Inzeráty

Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
295 346 inzerátov
Apple Mac mini 2.6GHz / 8GB / 1TB - CZS (Late 2014
Apple Mac mini 2.6GHz / 8GB / 1TB - CZS (Late 2014
Predám počítač Apple Mac mini (model A1347). Nejaví známky žiadneho poškodenia, málo používaný. Počítač je plne funkčný. Počítač je úplne bezhlučný. Predávam len z dôvodu prechodu na OS Windows. OS: macOS Mojave Procesor: Intel Core i5 2,6GHz dual-core s 3MB L3 cache (Turbo Boost až do 3,1GHz) RAM: 8GB 1600MHz LPDDR3 HDD: 1TB pevný disk 5400rpm Grafika: Intel Iris Graphics Ďalšie porty a sloty: - Dva Thunderbolt 2 porty: podpora vysokorýchlostných I/O a Mini DisplayPort zariadení - HDMI port, slot pre SDXC karty - Štyri USB 3 porty - Ethernet 10/100/1000 BASE-T - Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.0 - kombinovaný opticko digitálny audio vstup/line vstup/výstup/výstup pre slúchadlá - vstavaný reproduktor V balení sa nachádza: - Mac mini - Napájací kábel - Redukcia na VGA (pre pripojenie starších obrazoviek) Viac informácii nájdete na stránke podpory spoločnosti Apple pod sériovým číslom: C07PP028G1HW
Kežmarok
300 €
Citroën Jumper
Citroën Jumper
Predám nákladné vozidlo Citroën Jumper KW 244 HDZAAMFA/H1/P3 2004, NM, zdv.obj.valcov 1997.0 Výkon motora 62.00 prevodovka MT/5, druh BB skriňová dodávka, rozmer 4749,š2024,v2150, celková hmotnosť 2900,2nápravy, najazdených 310tis.
Senec
1 600 €
Citroën Jumper Citroën Jumper Citroën Jumper
POŽIČKA DO HODINY
POŽIČKA DO HODINY
Najžiadanejšími pôžičkami sú expresné pôžičky s prevodom do hodiny Expresné pôžičky sú ponúkané poskytovatelom od 50eur do 1.500eur
Nitra
dohodou
Betónové žumpy betónová žumpa 4m3 6m3 - 10m3 12m3
Betónové žumpy betónová žumpa 4m3 6m3 - 10m3 12m3
Cena v inzeráte je podaná za nádrž s objemom 12 000 litrov, 12m3 s dovozom a osadenim v hotovom výkope. Dopravu po celom Slovensku GRATIS !!!! Vyrábame nádrže s objemom od 4 000 do 12 000 litrov, všetky z nich sú jednodielne, monoliticky odliate, neskladajú sa z niekoľkých stien, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a tesnosť. Vďaka veľkému predaju po celej krajine, sú transporty hotové v priebehu 2-3 pracovných dní. POSKYTUJEME 5 ROKOV ZÁRUKY CENA ZAHŔŇA: - spevnenú dosku do zaťaženia 3,5 t - komín pod poklop 50 cm - betónový poklop - betónovú nádrž - dopravu po celom Slovensku - osadenia v hotovom výkope Môžete si objednať: - prejazdná doska so zvýšenou pevnosťou 15 ton + 50 euro alebo 30 ton + 90 euro - Liatinovy poklop + 50 euro - Nadstavba komina 50cm + 25 euro Oslovujeme zákazníkov na celom Slovensku. Pre všetky nádrže máme sadu dokumentov, okrem iných certifikát PZH, vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach, osvedčenia EÚ, protokol o tesnosti, konštrukčný projekt atď., takže určite nebude mať problémy s prevzatím budovy. Každá nádrž sa testuje vibrovaním počas jej odlievania za účelom odparovania vzduchových bublín, čo ešte viac zvyšuje ich kvalitu. Steny nie sú tieňované a zoštíhlené, takže nerobíme takzvané "obrazovky", ktoré niektorí používajú, aby ušetrili materiál na výrobu. Betón je s prídavkom špeciálnych hydroizolačných a antikoróznych látok a nádrže sú navyše natreté na vonkajšej strane bitúmenovou hmotou, a tým garantujeme 100% tesnosť nami vyrobených žúmp. Každá nádrž je po výrobe testovaná tak, že je naplnená vodou doplna, označí sa hladina vody a ponechá sa tak na 72 hodín. Ak nedôjde k zmene na vodnej hladine, či k úniku, tak sa podpíše protokol tesnosti. Takéto nádrže Vám budú slúžiť navždy. Celá suma bude zaplatená našim montážnikom po ukončení montáže nádrže, alebo bankovým prevodom pred dodaním tovaru.
