINI Invertorová zváračka pre zváranie s obalenými elektródami s napätím 230 V. Invertorová elektródová zváračka je vybavená systémom aktívneho chladenia a umožňuje zaváranie s elektródami priemeru 1,6 mm až 4 mm. Hmotnosť necelých 3,5 kg podstatne zjednodušuje manipuláciu. Zváračka je vybavená systémami HOT START, ANTI STICK a ARC FORCE. HOT START - umožňuje ľahké zapálenie zváracieho oblúku krátkodobým automatickým zvýšením zváracieho prúdu pri zapálení elektródy oproti nastavenej veľkosti zváracieho prúdu. ANTISTICK - zmenší riziko prilepenia elektródy k zváranému materiálu. Ak aj dôjde k prilepeniu elektródy, elektronický obvod zníži zváracie napätie a prúd do takej miery, aby nedošlo k rozžeraveniu elektródy a následnému opadaniu obalu z elektródy. Pri zníženom zváracom prúde a napätí sa môže elektróda ľahšie odlepiť od zváraného materiálu. ARC FORCE - je automatická funkcia zváračky, ktorá vyrovnáva prípadné rozdiely medzi skutočným a nastaveným zváracím prúdom. Tento rozdiel je spôsobený nestabilitou ruky zvárača. Technické údaje: Napájanie: 230V / 50Hz Zvárací prúd: 20 - 300 A Pracovný cyklus: 60 % Napätie pri zaťažení: 65 V Aktívne chladenie Priemer zváracej elektródy: 1,6 – 4 mm Obsah balenia: Invertorová zváračka Sada káblov Zváracie okuliare solárne automatické stmievanie elektrody 4ks rukavice zvaracie káble kufrík plastový KOD:102216 VIAC INFORMÁCII V PODMIENKACH PROSÍM PREČÍTAŤ ( v prípade neprečitania nevolajte)
Komárno
95 €
Redukčný ventil kyslík
Predám nový manometer (redukčný ventil) na kyslík.
Jaklovce
35 €
Rezací nadstavec RN6 a RN61A
Predám rezací nadstavec RN6 a RN61A acetylén+kyslík, nové, nikdy nepoužívané, cena je 50 eur. Na predaj mám až dve takéto zostavy.
Zvolen
50 €
Nadstavce pre zváranie plameňom do rukoväte U5
Predám 4 nadstavce pre zváranie plameňom do rukoväte U5, cena za kus 5 eur.
Zvolen
5 €
Zváračka ZU 315- 31 zachovalá
Predám veľmi zachovalú zváračku typu ZU 315-31, podľa priložených obrázkov, Cena:300.- Euro. Len s osobným odberom. Na požiadanie môžem poslať dalšie detailné fotografie mailom. Pozrite si prosím všetky moje inzeráty s kliknutím na - všetky inzetáty - pod mojim užívateľským menom na tejto stránke
Veľký Meder
300 €
Zvárací kábel
Predám používaný zvárací kábel so 60% zľavou oproti cene nového kábla. Zvárací kábel dĺžky 17 m, 120 mm2.
Krompachy
130 €
Predám zváračku ESAB 220V
Predám transformátorovú zváračku Švédskej firmy ESAB, 220V. Málo používaná kvalitná zváračka, elektródy (rutilové) až do priemeru 3,2mm, tepelná ochrana. Technické údaje viď. aj foto. Pôvodná cena cca 180€, teraz 70€. Odber najlepšie osobne Bratislava (váha cca 18kg)
Bratislava V - Petržalka
70 €
Multifunkčný zvárací invertor 200 A 3v1
Predám so zárukou nový nepoužitý zvárací invertor, trojkombináciu 200 Ampérový. Určený pre zváranie MMA všetkých druhov elektród až 4,0 mm, pre MIG/MAG zváranie drôtom od 0,6 mm až 1,0 mm a zváranie TIG Lift Arc (nerez, ...) Možnosť zvárať s plynom aj bez plynu - trubičkovým drôtom. Má kvalitný kovový podávač. Podávač drôtu je na 5kg cievky. Príkon 230V, zaťažovateľ 60% 200A, váha 12,8 kg. Možnosť zvárať: čierny materiál, nerez, hliník ... Vybavený: eurohorák BINZEL 3m, sada MMA káblov, štít, kladivo/kefa, špičky, balíček rutilových a bázických elektród. Pôvodne stála: 494 Možnosť dokúpenia redukčného ventilu na CO2 za 25eur. Záručná lehota dva roky. Poskytujem záručný aj pozáručný servis Poštovné 10 EUR, alebo osobný odber v NR. Vpredu má trochu puknutý plastový panel. Stačí iba zlepiť, alebo nechať tak. Po konštrukčnej a výkonovej stránke je na 100%.
