Inzeráty

Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
3 inzeráty
Detská postieľka s gravirovanym mackom
Detská postieľka s gravirovanym mackom
Masívna buková postielka buková v prírodnej farbe, rozmer 120 x 60 cm, vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré zaručuje lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť. Postielka má tiež dve vyberateľné bočné tyče, umožňujúce samostatný výlez pre väčšie dieťa. Je namaľovaná ekologickým lakom. Postielka je balená do kartóna o rozmeroch 1220 x 670 x 130 mm. Súčasťou balenia je jednoduchý návod na montáž a balenie šroubov a minišroubováka. Pokiaľ vyberáte pevnú postieľku na dlho (a ak má vydržať viac ako jedno dieťa), potom určite vyberte postieľku z tvrdého dreva (zvyčajne bukovú). Pre menej náročné či zriedkavé použitie stačí postieľka z mäkkého dreva (zvyčajne borovicová).)Odkladacie priečky (zvyčajne 2 tyčky) slúžia na bezpečné vylezenie dieťaťa z postieľky. Vždy je lepšia cesta medzi priečkami ako vrchom cez bočnicu. Postieľka je presne ako na posledných troch fotkách ale je v bielej farbe.
Trstená
53 €
Buková detská postielka s motívom macka so srdiečk
Buková detská postielka s motívom macka so srdiečk
Masívna buková postielka buková v prírodnej farbe, rozmer 120 x 60 cm, vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré zaručuje lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť. Postielka má tiež dve vyberateľné bočné tyče, umožňujúce samostatný výlez pre väčšie dieťa. Je namaľovaná ekologickým lakom. Postielka je balená do kartóna o rozmeroch 1220 x 670 x 130 mm. Súčasťou balenia je jednoduchý návod na montáž a balenie šroubov a minišroubováka. Pokiaľ vyberáte pevnú postieľku na dlho (a ak má vydržať viac ako jedno dieťa), potom určite vyberte postieľku z tvrdého dreva (zvyčajne bukovú). Pre menej náročné či zriedkavé použitie stačí postieľka z mäkkého dreva (zvyčajne borovicová).)Odkladacie priečky (zvyčajne 2 tyčky) slúžia na bezpečné vylezenie dieťaťa z postieľky. Vždy je lepšia cesta medzi priečkami ako vrchom cez bočnicu. Postieľka je presne ako na posledných 3 fotkách ale je v bielej farbe.
Trstená
55 €
Detská buková postielka, biela
Detská buková postielka, biela
Jednoduchá detská postielka zo 100 % bukového dreva, ktoré zaručuje dlhšiu životnosť a lepšiu stabilitu, umožní vyniknúť ostatným detailom v detskej postielke či v izbičke, má 3 možnosti polohy roštu a 2 bočné vyberateľné tyče pre samostatný výlez dieťatka. V balení montážne šroby na jednoduché použitie. Zasielame kuriérom za 8 €.
Trstená
52 €