Michalovce
1 199 €
výrobca betónových žúmp betónové žumpy žumpa
výrobca betónových žúmp betónové žumpy žumpa
Cena v inzeráte je podaná za nádrž s objemom 8 000 litrov, 8m3 s dovozom a osadenim v hotovom výkope. Dopravu po celom Slovensku GRATIS !!!! Vyrábame nádrže s objemom od 4 000 do 12 000 litrov, všetky z nich sú jednodielne, monoliticky odliate, neskladajú sa z niekoľkých stien, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a tesnosť. Vďaka veľkému predaju po celej krajine, sú transporty hotové v priebehu 2-3 pracovných dní. POSKYTUJEME 5 ROKOV ZÁRUKY CENA ZAHŔŇA: - spevnenú dosku do zaťaženia 3,5 t - komín pod poklop 50 cm - betónový poklop - betónovú nádrž - dopravu po celom Slovensku - osadenia v hotovom výkope Môžete si objednať: - prejazdná doska so zvýšenou pevnosťou 15 ton + 50 euro alebo 30 ton + 90 euro - Liatinovy poklop + 50 euro - Nadstavba komina 50cm + 25 euro Oslovujeme zákazníkov na celom Slovensku. Pre všetky nádrže máme sadu dokumentov, okrem iných certifikát PZH, vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach, osvedčenia EÚ, protokol o tesnosti, konštrukčný projekt atď., takže určite nebude mať problémy s prevzatím budovy. Každá nádrž sa testuje vibrovaním počas jej odlievania za účelom odparovania vzduchových bublín, čo ešte viac zvyšuje ich kvalitu. Steny nie sú tieňované a zoštíhlené, takže nerobíme takzvané "obrazovky", ktoré niektorí používajú, aby ušetrili materiál na výrobu. Betón je s prídavkom špeciálnych hydroizolačných a antikoróznych látok a nádrže sú navyše natreté na vonkajšej strane bitúmenovou hmotou, a tým garantujeme 100% tesnosť nami vyrobených žúmp. Každá nádrž je po výrobe testovaná tak, že je naplnená vodou doplna, označí sa hladina vody a ponechá sa tak na 72 hodín. Ak nedôjde k zmene na vodnej hladine, či k úniku, tak sa podpíše protokol tesnosti. Takéto nádrže Vám budú slúžiť navždy. Celá suma bude zaplatená našim montážnikom po ukončení montáže nádrže, alebo bankovým prevodom pred dodaním tovaru.
Nové Zámky
999 €
Betónové žumpy septik nádrž na dažďovú vodu žumpa
Betónové žumpy septik nádrž na dažďovú vodu žumpa
Cena v inzeráte je podaná za nádrž s objemom 10 000 litrov, 10m3 s dovozom a osadenim v hotovom výkope. Dopravu po celom Slovensku GRATIS !!!! Vyrábame nádrže s objemom od 4 000 do 12 000 litrov, všetky z nich sú jednodielne, monoliticky odliate, neskladajú sa z niekoľkých stien, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a tesnosť. Vďaka veľkému predaju po celej krajine, sú transporty hotové v priebehu 2-3 pracovných dní. POSKYTUJEME 5 ROKOV ZÁRUKY CENA ZAHŔŇA: - spevnenú dosku do zaťaženia 3,5 t - komín pod poklop 50 cm - betónový poklop - betónovú nádrž - dopravu po celom Slovensku - osadenia v hotovom výkope Môžete si objednať: - prejazdná doska so zvýšenou pevnosťou 15 ton + 50 euro alebo 30 ton + 90 euro - Liatinovy poklop + 50 euro - Nadstavba komina 50cm + 25 euro Oslovujeme zákazníkov na celom Slovensku. Pre všetky nádrže máme sadu dokumentov, okrem iných certifikát PZH, vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach, osvedčenia EÚ, protokol o tesnosti, konštrukčný projekt atď., takže určite nebude mať problémy s prevzatím budovy. Každá nádrž sa testuje vibrovaním počas jej odlievania za účelom odparovania vzduchových bublín, čo ešte viac zvyšuje ich kvalitu. Steny nie sú tieňované a zoštíhlené, takže nerobíme takzvané "obrazovky", ktoré niektorí používajú, aby ušetrili materiál na výrobu. Betón je s prídavkom špeciálnych hydroizolačných a antikoróznych látok a nádrže sú navyše natreté na vonkajšej strane bitúmenovou hmotou, a tým garantujeme 100% tesnosť nami vyrobených žúmp. Každá nádrž je po výrobe testovaná tak, že je naplnená vodou doplna, označí sa hladina vody a ponechá sa tak na 72 hodín. Ak nedôjde k zmene na vodnej hladine, či k úniku, tak sa podpíše protokol tesnosti. Takéto nádrže Vám budú slúžiť navždy. Celá suma bude zaplatená našim montážnikom po ukončení montáže nádrže, alebo bankovým prevodom pred dodaním tovaru.