Nitra
330 €
Predam MIG-MAG horak dlzka 4 metre na CO2 zvaracku
Predam MIG-MAG horak dlzka 4 metre na CO2 zvaracku.Novy.Zvaracka
Nitra
69 €
Predam horak TIG 17/4m FLEX Zvaracka.
Predam horak TIG 17/4m FLEX Zvaracka.
Nitra
69 €
Samostmievacia zváracia maska , kukla , prilba , h
samostmievacia zváracia kukla, maska vhodná na zváranie aj brúsenie. Náhradné vonkajšie aj vnútorné sklo. Dá sa použiť na všetky TIG, MMA, MAG, MIG zváranie aj na rezanie a brúsenie karbobrúskou. cena 19,-€ Prilba je vyrobená z vysoko odolného polymérového materiálu. stupeň ochrany v jasnom stave: DIN 4 Stupeň ochrany v tmavom stave: nastaviteľný od 9 do 13 DIN norma: EN379 1/2/1, EN175 zorné pole: 92,5 mm x 42,5 mm doba odozvy: 1/10000 sek. doba odozvy z tmavej na svetlú: 0,1 až 1,2 sek .Pošlem aj na dobierku + 3,5€.POZRI VŠETKY MOJE INZERÁTY (klikni na moje meno)
Tvrdošín
19 €
Solárná samostmievacia kukla helma KRAFTECH GER.1
Solárná samostmievacia helma Kraftech Germany Je skonštruovaná pre ochranu tváre a očí od iskrenia, prskania a sú vhodné pre oblúkové zváranie, brúsenie alebo rezanie kovu. Určené pre všetky zváracie metódy MMA, MIG/MAG, plazmové rezanie a hlavne TIG. Uľahčí prácu, lebo budete vedieť presne umiestniť elektródu, drôt a tým pádom bude vaša práca rýchlejšia, kvalitnejšia, efektívnejšia, pohodlnejšia, krajšia... zorné pole :98x40mm automatické stmievanie <0,0003S nastaviteľné tmavosť : DIN 9-DIN13 pracovná teplota : -5C až +55C UV a IR ochrana EN 169, DIN16 zodpovedné Solarné články bez batériové : 4200hod pracovný čas následne sa odporúča ju nechať na slnku dopiť sa KOD: 101921 VIAC INFORMÁCII V PODMIENKACH PROSÍM PREČÍTAŤ ( v prípade neprečitania nevolajte)
Komárno
25 €
predám
Zvaraci horak co2 vodou chladeny + prislusenstvo cena spominana 30 euro
Kysucké Nové Mesto
30 €
INVERTOROVÁ ZVÁRAČKA 280A IGBT PM-MMA-280SM
Napájanie: 230V / 50Hz Napätie otvoreného obvodu: 65V Rozsah zváracieho prúdu: 20-280A Zváranie elektródami v rozsahu 1,6 - 4,0 mm Príkon: 7,8kVA Menovitý zvárací prúd: 280A Menovitý pracovný cyklus: 60% Zvárací prúd pri 100% pracovnom cykle: 217A Prevádzkové napätie: 20,8-31,2V Trieda ochrany: F Trieda izolácie: IP21S Napájací kábel: 195cm Hmotnosť: 2,8 kg Model PM-MMA-280SM je invertorový zvárač, ktorého konštrukcia je založená na vysoko výkonných IGBT tranzistoroch . Je vybavený LCD displejom, ktorý indikuje aktuálnu sadu zváracieho prúdu pomocou gombíka s plynulou reguláciou. Tranzistor IGBT kombinuje výhody dvoch typov tranzistorov s jednoduchým ovládaním tranzistorov s efektom poľa a vysokého prierazného napätia a rýchlosti spínania bipolárnych tranzistorov. VSTAVANÉ FUNKCIE: HOT START, bežne známy ako štart za tepla, umožňuje zvýšenie zváracieho prúdu nad hodnotu nastavenú zváračom. HORKÝ START funguje, keď je oblúk zapálený a je určený na zabránenie prilepeniu elektródy k materiálu. Je to veľká pomoc pri osvetľovaní elektródy. ANTI STICK preruší / minimalizuje zváracie napätie a prúd v prípade skratu elektródy so zváraným materiálom. ANTI STICK umožňuje zváračovi ľahšie odpojiť elektródu. ARC FORCE stabilizuje oblúk bez ohľadu na jeho dĺžku. Reguluje dynamiku zváracieho oblúka. Zníženie hodnoty funkcie dáva mäkký oblúk a