Inzeráty

Inzerát bol vymazaný! Pozrite si podobné inzeráty.
68 inzerátov
Srnčí ratlik
Srnčí ratlik
Hľadám dobrú rodinu, jedinca pre psíka 4r,srnciero ratlika, žije v byte. Ma svoju knižku, je očkovaný, čipovany. Psíka darujeme preto lebo sa sťahujeme a v dome do ktoreho sa sťahujeme zvieratá nesmú.
Belejovce
zadarmo
Darujem steniatka
Darujem steniatka
Darujem steniatka. Odber zhruba o tyzden ( od 24.11 ). Pohlavie steniatok: Obr. c.1 - fena Obr. c.2 - fena Obr. c.3 - pes Obr. c.4 - fena Obr. c.5 - fena Obr. c.6 - pes Obr. c.7 - fena Obr. c.8 - fena Obr. c.9 - fena Obr. c.10 - mama
Jakovany
zadarmo
Darujem sučku nemeckého ovčiaka
Darujem sučku nemeckého ovčiaka
Darujem sučku nemeckého ovčiaka. Mama čistokrvná otec vlčiak čiernej farby. Narodilo sa ich 9 pred siedmými týždňami. Ostala mi jedna sučka čiernej farby. Bola odčervená. Je vhodná na stráženie domu aj na výcvik. Ich mama je velmi bystrá, ľahko sa učí. Potrebujem ju dať preč do zimy, keďže jej neviem zabezpečit vhodné miesto na zimu. Bola by som rada keby sa dostala do rodiny s vhodným prostredím. Kontaktujte ma len keď máte vážny záujem.
Somotor
zadarmo
Darujem šteniatka
Darujem šteniatka
Darujem 5 krásnych šteniatok do dobrých rúk. Šteniatka sú narodené 6.10 2019. Sú to kríženci, otec kríženec Border kólie, matka kríženec jazvečíka. Prosím kontaktovať ma iba mailom alebo správou, ďakujem.
Nové Mesto nad Váhom
zadarmo
Čivava kríženec
Čivava kríženec
Darujem šteniatko za symbolickú cenu
Mníchova Lehota
30 €
darujeme šteniatka
darujeme šteniatka
Darujeme za symbolickú sumu napr. 2e šteniatka. Majú 5 týždňov, papajú samé, 1 psík čisto biely ostatné sú slečny. Odber možný trochu neskôr zhruba o dva tri týždne.
Lipany
2 €
Darujeme len do dobrých rúk psíka
Darujeme len do dobrých rúk psíka
Darujeme len do dobrých rúk našu fenku ktorá ma skoro 7 mesiacov je narodená 6.5.2019 je veľmi hravá , veľmi rýchlo sa učí bohužial z rodinných dôvodov musí ísť od nás preč :( pre viac info ma neváhajte kontaktovať
Láb
zadarmo
Kríženec Beagle a Čau Čau
Kríženec Beagle a Čau Čau
Darujem 5-ročného kríženca Beagla a Čau čau do dobrých rúk z dôvodu sťahovania. Rony je čípovaný a očkovaný (medzinárodný veterinárny preukaz pre psov).
Pavlovce
zadarmo
Darujem čivavu
Darujem čivavu
Darujem 3mesačné šteniatko čivavy. Je u mňa v dočasnej starostlivosti. Mám ďalších troch psíkov, nemôžem si ho nechať. Darujem len do dobrých rúk!
Košice II - Sídlisko KVP
zadarmo
Husky
Husky
Dobrý deň, darujeme 9 mesačného husky čistokrvný očkovaný. Z rodinných dôvodov.
Bytča
zadarmo
Darujeme šteniatko
Darujeme šteniatko
Darujeme krásne šteniatko kríženca. Je to fenka, má 7 týždňov. Predpokladáme stredný vzrast. Vážni záujemcovia prosím volajte na uvedené telefónne číslo. SÚRNE
Nedožery
zadarmo
Darujem louisianského leopardieho psa
Darujem louisianského leopardieho psa
Darujem 4 ročnú fenku louisianského leopardieho psa bez papierov. Je hravá a priateľská k ľuďom aj ostatným psom, ovláda základné povely. Je naučená byť doma, ale bola by šťastná v rodine s veľkým dvorom.
Brodské
dohodou
ŠTENIATKA
ŠTENIATKA
Darujeme šteniatka, v prípade záujmu kontaktujte nás
Tisinec
zadarmo
Pes
Pes
Darujem troch psíkov. Šteniatká sú odčervené, zaočkované a začipované. Sú po inteligentných rodičoch, ktorí majú funkciu pastierských psov. Šteniatká sú prítulné, už papajú granulky a momentálne sú vonku. Uprednostňujem kontaktovanie na email, nakoľko v práci pri sebe nemám telefón.
Spišská Nová Ves
zadarmo
Darujem
Darujem
Darujem 3 rocnu fenku menom Sakura. Je hravá a živá. Poslúcha a je naučená na hygienu.
Bratislava II - Vrakuňa
zadarmo
Šteniatka
Šteniatka
Darujem šteniatka.Matka yorkshir otec špic
Oravská Lesná
zadarmo
Darujem šteniatko
Darujem šteniatko
Predám šteniatko hravé veľmi pritulne má dve mesiace
Oľka
zadarmo
Psíky i fenku daruje
Psíky i fenku daruje
K dobrému zaobchádzaniu s priestranstvom do potrebna jedlo i pitie podávajúc pravidelne
Veľký Kýr
zadarmo
Pes
Pes
Súrne darujem 1 a pol ročného psíka, križenca -matka labrador otec neznamy z dôvodu sťahovania sa do bytu. Psik bol doteraz vonku (vo svojom koterci). Je velmi hravy az hyperaktivny, dokáže aportovať a počúva na zakladne povely. Avšak potrebuje "tvrdu ruku".
Ruskov
zadarmo
Darujeme šteniatka
Darujeme šteniatka
Darujeme 3-mesačné šteniatka do dobrých rúk. Sú dobre krmené, odčervené a zaočkované. Sučka je sfarbením čierna s hnedými labkami a psík naopak hnedo sfarbený. Nie sú čistokrvné, vyrastú do strednej veľkosti. Povahou su aktívne, verné, prítulné a ochranárske. Na osobný odber, podľa dohody.
Zborov nad Bystricou
zadarmo
1 2 4