Považská Bystrica
1 099 €
taska na PS4 modrá
taska na PS4 modrá
Pri nabíjaní svieti. Led dióda indikuje stav nabitia. Môže nabíjať jeden alebo oba ovládače súčasne. Nový. Nepoužitý. Môžem poslať na dobierku alebo peniaze prevodom na účet. Cena za poštovné a balné pri poslaní na dobierku je 4 eura, pri prevode na účet 2 eura. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Badín
19,50 €
stojan na XBOX ONE
stojan na XBOX ONE
Nabíja 2 ovládače, má 2 USB porty. Stojan na 6 hier. Má 2 ventilátory na chladenie Môžem poslať na dobierku alebo peniaze prevodom na účet. Cena za poštovné a balné pri poslaní na dobierku je 4 eura, pri prevode na účet 2 eura. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty
Badín
21,50 €
stojan na PS4 a hry a ovládače
stojan na PS4 a hry a ovládače
Nabíja 2 ovládače, má 2 USB porty. Stojan na 12 hier. Má 3 ventilátory na chladenie. Môžem poslať na dobierku alebo peniaze prevodom na účet. Cena za poštovné a balné pri poslaní na dobierku je 4 eura, pri prevode na účet 2 eura. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Badín
21,50 €
Ponúkam stavebné a tesárske práce
Ponúkam stavebné a tesárske práce
Realizujem stavebné a tesárske práce Naša firma vykonáva stavebné práce ale aj tesárske práce takže od hrubých stavieb až po strechu aj z podhledmy samozrejme si nás môžete objednať na jednotlivé časti práce napríklad fasády zámkove dlažby atď no realizujeme aj prerabky jadier rodinných domov takže prakticky všetko. Robíme celý trnavský a bratislavský kraj obhliadka práce dodávam aj cenovú ponuku Zdarma.
Kopčany
dohodou
SUPREME waistbag - rozne farby
SUPREME waistbag - rozne farby
Na predaj Nové. Nenosené. Rozne farby. Môžem poslať na dobierku alebo peniaze prevodom na účet. Cena za poštovné a balné pri poslaní na dobierku je 4 eura, pri prevode na účet 2 eura. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty
Badín
19,50 €
taska na PS4
taska na PS4
Pri nabíjaní svieti. Led dióda indikuje stav nabitia. Môže nabíjať jeden alebo oba ovládače súčasne. Nový. Nepoužitý. Môžem poslať na dobierku alebo peniaze prevodom na účet. Cena za poštovné a balné pri poslaní na dobierku je 4 eura, pri prevode na účet 2 eura. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Badín
19,50 €
Práca v STROJÁRSTVE - Nemecko
Práca v STROJÁRSTVE - Nemecko
Na tieto pracovné pozície hľadáme pracovníkov (odborníkov) v krajinách: V každej krajine sa pohybuje mzda - od 2500 netto - 3800 eur netto mesačne 1. Zvárač 2. Zámočník (strojný, stavebný) 3. Elektrikár (Stavebný elektrikár, Priemyselný elektrikár, Elektromontér, Elektromechanik) 4. Lakovač, natierač 5. Klampiar 6. Inštalatér 7. Automechanik (nákladných motorových vozidiel, autobusov, špeciálnych motorových vozidiel) 8. Brúsič, Frézar 9. CNC programátor, Nastavovač CNC strojov, Sústružník, CNC operátor 10. Mechanik a opravár leteckých motorov a zariadení 11. Servisný technik pre mechanické a elektrikárske práce 12. Strojársky technik v oblasti údržby 13. Mechanik klimatizačných a chladiarenských zariadení Máme veľké množstvo partnerov v zahraničí, ktorí ponúkajú pracovné miesta. Každý náš partner má podmienky rovnaké, len sa líši mzda Termín nástupu: IHNEĎ Druh pracovného pomeru: Zahraničná pracovná zmluva Ponúkaný plat: Podľa danej krajiny a pracovnej pozície - Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.tému v mesiaci - Záloha je možná – môžete si požiadať už po odpracovanom 1. týždni Pracovný čas: - 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené, Týždenne je to minimálne 38,5 hodín bez nadčasov - Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok - platí sa min. 25% - Vianočné a prázdninové peniaze - Nezávislá a zodpovedná práca - Možné