menšiu hĺbku prieniku, pričom zvýšenie hodnoty funkcie spôsobuje hlbšie prenikanie a možnosť krátkeho oblúkového zvárania. Pri najvyššej hodnote funkcie ARC FORCE je možné "zatlačiť elektródu do bazéna roztaveného kovu a prepáliť materiál. (V tomto modeli sa funkcia ARC FORCE nastavuje automaticky) Zvárač je vybavený chladiacim ventilátorom pre elektronické obvody a ďalšie komponenty - funkcia "Turbo FAN", ako aj teplotný senzor, ktorý chráni zariadenie pred prehriatím. Zariadenie zvára od 20 do 280A, umožňuje zváranie elektródou s priemerom 1,6 mm až 4 mm . Hmotnosť zváracieho stroja je len 2,8 kg, vďaka čomu je veľmi praktická. Má tiež nosný popruh, ktorý uľahčuje prácu vo výškach. Zváranie s 1,6 mm elektródou je teraz možné použitím pomalej poistky triedy C 16A. Práca pri maximálnom prúde 280A vyžaduje ochranu aspoň 20A. Zvárač má štandardné EURO medené konektory pre zváranie káblov. Vďaka štandardu EURO si môžete jednoducho zvoliť dodatočné náhradné zváracie drôty. Vďaka použitiu veľkého ventilátora v malom kryte zváracieho stroja sa zvýšil prúd vzduchu, čím sa znížila teplota tranzistorov. Účinnosť zariadenia je až 60%. Zvárací prúd je možné rýchlo nastaviť v rozsahu 20-280A. Stačí otočiť jeden potenciometer a nastaviť Amperage, ktorý vás zaujíma.
Trebišov
79 €
Zvárací invertor BOXER IGBT 300 A s displejom
Predám úplne novú, nepoužitú zváračku BOXER IGBT 300 A. vstupné napätie - 230 V / 50 Hz plynulá regulácia prúdu - 20 - 300 A zváranie elektródami - 1,6 - 4,0 mm metóda zvárania - MMA zváračka hmotnosť - 4,5 kg pracovný cyklus - 60 % napätie max. bez zaťaženia - 60 V DC funkcia ANTI-STICK - zabraňuje prichyteniu elektródy funkcia HOT-START - ľahké zapálenie oblúka funkcia ARC FORCE - automatická stabilizácia oblúka - veľký jasný digitálny displej zobrazujúci prúd - moderná technológia s IGBT tranzistormi - v balení kábel s držiakom elektród, kábel s uzemňovacou svorkou, kukla, kefa s kladivom - zabudovaný tichý ventilátor proti prehriatiu - spoľahlivý a výkonný motor - jednoduché použitie - nízka hmotnosť Ponúkam sedem dní na vyskúšanie, v prípade nespokojnosti vrátim peniaze. Pri prevzatí vypíšem potvrdenie o zakúpení. Viem poslať aj na dobierku kuriérom. Mám v ponuke aj iné zaujímavé veci, prosím pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Nitra
109 €
Predám,vymením novu flašu Argon,co2 a mix
Predám,vymením novú 200bar.flašu Argon čistota 4,8 a Argon+CO2 aj samotnu CO2 novú cena 75€.Flaša je plna,10,9kg 8L a ma tlakovu skušku platnu do 2028r vhodna na zváranie CO2.Cena plnej flaše argonu aj s naplnou je 85€.Mam na predaj aj nove budiky za 35e.Po dohode moznost dovozu po ceste TN-ZA,TN-BA,TN-ZV
Trenčín
75 €
náhradné diely spájkovačka ERS 501
Predám náhradné diely do spájovačky ERS-501 Kompletná rukoväť 7 € Hrot (ihlový, tužkový, plochý) 1 € teliesko vyhrievacie 1€ Minimálny odber za 5 €
Žilina
1 €
Diody
Predám 4ks.diody do zváračky 1ks.15€
Dunajská Streda
15 €
Predám zváracie eletródy
predám zváracie elektrody 10€ kus balenie pozri aj ďalšie moje inzeráty vypratávanie skladu
Výčapy - Opatovce
10 €
Predám zvárací drôt
predám zvárací drôt 10kg balenia mám ich asi 6 kusov jedeno balenie po 25€
Výčapy - Opatovce
25 €
1 2 21