turnusy RAKÚSKO: + Diéty 26,40€ netto / plný deň / 13. + 14. plat NEMECKO + Diéty 40 € - 70 € netto za deň Jazyk - Je potrebná aspoň minimálna znalosť nemeckého ( na úrovni min. A2), prípadne anglického jazyka ( na úrovni min. A2) - Holandsko - akceptuje sa anglický jazyk ( na úrovni dohovorenia sa ) alebo poľský jazyk - ak je skupinka, tak aspoň jedna osoba sa musí dohovoriť - zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom Doprava - u niektorých zahraničných partnerov je preplácané cestovné zo Slovenska do Nemecka, po obdržaní dokladu - vlastné auto NIE je podmienkou , ale výhodou - v závislosti od vzdialenosti od pracoviska preplácané cestovné Ubytovanie - zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania ( hotel, pension) izba s Wi-Fi V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v anglickom alebo v nemeckom, poprípade v slovenskom jazyku na emailovú adresu
Ostatné krajiny
3 800 €
SŤAHOVACIE  A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA.
SŤAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA.
Sťahovacie a vypratávacie práce, lokálna preprava. Sťahujeme v rámci okresu Žilina, kraja, Slovenska aj celej Európy,bezplatné obhliadky sťahovaných miest,ak je to technicky možné. Vypratávacie práce bytových aj nebytových priestorov, zvoz nepotrebných vecí do zberných dvorov, malé búracie práce (bytové jadrá, malé kôlne, šopy a pod). Preprava, lokálna v rámci dodávkových vozidiel s nosnosťou do 1,5 tony, len na lokálnej úrovni(Žilinský+Trenčiansky kraj). Sídlo: Žilina. Ceny: Najlepšie - vždy sa dá dohodnúť.
Žilina
dohodou
Škoda Octavia Combi I 1.9 Elegance kombi
Škoda Octavia Combi I 1.9 Elegance kombi
Predám: Škoda Octavia Combi I. 1,9 TDi Elegance kombi. Manuálna 5-st. prevodovka, predný pohon, 239.000KM. Rok výroby: 2002, Objem motora: 1896cm³, Výkon motora: 81KW/110HP, Norma emisií: euro 3, VIN: TMBGP41U322618164, Počet dverí: 5, Miest na sedenie: 5, Farba: strieborná metalíza svetlá, Výbava: elektrické okná 4x, elektrické zrkadlá, automatická klimatizácia, deaktivácia airbagov, centrálne zamykanie, diaľkové ovládanie zamykania, lakťová opierka, palubný počítač, ťažné zariadenie, strešný nosič, vyhrievané sedačky, hmlovky, isofix. Spotreba: 5.2l kombinovaná. STK, EK platná do: 06/2021. Auto je prezuté a predávané na zimných pneumatikách, Bridgestone Blizzak 195/65r15 na plechových diskoch. V prípade záujmu: Mobil, SMS, WhatsApp, Viber, volať do 20:00 Cena: 1.999,- €
Rimavská Sobota
1 999 €
Škoda Octavia Combi I 1.9 Elegance kombi Škoda Octavia Combi I 1.9 Elegance kombi Škoda Octavia Combi I 1.9 Elegance kombi
Biewer- biro fenka s pp
Biewer- biro fenka s pp
Po zrušenej rezervácii, hladáme tu naj rodinku pre túto krásnu troj mesačnú fenku Jorkšírskeho terriéra vo farbe biro s menom Flower Luna El Szantoro. Flower je veľmi milá a prítulná, plne socializovaná. Flower je bez jednej chyby, plne očkovaná aj proti besnote, čipovaná, s europasom a rodokmeňom po výstavne úspešných rodičoch. Je krásna do typu a vhodná i na výstavy, avšak aj ako luxusný maznáčik. Bližšie informácie rada poskytnem telefonicky alebo emailom.
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
Denné a nočné stráženie psíkov v domácom prostredí
Denné a nočné stráženie psíkov v domácom prostredí
Denné aj nočné stráženie psíkov v Košiciach Sever Podhradová. Ste dlho v práci a nechcete psíka nechávať samého doma, alebo musíte odcestovať a nemá sa vám o neho kto postarať? Postaráme sa o vášho miláčika počas vašej neprítomnosti v prostredí rodinného domu s veľkým výbehom na dvore. Doba stráženia dohodou. Cena za deň ubytovania psíka je 11€ na deň bez stravy so stravou dohodou. Cena za denné stráženie do 5 hodín 4€ nad 5 hodín 6€.
Košice
dohodou
Domáca udiareň udiareň do záhrady OPAĽOVANÁ
Domáca udiareň udiareň do záhrady OPAĽOVANÁ
Domáca drevená udiareň do záhrady. Udiareň má veľmi jednoduchú štruktúru. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Všetky komponenty sú dokonale zladené. Kovové súčasti sady sú natreté odolnou farbou voči vysokým teplotám. Mobile BIG metal deflektor zaisťuje rovnomerné rozloženie dymu sa ľahko čistí udiareň. Domáca udiareň. udiareň do záhrady, záhradná udiareň MENŠIA UDIAREŇ: - VEĽKÁ spaľovacia komora 25x25x30 [cm] regulácia teploty spalín 3mm plech - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z dosiek (škandinávskeho smreka) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozmermi: 50x50x70 [cm] - NOHY kovová podstvá výška 40 [cm] - Drevený vrchol s komínom - TEPLOMER - háčik 3 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 3 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece VAČŠIA UDIAREŇ Domáca udiareň. udiareň do záhrady, záhradná udiareň - VEĽKÁ spaľovacia komora 25x25x30 [cm] regulácia teploty spalín 3mm plech - DYMOVOD 2 kusy s celkovou dĺžkou 100 [cm] spája pec s udiarňou - KOLENO vstupu do udiarne - z dosiek (škandinávskeho smreka) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozmermi: 50x50x120 [cm] - NOHY kovová podstvá výška 40 [cm] - Drevený vrchol s komínom - TEPLOMER - háčik 6 ks ( z nerezovej ocele ) - DREVENÉ priečniky 6 kus. na závesenie hákov - Deflektor dymu vyberateľný - Rošty do pece VLASTNOSTI Každá udiareň vyrobená u nás sa vyrába ručne s dôrazom na detail. Pero-drážka je odolná voči vlhkosti a rozmanitému teplu. Nenatreté dosky , ktorá zaisťujú, že údené výrobky nie sú kontaminované škodlivými výparmi z farieb. MENŠIA UDIAREŇ OPAĽOVANA : 100eur +8eur kurier VAČŠIA UDIAREŇ OPAĽOVANA :- 139eur +12eur kurier INZERAT PLATI DO ZMAZANIA POZRI VSETKY INZERATY - V PRIPADE ZAUJMU A OBJEDNAVKY PISAT EMAIL dole pod INZERATOM!!!
Tvrdošín
99 €
nový japonský traktor  SHIBAURA 47 HC-AG 45 HP 4x4
nový japonský traktor SHIBAURA 47 HC-AG 45 HP 4x4
nový japonský traktor SHIBAURA SB47HC-AG 45 HP 4x4 leasing : 4.300,- + 48x 382,- EUR bez DPH cena v hotovosti : 21.550,- / 25.860,- Eur s bez DPH / s DPH POHON 4x4 MOTOR 3-valcový, vodou chladený dieselový motor 33,5 kW / 45,5 hp 1714 cm3 PRENOS Hydrostatický, 3 skupiny, max. rýchlosť 33 km / h ZADNÝ PTO Nezávislý 560 a 780 ot / min. MID PTO 2600 ot./min. TZB Kat. 1 s nosnosťou 1650 kg HYDR. KAPACITA Hlavné 33,6 l / min., Riadenie 18 l / min. NAPÁJANIE RIADENIA Štandard KAPACITA PALIVOVÉHO NÁDRŽE 27 litrov DĹŽKA 3096 mm Šírka 1451 mm VÝŠKA bez kabíny 2643 mm Hmotnosť SB47h: 1427 kg
Košice IV - Nad jazerom
4 300 €
nový japonský traktor  SHIBAURA 47 HC-AG 45 HP 4x4 nový japonský traktor  SHIBAURA 47 HC-AG 45 HP 4x4 nový japonský traktor  SHIBAURA 47 HC-AG 45 HP 4x4
nový minibager - výkopová hĺbka 210 cm
nový minibager - výkopová hĺbka 210 cm
Minibager francúzskej výroby s výsuvným hydraulickým ramenom motor benzín 9 HP výkopová hľbka až 2,1 m
Košice IV - Nad jazerom
7 450 €
1 2 1000